Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18541 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: Jorginho meg nem tudom hozza miert ragaszkodik ennyire Sarri, megis mi az a kepessege ami kiemelkedo? Lassu, elnyomjak, otvar lovesei vannak, nincsenek kulcspasszai es inditasai, az hogy egy meccsen passzol 4774748 de annak 99%-a alibi, konnyu passz nem hat meg. Es o is full alapember..
Azért ragaszkodik hozzá, mert bizalmi embere, papíron a taktikájának a szíve és motorja, a csapat karmestere, aki koordinálja az iramot és szervezi a játékot. Régi harcostárs, jó cimbora, akivel sok szépet megélt Nápolyban, és a kispadról előkukázva 50 milliós játékost csinált belőle. Ez az elmélet, gyakorlatban mindössze annyi a "haszna", hogy minden támadás keresztülfut rajta. A fórumról Dante fogalmazta meg múltkor számomra nagyon találóan, miszerint egy átlagos fizikumu, nem túl tehetséges civil a gyerek. :D Edzőknél nem példanélküli ez, Pep-nek is volt anno egy nagy szerelme, Thiago, hasonló a szitu, azzal a különbséggel, hogy a spanyol fél lábbal is jobb játékos lenne, mint a mi Jorginho-nk bármikor is volt és lesz.

Jorginho-nak egy ellensége van, a sérülés, ameddig az elkerüli, bérelt helye van a kezdőben, legyünk bármennyire ötlettelenek és gólképtelenek. Sarri makacs ember sajnos.

Barkley a másik hulladék, meccsről meccsre rosszabb, nagy kár, hogy Ruben pont most dőlt ki.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18542 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:
focimark írta:Barkley ritka szar volt ma is. Forgolodott a labdaval folyamatosan, amig el nem adta, remelem Kova visszakerul a kezdobe.
Kovacicnak a lábujjában több tehetség van. Elképesztő tehetséges a horvát, de valahogy nem igazán jön ki belőle semmi end product.
Viszont a ketto kozul Kova a jobb, Jorginho, Barkley, Alonso jelenleg a 3 fek mind gondolkodas mind mozgas gyorsasagban, ha oket beveszik a dolgokba nem megy olyan gordulekenyen a labdajaratas. Ezert jobb Fabregas is, mint Jorginho. Marcos is hova fejlodott vissza.. pedig sokszor odakerul a kapu ele de lovoldoz osszevissza, tavaly ezekbol lott volna 5-6 golt legalabb. Szornyu hogy csetlik botlik es mennyire darabos lassu a mozgasa. Nem tudom mi lett vele, ennek ellenere folyamat o jatszik, Emerson legalabb tamadasban jo lenne..
Barkleyrol ugye mar elmondtam korabban a velemenyemet, ma is hozta magat.
Jorginho meg nem tudom hozza miert ragaszkodik ennyire Sarri, megis mi az a kepessege ami kiemelkedo? Lassu, elnyomjak, otvar lovesei vannak, nincsenek kulcspasszai es inditasai, az hogy egy meccsen passzol 4774748 de annak 99%-a alibi, konnyu passz nem hat meg. Es o is full alapember..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18543 Hozzászólás Szerző: béla »

focimark írta:Barkley ritka szar volt ma is. Forgolodott a labdaval folyamatosan, amig el nem adta, remelem Kova visszakerul a kezdobe.
Kovacicnak a lábujjában több tehetség van. Elképesztő tehetséges a horvát, de valahogy nem igazán jön ki belőle semmi end product.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18544 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Norbertoo írta:
kazomester írta:
Botond9797 írta:Most komolyan, valaki tudja, Alonso-t miért fütyülték végig?
Mert részegen megölt egy lányt. A spuri szurkolók ki vannak hegyezve rá. Nem tudom elítélni őket ezért :roll:
???
Undorító, amit anno csinált de szerintem, mégis primitív dolog a rivális csapat játékosát egy ilyen, múltbeli esemény miatt fütyülni. Már önmagában az büntetés, hogy azzal a tudattal kell együtt élnie, hogy egy ember miatta halt meg. Sztem primitív dolog ezt az ügyet a "pályára vinni", de ez magánvélemény.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18545 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Norbertoo írta:
kazomester írta:
Botond9797 írta:Most komolyan, valaki tudja, Alonso-t miért fütyülték végig?
Mert részegen megölt egy lányt. A spuri szurkolók ki vannak hegyezve rá. Nem tudom elítélni őket ezért :roll:
???
"On 2 May 2011, Alonso was arrested following his involvement in a car accident in Madrid. He was the driver of a car that collided with a wall, killing one of the passengers, a 19-year-old woman, having been driving at 112.8 km/h (70 mph) in wet conditions in a 50 km/h (30 mph) zone, with a blood alcohol level of 0.93 mg per millilitre of blood.[31][32] He faced 21 months in prison when sentenced in February 2016, but his punishment was changed to a €61,000 fine and a driving ban of three years and four months, which had already been spent."

Akinek pénze van, az embert is ölhet, undorító. Mást ilyenért tíz évre lecsuknak.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18546 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

kazomester írta:
Botond9797 írta:Most komolyan, valaki tudja, Alonso-t miért fütyülték végig?
Mert részegen megölt egy lányt. A spuri szurkolók ki vannak hegyezve rá. Nem tudom elítélni őket ezért :roll:
Na, erről is most olvastam először, és 61 ezer euróval megúszta a rohadék. Eddig se volt szimpatikus, most még annyira se lesz...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18547 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kazomester írta:
Botond9797 írta:Most komolyan, valaki tudja, Alonso-t miért fütyülték végig?
Mert részegen megölt egy lányt. A spuri szurkolók ki vannak hegyezve rá. Nem tudom elítélni őket ezért :roll:
???

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18548 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:A cseréket sztem kicsit elszúrta Sarri, elsőnek Giroud-t kellett volna behozni sztem :roll: Vigyázott CHO-ra, hogy a lehető legtovább pályán maradjon, ez piros pont. A visszavágón bármi lehet, most nem is húztam fel magam egyáltalán ezen a meccsen, pláne, hogy fontosabb dolgoknak is el kell dőlnie hamarosan.
CHO egy csomoszor be tudta volna adni, ha van bent valaki, az o jateka akkor ervenyesulne meg jobban, ha lenne centerunk pl a Nottingham ellen mindket golpasszt o adta, le tudja vinni lenduletbol az alapvonalig es jol be is adja, ma is szamtalan lehetosege lett volna, csak benezett es sehol senki..
ugyhogy en is azt mondom, hogy jo let ñt volna megnezni hogy mukodik a gepezet, ha lenne kinek centereznie. Egyebkent sokan eszrevettek a drukkerek es igazuk is van, hogy CHO sokkal jobb a tobbi szelsoinkkel osszevetve a kiszolgalasban, a tobbiek nem nsgyon keresik a beadasokkal a centereket, inkabb toljak befele vagy totyognak, ahelyett hogy lenduletbol levennek a vedojuket es nyomnak befele. Ma is pl amig bent volt Giroud hany ertekelheto beadas erkezett fele? Csori Hazard probalta magaban megoldani es eljutni lovesekig de sokszor o is onzo es beleviszi lehetetlen helyzetekbe is.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#18549 Hozzászólás Szerző: focimark »

Barkley ritka szar volt ma is. Forgolodott a labdaval folyamatosan, amig el nem adta, remelem Kova visszakerul a kezdobe.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18550 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Botond9797 írta:Most komolyan, valaki tudja, Alonso-t miért fütyülték végig?
Mert részegen megölt egy lányt. A spuri szurkolók ki vannak hegyezve rá. Nem tudom elítélni őket ezért :roll:

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18551 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Most komolyan, valaki tudja, Alonso-t miért fütyülték végig?
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18552 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A cseréket sztem kicsit elszúrta Sarri, elsőnek Giroud-t kellett volna behozni sztem :roll: Vigyázott CHO-ra, hogy a lehető legtovább pályán maradjon, ez piros pont. A visszavágón bármi lehet, most nem is húztam fel magam egyáltalán ezen a meccsen, pláne, hogy fontosabb dolgoknak is el kell dőlnie hamarosan.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18553 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Fogatlan oroszlán, ez jelenleg a Chelsea... jók vagyunk a tizenhatoson kívül és belül, de amikor gólt kéne rúgni, megáll a tudomány, ma sem tudtunk semmit kezdeni a fölénnyel. Egész meccsen jobbak voltunk, a Spuds gyakorlatilag semmit nem tett a győzelemért, kaptak egy ajándék gólt, aztán annyi. Pont egy Kane típusú csatár hiányzik...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18554 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Agyam eldobom ettől az állandó kapu elé bikázom aztán majd lesz valami stílustól. Egyszerűen nincs ott támadó aki bepasszolja a kapuba vagy bármi, felelsleges erőltetni. Ennél már csak az jobb, mikor ívelgetjük előre a Pedro-Hazard-Kanté góliát trióra. Ezt pedig Alonso vagy Jorginho csúcslabdái koronázzák meg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#18555 Hozzászólás Szerző: White »

Nincs itt idegenbe lőtt gól , ha 2-1 rögtön 11esek
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18556 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Napom fenypontja az volt, amikor Azpi futott be a csatar poziciojaba. Most komolyan Fabregast bealdozzuk ezert a gyoker Jorginhoert? A spanyol labujjkormeben tobb kreativitas van mint ebbe a szintelen szagtalan emberben. Amikor a szabalyos golok tomkeleget veszik el tolunk ezek a csodas birok akkor nincs VAR, de amikor full ketes szituacio van ellenunk akkor persze van. Szanalmas. :)

Ui.: Tudom, hogy center hianyaban nem lottunk golt, de itt szamit az idegenben lott gol? Azert nem lenne kellemes, ha a Tottenham lone egyet a Bridge-en, nekunk harmat kellene.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#18557 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Egy dolog eldőlt végleg. Amíg csatár nem érkezik tök felesleges meccset nézni, Hazardnak szemmel láthatóan a fasza kivan ezekkel a gyökerekkel...teljesen érthető is. Ha szerencsések vagyunk ilyen fos marad a Madrid vagy villantanak egy társat akivel játszhat, minden más esetben elmenekül innen.
Az is komolytalan hogy két világklasszis játszik az egész csapatban, mindketten posztidegen helyen...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18558 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Nem a jétékkal van itt baj gyerekek...Persze van 1-2 arc akik nagyon nem ütik meg a szintet,de inkább nem nevezném meg őket..NINCS CSATÁRUNK!!!! Papíron van kettő is,de sajnos mégsincs..Tök jól eljutunk a kapuig,de ott megáll a tudomány..Nagyon kellene valaki..Az a rettegett 16 gól amit idáig összehoztak,az nagyon sovány.. :?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18559 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez viszont tizi volt, amugy meg mind1, kurvára nincs csatárunk így nem lehet normálisan gólt lőni. Ahogy esik úgy puffan ez a mai is.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18560 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Zanyád írta:A kezezést bezzeg nem játszák vissza, már el is lett felejtve...
nagyon nincs mit... test mellett lógó, kezet 5 méterről rúgtunk telibe.... sajna erre nagyon ritkán adnak tizit, egyébként teljesen jogosan..

Válasz küldése