Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15401 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Elegge bosszanto, hogy nagyobbnal nagyobb ziccereket siman kihagytak meg luftokat rugtak, aztan a vegen egy hihetetlen makos lecsuszott beadasbol kapjuk a golt. Nagyon alattomos, gusztustalan csapat ez a Valencia, egyertelmuen nem fekszik nekunk ez a szineszkedos, fetrengos, oda rugos jatekuk. A biro erre tokeletesen vevo volt, minden szabalyos szerelesunket nagyvonaluan befujta nekik, na meg a buntetojuket ujra sem neztek, en ahogy lattam Gaya (?) rugott bele Jorginhoba.

Kovacic amit iden muvel az elkepeszto, Reece James 70-75 percig hibatlan volt nalam, es Pulisic is nagyon jo volt. A Lille ellen otthon be kell gyujteni a harom pontot es nincs mirol beszelni.
Ohh Chelsea we love you..

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15402 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:Egyébként mire járt a 7 perces hosszabbítás? Nem volt semmi olyan komoly ami miatt ennyit állt volna a játék.
A 2.gólunk utáni VAR-nál állt kb 3 percet a játék szerintem, leginkább amiatt jött össze.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15403 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kovacic legjobb meccse miota itt van szerintem es vegre meglotte a goljat, Jorginho mellett o is nagyon osszekapta magat.
Batshuayi kedves srac es imadja a csapatot, de ennyire haszontalan jatekos nem nagyon volt ma a palyan, mint o. Errol beszeltem amikor a Dortmundban szarnyalt, hogy az egy PL-nel gyengebb bajnoksag, nalunk az egvilagon semmit nem er. Abraham tapasztalatlan meg elso PL szezon nalunk, de ezerszer hasznosabb mezonyben is meg minden teren.
Lampard szerintem is eltaktikazta most ezt, minek kellett ez az 5 vedos rendszer nem ertettem, azert a Valencia nem egy City vagy Liverpool meg ha idegenben is jatszottunk. Ez a csapat meg nem tart meg ott, hogy ha magara huzza az ellenfelet nem hibaznak bele a jatekosok. Oke 1 vicc golt kaptunk, de a vegen szerencsenk volt, hogy az ures kapu se volt eleg nekik.

Na mindegy legalabb jo meccs volt, talan ha nem serul le Tammy hoztuk volna, igy -1 ember volt, mert Michy 10/1 ha megtartott vagy jo helyre passzolt. Remelem nem komoly es nem kell sokat kihagynia, de inkabb jatsszon Giroud aki nem tudom miert lett ennyire elfelejtve es minden alkalommal a belgat csereli be, Giroud legalabb jo osszjatekban meg meg tudja tartani a labdakat..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15404 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mostanában Batshu csinált szép dolgokat, pont most ne bántsuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15405 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta:
focimark írta:Vicc, hogy ez a Batshuayi mekkora haszontalan szar. Egy labdat nem tud megtartani, de meg az 5 meteres passzok sem mennek neki. Neha beszerencsetlenkedik egy golt, de amugy gyenge nagyon.
félidőben vmiért Giroud-ért imádkoztam, hogy inkább ő jöjjön be...szerintem hasznosabb lett volna
Nem értem egyébként miért lett ennyire kegyvesztett Zsiru, aki a francia válogatottban is általában kezdő. Főleg Batshuayial szemben, akit néha nézek és nem tudom megérteni, hogy lehet valaki ennyire buta.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15406 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kegyetlen meccs volt, nem játszottunk jol de így még továbbjuthatunk. Willian-nek ilyenkor kéne valami extrát hozni, ha már ő itt a király, de nem, a legszarabb volt. Könyörögtem neki most csináljon valami értelmeset de nem tudott.

Utolso meccsen otthon vernünk kell a már kiesett Lille-t és továbbjutottunk.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15407 Hozzászólás Szerző: Traxver »

focimark írta:Vicc, hogy ez a Batshuayi mekkora haszontalan szar. Egy labdat nem tud megtartani, de meg az 5 meteres passzok sem mennek neki. Neha beszerencsetlenkedik egy golt, de amugy gyenge nagyon.
félidőben vmiért Giroud-ért imádkoztam, hogy inkább ő jöjjön be...szerintem hasznosabb lett volna

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15408 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A meccsek felétől nem tudunk megfelelő tempóba kontrázni. A valencia szar középszerű játékosai még a 95. percben is rohantak mint akit picsánrúgtak egy labdaszerzés után. Nincs állóképességük, erőnlétük. Csak totyogunk a labdával labdaszerzés után, ötlettelenül. Kevés lesz ez a továbbiakban. Van hír Rubenről?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15409 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként mire járt a 7 perces hosszabbítás? Nem volt semmi olyan komoly ami miatt ennyit állt volna a játék.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15410 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kova mekkorát játszott te jó ég!
James játékát is kiemelném.

Eszemben sincs visszasirni Mou biztonsági focijat, de azért 2-2-nel, idegenben, a Valencia ellen, ami alighanem tovabbjutast jelent, nem értem miert hagyjuk, hogy rohanvast lekontrazzanak minket. Vicc volt az utolsó 10 perc. Ezen a szinten azért kijonnek a tapasztalatlansag hátulütői, de a potenciál megvan. És alighanem továbbjutunk...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15411 Hozzászólás Szerző: Crap »

Végén nagyon elfáradtak sajnos a játékosok. Támadásbol senki nem tudott vissza sprintelni szinte. James nagyon király volt szerintem de a végére ő is elfáradt kicsit fejben. Kepa sajnos idén nagyon kevés. Ennyi védhető gólt már nem lehet mindig a balszerencsére meg a védőkre fogni. A 11es en kívül ma se múlt volna rajta egyetlen gól se.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15412 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Csak szerintem taktikázta ezt el Lamps ma? Az 5 védőre váltás után kb átjáróház volt a középpályánk, nem tudtuk megtartani a labdát, nem voltak labdaszerzések, stb. Az persze már nem az ő hibája, hogy a végén kb. nyugger tempóban totyogunk, de szvsz ezen a taktikai változtatás sem segített.
Az Emerson cserenel azt hittem James megy be középre, így utólag az sokkal jobb megoldás lett volna sztem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15413 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csak szerintem taktikázta ezt el Lamps ma? Az 5 védőre váltás után kb átjáróház volt a középpályánk, nem tudtuk megtartani a labdát, nem voltak labdaszerzések, stb. Az persze már nem az ő hibája, hogy a végén kb. nyugger tempóban totyogunk, de szvsz ezen a taktikai változtatás sem segített.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15414 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Mi a szart csináltunk itt a végén? Simán kikaphattunk volna ha nem ennyire fáradtak a spanyolok, az meg szinte biztos kieséssel ért volna fel. Lampard tapasztalatlansága kijön ilyen helyzetekben, javulnia kell majd ebből a szempontból.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15415 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Dante írta:Hogy lehet az, hogy egy csapaton belül ennyi féreg van? Abszolút nem a focival foglalkoznak, lökdösődnek, lendületből szaladnak neki a vétlen játékosnak, labda nélkül akadályoznak... És még szerencséjük és bírói segítségük is van.
Pont parejora váltott a kamera amikor a mellette elfutó Pulisicet (azt hiszem ő volt) próbálta lelassítani úgy, hogy torok magasságában volt kinyújtva a karja. Remélem ezek a nyomorultak nem jutnak tovább.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15416 Hozzászólás Szerző: focimark »

Vicc, hogy ez a Batshuayi mekkora haszontalan szar. Egy labdat nem tud megtartani, de meg az 5 meteres passzok sem mennek neki. Neha beszerencsetlenkedik egy golt, de amugy gyenge nagyon.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15417 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Undorító biroskodás volt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15418 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hogy lehet az, hogy egy csapaton belül ennyi féreg van? Abszolút nem a focival foglalkoznak, lökdösődnek, lendületből szaladnak neki a vétlen játékosnak, labda nélkül akadályoznak... És még szerencséjük és bírói segítségük is van.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15419 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ez kb. lecsuszott mint Zappa beadása. Ha X marad jó nekünk?

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15420 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kedvencem mikor a labdát szerzünk és azért nem tamadhatunk le egyből mert a valencia játékos lesen van.

Válasz küldése