Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#1581 Hozzászólás Szerző: Crap »

AwayRoller írta: 2024. január 6., szombat 20:03
BlueBlood1993 írta: 2024. január 6., szombat 19:53 Uhh ez de szép volt. Ma Fernandez utcalány jó, mert végre hátrébb játszik. Az előbb egy remek becsuszas után lett a Sterling lövés most meg egy Xabi Alonso szintű passz.
Vagy csak megye szintű az ellenfél és középpályán nincs rögtön a nyakán valaki...
A 4. legtöbb gólt kapó csapat a Preston a champoban, úgyhogy illene lőni egy párat :roll:
Pont azon gondolkodtam, hogy rendesen bajban lennénk a feljutassal ha kiesnenk valamilyen pont levonás miatt. :D

Avatar
Izland
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1582 Hozzászólás Szerző: Izland »

Legalább eddig meccsben vagyunk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#1583 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 6., szombat 19:53 Uhh ez de szép volt. Ma Fernandez utcalány jó, mert végre hátrébb játszik. Az előbb egy remek becsuszas után lett a Sterling lövés most meg egy Xabi Alonso szintű passz.
Vagy csak megye szintű az ellenfél és középpályán nincs rögtön a nyakán valaki...
A 4. legtöbb gólt kapó csapat a Preston a champoban, úgyhogy illene lőni egy párat :roll:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3544
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1584 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Uhh ez de szép volt. Ma Fernandez utcalány jó, mert végre hátrébb játszik. Az előbb egy remek becsuszas után lett a Sterling lövés most meg egy Xabi Alonso szintű passz.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3544
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1585 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jó lenne egy magabiztos győzelem és Broja gól, hatha segítene valamit neki (bár ordít a csapat mindentől függetlenül egy csatárèrt).

Viszont egyelőre ez az első 10 perc nagyon álmos kezdés, semmi nem látszik az osztály különbsègből.

Sindu
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1586 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Sasur írta: 2023. december 31., vasárnap 11:07
Sindu írta: 2023. december 30., szombat 21:40
Az első félidőben 0,3 vs 0,3 volt az xG, 6 kaput eltaláló lövés nálunk,0 náluk, 2-0-lal mentünk félidőre, és már akkor ment az elégedetlenkedés. Ahelyett, h végre örülnénk, h egyszer ebben a utcalány szezonban többet rúgunk, mint amennyi az xG.
A második félidőben, és annak a végén tényleg csúnyán összeomlottunk, így utólag valóban kevésbé magabiztosan vertük őket, mint a nagyok, ahogy azt a statjaid mutatják, ebben igazad van.
Az milliárdot meg végül is sikerült pár értelmes játékosra is elkölteni, ha vannak ezek az egyéni villanások, vagy már ez is baj, hogy talán mégiscsak van minőség a keretben? Máskor meg középszerű falábú zsoldosozva van mindenki.
Tudom, hogy sajnos költői a kérdés, de ki ellen várjon az ember kombinatív játékot és mezőnyfölényt, ha nem a tabella utolsói ellen?
Szerintem 10x nem volt 3 jó passz egymás után emberhez az egész meccsen, bár nem számoltam.
Azt meg ne mondjuk már, hogy milyen jó a Luton megszorongatta nagyokat. Baszki asszem 18.-ik helyen vannak...

Transfermarkt alapján 103 millió a keret összértéke.

Én is értem, hogy ez a helyzet, hogy most ilyen szarok vagyunk, ezért nem is várok pl. Aston Villa, vagy Newcastle (hogy csak az erősebb nem tradicionálisan nagy csapatokat említsem) ellen győzelmet.
Viszont egy Luton Townt azért "szép", szebb játékkal ütni kéne. Szerintem.

Ennek ellenére örülök a 3 pontnak, csak semmi előrelépést nem látok egész évben. Volt az Arsenal meg a City meccs, elhittem, elhittük, hogy a bab is hús és azóta a legtöbb meccs ugyanaz a fos semmi.
34 gólt lőttünk 20 bajnokin idén, tavaly az egész Pl szezonban 38-at. Ez előrelépés. Jóval többet kaptunk, ez visszalépés. Kicsit több pontunk van, ez inkább stagnálás.

Mi számít dominálásnak? Helyzetek, magas labdabirtoklás, magas xG? Sok meccsen megvolt idén, jobb napokon még Potternél is, csak kikaptunk közben. Emiatt a labdabirtoklás statot egy ideje teljesen irrelevánsnak tartom. 35 vagy 65 közt mindegyikkel lehet nyerni, mi általában 65-tel vesztünk.

Idén a MU mosott le minket a pályáról idén egy teljes meccsen, ott nagyobb verést is érdemeltünk volna a 2-1-nél.

Ami a szép játékot illeti, nem tudom, mi számít annak, sztem sosem arról voltunk híresek. Scolari idején volt szép játék, nem tartott sokáig, és sokra nem mentünk vele, meg az Ancelotti éra jobb szakaszaiban volt még szép játék. Azokat leszámítva eredményes játékunk volt, domináns középpályával. A két BL-döntőnket meg bunkerfocival hoztuk le.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#1587 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 31., vasárnap 10:03 Moises Caicedo today: 11 duels won, 36/37 passes, 2/2 long balls, 5 tackles, 0 times dribbled past

Mi lesz ha végre elkezdi jól is használni Poch.
Meg mi lesz ha klaaszikus vedekezo-szervezo kozeppalyas lesz mellette stabilan es nem Gallagher akinek nen ez az igazi posztja. Ő vegez most el minden melót a kozeppalyan.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#1588 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Sindu írta: 2023. december 30., szombat 21:40
Az első félidőben 0,3 vs 0,3 volt az xG, 6 kaput eltaláló lövés nálunk,0 náluk, 2-0-lal mentünk félidőre, és már akkor ment az elégedetlenkedés. Ahelyett, h végre örülnénk, h egyszer ebben a utcalány szezonban többet rúgunk, mint amennyi az xG.
A második félidőben, és annak a végén tényleg csúnyán összeomlottunk, így utólag valóban kevésbé magabiztosan vertük őket, mint a nagyok, ahogy azt a statjaid mutatják, ebben igazad van.
Az milliárdot meg végül is sikerült pár értelmes játékosra is elkölteni, ha vannak ezek az egyéni villanások, vagy már ez is baj, hogy talán mégiscsak van minőség a keretben? Máskor meg középszerű falábú zsoldosozva van mindenki.
Tudom, hogy sajnos költői a kérdés, de ki ellen várjon az ember kombinatív játékot és mezőnyfölényt, ha nem a tabella utolsói ellen?
Szerintem 10x nem volt 3 jó passz egymás után emberhez az egész meccsen, bár nem számoltam.
Azt meg ne mondjuk már, hogy milyen jó a Luton megszorongatta nagyokat. Baszki asszem 18.-ik helyen vannak...

Transfermarkt alapján 103 millió a keret összértéke.

Én is értem, hogy ez a helyzet, hogy most ilyen szarok vagyunk, ezért nem is várok pl. Aston Villa, vagy Newcastle (hogy csak az erősebb nem tradicionálisan nagy csapatokat említsem) ellen győzelmet.
Viszont egy Luton Townt azért "szép", szebb játékkal ütni kéne. Szerintem.

Ennek ellenére örülök a 3 pontnak, csak semmi előrelépést nem látok egész évben. Volt az Arsenal meg a City meccs, elhittem, elhittük, hogy a bab is hús és azóta a legtöbb meccs ugyanaz a fos semmi.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#1589 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Moises Caicedo today: 11 duels won, 36/37 passes, 2/2 long balls, 5 tackles, 0 times dribbled past

Mi lesz ha végre elkezdi jól is használni Poch.

Sindu
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1590 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Sasur írta: 2023. december 30., szombat 16:55
Traxver írta: 2023. december 30., szombat 16:45 ez a meccs is azt mutatja, hogy elől bementek a helyzetek és annak köszönhetjük a 3 pontot. a legtöbb meccset pont ez miatt bukjuk el
Jah, 3 egyéni villanás.
Ennyivel is voltunk jobbak, hogy egyénileg jobb 1-2 játékosunk, ami mondjuk nem meglepő 1 billió után.
Sindu írta: 2023. december 30., szombat 16:33 Mi is megizzadtunk, mint a nagyok, de meglett.

(Y)

Kép
Az első félidőben 0,3 vs 0,3 volt az xG, 6 kaput eltaláló lövés nálunk,0 náluk, 2-0-lal mentünk félidőre, és már akkor ment az elégedetlenkedés. Ahelyett, h végre örülnénk, h egyszer ebben a utcalány szezonban többet rúgunk, mint amennyi az xG.

A második félidőben, és annak a végén tényleg csúnyán összeomlottunk, így utólag valóban kevésbé magabiztosan vertük őket, mint a nagyok, ahogy azt a statjaid mutatják, ebben igazad van.


