Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#8021 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Érdekes hogy CHO egyik meccsen sem tudott a kezdőbe kerülni, pedig nagyon jöttek a pozitív hírek hogy milyen jó formában van. Úgy tűnik Tuchel-t nem nagyon sikerült meggyőznie, lehet hogy őt is fel lehet írni a potenciális távozók listájára.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9395
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8022 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hogy találom meg a meccset az appon belül?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4831
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#8023 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Cappy írta: 2022. július 30., szombat 9:52 Nekem Mendy ujabb hibaja kicsit aggaszto. A bajnoksag vege fele is mar rengeteget hibazott, nem tudom mi tortenhetett nala fejben. Ha Kepanak tovabbra is jo lesz a hozzaallasa es nem hibazik amikor szerepet kap, akkor szerintem benne van, hogy Mendy padra szorul majd.
+1

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#8024 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kezdő:
Kepa, Chalobah, Ampadu, Sarr, Loftus-Cheek, Kovacic (C), Gallagher, Chilwell, Ziyech, Broja, Pulisic

5th Stand applikációban nézhető

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9395
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8025 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csak az összefoglalót láttam, ez már egy jobb meccs volt mint az előzőek, de az a helyzetkihasználás .... 10et kellett volna lőni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8026 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Nekem Mendy ujabb hibaja kicsit aggaszto. A bajnoksag vege fele is mar rengeteget hibazott, nem tudom mi tortenhetett nala fejben. Ha Kepanak tovabbra is jo lesz a hozzaallasa es nem hibazik amikor szerepet kap, akkor szerintem benne van, hogy Mendy padra szorul majd.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#8027 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jol mukodott most a tamadojatek, sok helyzet volt, kisjatekok. Sterling fenyevekkel jobb mint a szelsoink. Jo az elso erintese, gyors es jol helyezkedik.

Kb ezt a kezdocsapatot lehet varni. Koulibaly is nagy tanár, nen olyan gáz ez hogy temetni kelljen mindent. Legalabbis a kezdő vallalhato.

Persze hosszutavu kovetkeztestest nem szabad levonni, ez az Udinese egy kalap szar csapat, jatekos tranzit egyesulet.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4831
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#8028 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2022. július 30., szombat 6:35 Sterling es Koulibaly eddig nagyon ülnek szerintem. Ilyenből kéne még 3 :D
Utóbbi becsúszó szerelései élményszámba mennek, főleg, hogy éveken át csak arra a fing behátrálós védekezésre voltak képesek a védőink. Kb. a Terry-Karvaly duó óta nem láttam ilyen tisztázásokat nálunk. Kár, hogy a Silva-Kulabá duó nem 10 évvel fiatalabb.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6978
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8029 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sterling es Koulibaly eddig nagyon ülnek szerintem. Ilyenből kéne még 3 :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8030 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A szombati meccset is adják elvileg az appon élőben de. 11-től.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#8031 Hozzászólás Szerző: Crap »

Odoi kinézetén is látszik, hogy erősödött azért rendesen. Reméljük segíti tényleg elkerülni a sérüléseket ez.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8032 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Számolni kéne, hány post-match interjúban fog idén is elhangozni Tuchel szájából a "we were not clinical" mondat. Gyanítom, nem kevésszer.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4831
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#8033 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2022. július 29., péntek 21:40 A helyzetkihasználásunk továbbra is tragikus, ez a Sterling gól is mi volt... Nálunk az 1000%-os ziccer sem jelent automatikus gólt sajnos.
A többi mindent kihagy, neki legalább bepattan... azt hiszem már ez is upgrade nálunk

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8034 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. július 29., péntek 21:40 A helyzetkihasználásunk továbbra is tragikus, ez a Sterling gól is mi volt... Nálunk az 1000%-os ziccer sem jelent automatikus gólt sajnos.
A védelmünk is hasonló. Nincs holding mid, ha egy csapat át akar rohanni a középső harmadon, akkor át is fog. Ráadásul a lepattanókat sosem a mi játékosunk gyűjti össze.
Jorginho nagyon ritkán tényleg hatással van a játék tempójára, de ez csak akkor jön jól, ha lassítani kell azt, mást nem tud. Egy komplexebb középpályás, olyan, aki a többi top csapat középpályáján van nem csak egy dologhoz ért, hanem mellé gyorsabbak, taktikailag fegyelmezettebbek (vagy csak gyorsabbak és visszaérnek), jobban és kreatívabban passzolnak, esetleg lőni is tudnak.

Gallegher-rel és Chilwell-el sokkal jobban nézne ki a kezdő, de nem vagyok benne biztos, hogy sokkal előrébb lennénk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8035 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Elismerem Sterling képességeit és bízom benne, hogy sikeres éveket tölt majd el nálunk, de a kitolt segget és a buzis kézmozdulatokat egyelőre nagyon nehezen veszi be a gyomrom. Elég szürreális őt ebben a mezben látni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8036 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A helyzetkihasználásunk továbbra is tragikus, ez a Sterling gól is mi volt... Nálunk az 1000%-os ziccer sem jelent automatikus gólt sajnos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8037 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem figyeltem a Watford eladásait, de vagy 5 ex-watfordi van az Udenese kezdőjében. :D
Ezek alapján valóban champo szint.

Most nézem, hogy az Udenese tulaja a Watford tulaja "tulaja", előbbi utóbbi apja.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8038 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az lwb-jük, Udogie amúgy egy nagyon jó játékos, nem tudom meddig lesz pályán, de őt fél szemmel figyeljétek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#8039 Hozzászólás Szerző: Crap »

Az első 25 perc alapján ez az Udinese egy Champo csapat szintjét se üti meg, így jó felkészülést és önbizalmat adhatnak a srácoknak.

Edit: Alonso ezen a szinten is döbbenet lassú

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8040 Hozzászólás Szerző: Dante »

Apinho írta: 2022. július 29., péntek 21:20 Annyira nem vágom, de Ő (Sterling) nem inkább a bal szélen szokott játszani? Most főleg középen van.
Ahogy eddig is volt a támadó hármasunk helye teljesen kötetlen. Most Sterling van középen, de Havertz-cel bármikor cserélhetnek.
Eredetileg balszélső volt, a Pep alatt kb ugyanilyen szerepkörben játszott, talán csak Ronaldo helyezkedik nála jobban labda nélkül az aktuális PL mezőnyből.

Válasz küldése