Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22761 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Az általam felsorolt statok meg nem idénről, hanem '86-ból vannak... értem.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22762 Hozzászólás Szerző: laczze »

AwayRoller írta:
laczze írta:Állj! Én nem mondtam se hogy Azpi szar, sőt alapvetően klasszis jelzővel illettem.
laczze írta:Hiába van Azpi csillagászati magasságokba emelve tiszta sor, hogy a 3 védős rendszerben nem túl jó. Igen néztem az elmúlt 4-5 évben meccset viszont ezekszerint te nem, mert akkor tudnád és látnád a különbséget, hogy a hagyományos 4 védős rendszerben top 5 játékos a világon de ebben a 3 védősben már inkább középszer.
Én itt kiszálltam...
Alap 4 vedős rendszerre mondtam hogy ott klasszis "-_-
Azt hangsúlyoztam hogy ebben a formációban nem jó... dehát visszaolvasni felesleges.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22763 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Állj! Én nem mondtam se hogy Azpi szar, sőt alapvetően klasszis jelzővel illettem.
laczze írta:Hiába van Azpi csillagászati magasságokba emelve tiszta sor, hogy a 3 védős rendszerben nem túl jó. Igen néztem az elmúlt 4-5 évben meccset viszont ezekszerint te nem, mert akkor tudnád és látnád a különbséget, hogy a hagyományos 4 védős rendszerben top 5 játékos a világon de ebben a 3 védősben már inkább középszer.
Én itt kiszálltam...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22764 Hozzászólás Szerző: laczze »

Állj! Én nem mondtam se hogy Azpi szar, sőt alapvetően klasszis jelzővel illettem. Azt sem mondtam, hogy csak vele van baj, szóval nem néztem ki magamnak...
Az egy dolog ha vagytok akik elélveznek Azpi puszta mosolyától vagy gólörömétől, én speciel nem és sose kedveltem ezzel mondjuk újdonságot nem mondtam, de ettől függetlenül vagyok azon az állásponton, hogy a védelemmel kezdeni kell valamit és én Azpi helyett képzelek el egy magas jól fejelő klasszis védőt. Azt meg hogy vannak akik kedvence és ezzel a lelkébe lépek pont nemérdekel attól még ezt gondolom.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22765 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Ja ez idén még így van mert nem ismert senkit nyilván meghagyta a keretek annak tudatában hogy Azpi remek védő, viszont mióta 3 védős a szisztéma ez megváltozott. Nyilván ennek függvényében fogunk is igazolni remélhetőleg, méghozzá klasszisokat. De azért az ne nyugtasson, hogy Conte a katonákat kedveli mert ahhoz a megfelelő potenciál is kell hogy párosuljon ami Azpinál ebben a rendszerben hiányzik.
Basszus, megint csak locsogsz összevissza.
Statok: - összesítve 6. legjobb rating, Kanté után a legtöbb szerelés, Kanté után legtöbb interception, védekező játékosok közül a legkevesebb szabálytalanság árán, védő trió legtöbb key pass, legtöbb passz a csapatból 4. legjobb átlaggal(1. JT), több megnyert fejpárbaj, mint Luiz és 3 MOTM (3. a csapatból).
Jajjmiattanemnyerünkbéelt! Hogy a világ egyik legsikeresebb edzőjét idézzem: "A team with 11 Azpilicuetas could win the Champions League"

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#22766 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

laczze írta:
Pityee írta:
nemtudom írta:nem csak azzal van a gond hogy több gólt is róla kaptunk de mégtöbb lehetőség is csak a jószerencsénknek köszönhető amelyek során nem kaptunk többet, folyamatosan elnyomják beadásnál/pontrúgásnál.
Hát ez egyben komoly és vicces is, lassan kihozzátok azt is, hogy valójában Azpi egy gyenge képességű védő és nem is lenne helye a kezdőben :lol: Kár szót fecserélni erre, szerencsére Contenak katonák kellenek akik harcba menne érte és Azpi pont ilyen :wink:
Ja ez idén még így van mert nem ismert senkit nyilván meghagyta a keretek annak tudatában hogy Azpi remek védő, viszont mióta 3 védős a szisztéma ez megváltozott. Nyilván ennek függvényében fogunk is igazolni remélhetőleg, méghozzá klasszisokat. De azért az ne nyugtasson, hogy Conte a katonákat kedveli mert ahhoz a megfelelő potenciál is kell hogy párosuljon ami Azpinál ebben a rendszerben hiányzik.
És az igazság szerint Conte taktikáját is egyre jobban kiismerik, oké hogy megleptett vele mindenkit ez jól látszott mindenen, gyönyörűen jöttek a kapott gól nélküli eredmények, viszont a meglepetés ereje (amivel behúzzuk a bajnokságot) jövőre már kevés lesz ugyhogy ehhez a taktikához klasszis játékosok kellenek poszt szerint hogy megmaradjon a feltarthatatlan erőnk, és ebben nem csak Azpi lóg ki.
Hanem az általad felszopkodott Cahill is, akiről nettó több gólt kaptunk mint Azpiról.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22767 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:
nemtudom írta:nem csak azzal van a gond hogy több gólt is róla kaptunk de mégtöbb lehetőség is csak a jószerencsénknek köszönhető amelyek során nem kaptunk többet, folyamatosan elnyomják beadásnál/pontrúgásnál.
Hát ez egyben komoly és vicces is, lassan kihozzátok azt is, hogy valójában Azpi egy gyenge képességű védő és nem is lenne helye a kezdőben :lol: Kár szót fecserélni erre, szerencsére Contenak katonák kellenek akik harcba menne érte és Azpi pont ilyen :wink:
Ja ez idén még így van mert nem ismert senkit nyilván meghagyta a keretek annak tudatában hogy Azpi remek védő, viszont mióta 3 védős a szisztéma ez megváltozott. Nyilván ennek függvényében fogunk is igazolni remélhetőleg, méghozzá klasszisokat. De azért az ne nyugtasson, hogy Conte a katonákat kedveli mert ahhoz a megfelelő potenciál is kell hogy párosuljon ami Azpinál ebben a rendszerben hiányzik.
És az igazság szerint Conte taktikáját is egyre jobban kiismerik, oké hogy megleptett vele mindenkit ez jól látszott mindenen, gyönyörűen jöttek a kapott gól nélküli eredmények, viszont a meglepetés ereje (amivel behúzzuk a bajnokságot) jövőre már kevés lesz ugyhogy ehhez a taktikához klasszis játékosok kellenek poszt szerint hogy megmaradjon a feltarthatatlan erőnk, és ebben nem csak Azpi lóg ki.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22768 Hozzászólás Szerző: Pityee »

nemtudom írta:nem csak azzal van a gond hogy több gólt is róla kaptunk de mégtöbb lehetőség is csak a jószerencsénknek köszönhető amelyek során nem kaptunk többet, folyamatosan elnyomják beadásnál/pontrúgásnál.
Hát ez egyben komoly és vicces is, lassan kihozzátok azt is, hogy valójában Azpi egy gyenge képességű védő és nem is lenne helye a kezdőben :lol: Kár szót fecserélni erre, szerencsére Contenak katonák kellenek akik harcba menne érte és Azpi pont ilyen :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22769 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

nemtudom írta:folyamatosan elnyomják beadásnál/pontrúgásnál. (elég csak visszanézni az FA kupa elődöntőt, Kane többször is kapura fejelt róla.)
Kane még a talajtól 50 centiméterre is kapura fejelt - ráadásul gólt -, igaz, nem Azpiról. Ha róla fejelte volna, lehet elég a 40 centi is.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22770 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Pityee írta: Nem is értem, hogy aki Chelsea szurkoló, annak hogy juthat egyáltalán az eszébe elengedni vagy padra tenni Azpit.

épp azért mert Chelsea szurkoló nem Azpi szurkoló.
jövőre sokkal nehezebb dolgunk lesz nem elég hogy mindenki a bajnokot akarja majd megverni még jön a BL is komolyabb csapatokkal, egyre jobban kiismerhető lesz Conte is ha nem újul meg a csapata(ezt már a tavasz mutatja). sebezhetők vagyunk Azpival ezt csak a vak nem látja a 3 védős rendszerben mindenkinek tudnia kell jól fejelni.
nem csak azzal van a gond hogy több gólt is róla kaptunk de mégtöbb lehetőség is csak a jószerencsénknek köszönhető amelyek során nem kaptunk többet, folyamatosan elnyomják beadásnál/pontrúgásnál. (elég csak visszanézni az FA kupa elődöntőt, Kane többször is kapura fejelt róla.)
én egy klasszis hátvédet várok a nyáron mert nagyon sok a kapott gól és cahill se az a hű de jó védő, de meggyőződésem hogy mind hátul-mind elől még christensen is hasznosabb lenne ebben a rendszerben azpi helyett

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22771 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:
Pityee írta:Azpi témához csak annyit fűznék hozzá, hogy valszeg ő lenne (Kantéval egyetemben) az utolsó akit elküldenék a csapattól. Egyike azoknak akik imádják a klubot és szívvel küzdenek a címerért. Ez látszik minden egyes gólörömnél
Ebbe a felsorolásba pedig szerintem Cahill elöttük jár, attól félek agyvérzést kap annyira befeszít ahogy örül, szinte szét robban az ember. És amit lejátszik szívvel az csodálatos. Persze nem arról szóljon ez ki örül jobban egy gólnak, de Azpi eféle szopkodása értelmetlen mert szerintem Cahillnél jobban a kezdőben nincs Ķék szívű játékos mondjon bárki bármit.
Ez nem valami verseny, hogy ki a kékvérűbb vagy bármi. Látszik rajtuk, hogy mindketten imádják a csapatot, és pont ez a cél, hogy ilyen szív játékosokból minél több legyen a csapatban. Nem is értem, hogy aki Chelsea szurkoló, annak hogy juthat egyáltalán az eszébe elengedni vagy padra tenni Azpit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22772 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze szerintem nagyon leértékeled Azpit. Minden valamire való elemzésben kiemelik, hogy mennyi labda megy át rajta és milyen fontos szerepe van ebben a 3 védős rendszerben. Aki jobban osztogat védő létére, mint Luiz, azt szerintem bűn padra rakni. Ráadásul, ha nem tévedek, a Sp*rs elleni vereségkor kaptunk két gólt abból, hogy lefejelték, azóta meg mind ezen pörögtök. Amúgy egy olyan gólhoz a baloldalnak szabadon kell hagynia az emberét és a befutó támadót(Alli) egy Luiz vagy Matic figyelmen kívül hagynia + Kurti kapubamaradás. Ettől még hátrány, hogy 10 centivel nem magasabb, csak csapat szinten több hasznunk van belőle, mint kárunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#22773 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És Cahill-t kemény 7 millio fontért vettük anno, hihetetlen. Manapság néhány játékos pár havi fizetése...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22774 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:Azpi témához csak annyit fűznék hozzá, hogy valszeg ő lenne (Kantéval egyetemben) az utolsó akit elküldenék a csapattól. Egyike azoknak akik imádják a klubot és szívvel küzdenek a címerért. Ez látszik minden egyes gólörömnél
Ebbe a felsorolásba pedig szerintem Cahill elöttük jár, attól félek agyvérzést kap annyira befeszít ahogy örül, szinte szét robban az ember. És amit lejátszik szívvel az csodálatos. Persze nem arról szóljon ez ki örül jobban egy gólnak, de Azpi eféle szopkodása értelmetlen mert szerintem Cahillnél jobban a kezdőben nincs Ķék szívű játékos mondjon bárki bármit.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22775 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azpi témához csak annyit fűznék hozzá, hogy valszeg ő lenne (Kantéval egyetemben) az utolsó akit elküldenék a csapattól. Egyike azoknak akik imádják a klubot és szívvel küzdenek a címerért. Ez látszik minden egyes gólörömnél. Nem mellesleg, ha mellé tesznek két jó fejelő magas játékost, akkor ő földjátékban kompenzálja a magasságának a hiányát (és még így se fejel rosszul). Nagyon bízok benne, hogy Conte papa mindig megfogja neki találni a megfelelő helyet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22776 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:Bocs a nagy OFFért de mi történt a Rampant bloggal? van valakinek infója róla?

Az egész taccs-ot leállították, tartoznak pénzzel. Ott van a Strefford End meg a Vörös Fonat is, azok se mennek.

Már működik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22777 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azpival az az egyetlen gond, hogy egy jól fejelő támadó ellen nincs esélye. Egyébként földön verhetetlen, gyors és jól is fejel, csak sajnos alacsony. Én mindenképp megtartanám, nem biztos hogy beválik christensen, Aké, Kitudja hogy teljesít jövőre Cahill, Zouma, ill. Az új igazolás ha érkezik. Ha minden flottul megy is kaphat elég lehetőséget a 4.poszton ahol bevethető, de ha ez nem elég neki, ráér télen váltani.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Aktuális meccsek

#22778 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Bocs a nagy OFFért de mi történt a Rampant bloggal? van valakinek infója róla?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22779 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

focimark írta:Két ExChelseas gólt azért kaptunk. Várom már, hogy Cech mikor talál be.
FA kupa donto, tizenegyes parbaj.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22780 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hiába van Azpi csillagászati magasságokba emelve tiszta sor, hogy a 3 védős rendszerben nem túl jó. Igen néztem az elmúlt 4-5 évben meccset viszont ezekszerint te nem, mert akkor tudnád és látnád a különbséget, hogy a hagyományos 4 védős rendszerben top 5 játékos a világon de ebben a 3 védősben már inkább középszer.
Szerintem Alonso posztján lehetne régi önnmaga bár és ez már csak személyes érzelmeken alapul, az se zavarna ha távozna. Nálam egy Cahill sokkal nagyobb érvágás lenne.
Viszont Costa is amikor így játszik a legjobb befejezőcsatár a világon. Kár volt ez a kína nyilván kicsit megkeverte utánna meg a góltalansága nyomaszthatta de ha formában van pótolhatatlan. Remélem lesz kedve maradni mert nemtudom ilyen 100 milliós terhű Lukakuval mit akarunk de sokra nem mennénk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése