Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16801 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.fourfourtwo.hu/friss/sarri- ... mpaign=nso" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha már Higuain... Sarri is nyilatkozott vele kapcsolatban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16802 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.

Higuin pedig tényleg későn jött a PL-be, fizikálisan se bírja, használhatatlan. Az meg hogy ismeri Sarri rendszerét, semmi előnyt nem jelentett, pláne hogy ez a rendszer se ér sokat a PL-ben.

Életemet adnám egy gyors csatárért végre a sok lassú fos után...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16803 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem a könnyű góljai miatt volt fikázva, hanem azért, mert ossze-vissza sétálgatott a pályán, mindenféle taktikai fegyelmet nélkülözött a játéka - legalábbis kívülről úgy nézett ki, de valószínű, hogy Carlo szabad kezet adott neki, ami azért nem semmi, tekintve, hogy ezt Hazard sem igazán mondhatja el magáról.
Egyébként Nico legalább annyit volt szélső támadó, mint center, ha nem többet, ilyen szempontból nem válasz az erőcsatár kérdésre, mert ott volt mellette Drogba. (És a francia sem volt egy mindentől "összeesek" típus, bár az tény hogy a gyorsaságára épített)

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16804 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
edeskeves írta:Ide erocsatar kell aki kiverekszi maganak a lehetoseget sokszor, eleg a jofiukbol, oregekbol, statikus emberekbol. Egyszeruen ok nem valnak be itt be kell latni. Nem egy olyan csapat vagyunk akik egy emberre jatszanak es azt tomik labdakkal. Harcos vadallat kell nekunk elore aki eltiporja a vedoket. Drogba,Costa ilyenek voltak mas ezenkivul bevalt?
Anelka.
Tenyleg a golkiralyunkat kifelejtettem. Az o idejeben ki gondolta volna, hogy mostansag akar vissza is sirhatnank? :lol: :lol: Feszt le volt fikazva milyen konnyu golokat lott, aztan sokaknak az se megy nalunk :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#16805 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:Ide erocsatar kell aki kiverekszi maganak a lehetoseget sokszor, eleg a jofiukbol, oregekbol, statikus emberekbol. Egyszeruen ok nem valnak be itt be kell latni. Nem egy olyan csapat vagyunk akik egy emberre jatszanak es azt tomik labdakkal. Harcos vadallat kell nekunk elore aki eltiporja a vedoket. Drogba,Costa ilyenek voltak mas ezenkivul bevalt?
Anelka.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16806 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ide erocsatar kell aki kiverekszi maganak a lehetoseget sokszor, eleg a jofiukbol, oregekbol, statikus emberekbol. Egyszeruen ok nem valnak be itt be kell latni. Nem egy olyan csapat vagyunk akik egy emberre jatszanak es azt tomik labdakkal. Harcos vadallat kell nekunk elore aki eltiporja a vedoket. Drogba,Costa ilyenek voltak mas ezenkivul bevalt?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16807 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
Николаевич írta: a következő két fordulóban pedig két nyerhető hazai meccsünk lesz(Brighton és WHU).
A Brighton féle ócska csapatokat otthon általában bedaráljuk, de a WHU pont az, aki ellen nem venném biztosra, hogy sikerül nyerni, lehetnek bármilyen formában. Ahol már van egy kis minőség az ellenfél keretében, azok ellen általában meggyűlik a bajunk.

Higuaínról egyébként miért nem esik szó, hogy mennyire egy hasznavehetetlen, tohonya, megjátszhatatlan, lomha szar? Morata egy ilyen produkció után minden hozzászólásban szerepelt. Én eddig a feléje táplált utálatom ellenére türelmes voltam vele, de konkrétan nulla fejlődést látok az első meccséhez képest. Két Champo-szintű csapat ellen sikerült bevennie a kaput a bajnokságban, jobb csapatok ellen helyzetbe sem kerül. Morata sem volt jobb, félreértés ne essék, de az a szerencsétlen a maga sutaságával meg puhányságával legalább küzdött, az argentin megváltó meg pont azt hozza, amit egy kiégett csatártól várni lehet, elvan ott középen a védők között, de különösen nem töri magát, hogy megjátszható legyen. Francnak se kell ez a kivénhedt szar jövőre, tegyük be Tammy-t, rosszabbak ennél úgysem lehetünk.
én megírtam a véleményem Higuainról a meccs után ami hasonló mint a tiéd.
nagyon nem értem miért nem jött egy olyan fiatal csatár aki gólképes mondjuk Piatek 30-40m euróból meglett volna és vele hosszú távon lehetett volna tervezni, de nekünk nem kellett inkább egy olyan játékos kell aki ismeri a Sarri rendszert igaz ez a pályán nem látszik, vicc mennyire mellényúlunk csatár téren az utóbbi időkben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16808 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta: a következő két fordulóban pedig két nyerhető hazai meccsünk lesz(Brighton és WHU).
A Brighton féle ócska csapatokat otthon általában bedaráljuk, de a WHU pont az, aki ellen nem venném biztosra, hogy sikerül nyerni, lehetnek bármilyen formában. Ahol már van egy kis minőség az ellenfél keretében, azok ellen általában meggyűlik a bajunk.

Higuaínról egyébként miért nem esik szó, hogy mennyire egy hasznavehetetlen, tohonya, megjátszhatatlan, lomha szar? Morata egy ilyen produkció után minden hozzászólásban szerepelt. Én eddig a feléje táplált utálatom ellenére türelmes voltam vele, de konkrétan nulla fejlődést látok az első meccséhez képest. Két Champo-szintű csapat ellen sikerült bevennie a kaput a bajnokságban, jobb csapatok ellen helyzetbe sem kerül. Morata sem volt jobb, félreértés ne essék, de az a szerencsétlen a maga sutaságával meg puhányságával legalább küzdött, az argentin megváltó meg pont azt hozza, amit egy kiégett csatártól várni lehet, elvan ott középen a védők között, de különösen nem töri magát, hogy megjátszható legyen. Francnak se kell ez a kivénhedt szar jövőre, tegyük be Tammy-t, rosszabbak ennél úgysem lehetünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16809 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Zanyád írta:
Dízel írta:Meg nézzétek meg mivel nyert ma is a Pool. :)
Persze az index.hu-n mi már kint vagyunk, hogy mekkorát mákoltunk. :)

https://index.hu/sport/futball/2019/03/ ... _biro_les/

Mondjuk annyira nem érdekel, nekem az index egy hiteltelen szar portál ettől teljesen függetlenül.
Miért, mert nem mákoltunk? Vajon győzelem vagy egyáltalán döntetlen lett volna-e, ha befújja a lest, ahogy be kellett volna?

Mellesleg a cikk címével és üzenetével teljes mértékben egyetértek:

Teljes röhej a videóbíró nélküli Premier League
"Visszanézni nem tudták, ugyanis a spanyol, a német, az olasz, a francia bajnoksággal szemben a világ legnépszerűbb, legnézettebb, leggazdagabb, legsztároltabb bajnokságában
NINCS VIDEÓBÍRÓ"


Most lehet, hogy nekünk jött jól, de hányszor szoptunk mi is ilyen és hasonló bírói inkompetencia miatt?
Pitye linkelt lentebb egy képet, eszerint nem volt les.
A többivel egyetértek, azon túl, hogy ha nincs videobíró, akkor se a mi meccsünkön se a többi PL meccsen sincs, ergo egyenlőek az esélyek.
Technikailag persze érthetetlen és felfoghatatlan, hogy pont az angol bajnokságban nincs ilyen technológia. Egyébként lehet tudni miért? illetve mikor kerül bevezetésre?

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16810 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Dízel írta:Meg nézzétek meg mivel nyert ma is a Pool. :)
Persze az index.hu-n mi már kint vagyunk, hogy mekkorát mákoltunk. :)

https://index.hu/sport/futball/2019/03/ ... _biro_les/

Mondjuk annyira nem érdekel, nekem az index egy hiteltelen szar portál ettől teljesen függetlenül.
Miért, mert nem mákoltunk? Vajon győzelem vagy egyáltalán döntetlen lett volna-e, ha befújja a lest, ahogy be kellett volna?

Mellesleg a cikk címével és üzenetével teljes mértékben egyetértek:

Teljes röhej a videóbíró nélküli Premier League
"Visszanézni nem tudták, ugyanis a spanyol, a német, az olasz, a francia bajnoksággal szemben a világ legnépszerűbb, legnézettebb, leggazdagabb, legsztároltabb bajnokságában
NINCS VIDEÓBÍRÓ"

Most lehet, hogy nekünk jött jól, de hányszor szoptunk mi is ilyen és hasonló bírói inkompetencia miatt?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16811 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg nézzétek meg mivel nyert ma is a Pool. :)
Persze az index.hu-n mi már kint vagyunk, hogy mekkorát mákoltunk. :)

https://index.hu/sport/futball/2019/03/ ... _biro_les/

Mondjuk annyira nem érdekel, nekem az index egy hiteltelen szar portál ettől teljesen függetlenül.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16812 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért ne vegyük el Willian érdemeit sem az egyenlítő gólból :D :D :D
Kép
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16813 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ha ma fociztak is volna a zsoldosaink, vagy láttam volna rajtuk azt a fajta akarást, motivációt, mint mondjuk a Cardiff játékosaiban, akik tényleg mindent beleadtak, akkor azt mondom én is, hogy megérdemltünk egy kis szerencsét. De ilyen gusztustalan, undorító játékkal, mint amit ma is láthattunk, egy kiesőjelölt Cardiff ellen... Gyűlölöm, hogy az inkompetens vezetőség, a még inkompetensebb Sarri, és jó néhány játékos annyira ellenszenvessé tette a csapatot, hogy a változás reményének érdekében már a vereségért kell szurkolnom. Mert az ilyen bemákolt, bukdácsolós győzelmek zsákutcába vezetnek, nem BL meg PL sikerekhez. Hónapok óta ezt látjuk, amit ma is, és én inkább szerethető játékosokat és nézhető focit szeretnék már látni, mintsem hogy azt nézzem, ahogy a BL-ben aláznak.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16814 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Egesz szezonban ott vert minket a sors ahol csak tudott. Szabalyos golt vettek el, lesgolokat adtak meg ellenunk, 300 kapufat lottunk. Egyszer lehetunk mi is a jo oldalon. Nagyon fontos 3 pontot szereztunk, partiban vagyunk boven, ellenben ha ma kikapunk kb. csak az EL-ben bizhattunk volna.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2019. március 31., vasárnap 21:41-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#16815 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:
Николаевич írta:
Ricco írta:Azoknak akik nem értenék: Az olyanok, akik annak szurkolnak, hogy kikapjon a csapat, csak azért teszik, hogy hosszabb távon jó legyen.
Ha elesünk a BL-től, esetleg még az EL-től is akkor rengeteg pénzt bukik a csapat, nehezebb lesz megtartani bizonyos játékosokat, még nehezebb lesz igazolni, ambíciózus edzőt idehozni.. Szóval az hogy tapsikolunk a veresègeknek meg a hatodik helynek az semmiképp nem jó a csapatnak. Év végéig maradni fog Sarri, szerintem ezzel lassan érdemes megbarátkozni, április van. Nyáron meg ha a klubvezetés úgy látja akkor a 4. hely után is el fogja küldeni, ahogy Conte is repült a kupagyőzelem után.
Conte más tészta, ő egy bajnoki arany és egy FA kupa arany után repült, neki a vezetőséggel gyűlt meg a baja.
Itt viszont az a probléma, hogy Sarri valószínű első évében azt a feladatot kapta, hogy jussunk a top 4-be, és ha ez megvan, akkor jövőre mehet elvárásnak a bajnoki cím. Namármost, ha valami csoda folytán meglesz a 4.hely akkor Sarri tuti marad és minden marad a megszokott kerékvágásban. Ennyira mazoista meg gondolom senki sem lehet. Mondom, ha tudnánk nyáron igazolni 2-3 top kategóriás játékost meg par fiatalt akkor azt mondom talán... nézzük meg Sarrit jövőre is. De ugyan ezzel a kerettel ugyan ezt jövőre: NO WAY!
Ha jön egy új edző hozzánk abban reménykedem mindig, lesz egy saját stílusa a csapatnak. Ez megvolt Joséval, Ancelottival, Conteval. Sarriban is reménykedtem, mert a napolinak is volt stílusa, de ez nálunk nem műküdik.
Ok, csak ha mondjuk Kanté dobbant mert nem akar még egy évet BL nélkül jàtszani mi meg 6. helyezett csapatként próbàlhatjuk pótolni akkor baszhatjuk..

Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16816 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:
Ricco írta:Azoknak akik nem értenék: Az olyanok, akik annak szurkolnak, hogy kikapjon a csapat, csak azért teszik, hogy hosszabb távon jó legyen.
Ha elesünk a BL-től, esetleg még az EL-től is akkor rengeteg pénzt bukik a csapat, nehezebb lesz megtartani bizonyos játékosokat, még nehezebb lesz igazolni, ambíciózus edzőt idehozni.. Szóval az hogy tapsikolunk a veresègeknek meg a hatodik helynek az semmiképp nem jó a csapatnak. Év végéig maradni fog Sarri, szerintem ezzel lassan érdemes megbarátkozni, április van. Nyáron meg ha a klubvezetés úgy látja akkor a 4. hely után is el fogja küldeni, ahogy Conte is repült a kupagyőzelem után.
Conte más tészta, ő egy bajnoki arany és egy FA kupa arany után repült, neki a vezetőséggel gyűlt meg a baja.
Itt viszont az a probléma, hogy Sarri valószínű első évében azt a feladatot kapta, hogy jussunk a top 4-be, és ha ez megvan, akkor jövőre mehet elvárásnak a bajnoki cím. Namármost, ha valami csoda folytán meglesz a 4.hely akkor Sarri tuti marad és minden marad a megszokott kerékvágásban. Ennyira mazoista meg gondolom senki sem lehet. Mondom, ha tudnánk nyáron igazolni 2-3 top kategóriás játékost meg par fiatalt akkor azt mondom talán... nézzük meg Sarrit jövőre is. De ugyan ezzel a kerettel ugyan ezt jövőre: NO WAY!
Ha jön egy új edző hozzánk abban reménykedem mindig, lesz egy saját stílusa a csapatnak. Ez megvolt Joséval, Ancelottival, Conteval. Sarriban is reménykedtem, mert a napolinak is volt stílusa, de ez nálunk nem műküdik.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16817 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Николаевич írta:
Ricco írta:Azoknak akik nem értenék: Az olyanok, akik annak szurkolnak, hogy kikapjon a csapat, csak azért teszik, hogy hosszabb távon jó legyen.
Ha elesünk a BL-től, esetleg még az EL-től is akkor rengeteg pénzt bukik a csapat, nehezebb lesz megtartani bizonyos játékosokat, még nehezebb lesz igazolni, ambíciózus edzőt idehozni.. Szóval az hogy tapsikolunk a veresègeknek meg a hatodik helynek az semmiképp nem jó a csapatnak. Év végéig maradni fog Sarri, szerintem ezzel lassan érdemes megbarátkozni, április van. Nyáron meg ha a klubvezetés úgy látja akkor a 4. hely után is el fogja küldeni, ahogy Conte is repült a kupagyőzelem után.
Szerintem nem véletlen hogy Morris Lampard mellé került a Derbynél. Előbb utóbb ők fognak leülni a padra,de remélhetőleg már a nyáron.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#16818 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ricco írta:Azoknak akik nem értenék: Az olyanok, akik annak szurkolnak, hogy kikapjon a csapat, csak azért teszik, hogy hosszabb távon jó legyen.
Ha elesünk a BL-től, esetleg még az EL-től is akkor rengeteg pénzt bukik a csapat, nehezebb lesz megtartani bizonyos játékosokat, még nehezebb lesz igazolni, ambíciózus edzőt idehozni.. Szóval az hogy tapsikolunk a veresègeknek meg a hatodik helynek az semmiképp nem jó a csapatnak. Év végéig maradni fog Sarri, szerintem ezzel lassan érdemes megbarátkozni, április van. Nyáron meg ha a klubvezetés úgy látja akkor a 4. hely után is el fogja küldeni, ahogy Conte is repült a kupagyőzelem után.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16819 Hozzászólás Szerző: Crap »

Őszintén szólva, egyáltalán nem számítottam arra, hogy megfordítjuk a meccset, de örülök, hogy sikerült, mert hosszútávon igazából mindegy, hogy most kis arányú vereség vagy döntetlen születik, ahogy korábban írtam, ugyanaz marad továbbra is mint eddig volt, így legalább még versenyben maradtunk és van remény.

Azért örültem volna 1-0nál egy 4-5 gólos vereségnek, mert az legalább hozott volna valami változást. Lehet Sarrit menesztik... lehet tényleg elkezd komolyan számolni CHO-val vagy Emerosannal stb. Így viszont valószínűsíthető, hogy a West Ham , Manu , Pool, Leicester ellen is marad az ami eddig volt, ez pedig nagyon kevés lesz.

RLC-ben látom még a legjobban azt, hogy bekerülhet komolyan a kezdőben és ezzel valamilyen szinten fel is tudunk lendülni. Szerintem ő korábban már be is került volna, ha nem jön megint a sérüléshulláma.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16820 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sarri-t ha kikapunk akkor se biztos, hogy kirugjak. :)

Válasz küldése