Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14261 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:
Bazsi írta:
James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Ezt nem értem én sem, hogy miért nem bízik benne Frank jobban. Neki is voltak hibái, de így is ő volt a legjobb középhátvédünk. Chrisre pedig sajnos csak azt lehet mondani, hogy egy címeres balf.sz...
Az a címeres balfasz tegnap kb 3x mentette meg a seggünket, de már a Brighton ellen is bőven a jobbak közé tartozott. Tomoriról pedig úgy nagyjából 86x hangzott el ez a kérdés eddig, és ugyanennyiszer meg is lett már válaszolva, hogy Lampard arra a posztra egy tapasztaltabb embert szeretne. Első gólnál egyébként Tomori elég rosszul helyezkedett. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy idén több szerep juthat majd neki, főleg ha Rüdigert is sikerül elpasszolni.
Elso golnal mindenkirol szo esik, kiveve a kb legnagyobb ludasrol Jamesrol nem. Ugy lepett le rola Sane, mint a huzat, tisztan emlekszek nem egy ilyen golrol a tavalyi szezonbol is, amikor James aszisztalt csak. Es itt elojon Lampard felelossege, hogy egy ilyen csapat ellen miert nem a tapasztalt, CSK, eddig biztos pont Azpi helyett miert o jatszott.
5 vedos rendszerben en is a kezdobe tettem volna, ahogy irtam meccs elott is, de egy Pool ellen Azpi a padon eleg nagy luxus.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14262 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta:Tomori szerintem azért került ki, mert egyrészt akkoriban ő is hibázott, nem keveset, másrészt Rüdiger felépült, harmadrészt túl volt rotálva a védelem, szerette volna ha van két stabil embere akiknek ad időt hogy összeszokjanak.

Ha Kovacic mindig ilyen szinten játszik majd, Havertz és Zijes felveszik a tempót és Pulisic felépül Mount akkor is játszani fog, ha kell berakja védőnek vagy kapusnak, de pályán lesz...:D
Én támogatom is ebben, Mount a legnagyobb tehetségünk.
Igen, de tudni kell azt is, mikor kell padra tenni. Tavaly Lamps nagyon sokszor jól keverte a kártyáit, viszont Mount állandóan pályán volt ha kellett, ha nem. A folyamatos erőltetése most már testidegen pozíciót eredményez, és nem csak neki.
Félreértés ne essék, nagyon szeretem nézni a srácot és örülök hogy egy fix pontja lett a keretnek, de így szűkülnek a lehetőségek és fennáll a veszélye annak is, hogy a biztos helye miatt idővel motiválatlanná válhat.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14263 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bazsi írta:
James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Ezt nem értem én sem, hogy miért nem bízik benne Frank jobban. Neki is voltak hibái, de így is ő volt a legjobb középhátvédünk. Chrisre pedig sajnos csak azt lehet mondani, hogy egy címeres balf.sz...
Az a címeres balfasz tegnap kb 3x mentette meg a seggünket, de már a Brighton ellen is bőven a jobbak közé tartozott. Tomoriról pedig úgy nagyjából 86x hangzott el ez a kérdés eddig, és ugyanennyiszer meg is lett már válaszolva, hogy Lampard arra a posztra egy tapasztaltabb embert szeretne. Első gólnál egyébként Tomori elég rosszul helyezkedett. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy idén több szerep juthat majd neki, főleg ha Rüdigert is sikerül elpasszolni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14264 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tomori szerintem azért került ki, mert egyrészt akkoriban ő is hibázott, nem keveset, másrészt Rüdiger felépült, harmadrészt túl volt rotálva a védelem, szerette volna ha van két stabil embere akiknek ad időt hogy összeszokjanak.

Ha Kovacic mindig ilyen szinten játszik majd, Havertz és Zijes felveszik a tempót és Pulisic felépül Mount akkor is játszani fog, ha kell berakja védőnek vagy kapusnak, de pályán lesz...:D
Én támogatom is ebben, Mount a legnagyobb tehetségünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14265 Hozzászólás Szerző: Dízel »

James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Én sem értem, rajta látom legjobban a magabiztosságot, a lendületet, a küzdési hajlamot, a védőink közül, Rüdiger a másik, de ő meg szintén nagyon sokat szerencsétlenkedik, mint Chris.

Az első veszte Franknek az lesz, hogy erőlteti továbbra is Jorginho-t. Nagyon kevés ő ide, főleg egy olyan vérszomjas, mindenre harapó Pool ellen, mint a tegnapi volt.

--------Werner------------
-Pulisic--Havertz-Ziyech-
------Kanté-Kovacic------
Chillwell - Silva - ??? - James
-----------Mendy---------

Nálam ez lenne a jövő Chelsea-je. Havertz Timo mögött lenne közvetlenül, kanté szűr, kovacic irányít, és kihozza a labád és osztogat. Nyilván ez sok mindentől függ. Az újak felveszik e a tempót, Havertz, de főleg Ziyechből eddig nem lattunk semmit.

Pulisic rengeteget sérült, ezzel kezdeni kell valamit mert ez nonszensz. Botrány. Lehetne egy új Hazardunk, de gyakorlatilag semmit se játszik.

Rendes szélsőkkel kell kiállnunk, nem kibaszni oldalra Mountot meg Havertz-et, mert teljes kudarc a taktika rájuk épülve, nem a helyükön játszanak és ezt a vak is látja.

Kanté mozdithatatlan, Mount kérdőjel, de nálam Kova összejátékban elörébb van, mint ő, mondhattok amit akartok.

A védelem meg hát olyan amilyen, nem lesz teljes Silvával sem mert ő csak vészmegoldásnak jött 2 évre. Én simán beraknám Tomorit párjaként, de sajnos ez nem fog megtörténni, mert:
Játszani fog: Jorginho, Christensen, kifogja rakni lamps mountot szélre mert őt mindenképp játszatni akarja, puli játszik 2 hetet majd 2 hónapra kiesik, non szensz, Odoi kap majd 10 perceket, de inkább játszik ott havertz vagy bárki más, csak ne egy rendes szélső.

Vészjósló dolgok ezek, de én bízom abban, hogy sok a sérült, most kezdődött a szezon, össze kell állnia a csapatnak. Csak már mély a keret, tessék forgatni őket, bebaszni Tomorit, meg a fiatal és újakat.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14266 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James Lee írta:
Pityee írta: Közbe lesz sajnos egy válogatott szünet is, ami valszeg megint nem fog jót tenni a csapatnak. Egyébként számomra aggasztó Havertz eddig teljesítménye is. Ha nem tudnám, hogy a világ egyik legnagyobb tehetsége érkezett ide, simán azt mondanám rá, hogy egy átlagos teljesítménnyel rendelkező PL középcsapatba való játékos. Nagyon remélem, hogy Frankie megtalálja a helyét a csapatban, mert ő még a Torres-Sheva duónál is nagyobb flop lehet majd.
Jogos, de szerintem volt már elég későn beérő játékosunk is ahhoz, hogy egyelőre ne aggódjunk miatta.
A másik meg hogy mióta van itt? Kb 2 hete kezdett el edzeni a többiekkel, meg játszott 1,5 meccset a saját posztján kívül, tehát teljesen felesleges még ilyenekről beszélni hogy mekkora flop lehet. Egy 4-5 meccset adjunk már neki minimum mielőtt elkezdünk aggódni miatta (és amúgy még akkor is korai lenne...).

