Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15241 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Kepa-t engedjétek el fiuk. Lehet szidni de ő az akit most még évekig el kell fogadni, nem lesz lecserélve. Van még vagy 6 év a szerzödéséböl oriási összegért igazoltuk és a board rajta már nem tud profitot csinálni. Én nem foglalkozom vele ha éppen véd valamit akkor véd de változás nem lesz. Mindenki tudja már egy Dubravka ezerszer jobb kapus a PL-ben de ez van beszoptuk.

Agyon nyert meccs volt ez a tegnapi, 19-2-es kapuralövési arány meg minden kár érte. Legalább bebizonyosodik ez a keret kevés, tele töltelék emberekkel és most még jön a java. Továbbra se nagyon mennek az igazolások ha így matad jön egy sérüléshullám és Batsuval, Barkleyval, Alonsoval megyünk neki a hajrának.
Azért én Kepára visszatérnék majd akkor, ha egy normális védelem lesz előtte. Amennyiben akkor is ilyen fos lesz, akkor lehet kongatni vele kapcsolatban a vészharangokat. De jelenleg ő a legkisebb problémák közé tartozik szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#15242 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:
Szabi írta:Az utolsó gólnál én azért megemlíteném Abraham zöldfülűsége mellett a drága Emersonunk trehányságát is, mert az oké, hogy a bicebóca Tammy a védekezésben való aktív részvételi hajlamát a védőpozíció elfoglalásával jelezte felé, de amint meglátta Emerson, hogy befelé fog menni Bellerín, abban a pillanatban ahelyett, hogy megpróbál esetleg kétségbeesetten besegíteni valahogy a sérült társnak, inkább megáll és tátott szájjal (sőt még egy lépést az oldalvonal irányába téve), mindenféle hajlandóságot nélkülözve végignézi, ahogy a spanyol kilövi a hosszú alsót. Valószínűleg nem ért volna már oda, ettől függetlenül egy presztízsmeccs hajrájában mikor vezet a csapata igenis próbáljon meg mindent, ha már cserébe elöl a beadásai és szögletei csapnivalóak. Ezért írtam azt a mondandóm elején, hogy ugyan Kepa okolható ezért a gólért, mert lett volna nem egy kapus, amelyik ezt kiszedi, ettől még más/mások hibájából tudott ennyire tisztán lőni Bellerín, szóval ma nem rá varrnám azt, hogy miatta nem gazdagodott a csapat két ponttal többel.
Én csak azt nem értem, hogy ezen miért lepődünk meg? Mármint egy normális balhátvédnél, aki védekezni is tud, ez meglepő lenne igen. Na de se Emerson, se Alonso nem üti meg a normális balhátvéd szintet. Védekezésben gyakorlatilag a nullát súrolja mindkettő, egymást képesek alulmúlni. Ezért remélem, hogy a Chilwell-saga nem pletyka és megpróbáljuk elhozni.

Egyébként azt tegyük hozzá, hogy tegnap Tammy sérültén bicegve is visszalépett védekezni, ami egy hatalmas jó pont nálam. Nettó szerencsétlenség, hogy pont róla rúgta a második gólt Bellerin és, hogy nem tudtuk lecserélni őt, mert elfogyott a három cserelehetőség. Szóval a meccs utolsó perceiben már gyakorlatilag 10v10 játék volt, persze ez nem menti fel Emersont, aki Tammyvel ellentétben makk egészséges volt és szintén magasról szart rá kilépni Bellerinre. De ezt a két balherét (Emerson-Alonso duó) mondjuk teljesen felesleges elővenni, ennyit tudnak.
Ami nálad jó pont, az nálam inkább fekete pont Abrahamnek... A 2. gólnál nem szabadott volna sérülten egy potenciális lövő játékost felvennie védekezésben, mert ezzel teljesen megzavarta Emersont. Ugye Abrahamnek kellett volna kilépnie Bellerinre abban az esetben, ha befelé húzza, illetve Emersonnak, ha kifelé indul meg és esetleg be akarja adni. Nos, Abraham nem tudott kilépni sérülten, s ez egyszerre volt borzasztó nagy védelmi hiba, rutintalanság és szerencsétlenség is.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15243 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

1.) A sok pozitívum (fiatalok beépítése, rotálás, taktikai rugalmasság, direktebb foci) mellett mínuszpont, hogy továbbra sem tudunk mit kezdeni a pontrúgásokkal , beleértve a mi és az ellenfél rögzített labdás szituációit is. Én értem, hogy kevés a magas ember, de rendszeresen helyezkedési hibákat vétünk, az ellenfél rögzített szituációi szinte egytől egyig magukban hordozzák a veszélyt, a mieink szintén, csak éppen a kontra veszélyét, nem értem a kisszögleteket minek erőltetni, tegnap volt, hogy Kepáig játszottuk vissza a pontrúgást emberelőnyben. Íveljük be, elég ha 4-5 ember van a tizenhatoson belül, a fejjel abszolút veszélytelen emberek (Kanté, Jorgi, Azpi, Kova) pedig inkább biztosítsanak, talán, ha 1-0 állásnál nem csak Kanté biztosít hátul 1 v 1-ben, nem kapjuk a második gólt. Ilyen fegyelmezetlenségi eszetlen hibákat sajnos nem először követünk el idén (Valencia idegenben pl.)

2.) Kanté helyzetével kezdeni kell valamit, az aktuális helyén abszolút beleszürkül, ha Lamps-ék nem találnak helyet neki a csapatban, adjuk el, kb 80-100 misit kaphatunk érte. Fájna, ha távozna, CDM-ben a kedvenc játékosom, de ebben a rendszerben egy SMS sokkal hasznosabb lenne a helyén, főleg a fizikai adottságai miatt (RLC szintén, ha felépül még valaha).

3.) Batshuayi-t felejtsük már el örökre, könyörgöm! Egy átlagos képességű, nulla játékintelligenciával rendelkező játékos, még Giroud is hasznosabb lenne nála. Abraham se top csatár még, de ég és föld a különbség a két ember között. Emerson szintén nem Chelsea-szint, se védekezésben, se támadásban nem tud hasznos lenni. Ha komoly terveink vannak a jövőre nézve, egy top kaliber balhátvédet, szélsőt és csatárt mindenképpen igazolnunk kell, ha nem most, legkésőbb nyáron. Csak hát ha nem lesz meg a BL, a Chilwell, Sancho, Werner szintű emberekért aligha mi leszünk pole-pozícióban. Égetően fontos lenne már csak ezért is valahogy a top 4-ben ragadni, de ilyen gyermeteg hibákkal és ilyen "tartalékemberekkel" csak a Sp*rs, Mu duó impotenciájában reménykedhetünk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15244 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kepa-t engedjétek el fiuk. Lehet szidni de ő az akit most még évekig el kell fogadni, nem lesz lecserélve. Van még vagy 6 év a szerzödéséböl oriási összegért igazoltuk és a board rajta már nem tud profitot csinálni. Én nem foglalkozom vele ha éppen véd valamit akkor véd de változás nem lesz. Mindenki tudja már egy Dubravka ezerszer jobb kapus a PL-ben de ez van beszoptuk.

Agyon nyert meccs volt ez a tegnapi, 19-2-es kapuralövési arány meg minden kár érte. Legalább bebizonyosodik ez a keret kevés, tele töltelék emberekkel és most még jön a java. Továbbra se nagyon mennek az igazolások ha így matad jön egy sérüléshullám és Batsuval, Barkleyval, Alonsoval megyünk neki a hajrának.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15245 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hát nem sok meccsen basztam fel úgy az agyam idén, mint a tegnapin. Nem akartam írni félidőben, de biztos voltam benne, hogy ez lesz, amit számtalanszor láttunk már idén. Ez a csapat gyermekbetegsége, jól játszunk, de képtelenek vagyunk lezárni a meccseket, most még emberelőnyünk is volt, erre a 2. félidőben sokáig jobban is játszott az Arsenal... Kabaré szint, nem is lehet erre már semmi újat mondani azon felül amiket leírtatok. CHO legalább megint tetszetős volt, ő volt a legjobb támadó, gólpassz is összejött (igaz a 2. félidőre alábbhagyott a lendület, de az kollektíve a csapatnak tudható be főleg), szóval piros pont a tagnak. Kepa-val kapcsolatban viszont betelt a pohár, nálam bekerült a Barkley/Pedro/Giroud stb. féle kalapba, elegem van belőle. Amikor év elején a top 6ot jelöltem meg realitásnak, pontosan az ilyen meccsekre és teljesítményekre gondoltam, elképesztő inkonzisztencia ami a csapatot jellemzi, nem csak meccsről meccsre, de meccsek alatt is. Ha a közvetlen riválisok nem balfaszkodnának legalább ugyanennyit, már nem lennénk 4.ek.