Az milliárdot meg végül is sikerült pár értelmes játékosra is elkölteni, ha vannak ezek az egyéni villanások, vagy már ez is baj, hogy talán mégiscsak van minőség a keretben? Máskor meg középszerű falábú zsoldosozva van mindenki.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#1591 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Moldván írta: 2023. december 30., szombat 18:59 T. Silva megvan a meccs után? Szerintem rajta látszott igazán, hogy ez kvára nem volt rendben 0-3-ról...
ő inkább nyer 1-0-ra mint 3-2re ezt megmondta

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#1592 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2023. december 30., szombat 18:16 Hat ez marha nagy szegyen volt. Tobbet lottek kapura mint mi, jobb xg. Lehet azt mondani, hogy a tobbi nagy csapat is megszenvedett veluk, de ok nem jatszottak majdhogynem alarendelt szerepet. És itt mar Poch felelossege is elojon, a szar csereivel, rossz poszton jatszatott jatekosaival, meg a szar eloszezonjaval egyutt. Mert a jatekosok latvanyosan elfaradnak folyamatosan a masodik felidore, es ez mar az o felelossege.
Ez csak is az ő sara. A 2. félidő miatt lettek ilyenek a statok. Nem tudott, vagy nem akart reagálni a kialakult helyzetre, nem tudom, de már csak a legvégén cserélte be gilchrist.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#1593 Hozzászólás Szerző: Moldván »

T. Silva megvan a meccs után? Szerintem rajta látszott igazán, hogy ez kvára nem volt rendben 0-3-ról...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1594 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sasur írta: 2023. december 30., szombat 16:55
Traxver írta: 2023. december 30., szombat 16:45 ez a meccs is azt mutatja, hogy elől bementek a helyzetek és annak köszönhetjük a 3 pontot. a legtöbb meccset pont ez miatt bukjuk el
Jah, 3 egyéni villanás.
Ennyivel is voltunk jobbak, hogy egyénileg jobb 1-2 játékosunk, ami mondjuk nem meglepő 1 billió után.
Sindu írta: 2023. december 30., szombat 16:33 Mi is megizzadtunk, mint a nagyok, de meglett.

(Y)

Kép
Mondjuk ezt a táblázatot hatalmas értelme volt betenni ide :D Nézd meg az általad összehasonlított csapatok hol állnak a táblázaton, meg nézd meg azt is, hogy mi hol.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#1595 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Hat ez marha nagy szegyen volt. Tobbet lottek kapura mint mi, jobb xg. Lehet azt mondani, hogy a tobbi nagy csapat is megszenvedett veluk, de ok nem jatszottak majdhogynem alarendelt szerepet. És itt mar Poch felelossege is elojon, a szar csereivel, rossz poszton jatszatott jatekosaival, meg a szar eloszezonjaval egyutt. Mert a jatekosok latvanyosan elfaradnak folyamatosan a masodik felidore, es ez mar az o felelossege.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#1596 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Sasur írta: 2023. december 30., szombat 17:04
Traxver írta: 2023. december 30., szombat 16:58 azért 2.81 xG a Luton ellen nem volt szar.
Lutonnak volt ellenünk annyi.
na úgy akartam írni, elírtam bocsánat
kösz hogy szóltál

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#1597 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Traxver írta: 2023. december 30., szombat 16:58 azért 2.81 xG a Luton ellen nem volt szar.
Lutonnak volt ellenünk annyi.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#1598 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Masodik felido gyalazat volt, kb mint a palace ellen, teljeseb atadtuk a jatekot. Nem tudtunk labdat tartani, de most legalabb a 3 pont megjott. Az egyeni villanasok szepek voltak, Palmer golja priceless! Jo latni hogy a szelsoink hozogatnak golokat.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#1599 Hozzászólás Szerző: Traxver »

azért 2.81 xG a Lutonak nem volt szar.
Jó lenne kijavítani a kapott gólok számát, és megúszni 1-2 meccset kapott gól nélkül mert idén kb ebből 3-4 meccs volt.
most jön 2 papíron könnyű meccs 2. osztályú csapatok ellen majd 2 hét múlva folytatódik a PL a fulham ellen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Traxver 2023. december 30., szombat 17:06-kor.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#1600 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Traxver írta: 2023. december 30., szombat 16:45 ez a meccs is azt mutatja, hogy elől bementek a helyzetek és annak köszönhetjük a 3 pontot. a legtöbb meccset pont ez miatt bukjuk el
Jah, 3 egyéni villanás.
Ennyivel is voltunk jobbak, hogy egyénileg jobb 1-2 játékosunk, ami mondjuk nem meglepő 1 billió után.
Sindu írta: 2023. december 30., szombat 16:33 Mi is megizzadtunk, mint a nagyok, de meglett.

(Y)

Kép
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Válasz küldése