Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22841 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Bubi írta:
casma írta:Tévedsz, nem vagyok Manu drukker.
Csak nem tetszik, hogy Mout szarrá oltjátok, Conténak kinyaljátok a fenekét.
Én nem tartom nagy edzőnek, sok szerencsés 1-0-ás meccsünk volt. Amit ma csinált az egy nagy 0, ennyi.
Decemberig taroltunk, nem tudom mit néztél... Én nem bántom mout, de annyi szent, hogy ő ugyan ezzel a kerettel nagyjából mint az idei lecummantotta az egész PL mezőnyét, idén Contéval úgyfest bajnokságot nyerünk. Persze a Te logikád szerint ez egy nagy mák, már fél éve úgy vezetjük a bajnokságot, hogy állandóan szerencsénk van...

Conte számos újítást vezetett be és úgy néz ki már az első szezonjában sikerre vezet minket. Az általad istenitett UTD még az se biztos, hogy BL induló lesz. Nem is értem miről beszélsz...

Tutira Manu drukker vagy és fél éve arról álmodozól, hogy egyszer, EGYSZER eljön a te pillanatod, és jól beírhatsz majd ide :D
Nem, ő Mourinho-drukker, már tavaly is itt volt és beleégett az emlékezetembe, ahogy Hiddinket (vagy ahogy ő írta, "Hidding") savazta, amiért nem juttatta a csapatot a BL-be a 16. helyről :D De felesleges is erre több szót pazarolni, még mindig vezetjük a tabellát, lesz 4 hazai meccsünk a maradék 6-ból, addigra már kieső/már most biztos bent maradó csapatok ellen, ha azokat behúzzuk, tuti bajnokok vagyunk, a csirkék is fognak még botlani. Az meg, hogy Conte mázlista, mert nincsenek európai kupameccseink, szintén nem az ő hibája. (...hanem?)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22842 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

casma írta:Tévedsz, nem vagyok Manu drukker.
Csak nem tetszik, hogy Mout szarrá oltjátok, Conténak kinyaljátok a fenekét.
Én nem tartom nagy edzőnek, sok szerencsés 1-0-ás meccsünk volt. Amit ma csinált az egy nagy 0, ennyi.
pedig mu drukkernek tűnsz és nem is értem, hogy miből veszed, hogy Conte mázlista, 2 vereség után (4rsenal Pool) rengeteg dolgon változtatott, tavaly a nagy José a sok vereség ellenére sem változtatott semmit és ebbe bukott bele, most a mu-nál megkap mindent rengeteg pénzt a világ legdrágább játékosait és ez neki fekszik de ezt megkapta annó a Real-nal is de ott is megbukott,
José-nak van egy alakzata és csak azt nyomja ha már nem megy akkor mindenki hülye csak ő nem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22843 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

casma írta:Tévedsz, nem vagyok Manu drukker.
Csak nem tetszik, hogy Mout szarrá oltjátok, Conténak kinyaljátok a fenekét.
Én nem tartom nagy edzőnek, sok szerencsés 1-0-ás meccsünk volt. Amit ma csinált az egy nagy 0, ennyi.
A meccs utáni interjúban legalább magára vállalta. Sok elődjéhez képest ez egy pirospont. Remélhetőleg ez azt jelenti, hogy a szerb bólya végképp kikerül a hátralevő meccsekre a kezdőből és a Costa helyzettel is alkot valamit. Ha Misit nem is bírja, legalább dobja fel a Pedro-Hazard-Wili triót, eddig minden alkalommal jól muzsikáltak.

Szerk. Srácok, ha MU drukker, ha nem, attól még nem kell elüldözni sehova. Ő nem tartja nagyra Conte-t, ugyanúgy egy vélemény, ahogy pl. én vagy ti igen.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22844 Hozzászólás Szerző: laczze »

casma írta:Tévedsz, nem vagyok Manu drukker.
Csak nem tetszik, hogy Mout szarrá oltjátok, