Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26821 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:manchester ellen a befujt büntető jogos volt valaki megmondaná mert nem láttam elment az upc-nk,vagy megint c.ronaldo dobálta magát
Nem tudom, de igazából teljesen mindegy: ha jogos, ha nem, rá befújják... ennyi. A Sky szerint jogos volt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26822 Hozzászólás Szerző: kdako »

Kezdek elbizonytlaanodni: a hagyomány szerint semleges pálya az elődöntő, de most is mást mondtak. Ki tud erről?
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26823 Hozzászólás Szerző: kdako »

Megmerem kockáztatni, hogy a szezon eddigi három legjobb meccsében benne van (a másik a kupadöntő és a hazai Barca-meccs) ez is. Mármint az általunk mutatott teljesítmény alapján. A csapat tényleg minden szempontból kiváló volt.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26824 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

twopac írta:manchester ellen a befujt büntető jogos volt valaki megmondaná mert nem láttam elment az upc-nk,vagy megint c.ronaldo dobálta magát
Hát én láttam. Jó szívvel befújható, de Ronaldo megint ügyes volt...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26825 Hozzászólás Szerző: kdako »

twopac írta:manchester ellen a befujt büntető jogos volt valaki megmondaná mert nem láttam elment az upc-nk,vagy megint c.ronaldo dobálta magát
Egy lassítás alapján nagyjából, de Woodgate nagy butaságot csinált, már az alapvonalnál volt a szabálytalanság.
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26826 Hozzászólás Szerző: twopac »

manchester ellen a befujt büntető jogos volt valaki megmondaná mert nem láttam elment az upc-nk,vagy megint c.ronaldo dobálta magát
mindörökké chelsea!!

Olszal
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007. március 18., vasárnap 9:35

#26827 Hozzászólás Szerző: Olszal »

MOTM:DIARRA

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26828 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Izzadós volt a vége, de nyertünk, szerintem megérdemelten. A meccs hőse Sevcsenko, az az első gól nagyjából döntő szerepet játszott. Kettő után azt hittem, kivégezzük a Tottenhamet, de inkább beálltunk, aztán ebből kaptunk egy vitatható (nem volt az, de befújható) tizenegyest. Tudom, mi az a taktikai csere, de Sevát már rendesen szánom, hogy egyszerűen nem játszhat végig egy mérkőzést sem. De nálam a meccs embere Diarra: nevetség tárgyává tett mindenkit, aki szembe került vele. Olyan stabil volt hátul, mint Essien :) Jó, pörgős mérkőzés, győzelem, továbbjutás, egy sz@r nap szép befejezése.
És nem is beszéltünk össze!

2-0-nál is arra gondoltam, egy nagy veréssel kellene megmutatni ezeknek a szerencsétlenek, hogy ki is az úr Londonban. Nem baj, a lényeg az elődöntő.
GO BLUES!

Olszal
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007. március 18., vasárnap 9:35

#26829 Hozzászólás Szerző: Olszal »

Nagyon jó meccs lett ez a második félidőre a gólok meg gyönyörűek voltak megérdemelten győztünk!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26830 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egész jól játszottunk az uccsó 10 percet leszámítva szerintem. Mikel, Sheva, SWP volt szerintem a 3 legjobb, Diarra, Terry,Cech, Carvalho, Cole, Drogba jönnek utánuk, ők hozták amit kellett és Lamps, Ballack játéka volt gyengébb ma szerintem. Elégedett vagyok, ha nincs a 11es, akkor sima győzelem. Így egy picit necces volt. Na akkor már előre várom az FA-Kupa döntőt, amelyet 5-1re nyerünk a Watford ellen. Priskin lővi a Watford gólját. A többi nem számít. :D

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#26831 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nálam mikel a mom,fantasztikusan pótolta makát ! seva fenomenális gólt lőt,swp-re most szavunk se lehet és tetszet,hogy 1 kicsit többet védekezet mint eddig,főleg lenonnal jött vissza ! drogba megint villantott és diara oriási csibész,emiatt lesz majd a kedvencem ! kezdem elhinni,hogy megnyerjük a bl-t !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26832 Hozzászólás Szerző: kdako »

Húha, óriási meccs volt. Végig irányítottunk, az történt, amit mi akartunk. A stabilitás ami először eszembe jut.

Riccy és JT együtt atombiztos, a közéépálya is rendben volt, bár kövezzetek meg, de nekem ma Ballack jobban tetszett, mint Lamps. SWP-nek végre összejött, Seva egyre jobb. Mégis, nálam Mikel és Diarra voltak a legjobbak.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26833 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Izzadós volt a vége, de nyertünk, szerintem megérdemelten. A meccs hőse Sevcsenko, az az első gól nagyjából döntő szerepet játszott. Kettő után azt hittem, kivégezzük a Tottenhamet, de inkább beálltunk, aztán ebből kaptunk egy vitatható (nem volt az, de befújható) tizenegyest. Tudom, mi az a taktikai csere, de Sevát már rendesen szánom, hogy egyszerűen nem játszhat végig egy mérkőzést sem. De nálam a meccs embere Diarra: nevetség tárgyává tett mindenkit, aki szembe került vele. Olyan stabil volt hátul, mint Essien :) Jó, pörgős mérkőzés, győzelem, továbbjutás, egy sz@r nap szép befejezése.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#26834 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Hihetetlen, hogy a bíró nem látja ezeket a talpalásokat, pl. Drogbával szemben.

Vagy nem akarja látni?

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#26835 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Etelkozi írta:Kőkemény félóra jön....
A manu bemakolt, no meg Berbatov is .. Gáááááááááz, Seva elfutása nem volt les ott lett volna a 0-3.. hihetetlen de meg kell csinálni! Undorítóan játszik a Sp*rs...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára medicine_man 2007. március 19., hétfő 23:47-kor.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#26836 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ZenZo írta:Vezet a Manure is... na miből? Na miből? Tizenegyes - C. Ronaldo... s z á n a l m a s !
A Z

:!: :!:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26837 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Vezet a Manure is... na miből? Na miből? Tizenegyes - C. Ronaldo... s z á n a l m a s !
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#26838 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Kőkemény félóra jön....

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#26839 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

medicine_man írta:
Matuszka írta:jók vagyunk...de Tottenham is jó...GO-GO :twisted:
Mekkora gólt lött Seva :D Még mindig menjen el a csapattól? Nevetséges .)
Ez az SWP!!!!!!!!! Végre!!!!!!!!! Drogba Isten!!!!!!!!!! ISTEN!!!!!!!!!!! És ne feledjük Ashley 40 méteres passzát Drogba mellére :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára medicine_man 2007. március 19., hétfő 23:21-kor.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26840 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Wáááhááááááááááááááá! 2!!!!!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése