Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként a félidő végén levonuló Batshuayi arc sok mindent elárult ... szerintem legszívesebben menne ő is kölcsönbe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23782 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ami vicces, hogy a pool egykapuzott a plymouthtal, és egész meccsen 28x lőttek kapura, abból 4 talált kaput és 0-0 lett.
mi egy félidő alatt tartunk 20/8nál XD

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23783 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Első 10 percben RLC 2 rossz (önző) lövése után mondtam magamban, hogy na így nem fog bekerülni. A 2. lövés után már szégyelte magát és elkezdte erőltetni a kiszolgálást azt nesze, 2 golpassz? Jól számoltam?

Tényleg zseniális lehet a gyerek, van bátorsága lőni, erős, gyors, jól passzol, jól lát, gyorsan gondolkodik... Persze ez a Peterborough, Willian úgy fordul le róluk néha mint Messi, szal... Minden esetre jó nézni a srácokat. Rubey egyelőre MOTM, Chalobah higgadtsága és hatékonysága is megérdemel pár jó szót (a lövései sem utolsók), Fabregast, Williant és Pedrot nem emelem ki mert ez nem az ő szintjük, látszik hogy örömfociznak (maguk módján).

Szegény Batshuayi aki szvsz lefelé kilóg a gólja ellenére is. Nem rossz, nagyon akar, de sokat hibázik. Rúgjon még kettőt és elnézem neki...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23784 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
cech19960320 írta:egyenlőre így gondoljuk. de ragad a lábához a labda, robbanékony, erős, gyors és jól cselez. a mozgása és fizikuma már most olyan mint Bale és Ronaldo.. simán lehet hogy bejátszaná azt a szerepkört.
Hazard helyén még tudná is kamatoztatni a fizikai fölényét, technikai tudását, de szerintem a másik oldalon nem működne ilyen jól, ott nem lövöldözhetne annyit, az inkább kiszolgáló szerepkör.
Egyébként nem látom rajta hogy élvezné, de a csatár mögött se tűnt olyan hihetetlenül boldognak. Az angol válogatottban csatár mellett, mögött szokott játszani, szóval kicsit nehezen érthető a szitu. Én szívesen megnézném cm-ként is, ott sokkal többet érne hogy ilyen jól passzol, hogy jól érkezik második hullámban, meg hogy ekkora lób.szó, de szarik a védekezésbe.
Sztem a másik oldalon is működne :) egyébként meg sztem élvezi a játékot, csak azt látni hogy bassza a csőrét hogy ő mindig üresbe, gólhelyzetbe mozog, de nem kapott labdát.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23785 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Én nem értek hozzá, hogy ki hol játsszon, de Rubent és Michyt szívesen látnám PL meccseken is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23786 Hozzászólás Szerző: Pityee »

RLC nagyon jól tolja, gyors és simán pattognak le róla a peterboro játékosok. Viszont Batshuayi amellett, hogy néha túl önzőzik is, nagyon flegmába tolja, nem tetszik ez a fajta játékstilusa. Mondjuk részben megértem, mert nagyon bizonyitani akar és túlságosan is ráfeszül a gólszerzésre. Zouman sajnos nagyon meglátszik a sok kihagyás :|
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23787 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:egyenlőre így gondoljuk. de ragad a lábához a labda, robbanékony, erős, gyors és jól cselez. a mozgása és fizikuma már most olyan mint Bale és Ronaldo.. simán lehet hogy bejátszaná azt a szerepkört.
Hazard helyén még tudná is kamatoztatni a fizikai fölényét, technikai tudását, de szerintem a másik oldalon nem működne ilyen jól, ott nem lövöldözhetne annyit, az inkább kiszolgáló szerepkör.
Egyébként nem látom rajta hogy élvezné, de a csatár mögött se tűnt olyan hihetetlenül boldognak. Az angol válogatottban csatár mellett, mögött szokott játszani, szóval kicsit nehezen érthető a szitu. Én szívesen megnézném cm-ként is, ott sokkal többet érne hogy ilyen jól passzol, hogy jól érkezik második hullámban, meg hogy ekkora lób.szó, de szarik a védekezésbe.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23788 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

rafanadal írta:
dankodavid írta:Megnézhetnénk Rubeyt a faszlábú/Willian helyén a PL-ben is, mert ezt a passzt egyébként egyik se oldotta volna meg ennyiből.
Szerintem a szélen való játék nem neki való. Ő csatár vagy árnyékék kell legyen.
Nem feltétlen jelentené azt, hogy szélen játszik, a Hazard-Costa-Ruben trió könnyen állhatna fel úgy, hogy RLC inkább beljebb húzódik és a wide playt rábízni Mosesre támadásban. Ami baj, hogy egy lusta tróger, ezt kéne kinevelni belőle.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23789 Hozzászólás Szerző: kazomester »

RLC nagyon akar játszani, ezt jó látni, Chalobah túl hátravontan játszik ezért kevesebbet van játékban, Misi meg végre gólt lőtt. Eddig jó :) Zouma esésénél nagyon beszartam... Még óvatos, de már voltak jó fejesei, hamar belejön majd.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23790 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
dankodavid írta:Megnézhetnénk Rubeyt a faszlábú/Willian helyén a PL-ben is, mert ezt a passzt egyébként egyik se oldotta volna meg ennyiből.
Szerintem a szélen való játék nem neki való. Ő csatár vagy árnyékék kell legyen.
egyenlőre így gondoljuk. de ragad a lábához a labda, robbanékony, erős, gyors és jól cselez. a mozgása és fizikuma már most olyan mint Bale és Ronaldo.. simán lehet hogy bejátszaná azt a szerepkört.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23791 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:Megnézhetnénk Rubeyt a faszlábú/Willian helyén a PL-ben is, mert ezt a passzt egyébként egyik se oldotta volna meg ennyiből.
Szerintem a szélen való játék nem neki való. Ő csatár vagy árnyékék kell legyen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#23792 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megnézhetnénk Rubeyt a faszlábú/Willian helyén a PL-ben is, mert ezt a passzt egyébként egyik se oldotta volna meg ennyiből.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23793 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zzzzz írta:Iva élete beadása.
Szerintem Batshuayinak szánta. :P
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23794 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:Mindenki kicsit önző, mert mindenki nagyon akar bizonyítani Conténak.
Mindenki önző lenne, ha Willian meg Pedro nem b.sznek el a helyzeteket. Csak egymásnak tudnak passzolni.
rafanadal írta:Zouma nekem kicsit úgy tűnik mintha féltené magát. Ami természetesen érthető is, de azért nem jó ezt látni.
Egyébként ránéz az ember és már sejti a sérülést. Ifi meccseken nagyon magabiztosan tolta, ezek között a túlpörgött idióták között én is nagyon féltem.

Bats válláról remélhetőleg így lekerül a nagy teher és innen felszabadultan játszik. Ruben meg üzemi hőfokra melegedett, nagyon jól tolja a 20. perctől.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23795 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

na :) innentől talán megnyugodnak :) remélem gálázni fogunk :) már csak 1 kívánság, Félidőben Pedro vagy iva helyére jöjjön aina

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#23796 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Iva élete beadása.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23797 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Mindenki kicsit önző, mert mindenki nagyon akar bizonyítani Conténak.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23798 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zouma nekem kicsit úgy tűnik mintha féltené magát. Ami természetesen érthető is, de azért nem jó ezt látni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23799 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hihetetlen hogy csóri Zouma-val 35 perc után ilyen történik. Szerencse hogy nem komolyabb, agyrázkódás is lehetett volna.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23800 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nesze... gólt rúg, aztán megmutatja a valódi énjét is XDD LOL

egyébként RLC mozgása brutálisan hasonlít CR-re. De talán még nála is jobb a fizikuma... amilyen kis vékony gyerek volt ő és Bale is.. sztem hasonló stílusú játékos lesz belőle legvégül :)
Viszont kíváncsi lennék mivel eteti az anyja XDD

Zouma meg keményebb annál minthogy ebbe beleszédüljön XD

Válasz küldése