Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17361 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A wolverhampton kérjen bocsánatot hogy 2 perc hiján kétszer leszopatott minket idén és nem feküdt Sarri taktikájának. Agyrém...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17362 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Undorító volt a meccs. 60 percig a fogalmatlan, lagymatag, fantáziátlan tili-toli ment megint. Aztán amikor gólt kaptunk, hirtelen felébredtek, hogy jaj, azért veszteni mégse kéne. Miért az utolsó fél órában kell elkezdeni focizni? A kapott gólnál Luiz megint balfaszkodott egy jó nagyot, meg egész meccsen nem értettem, hogy mi a szart keres az ellenfél tizenhatosánál középhátvédként, amikor meg kéne hátramenni segíteni, sprint helyett lassú tempóban kocog hátrafelé.

Bubi: Antifoci :lol: A Wolves csinálta, amit kellett, és nem sokon múlott, hogy három ponttal menjenek el a SB-ről. Lehet, hogy számodra undorító, amit a Wolves, vagy bármelyik másik csapat csinál, szerintem meg azt csinálják, ami ésszerű és taktikai szempontból a legnagyobb eséllyel vezet sikerhez. Ami számomra undorító, hogy mi ezzel semmit nem tudunk kezdeni.

Nézhetetlen fos ez a beszari jobbról-balra balról-jobbra továbbpasszolgatás. Bármiféle koncepció vagy elképzelés nélkül játszunk. Eljutunk az ellenfél tizenhatosáig, és megáll a tudomány. Kezdődhet a jobbra-balra, balról-jobbra balett. Ha az ellenfél védelme nem hibázik, akkor esélytelen, hogy gólt adjuk. Jellemző, hogy megint egy faék egyszerű kétségbeesett távoli lövés mentette meg a seggünket, ami szerencsére pont nem pattant meg senkin.

Ezerszer a bunkerfoci, mint ez a töketlen támadó játék. Akkor legalább nem kapunk gólt. Emlékeztek arra amikor még az SB félelmetes erőd volt mindenki számára egész Európában? Ma meg nevetség tárgya lettünk, a védelmünk szar, de legalább már támadni se tudunk.

Sarri meg csak rátesz egy lapáttal, hogy ugyan azt a szart erőltetjük körbe-körbe, amiből iszonyat könnyű felkészülni. Még az első labdaérintésünk is ugyan az minden meccsen: középről Luiznak, aki előrebassza, aztán lesz ami lesz. Nevetséges.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17363 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Teljesen rendben volt az ahogy a wolfes hozzánk állt. Mi azért papiron még mindig nagy csapatnak számítunk és ha nagyon akarunk (mondom ha!) akkor tudunk azért veszélyesek lenni.
Kész öngyilkosság lett volna számukra, ha a wolfes kitámad vagy lazán védekezik, ezt ők nem tehetik meg. Persze, a mi oldalunkról baromi idegesítőnek tűnik, de ez van. Az a csapat amelyik hatalmas erőfölényben van, mindig az diktál. Tavalyi city chelseare emlékszik remélem mindenki Conte időszakában, mindenki szidta Contet hogy mi ez a beszari hozzáállás, hát ha ott kinyílik a csapat annyit kaptunk volna mint most idén 6-0. Így is majdnem lehoztuk a tavalyit 0-0-ra, csak de buyne lába elsült 25ről.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17364 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:A wolves legdrágább igazolása fennállásuk során Adama Traoré 16 millio fonttal. Azért ne szidjunk már egy most feljuto csapatot hogy beáll védekezni és kontrázik. Egyszer már megvertek minkét idén és most is majdnem, persze majd támadjanak le elsö perctől.

Arrol nem beszélve a MI FOS TAKTIKÁNK ellen a legkönyebb ha egy csapat betömörül és kontrázik, gyakorlatilag biztos siker.

Akkor maradjunk annyiban a szép játék szubjektív. Nekem ez amit mi játszunk egy unalmas rakás szar, nulla golhelyzettel és lövéssel, millio fölösleges passzal. Valakinek biztos tetszik, mások vagyunk.
Ez nem kontrajáték. Amikor semmi más nen érdekel csak hogy ne kapj gólt az nem kontrajáték. Volt 2 előrebaszott labdájuk ami embert talált, ennyi.

És a "na persze támadjanak le" ugyan úgy szélsőség mint a buszozás. Akár azt is csinálhatták volna. De van a kettő közt is sok-sok játékfelfogás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17365 Hozzászólás Szerző: becus3 »

emsanya írta:A wolves legdrágább igazolása fennállásuk során Adama Traoré 16 millio fonttal. Azért ne szidjunk már egy most feljuto csapatot hogy beáll védekezni és kontrázik. Egyszer már megvertek minkét idén és most is majdnem, persze majd támadjanak le elsö perctől.

Arrol nem beszélve a MI FOS TAKTIKÁNK ellen a legkönyebb ha egy csapat betömörül és kontrázik, gyakorlatilag biztos siker.

Akkor maradjunk annyiban a szép játék szubjektív. Nekem ez amit mi játszunk egy unalmas rakás szar, nulla golhelyzettel és lövéssel, millio fölösleges passzal. Valakinek biztos tetszik, mások vagyunk.
CSAK mások nem írják le minden hozzaszólásukban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17366 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A wolves legdrágább igazolása fennállásuk során Adama Traoré 16 millio fonttal. Azért ne szidjunk már egy most feljuto csapatot hogy beáll védekezni és kontrázik. Egyszer már megvertek minkét idén és most is majdnem, persze majd támadjanak le elsö perctől.

Arrol nem beszélve a MI FOS TAKTIKÁNK ellen a legkönyebb ha egy csapat betömörül és kontrázik, gyakorlatilag biztos siker.

Akkor maradjunk annyiban a szép játék szubjektív. Nekem ez amit mi játszunk egy unalmas rakás szar, nulla golhelyzettel és lövéssel, millio fölösleges passzal. Valakinek biztos tetszik, mások vagyunk.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17367 Hozzászólás Szerző: becus3 »

AwayRoller írta:Bubi, a félreértések elkerüléséért: én nem kívánom azt, hogy a csapat, amelynek szurkolok a wolves fociját játssza. Csak egyszerűen, ugyanúgy nem kívánom az "előreb*sszukosztjölesz" focit, mint a körbe-körbe toszolygatós "csakötméterrőlszabadrálőni" ötlettelen semmit. Az én szememben a kettő egyformán haszontalan.

Megértem, hogy te főleg a támadó felfogású focit kedveled, én személy szerint a kontrajátékot, de abban szerintem megegyezhetünk, hogy lehet mindkettőt jobban, "szebben" művelni, mint ahogy a mai két csapat tette.
Én pl. Szeretem ezt is azt is. Örülök, hogy szépen felvisszük a labdát, vagy már az ellenfél térfelén elesszük a labdát. A baj ott van, hogy nincs még egy kreatív szélső és kova helyett egy jobb játékosunk. Sajnos azt sem teheti meg, hogy Kantét padoztatja, pedig az ilyen meccseken, szinte értéktelen.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17368 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Bubi írta:
AwayRoller írta:
Ismét felteszem a kérdést, az miért nem antifoci, amikor olyan játékot vársz el a játékosaidtól, amire nem alkalmasak? Az miért nem antifoci, amikor az ellenfeled erősségeit nem semlegesíted? Az miért nem antifoci, amikor nem a gyengeségeik kihasználására építed a meccset? Nem feltétlen csak a wolves elleni meccsre gondolok. Lehet amit a Napoli-val játszatott, abban a bajnokságban és azzal a játékos állománnyal, az szép, de a plben, ezzel a Chelseavel rohadtul antifoci.
Ezt a taktikát azok a csapatok használják akiknek semmi más lehetősege nem maradt mert alkalmatlan a keretük az elit labdarúgáshoz.

Beállítod a 9-10 barmot fixen a kapu elé és elfogyott a hely, az ellenfél kinyílik, egyre jobban ahogy megy az idő, majd a sok előrebaszott labdából talán egy beakad.

Tud a wolves mást is játszani, nem rossz a keretük és egyébként sem indokolja a mai chelsea ezt a szontű futballgyilkosságot.