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15246 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kicsit átgondolva a tegnapiakat a következőket vettem még észre.:
Emersont lekellet volna kapni már lehet a félidőben. Az első gólt megtudta volna akadályozni, hogy ha nem szedi be azt a felesleges sárga lapot a 20. percben, de így nyílván nem mert szabálytalankodni. Onnantól az Arsenal szemmel láthatóan mindig Pepét próbálta megjátszattni Emerson mellet és bár nem ez okozta a vesztünket, de akkor se kellet volna már a pályán lennie.

Amit mások írtak, már korábban az sajnos most nagyon látszódott, mégpedig, hogy nincs vezére, igazi rutinos játékosa a csapatnak. Mikor Abraham lent maradt, akkor bizony Azpinak vagy Rüdigernek kellet volna ordítozni meg mutogatni hogy kúrják ki a labdát oldalra és ha nem akkor keményen lebaszni a többieket. De az első gólnál is, ki volt az aki figyelte, hogy ki biztosít? Mindenki fejét vesztve rohant befelé és közben senki se irányított. A támadásokat Jorginho úgy ahogy próbálja szervezni illetve próbál a boss lenni, viszont a védelemben egy ilyen emberünk sincs sajnos.

Sajnáltam azt is, hogy nem úgy jöttünk ki a második félidőre, mint akik vért ittak és eldöntik a meccset az első 10 percben, hanem magunkra húztuk a szarzit.

Lamps biztos tudott volna többet tenni, azért hogy nyerjünk vagy motiválhatta volna jobban őket, de egyébként amit kitalált támadásban az rendben van szerintem. Egyszerűen nekünk nincsenek meg az extra villanások, amik egy beállt védelem ellen kellenek. Példaként ott volt a mostani Pool vs. MU. Pool végig dominál, szebbnél szebb megoldások , de ezek mind hiába lettek volna, ha nincs egy olyan extra jákosuk mint Van Dijk, aki hozta azt a bizonyos extra villanást, ami egy ilyen meccs eldöntéséhez kell.

Kepat padoztatni kell sajnos. Nem érdekel a statisztika meg semmi, egy dolog van, ami ebben az idényben minden egyes meccsen feltűnt mégpedig, hogy az ellenfél kapusa mindig jobb volt, sőt extraklasszisnak tűnt Kepahoz képest.

CHO meg Chris jó volt ma nagyon ahogy előttem is írták. CHO egy kicsit elfogyott a végére. Chrisnek voltak nagyon nagy mentései és végig látszott rajta, hogy fejben ott van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2020. január 22., szerda 9:27-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15247 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Az utolsó gólnál én azért megemlíteném Abraham zöldfülűsége mellett a drága Emersonunk trehányságát is, mert az oké, hogy a bicebóca Tammy a védekezésben való aktív részvételi hajlamát a védőpozíció elfoglalásával jelezte felé, de amint meglátta Emerson, hogy befelé fog menni Bellerín, abban a pillanatban ahelyett, hogy megpróbál esetleg kétségbeesetten besegíteni valahogy a sérült társnak, inkább megáll és tátott szájjal (sőt még egy lépést az oldalvonal irányába téve), mindenféle hajlandóságot nélkülözve végignézi, ahogy a spanyol kilövi a hosszú alsót. Valószínűleg nem ért volna már oda, ettől függetlenül egy presztízsmeccs hajrájában mikor vezet a csapata igenis próbáljon meg mindent, ha már cserébe elöl a beadásai és szögletei csapnivalóak. Ezért írtam azt a mondandóm elején, hogy ugyan Kepa okolható ezért a gólért, mert lett volna nem egy kapus, amelyik ezt kiszedi, ettől még más/mások hibájából tudott ennyire tisztán lőni Bellerín, szóval ma nem rá varrnám azt, hogy miatta nem gazdagodott a csapat két ponttal többel.
Én csak azt nem értem, hogy ezen miért lepődünk meg? Mármint egy normális balhátvédnél, aki védekezni is tud, ez meglepő lenne igen. Na de se Emerson, se Alonso nem üti meg a normális balhátvéd szintet. Védekezésben gyakorlatilag a nullát súrolja mindkettő, egymást képesek alulmúlni. Ezért remélem, hogy a Chilwell-saga nem pletyka és megpróbáljuk elhozni.