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#14267 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Ezt nem értem én sem, hogy miért nem bízik benne Frank jobban. Neki is voltak hibái, de így is ő volt a legjobb középhátvédünk. Chrisre pedig sajnos csak azt lehet mondani, hogy egy címeres balf.sz...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14268 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:
Bandi írta:
Botond9797 írta:Rengeteg a kívülálló szemmel teljesen logikátlannak tűnő húzás, Tomori teljes jegelésétől, majd Pool elleni csapatba dobásától kezdve Jorginho szerepén (alapember, a leállás után teljesen kiszorul, most csk) át CHO teljes mellőzéséig szélső hiányában. Jó lenne, ha Silva mellé találnának egy állandó opciót, nálam a legkisebb rossz, Zouma lenne az. Rüdiger helyzete is hatalmas kérdőjel, ha hónapokig a lelátóról nézi a meccseket és egyszer Lamps úgy dönt, mégis ő kellene Silva mellé, nem csoda, hogy nem fogja hozni az elvártat. Káosz még az egész, néhány hét alatt csapatot kellene gyúrni ebből a társaságból, különben a bajnokság elején tetemes hátrányra teszünk szert a riválisokkal szemben.
West Brom, Palace, Southampton hármas jön a bajnokságban, plusz most szerdán egy Ligakupa meccs, szerencsére nem túl veretes a lista. Jó lenne ha ez idő alatt nagyjából rendbe jönne mindenki és kialakulna valamilyen koncepció a játékunkban és akkor bő 1 hónap múlva már egy csapatnak kinéző társaság csaphatna össze a MU-val.
Közbe lesz sajnos egy válogatott szünet is, ami valszeg megint nem fog jót tenni a csapatnak. Egyébként számomra aggasztó Havertz eddig teljesítménye is. Ha nem tudnám, hogy a világ egyik legnagyobb tehetsége érkezett ide, simán azt mondanám rá, hogy egy átlagos teljesítménnyel rendelkező PL középcsapatba való játékos. Nagyon remélem, hogy Frankie megtalálja a helyét a csapatban, mert ő még a Torres-Sheva duónál is nagyobb flop lehet majd.
Jogos, de szerintem volt már elég későn beérő játékosunk is ahhoz, hogy egyelőre ne aggódjunk miatta.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14269 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:
Botond9797 írta:Rengeteg a kívülálló szemmel teljesen logikátlannak tűnő húzás, Tomori teljes jegelésétől, majd Pool elleni csapatba dobásától kezdve Jorginho szerepén (alapember, a leállás után teljesen kiszorul, most csk) át CHO teljes mellőzéséig szélső hiányában. Jó lenne, ha Silva mellé találnának egy állandó opciót, nálam a legkisebb rossz, Zouma lenne az. Rüdiger helyzete is hatalmas kérdőjel, ha hónapokig a lelátóról nézi a meccseket és egyszer Lamps úgy dönt, mégis ő kellene Silva mellé, nem csoda, hogy nem fogja hozni az elvártat. Káosz még az egész, néhány hét alatt csapatot kellene gyúrni ebből a társaságból, különben a bajnokság elején tetemes hátrányra teszünk szert a riválisokkal szemben.
West Brom, Palace, Southampton hármas jön a bajnokságban, plusz most szerdán egy Ligakupa meccs, szerencsére nem túl veretes a lista. Jó lenne ha ez idő alatt nagyjából rendbe jönne mindenki és kialakulna valamilyen koncepció a játékunkban és akkor bő 1 hónap múlva már egy csapatnak kinéző társaság csaphatna össze a MU-val.
Közbe lesz sajnos egy válogatott szünet is, ami valszeg megint nem fog jót tenni a csapatnak. Egyébként számomra aggasztó Havertz eddig teljesítménye is. Ha nem tudnám, hogy a világ egyik legnagyobb tehetsége érkezett ide, simán azt mondanám rá, hogy egy átlagos teljesítménnyel rendelkező PL középcsapatba való játékos. Nagyon remélem, hogy Frankie megtalálja a helyét a csapatban, mert ő még a Torres-Sheva duónál is nagyobb flop lehet majd.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14270 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Botond9797 írta:Rengeteg a kívülálló szemmel teljesen logikátlannak tűnő húzás, Tomori teljes jegelésétől, majd Pool elleni csapatba dobásától kezdve Jorginho szerepén (alapember, a leállás után teljesen kiszorul, most csk) át CHO teljes mellőzéséig szélső hiányában. Jó lenne, ha Silva mellé találnának egy állandó opciót, nálam a legkisebb rossz, Zouma lenne az. Rüdiger helyzete is hatalmas kérdőjel, ha hónapokig a lelátóról nézi a meccseket és egyszer Lamps úgy dönt, mégis ő kellene Silva mellé, nem csoda, hogy nem fogja hozni az elvártat. Káosz még az egész, néhány hét alatt csapatot kellene gyúrni ebből a társaságból, különben a bajnokság elején tetemes hátrányra teszünk szert a riválisokkal szemben.
West Brom, Palace, Southampton hármas jön a bajnokságban, plusz most szerdán egy Ligakupa meccs, szerencsére nem túl veretes a lista. Jó lenne ha ez idő alatt nagyjából rendbe jönne mindenki és kialakulna valamilyen koncepció a játékunkban és akkor bő 1 hónap múlva már egy csapatnak kinéző társaság csaphatna össze a MU-val.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14271 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#14272 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Rengeteg a kívülálló szemmel teljesen logikátlannak tűnő húzás, Tomori teljes jegelésétől, majd Pool elleni csapatba dobásától kezdve Jorginho szerepén (alapember, a leállás után teljesen kiszorul, most csk) át CHO teljes mellőzéséig szélső hiányában. Jó lenne, ha Silva mellé találnának egy állandó opciót, nálam a legkisebb rossz, Zouma lenne az. Rüdiger helyzete is hatalmas kérdőjel, ha hónapokig a lelátóról nézi a meccseket és egyszer Lamps úgy dönt, mégis ő kellene Silva mellé, nem csoda, hogy nem fogja hozni az elvártat. Káosz még az egész, néhány hét alatt csapatot kellene gyúrni ebből a társaságból, különben a bajnokság elején tetemes hátrányra teszünk szert a riválisokkal szemben.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14273 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Es Rüdigerrel most mi a szitu? Tényleg atadolistára került? Érdekes hogy az eddig full jegelt Tomori áll be, ő meg a keretben sincs. És ha elmegy és Tomori is kölcsönbe akkor 3 középhátvéddel vágunk neki?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14274 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Fikayo Tomori vs. Liverpool:
- 45 Minutes
- 96.4% Passing Accuracy
- 8 Clearances
- 2 Interceptions
- 2 Tackles
- 2/3 Ground Duels Won
- 1 Block

Tomori teljesítménye a pool ellen. Mondjuk szabad szemmel is feltűnt, hogy rengeteg jó szerelése volt. A nagy kérdés vajon, hogy miért volt eddig jegelve.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#14275 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

James szerepeltetése Azpi helyett a Pool ellen számomra abszolút fekete lyuk, várható volt, hogy szélső hátvédeinknek a Pool elleni meccs nagy részében nem a támadó erényeiket kell majd csillogtatni, főleg úgy, hogy tudatosan magunkra húzzuk az ellenfelet. Védekezésben azért ég és föld a két ember, Mané és Robertson kb ott verték meg James-t 1 az 1-ben, ahol akarták.

Ami viszont tetszett, az a meccs eleji formáció, Havertz hamis kilencesként középen, Werner balról indul, ez szvsz mindenképp opció lehet a jövőre nézve is, nagyon várom, hogy Ziyech, Puli és a két német együtt szerepeljenek, érdekes lesz, milyen formációban lesznek a pályára pakolva. Mount pedig abszolút megérdemli a dicséretet, meccsről meccsre idegen posztokon szerepel és egyáltalán nem vall szégyent sehol.

Ami pedig a védelmünket illeti, hetek kérdése és Chilwell, Silva (remélhetőleg Mendy) fognak játszani, úgyhogy türelem...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14276 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:Nem tudom hogy jött most elő Lampard, nem volt lehetősége többet kihozni a meccsböl. A Pool perpillanat a világ legjobb csapata. Azért nem a Bayernt mondom mert a fél csapat csak kölcsön szerepelt náluk vagy eligazolt. H
Nem lehet mit kezdeni azzal hogy Mané ugyan úgy támad le a 90. percben mint az elsőben. 5 tüdeje van minden támadójuknak... Csak szerencsével lehet őket megverni, de akkor is csak úgy ha szar napjuk van.

Nem mérvadó ez a mai. Aki azt gondolta hogy majd ma ledomináljuk őket mert van egy Werner meg egy Havertz a kezdőben, az ne haragudjon de szimplán hülye.

Évek kellenek még mire a szintjükön lehetünk és ennek a feltétele az hogy ne cserélgessük az edzőket úgy mint az alsógatyát.
Ugyanmár, felesleges ez a pool felszopkodás. A mai meccsen a piroslapig bőven kiegyenlített volt a meccs, sőt sztem nekünk volt a nagyobb helyzetünk Werner lövésénél. Ha Kepa nem balheréskedik kitudja mi lett volna még így is emberhátrányban. Egy nyomorult gólt tudtak maguktól begyötörni, ettől nem fogok magam alá vizelni. Lamps sara a félidei csere és a kezdő összeállítása volt, kb ennyi. Nálam a félidei cserénél Havertz helyett Jorginho vagy Mount jött volna le. De egy pozitívum, hogy a mai meccs után legalább van még egy indok Christensen mellőzésére. Egy nulla az az ember.
Nem "szopkodok" fel senkit, kivéve ha így hívod azt amikor valaki elismeri ha valami egyszerűen csak jó és ezért sikeres.

Jöhetsz a statokkal, valóban nem volt sok helyzet az egyik oldalt sem az első félidőben, de ha nézted a meccset láthattad azt a hatalmas minőség különbséget ami a két csapat összhangja közt van. Az első perctől kezdve ők irányítottak.

Szvsz nyertek volna akkor is ha 11 emberrel fejezzük be.

Több év kellett ehhez a Poolnak is, az első 3 évben nem nyertek sokmindent.

Amúgy szerintem Chris jó volt, mintha szintet lépett volna. Az idei másfél meccse tanári. A mai piros lapja nagyon megosztó, valaki szerint le kellett taposni, más szerint nem. Én azt gondolom, hogy idén felnő a feladathoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2020. szeptember 20., vasárnap 23:04-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14277 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Igen, engedjük el. Inkább legyen a szemünk előtt a következő:

Mendy
Azpi/James - Chris/Rüdi/Tomori - Silva - Chilwell
Kanté-Kova
Puli/CHO-Havertz-Mount/Ziyech
Werner/Abraham

tényleg ne a mai meccsből induljunk ki. Csak egy fél csapatnyi hiányzott a legjobb képességűink közül ma..

Ha ezt pl a pool oldaláról nézzük: Robertson, Van Dijk, Salah, Firmino nélkül ők sem lennének ilyen hatékonyak

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14278 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Persze, nem is neked szólt.
Mindenesetre szerintem ezt a Chris dolgot akár úgy, ahogy van, el is engedhetnénk. Meg úgy en bloc az egész védőkérdést is. Majd beáll Silva, kap maga mellé egy társat akit hosszútávon karmesterként szeretnének látni hátul Lampsék és gatyába rázza a bagázst.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14279 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta:
Lacika19 írta:
James Lee írta:A kiállítás előtt valóban egész jól működött a kontrázgatás, de szvsz egyrészt egy ötvédős formáció sokkal alkalmasabb lett volna erre (nem csak a pool ellen), másrészt kellett volna egy lóbaszó Zsiru, a körülötte mérgezett egérként futkározó Timoval. Aki egyébként továbbra is egy zseni és elképesztően mozog, csak ilyenkor marhára kell egy Böde alkatú target man.
Ami pedig Christ illeti, kezd nevetséges lenni az állandó ekézése. Csinálhat akármit a srác, úgyis elő lesz véve. A kiállítása előtt tetszik nem tetszik, baszott jól játszott. Ahogy a legutóbbi meccsen is szép teljesítményt hozott. Megjegyzem, Manénak azért nem kellett sok hogy boruljon. Nem személyeskedni vagy támadni akarok, de ha ugyanezt Rüdiger csinálta volna, akkor a biztos észrevették volna az azt megelőző teljesítményét a Christ ekéző emberkék. Lássuk már objektíven egy játékos teljesítményét, még ha nem is kedveljük túlságosan.

Pont a mai meccs alapján remélem, hogy többet nem játszik. Egy pool ellen talán 0 kapott gól az elvárás? Ugye nem.... Hanem az, hogy lőjünk mi is. Chris pedig az egész meccset tönkretette. Egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy abból gól lett volna, de ha igen, akkor 1-0 oda és a második félidőben még mindig bármi lehet. Így pedig rossz volt nézni a második félidőt. Sokkal nagyobb esély lett volna még a fordításra is ennél. 10 emberrel feladatuk a támadó játékot.