Azt gondolom, hogy egy elsőligás csapatnak sosem lehet a legoptimálisabb út a meccsenkénti 2 db kapuralövés.

Egyébként te élvezted amit láttál?

Mellesleg egyértelműen lemosott minket a pályáról a Bayern, senki sem büszke arra amit látott, de sok volt a sérültünk és sokkal inkább elfogadom az eféle eredményorientált felfogást egy fontos döntöben mint egy hétközi chelsea - wolves PL meccsen. Ja és utáltam Mourinho játékfelfogását.
Az is eszedbe juthatna, hogy a wolves nem ezt akarta csinálni, csak mi eroltettük rájuk az akaratunkat. Sajnos kéne még 2-3 játékos, aki elől kreatívabb.
Utaltam én is Mourinhot. Csak neki megvoltak a játékosai ahhoz a játékhoz. Sarrinak nincs.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#17369 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi, a félreértések elkerüléséért: én nem kívánom azt, hogy a csapat, amelynek szurkolok a wolves fociját játssza. Csak egyszerűen, ugyanúgy nem kívánom az "előreb*sszukosztjölesz" focit, mint a körbe-körbe toszolygatós "csakötméterrőlszabadrálőni" ötlettelen semmit. Az én szememben a kettő egyformán haszontalan.

Megértem, hogy te főleg a támadó felfogású focit kedveled, én személy szerint a kontrajátékot, de abban szerintem megegyezhetünk, hogy lehet mindkettőt jobban, "szebben" művelni, mint ahogy a mai két csapat tette.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17370 Hozzászólás Szerző: becus3 »

laczze írta:
Bubi írta:A wolves 9 emberrel fixen védekezett. Előrebaszták Jotának akire helyezkedett Jimenez. Ehhez nem kell jó edzőnek lenni. Fegyelmezetten alkalmazták a buszt. Volt egy kapuralövésük amit blokkoltunk és bepergett a védő lábáról.

Az volt az antifoci amit a wolves csinált. Egész meccsek nyomtunk, mindennel próbálkoztunk. Jókat cserélt sarri és időben, williannel kockáztatott is és nem kaptunk meg egy 11est.

Egyszerűen nem volt hely játszani, 9 ember állt a kapuban és amúgy Jota és Jimenez is a félpályánál zavartak.
Hagyjuk már ezt, hát a világ vicce ilyen kifogásokat találni bubi.
Nehogy már gondot okozzon egy Wolves védelmének feltörése vagy lekontrázása annak ellenére hányan védekeznek. Más csapat 4 et vágna nekik de mi erre egy felkészületlen pöcsök vagyunk.
Erre lassan Barcát csinállsz az ellenfelekből, hogy amúgy jó az 1-1 mert nagyon jól védekeztem meg stb. Vicc.
Melyi más csapat? A city rúgott nekik 3t. A pool 2t. A többi élcsapat nem nyert.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17371 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Ismét felteszem a kérdést, az miért nem antifoci, amikor olyan játékot vársz el a játékosaidtól, amire nem alkalmasak? Az miért nem antifoci, amikor az ellenfeled erősségeit nem semlegesíted? Az miért nem antifoci, amikor nem a gyengeségeik kihasználására építed a meccset? Nem feltétlen csak a wolves elleni meccsre gondolok. Lehet amit a Napoli-val játszatott, abban a bajnokságban és azzal a játékos állománnyal, az szép, de a plben, ezzel a Chelseavel rohadtul antifoci.
Ezt a taktikát azok a csapatok használják akiknek semmi más lehetősege nem maradt mert alkalmatlan a keretük az elit labdarúgáshoz.

Beállítod a 9-10 barmot fixen a kapu elé és elfogyott a hely, az ellenfél kinyílik, egyre jobban ahogy megy az idő, majd a sok előrebaszott labdából talán egy beakad.

Tud a wolves mást is játszani, nem rossz a keretük és egyébként sem indokolja a mai chelsea ezt a szontű futballgyilkosságot.

Azt gondolom, hogy egy elsőligás csapatnak sosem lehet a legoptimálisabb út a meccsenkénti 2 db kapuralövés.

Egyébként te élvezted amit láttál?

Mellesleg egyértelműen lemosott minket a pályáról a Bayern, senki sem büszke arra amit látott, de sok volt a sérültünk és sokkal inkább elfogadom az eféle eredményorientált felfogást egy fontos döntöben mint egy hétközi chelsea - wolves PL meccsen. Ja és utáltam Mourinho játékfelfogását.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17372 Hozzászólás Szerző: becus3 »

laczze írta:
AwayRoller írta:
Pityee írta: Úgy látom te nem érted. A wolvesra idén pont a szebb foci volt jellemző én ilyen buszozást még nem láttam tőlük. Nekem még tetszett is a játékuk de a mai után hányni tudnék tőlük. Ilyet inkább a Stoke szintü csapatoktól várnék el. Nyugodtan megnézheted a mu, a szarzi vagy spuri elleni idegenbeli meccsüket. Vagy amikor mi először játszottunk ellenük akkor netán más kerettel rendelkeztek? Mert akkor sem ezt a nulla játékot tolták.
A legalkalmasabb taktika nem azt jelenti, hogy 38 meccsen át tolod ugyanazt. Épp ezt próbálom hangsúlyozni valahogy. Ősszel azzal a játékkal szopattak meg, ami akkor kellett, most pedig ez a stokeos volt szükséges ahhoz, hogy lenyomják gyomorszájig.
Ezaz, ezért elítélni őket szánalmas, akkor nézzünk magunkba és a BL győzelmünkhöz vezető útra, Barcelonaban hányadék játékot nyomtunk kb mi találtuk ki a buszozást erre megszólunk egy csapatot aki ezt tolja ellenünk nemár.
Inkább az a szomorú, hogy nem tudunk feljészülni egy Wolves ből minket meg heti szinten úgy lenyomnak hogy se azt se tudjuk hanyadikán van elseje.
Valamiről lemaradtam? Nem döntetlen lett?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17373 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem dolt ossze a vilag. Igyis jol allunk még boven. Siman meglehet még a harmadik hely is.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#17374 Hozzászólás Szerző: laczze »

AwayRoller írta:
Pityee írta: Úgy látom te nem érted. A wolvesra idén pont a szebb foci volt jellemző én ilyen buszozást még nem láttam tőlük. Nekem még tetszett is a játékuk de a mai után hányni tudnék tőlük. Ilyet inkább a Stoke szintü csapatoktól várnék el. Nyugodtan megnézheted a mu, a szarzi vagy spuri elleni idegenbeli meccsüket. Vagy amikor mi először játszottunk ellenük akkor netán más kerettel rendelkeztek? Mert akkor sem ezt a nulla játékot tolták.
A legalkalmasabb taktika nem azt jelenti, hogy 38 meccsen át tolod ugyanazt. Épp ezt próbálom hangsúlyozni valahogy. Ősszel azzal a játékkal szopattak meg, ami akkor kellett, most pedig ez a stokeos volt szükséges ahhoz, hogy lenyomják gyomorszájig.
Ezaz, ezért elítélni őket szánalmas, akkor nézzünk magunkba és a BL győzelmünkhöz vezető útra, Barcelonaban hányadék játékot nyomtunk kb mi találtuk ki a buszozást erre megszólunk egy csapatot aki ezt tolja ellenünk nemár.
Inkább az a szomorú, hogy nem tudunk feljészülni egy Wolves ből minket meg heti szinten úgy lenyomnak hogy se azt se tudjuk hanyadikán van elseje.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#17375 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: Úgy látom te nem érted. A wolvesra idén pont a szebb foci volt jellemző én ilyen buszozást még nem láttam tőlük. Nekem még tetszett is a játékuk de a mai után hányni tudnék tőlük. Ilyet inkább a Stoke szintü csapatoktól várnék el. Nyugodtan megnézheted a mu, a szarzi vagy spuri elleni idegenbeli meccsüket. Vagy amikor mi először játszottunk ellenük akkor netán más kerettel rendelkeztek? Mert akkor sem ezt a nulla játékot tolták.
A legalkalmasabb taktika nem azt jelenti, hogy 38 meccsen át tolod ugyanazt. Épp ezt próbálom hangsúlyozni valahogy. Ősszel azzal a játékkal szopattak meg, ami akkor kellett, most pedig ez a stokeos volt szükséges ahhoz, hogy lenyomják gyomorszájig.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#17376 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:
AwayRoller írta:
Bubi írta:
Inkább a körbepasszolgatás és nulla trófea mint ez a gusztustalan kemper szar amit a wolves nyom. Okádék...
Szvsz mindkettő okádék.
Amit mi csinálunk lehetne látványos is, csakhát kevés hozzá ez a játekosállomány. Ha ez a rengeteg passz csak 5%a kreatívabb emberek lábától származna...
Lehetnék gazdag is, csak hát k*rvára csóró vagyok :D

