Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16641 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

broduer írta:
adrian1989 írta: ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.
Nem bántásból írom, de sokszor te voltál a leghangosabb támogatója a kölcsönben lévő fiataljaink beépítésének. Akik elvileg ha teljesítményt nem is tudnak túl jót nyújtani, legalább szerethetővé teszik a csapatot. A lényeg, hogy alapvetően persze igaz amit írsz, mert én is úgy gondolom, hogy sok játékosnak nincs helye itt (köztük az általad gyakran favorizált Batshuayi), de azért egy felkészülési meccs sosem lehet mérvadó. Majd 6-7 tét meccs után már könnyebben meglehet bélyegezni előre a szezonunkat. De azért én még türelemre intenék mindenkit. A másik meg, hogy Lampard személyét illetően nem kérdés a maximális pozitivizmus. Az edzői képessége illetve az eredményekben betöltött felelőssége nálam szintén inkább a jövő zenéje.
Peace
igen, de úgyfest tévedtem többet képzeltem bele ezekbe a játékosokba.
Batshuayi semmivel nem rosszabb mint a jelenlegi csatáraink vagy volt csatáraink(Morata, Higuain), de sajnos az is kevés főleg ha csak a riválisok csatárait vagy a BL-ben szereplő csapatok csatárait nézem.
Akikből itt top játékos lehet az Zouma és Mount a többiek sajnos sosem lesznek többek az átlagos középszereknél, de úgyfest ez az új arculata a csapatnak, mert látszólag nem törekednek arra, hogy minőségi top játékosok jöjjenek mert az ugye drága.
amúgy ezeknek a játékosoknak, pont, hogy felkészülési meccseken is összekéne törniük magukat, hogy bizonyítsák, hogy itt a helyük ehelyett megy a lazsálás megint.
Lampard egy intelligens ember akiből top manager lehet, mi csak reménykedhetünk abban, hogy ez nálunk fog megtörténni (sajnos ismerjük a board-ot,de talán most más lesz).
emsanya írta:Nem normális aki egy felkészülés legkeményebb időszakában eredményt vár el. Mindeki tudja hogy ilyenkor a legnehezebb játszani, pláne egy japánban. Az edzőknek ez teljesen érdektelen ebben az időszakban.
én eredményt nem várok el, de az 1. félidőt tudtam nézni és az nézhetetlen volt nem nagyon tudok kiemelni semmit és senkit, de biztos velem van a baj, hogy kicsit reménykedtem abba, hogy pár játékos összeszedi magát és megmutatja Lampard-nak, hogy igenis neki itt a helye ehelyett ment a f.szvakarás.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16642 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem normális aki egy felkészülés legkeményebb időszakában eredményt vár el. Mindeki tudja hogy ilyenkor a legnehezebb játszani, pláne egy japánban. Az edzőknek ez teljesen érdektelen ebben az időszakban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16643 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta:
adrian1989 írta: ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.
Nem bántásból írom, de sokszor te voltál a leghangosabb támogatója a kölcsönben lévő fiataljaink beépítésének. Akik elvileg ha teljesítményt nem is tudnak túl jót nyújtani, legalább szerethetővé teszik a csapatot. A lényeg, hogy alapvetően persze igaz amit írsz, mert én is úgy gondolom, hogy sok játékosnak nincs helye itt (köztük az általad gyakran favorizált Batshuayi), de azért egy felkészülési meccs sosem lehet mérvadó. Majd 6-7 tét meccs után már könnyebben meglehet bélyegezni előre a szezonunkat. De azért én még türelemre intenék mindenkit. A másik meg, hogy Lampard személyét illetően nem kérdés a maximális pozitivizmus. Az edzői képessége illetve az eredményekben betöltött felelőssége nálam szintén inkább a jövő zenéje.
Peace
Igaz amit írsz, de jobb ha senki nem vár csodát. Ha elmerülünk a képzeletünkben és már-már elhisszük, hogy Lampard Pulisicből kihozza az új Hazardot, Odoi idén beérik és húzóember lesz, Ruben meg megoldja az egész középpályás impotenciánkat, Abraham pedig elkezdi hányni a gólokat akkor nagy seggreűlés lesz decemberben és jönnek majd a Lampard Outok.

Ez lenne a Te mondandód lényege is, de én a remény csíráját is kiölném inkább már most mindenkiből. Kutyából nem lesz szalonna a fiataljainkból pedig nem lesz klasszis húzóember egy szezon alatt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16644 Hozzászólás Szerző: broduer »

adrian1989 írta: ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.
Nem bántásból írom, de sokszor te voltál a leghangosabb támogatója a kölcsönben lévő fiataljaink beépítésének. Akik elvileg ha teljesítményt nem is tudnak túl jót nyújtani, legalább szerethetővé teszik a csapatot. A lényeg, hogy alapvetően persze igaz amit írsz, mert én is úgy gondolom, hogy sok játékosnak nincs helye itt (köztük az általad gyakran favorizált Batshuayi), de azért egy felkészülési meccs sosem lehet mérvadó. Majd 6-7 tét meccs után már könnyebben meglehet bélyegezni előre a szezonunkat. De azért én még türelemre intenék mindenkit. A másik meg, hogy Lampard személyét illetően nem kérdés a maximális pozitivizmus. Az edzői képessége illetve az eredményekben betöltött felelőssége nálam szintén inkább a jövő zenéje.
Peace

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16645 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

hatalmas respect Lampard-nak, hogy elvállalta ezt a szarkupacot.
Az kiderült ha nem amatőr csapat ellen kell játszani akkor már bajok vannak.
nincs épkézláb játékosunk tele vagyunk középszerű játékosokkal akik lehet 1-1 meccsen jól nyomják de nem tudnak tartósan jó teljesítményt nyújtani.
amúgy még mindig nem tudom megérteni, hogy miért fellebbeztek a CAS-nál ha kérték azt, hogy amíg tárgyalják az esetet addig se igazolhassunk ezzel bebizonyítva azt, hogy mennyire nem értenek nálunk semmihez csak a pénzszerzéshez egy új edzővel a legjobb játékosunk elvesztésével úgy, hogy eddig sem volt közünk az első 2 helyhez magyarul csak 2 szabad bl helyért küzdeni úgy, hogy a MU Arsenal Sp*rs erősödni fog.
simán belehett volna vállalni, hogy most nyáron megerősítsék a keretet normálisan és utána szembenézni az eltiltással.
ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16646 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jól tolta a Kawasaki egyébként, azért itt már kicsit meg kellett izzadniuk a srácoknak, nem a félamatőr írekkel játszottunk már, hanem Ázsia egyik legjobb csapatával. Persze nagy blama ez az eredmény, de nagyjából most játszott együtt először a teljes keret (-sérültek és Kepa), van még min csiszolni.

Caballero-nak volt pár nagy védése, nem rajta múlt, hogy kikaptunk. A kezdőből még Mount és talán Pedro emelhető ki, akik próbáltak némi életet lehelni a támadójátékunkba. Kenedy szintén, ő volt a legaktívabb (és talán legjobb) a meccsen, csak sajnos nagyon agyatlan szegény, ahogy Bats is.

Pulisic a beállása után aktív volt, aztán eltűnt, majd a meccs végén ismét volt villanása, ha ott az utolsó percben nem akarja mindenáron beadni a labdát, akkor kaptunk volna egy tizenegyest, mert tisztán buktatták. Barkley-nak voltak még szép zsugái csereként beállva, a többiek olyan nagyon sok szót nem érdemelnek.

Bakayoko továbbra sem tűnik túl működőképes láncszemnek, ahogy figyelgetem a helyezkedéssel még mindig gondjai vannak, illetve egy szerelése volt a kapunk előtt, de abba is majdnem belesérült miután kirúgták a bokáját.. Palmer-t pedig nem akarom baszogatni, de tényleg nem értem mit keres még itt, ahogy hozzá került a labda, pillanatok alatt elválasztotta tőle az egyik japán, bűn gyenge az ember. :D Nála még talán Piazón is hasznosabb lett volna, pedig kb. egy kutya a kettő. :D Viheti mindkettőt valamelyik olyan Champo-csapat, amelyik nem szeretne a feljutáson gondolkodni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16647 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem láttam a meccset, de mi ez az 1-0-ás vereség? Így akarnak hízelegni a japán szponzoroknak? Tiszeletből a masikat nyerni hagyni? :D

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16648 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Luiz mit csinált? :shock: :x Remélem mindannyian kapnak a japóktol egy motort legalább ezért a semmiért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16649 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ijj, 1-0 oda. Sebaj fiúk, kemény ez a kawasaki
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16650 Hozzászólás Szerző: broduer »

Frankie1986 írta:Szinte mindenki megakarja mutatni egyénileg idevaló,nemúgy mint a topcsapatokban ahol azt bizonyítják az utolsó játékosok is egy jól működő rendszerbe nagyszerűen passzoló darabkák lehetnek,ha számolnak velük.Ez mondjuk a következetlen klubvezetés hibája is. Évenkénti edzőváltás és szemléletváltás Edzők egyéniségi jegyei alapján.
Ennek a legszebb példája az előző meccs volt, ahol Batsu azt hitte, hogy az a feladata, hogy több gólt rúgjon Abrahamnél. Nem tudom ki lesz a csatár idén, egy biztos, hogy szívni fogunk vele.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16651 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Szinte mindenki megakarja mutatni egyénileg idevaló,nemúgy mint a topcsapatokban ahol azt bizonyítják az utolsó játékosok is egy jól működő rendszerbe nagyszerűen passzoló darabkák lehetnek,ha számolnak velük.Ez mondjuk a következetlen klubvezetés hibája is. Évenkénti edzőváltás és szemléletváltás Edzők egyéniségi jegyei alapján.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16652 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mennek a szép támadásépítések, finom megoldások. Luiz előrebassza Giroudnak 60méterről.

Fú de egy nehéz év lesz ez... És még szerencsénk sincs, 3 olyan játékosunk sérült meg komolyan akiktől lehetne várni valami plusszt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16653 Hozzászólás Szerző: broduer »

Botrányosan sok az agyatlan és az önző játékosunk. Batsuayi újra bizonyítja hogy még cserecsatárnak sem való.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16654 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Köszi ezt nem olvastam.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16655 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Frankie1986 írta:Nagyon lassú a játékunk és nem igazán tudnék kiemelni senkit talán Kennedy-n és Pedro-n látszik,hogy akarnak de ilyen teljesítmény kevés egy Gladbach vagy egy tartalékos Barca ellen is. Hol van Tammy sérült vagy miért nincs még keretben sem? Tudom még messze a szezon kezdet is de nekem csalódás a csapat hozzáállása sokan tértek vissza kölcsönből és itt lenne az alkalom,hogy megmutassák érdemes számolni velük, de ebből eddig semmit nem láttam az eddigi meccseken. :(
Beteg, rosszul érezte magát elvileg.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16656 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Nagyon lassú a játékunk és nem igazán tudnék kiemelni senkit talán Kennedy-n és Pedro-n látszik,hogy akarnak de ilyen teljesítmény kevés egy Gladbach vagy egy tartalékos Barca ellen is. Hol van Tammy sérült vagy miért nincs még keretben sem? Tudom még messze a szezon kezdet is de nekem csalódás a csapat hozzáállása sokan tértek vissza kölcsönből és itt lenne az alkalom,hogy megmutassák érdemes számolni velük, de ebből eddig semmit nem láttam az eddigi meccseken. :(

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16657 Hozzászólás Szerző: béla »

cech19960320 írta:
béla írta:Gilmourt visszaküldik Londonba, Drinky meg utazik Japánba a tervek szerint. Ha ez így lesz, az azt jelenti hogy igenis számít a kor, és Billy csak azért megy haza, mert 18 éves

Billy tehetséges, de még semmit nem játszott a felnőttek között...
Most kell neki 1 szezon Mount féle kölcsön, míg Mountot beépítjük
Persze, de amit mutatott az biztató, legalább elutazhatna a felnőttekkel. Ha tényleg a teljesítmény számít, nem az életkor, akkor hamarabb fogjuk kékben látni mint Dannyboyt

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16658 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

béla írta:Gilmourt visszaküldik Londonba, Drinky meg utazik Japánba a tervek szerint. Ha ez így lesz, az azt jelenti hogy igenis számít a kor, és Billy csak azért megy haza, mert 18 éves

Billy tehetséges, de még semmit nem játszott a felnőttek között...
Most kell neki 1 szezon Mount féle kölcsön, míg Mountot beépítjük

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16659 Hozzászólás Szerző: béla »

Gilmourt visszaküldik Londonba, Drinky meg utazik Japánba a tervek szerint. Ha ez így lesz, az azt jelenti hogy igenis számít a kor, és Billy csak azért megy haza, mert 18 éves

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16660 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

adrian1989 írta:
Zanyád írta:Bakayoko-nak nincs helye a csapatban...
szerintem még ezt korai megmondani.
szerintem Alonso-nak nincs keresnivalója ebben a csapatban.
a fiatalok nagyon mennek amit jó látni.
középhátvéd poszton nem lesz gondunk mert DL, Zouma, Rudiger, Tomori, Christensen és ha kell ott van még Azpi is, a középpálya is nagyon telített, de védekező középpályás csak Kante és Baka van ezért is érdemes Bakayoko-t megtartani azon kívül még ott van Kovacic, Mount, Barkley, Jorginho hogy csak a legnagyobb neveket írjam, de az az igazi karmester nagyon hiányozni fog.
elől van a legnagyobb baj szerintem mert Tammy Batshuayi és Giroud sajnos egyikük sem az az igazi gólgép, persze Tammy még fiatal belőle lehet még top csatár, de vele is és Batshuayi-val is az a legnagyobb baj, hogy elszórakozzák a lehetőségeiket.
szélső poszton szerintem Kenedy maradhatna robbanékony tud jó labdákat adni és megtudja verni a védőjét Pedro Willian nálam csak pad persze attól függ, hogy Pulisic hogy száll majd be (tényleg róla is azt írták, hogy előbb visszatér a szabadságáról azt valaki tudja, hogy mit jelent Japánba már ott lesz?).
Bocs, Alonsot kifelejtettem... neki sincs helye... csak őt biztosan nem engedjük el, akár milyen trágya is... Viszont középpályásból van akár mennyi,és a jelenlegi felhozatalban ő az egyik leggyengébb...

Válasz küldése