Utolsó emberként ráugrani nem lehet. Erre fel még dicsérjük is? Chris mindig tök jól játszik, csak általában elmegy a meccs rajta. Engem retteneseten bosszant a mai, mert egyáltalán nem volt akkora Liverpool uralom az első félidőben.
Ok, ez legyen jogos. Ha nem ugrik rá, nyilvánvalóan kapunk egy gólt, aztán a meccs előtt valószínűleg vért ivó poolnak baszunk kettőt és elhozzuk a három pontot. Nagyon-nagyon valószínű :D De ha így is lett volna, akkor is az menne a fórumon, hogy jaj Christensen így meg úgy, mekkorát hibázott a gólnál, elaludt, tetűlassú, mire megfordult már az ismétlést adták :D kabaré
Az a nagy büdös helyzet, hogy jelenleg az összes védőnkben benne van, hogy rajta megy el a meccs. Alonsonak egy értékelhetetlen megmozdulása sincs négyvédős rendszerben, engedjük is el. Azpiról hány gólt kaptunk, Zouma hányat bakizott, Rüdiger hányszor ügyeskedett? Egyáltalán nem dicsérem Christ, hiszen ma tényleg neki köszönhetjük részben a zakót. Azt tettem szóvá, hogy a többi csodabogárhoz képes aránytalanul több szart kap a nyakába, valamint érdekes módon akkor serény kussolás van, mikor jó formában és hibátlanul játszik. Illetve mégsem, hiszen akkor is meg kell jegyezni, hogy de hát a haja is milyen. Vagy hasonló mondvacsinált faszságot.
En az egyike vagyok akik szidtak sokszor, de multkor is most is irtam, hogy a Brighton ellen nagy volt es ma is a hibajaig. Viszont az a hiba meccset eldonto volt sajnos, bar nem full amator amiert ki lehet kezdeni ezt is hozzatettem.
A kommentemben Alonso es James is kapott a vedok kozul, tehat szo van itt a tobbiekrol is nyugi.
Balszerencseds volt ez a mai piros lapja, de ha korultekintobb es jobban figyel akkor nem tudott volna kiugrani mellole Sane, aki nyilvan vilagklasszis pont ezek miatt, mert nehez tartani. Tehat Chris hibazott? Igen. Elment rajta a meccs? Igen. Lehet ezert fikazni? Nem.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14280 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hawaii írta:
Lacika19 írta:
James Lee írta:A kiállítás előtt valóban egész jól működött a kontrázgatás, de szvsz egyrészt egy ötvédős formáció sokkal alkalmasabb lett volna erre (nem csak a pool ellen), másrészt kellett volna egy lóbaszó Zsiru, a körülötte mérgezett egérként futkározó Timoval. Aki egyébként továbbra is egy zseni és elképesztően mozog, csak ilyenkor marhára kell egy Böde alkatú target man.
Ami pedig Christ illeti, kezd nevetséges lenni az állandó ekézése. Csinálhat akármit a srác, úgyis elő lesz véve. A kiállítása előtt tetszik nem tetszik, baszott jól játszott. Ahogy a legutóbbi meccsen is szép teljesítményt hozott. Megjegyzem, Manénak azért nem kellett sok hogy boruljon. Nem személyeskedni vagy támadni akarok, de ha ugyanezt Rüdiger csinálta volna, akkor a biztos észrevették volna az azt megelőző teljesítményét a Christ ekéző emberkék. Lássuk már objektíven egy játékos teljesítményét, még ha nem is kedveljük túlságosan.

Pont a mai meccs alapján remélem, hogy többet nem játszik. Egy pool ellen talán 0 kapott gól az elvárás? Ugye nem.... Hanem az, hogy lőjünk mi is. Chris pedig az egész meccset tönkretette. Egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy abból gól lett volna, de ha igen, akkor 1-0 oda és a második félidőben még mindig bármi lehet. Így pedig rossz volt nézni a második félidőt. Sokkal nagyobb esély lett volna még a fordításra is ennél. 10 emberrel feladatuk a támadó játékot.


Utolsó emberként ráugrani nem lehet. Erre fel még dicsérjük is? Chris mindig tök jól játszik, csak általában elmegy a meccs rajta. Engem retteneseten bosszant a mai, mert egyáltalán nem volt akkora Liverpool uralom az első félidőben.
Ha nem ugrik rá Manéra, akkor meg puhapöcsnek lenne titulálva, hogy csak végignézte, ahogy a szenegáli begyalogol a kapuba. Most kemény volt, meg is kapta karrierje első piros lapját érte.
Én is ezt mondtam, egy védőnek oda kell basznia, el kell nyomnia a támadót, most nem volt Nyúl Béla, igaz persze, nem egy piros lap áráért kell ezt elérni. Nem szeretem Christ, de most nem hibáztatnám.

Válasz küldése