Ismét felteszem a kérdést, az miért nem antifoci, amikor olyan játékot vársz el a játékosaidtól, amire nem alkalmasak? Az miért nem antifoci, amikor az ellenfeled erősségeit nem semlegesíted? Az miért nem antifoci, amikor nem a gyengeségeik kihasználására építed a meccset? Nem feltétlen csak a wolves elleni meccsre gondolok. Lehet amit a Napoli-val játszatott, abban a bajnokságban és azzal a játékos állománnyal, az szép, de a plben, ezzel a Chelseavel rohadtul antifoci.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17377 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Érdekes amikor mi alkalmaztuk ezt a buszozást , akkor itt elég sokan elmondták mindennek zsozét és vele együtt a taktikáját is. Most meg atomnagy zseni a wolves edzője mert betolta a 16oba a 11 emberét? Hagyjuk már, vicc.
Úgy látom nem teljesen érted. JM azért volt szapulva, mert egy támadásra alkalmas keretet parkolt le buszozni. A wolves edzője meg azért van dicsérve, mert a keret számára legalkalmasabb taktikát tolja és így a top6 után ők jönnek.
Úgy látom te nem érted. A wolvesra idén pont a szebb foci volt jellemző én ilyen buszozást még nem láttam tőlük. Nekem még tetszett is a játékuk de a mai után hányni tudnék tőlük. Ilyet inkább a Stoke szintü csapatoktól várnék el. Nyugodtan megnézheted a mu, a szarzi vagy spuri elleni idegenbeli meccsüket. Vagy amikor mi először játszottunk ellenük akkor netán más kerettel rendelkeztek? Mert akkor sem ezt a nulla játékot tolták.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#17378 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:Érdekes amikor mi alkalmaztuk ezt a buszozást , akkor itt elég sokan elmondták mindennek zsozét és vele együtt a taktikáját is. Most meg atomnagy zseni a wolves edzője mert betolta a 16oba a 11 emberét? Hagyjuk már, vicc.
Úgy látom nem teljesen érted. JM azért volt szapulva, mert egy támadásra alkalmas keretet parkolt le buszozni. A wolves edzője meg azért van dicsérve, mert a keret számára legalkalmasabb taktikát tolja és így a top6 után ők jönnek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17379 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Bubi írta:
Inkább a körbepasszolgatás és nulla trófea mint ez a gusztustalan kemper szar amit a wolves nyom. Okádék...
Szvsz mindkettő okádék.
Amit mi csinálunk lehetne látványos is, csakhát kevés hozzá ez a játekosállomány. Ha ez a rengeteg passz csak 5%a kreatívabb emberek lábától származna...

Kovacic amúgy nagyon gyatra volt, nulla kreativitás. Tapsoltam amikor behozta RLCt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#17380 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Dante írta:
Ricco írta:Ideje volt már neki gólt rúgnia. Nem mint ha ez az 1 pont sokat érne.
https://www.whoscored.com/Players/33404 ... den-Hazard" onclick="window.open(this.href);return false;

Ideje lenne ránézni a statisztikákra, idén is egyedül cipeli ezt a sarri-féle szarhalmazt a hátán.
Kösz, de én a meccseket nézem. Idén eddig nem sok mindent csinált, pláne nem cipelte egyedül ezt a szarhalmazt. Ahogy senki más sem. Amikor elvárnám, h hozza a világklasszis szintet, akkor rendre csődöt mond.

Válasz küldése