Egyébként azt tegyük hozzá, hogy tegnap Tammy sérültén bicegve is visszalépett védekezni, ami egy hatalmas jó pont nálam. Nettó szerencsétlenség, hogy pont róla rúgta a második gólt Bellerin és, hogy nem tudtuk lecserélni őt, mert elfogyott a három cserelehetőség. Szóval a meccs utolsó perceiben már gyakorlatilag 10v10 játék volt, persze ez nem menti fel Emersont, aki Tammyvel ellentétben makk egészséges volt és szintén magasról szart rá kilépni Bellerinre. De ezt a két balherét (Emerson-Alonso duó) mondjuk teljesen felesleges elővenni, ennyit tudnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15248 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Senki nem írta még, meg lehet Kepa-t elővenni (hozzáteszem, teljesen jogosan, mert idén nagyon gyenge, de szerintem a mai két gólnál az elsőnél semennyire, a másodiknál részben, már mások hibájából fakadóan vehető csak elő), de szerintem elképesztő taktikai fegyelmezetlenség és luxus az Lampardtól és a komplett stábtól, hogy 1-0-s vezetésnél, amikor a bitang gyors (és minőségi) támadókkal rendelkező ellenfél a félpályát se lépi át a meccsen (legalábbis kapura nem lő egyáltalán), úgy állunk föl egy szöglethez (amiből utoljára nagyjából Terry vagy Iva volt képes gólt fejelni, amikor a keret harmada még az általánosból se ballagott el...), hogy boldog-boldogtalan a tizenhatoson belülre téved és egy szem Kanté marad hátul biztosítani.

Szóval ez számomra egészen érthetetlen kategória, annak függvényében pedig pláne, hogy teljesen sansztalanok vagyunk direktbe belőtt szögletekből veszélyt teremteni bárki is legyen az ellenfél, mert egyrészt nincs magas, kellően jól fejelő játékosunk, másrészt a beadások kivitelezése is pocsék, sokszor ember közelébe se megy. Én pont emiatt nem is húzom föl magam ezeken a haszontalan kisszögleteken, mert ha beívelik se lesz belőle semmi veszély, úgyhogy tökmindegy mit csinálnak. Ma "a vak tyúk is talál szemet" alapon egyből csak gól lett, de egyébként teljesen veszélytelenek vagyunk sarokrúgásokból.

Nem világos tehát, hogy vezetésnél miért kell a fölösleges rizikót bevállalni. Apró hibák ezek, de mégis súlyos pontokba kerülnek és már nem az első ilyen fatális taktikai hiba volt ez a szezon során. Tanuló státuszban van még Lampard, de az ő intelligenciájához, játékosként megélt temérdek tapasztalatához képest én kicsit sokallom ezeket a gyermekbetegségeket idén.

Az utolsó gólnál én azért megemlíteném Abraham zöldfülűsége mellett a drága Emersonunk trehányságát is, mert az oké, hogy a bicebóca Tammy a védekezésben való aktív részvételi hajlamát a védőpozíció elfoglalásával jelezte felé, de amint meglátta Emerson, hogy befelé fog menni Bellerín, abban a pillanatban ahelyett, hogy megpróbál esetleg kétségbeesetten besegíteni valahogy a sérült társnak, inkább megáll és tátott szájjal (sőt még egy lépést az oldalvonal irányába téve), mindenféle hajlandóságot nélkülözve végignézi, ahogy a spanyol kilövi a hosszú alsót. Valószínűleg nem ért volna már oda, ettől függetlenül egy presztízsmeccs hajrájában mikor vezet a csapata igenis próbáljon meg mindent, ha már cserébe elöl a beadásai és szögletei csapnivalóak. Ezért írtam azt a mondandóm elején, hogy ugyan Kepa okolható ezért a gólért, mert lett volna nem egy kapus, amelyik ezt kiszedi, ettől még más/mások hibájából tudott ennyire tisztán lőni Bellerín, szóval ma nem rá varrnám azt, hogy miatta nem gazdagodott a csapat két ponttal többel.

Christensent én is kiemelném amúgy, így, hogy kapja folyamatosan a valós téttel bíró meccseket és érzi a bizalmat, jóval konzisztensebb. Nyilván kell a helyére egy top kvalitással bíró ember, de jó látni azért, hogy annyira talán mégsem gyenge, ha játékban van.

Kovacic leépítésér is írtátok, de ezzel egyidejűleg Kanté is messze a csúcsformájától játszik, és itt most nem feltétlenül arra gondolok, hogy nem a számára legjobb poszton szerepeltetik. Szimplán rosszabb formát fut, pedig az ő esetében ilyet nem nagyon írtam még, de ez most számomra látványos és nem az elcsúszás miatt.

CHO javul, bár nekem ez még mindig kevés tőle. Bats pedig -1 ember, nagyon kéne ide Cavani, mert ha véletlenül hosszabb időre kidől Tammy, komoly bajba leszünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15249 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Amugy meg a biro is megallitotta a jatekot egybol, meg sem varta, hogy valaki fel e tud kelni a masik oldalon, legyen az Mustafi vagy Torreira, mikor a mi jatekosunk volt a foldon meg ra nezett es legyintett. Mindegy, ezt a meccset mi szartuk el ugy ahogy volt. Ehiszem, hogy Tammy akar meg kuzd, de egy rutinos jatekos ilyenkor a foldon marad, mondjuk lehet latta, hogy a brigadot nem erdekli, es nem hajlandoak ki rugni. Kiabrandito, hogy egy ilyen elcsuszason, meg ilyen amator szituacion ment el ket pont megint. Leicester idegenben, MU, Sp*rs otthon - kovetkezo harom bajnoki forduloban. Nem mernek a csapatra egy forintot se tenni, hogy maradunk a negyedik helyen.
Ohh Chelsea we love you..

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15250 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nekem Lampardal kapcsolatban is felmerulne 1-2 kerdesem, pl Kova leepitese mire volt jo, minek eroltetni allandoan Batshuayit mikor 10/9 semmit de semmit nem tud hozzatenni a jatekhoz, Pedrot full lejegelte ahogy Giroudt is, ezt a selejtet meg erolteti.
A kis szogletet szerintetek Willian talalta ki? Mikor mar nincs a palyan akkor is eroltetik.
Vicc egyebkent az elso golnal ekkora pechet, hogy Kante elcsusszon utolso emberkent, Kepaban bizni ilyen esetekben teljesen felesleges, nem tudom mi lett vele, de tul sok bravurt nem hoz ebben a szezonban, amilyen magabiztos volt tavaly (nem jott le) iden is eluhuzhatna ezt a fajta tokosseget, de nem viszi tulzasba a bravurokat.

Ezt dumalom egyebkent feszt, hogy rutinos jatekosok kellenek, mert hisba Chelsea kotodesu kolykok, annyira rutintalanok, hogy sok pont ezen is eluszik. Millioszor kirughattak volna a labdat Tammy serulesenel es o is visszafekudhetett volna miutan mar nyugi volt es nalunk volt a labda. De a barom Michy elvileg mar rutinosnak mondhato, elkezd cselezgetni amit egyebkent se tud, CHO mikor ezeket csinalta rettenet felb.szott, de van koztuk x ev meg xy lejatszott felnott meccs.

Szomoru, hogy nem lehet behozni senki olyan tamadot aki hozza tudna tenni cserekent a meccsekhez, pedig pl ma is jol jott volna. Na mindegy a mai pontvesztest is a tapasztalatlansag hianya okozta reszben, de mikor mondom pl Cavani, Isco stb milyen jo lenne aaa minek megint masok padjarol igazolni etc. Jobb ezeket nezni, Barkley, Michy es tarsait..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15251 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amikor behozta Batyut és Barkleyt màr tudtam hogy itt nem lesz győzelem. A kettőnek összesen van egy darab agysejtje.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15252 Hozzászólás Szerző: focimark »

AwayRoller írta:Nem vagyok benne biztos, hogy a védelmet kell elővenni... Emberelőnyben már az első félidőben meg kellett volna lőni a másodikat és elvenni a kedvüket. Egy bizonyos 2014 es meccset megnézhetne ez a sok botlábú
En is inkabb itt keresnem a hibat. Egesz meccsen beadasok sokasaga, semmi mas, komoly helyzet a golokon kivul talan csak Batshu ziccere volt, ha azt ziccernek lehet egyaltalan nevezni. Egy 10 emberrel jatszo csapat ellen ez nagyon silany, bar a 9 emberes Ajax ellen is csak erre futotta, ugyhogy annyira nem lepett meg.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15253 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem vagyok benne biztos, hogy a védelmet kell elővenni... Emberelőnyben már az első félidőben meg kellett volna lőni a másodikat és elvenni a kedvüket. Egy bizonyos 2014 es meccset megnézhetne ez a sok botlábú

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15254 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

CHO, Jorgi, Chris piros pont.
Sokáig úgy állt, az év egyik legjobb teljesítményét hozzuk le. Lassan ideje a kapuskerdesrol beszélni, mert Kepa, akármennyire is megkedveltem tavaly, egy nagy nulla az egész szezonban, 1-2 meccset kivéve. Az is olyan jó lenne, ha nem kellene agyfraszt kapni, ha Abraham rugast kap,mondjuk nem egy Bats lenne a beugroja. A kisszogleteket pedig felejtsük el örökre könyörgöm, ez nem a tiki-taka Barca, hanem a Premier Leauge!
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#15255 Hozzászólás Szerző: broduer »

Az előbb írta már valaki, de a rutin hiánya tényleg bosszantó. Abraham sérült, lefeküdt, mert valóban fájt neki. A társaknak azonnal, amint lehet ki kellett volna rúgniuk, erre Batshuayi a két agysejtével elkezd passzolgatni a kapunkhoz közel, gondolom akart menni gólt lőni :D.
Tammy pedig ahelyett, hogy feláll és visszasántikál, hogy aztán bezavarjon a védekezésbe, maradhatott volna a földön, fetrenghetett volna, hogy nagyon fáj, ahogy tette volna ezt egy Suarez, Costa, stb., addig, amíg le nem fújják.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15256 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Az elsonel tehetetlen volt Kepa, de a masodik lovest szerintem itt az NB1-ben is legtobben kitoljak oldalra. Szegyen! Jobban faj mint egy vereseg. Ezt a meccset 3-4 gollal kellett volna hozni.
Ohh Chelsea we love you..

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15257 Hozzászólás Szerző: Crap »

focimark írta:
Crap írta:
focimark írta:Jol elbasztuk ezt a meccset is, bar meg a a 9 emberes Ajax ellen se nagyon voltak komoly helyzeteink.
Ugyan ezt Kepa baszta el megint. Ajax oda vissza, Valencia, Castle, most az arsenal csak így hirtelen ami rajta mentek el.
Kepa szar, ez teny, de ez nem csak rajta mulott, szogletnel egyedul Kante maradt hatul aztan nyomott egy olyat, amit meg Gerrard is megirigyelne, ez nalam nem Kepa hibaja. Christensenen es Callumon kivul ma szar volt mindenki, talan meg Jorginho volt elfogadhato.
Abszolút nem az első gól miatt hibáztatom, de a második gólt kB. minden kapus kiszedte volna ha mi rúgjuk.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15258 Hozzászólás Szerző: focimark »

Crap írta:
focimark írta:Jol elbasztuk ezt a meccset is, bar meg a a 9 emberes Ajax ellen se nagyon voltak komoly helyzeteink.
Ugyan ezt Kepa baszta el megint. Ajax oda vissza, Valencia, Castle, most az arsenal csak így hirtelen ami rajta mentek el.
Kepa szar, ez teny, de ez nem csak rajta mulott, szogletnel egyedul Kante maradt hatul aztan nyomott egy olyat, amit meg Gerrard is megirigyelne, ez nalam nem Kepa hibaja. Christensenen es Callumon kivul ma szar volt mindenki, talan meg Jorginho volt elfogadhato.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15259 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem elég, hogy nyomorékok, még Tammy is megsérült... a piros után már azt hitték királyság van, látszott a játékon. Full szégyen ez a két gól, de a hozzáállás miatt a vereség sem lett volna meglepő. Elég nagyot csalódtam ebben a garnitúrában.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15260 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Lövések aránya: 19:2
Kepa elég jó százalékkal dolgozik, csak kár hogy az ellenfeleket segíti ezzel...

Válasz küldése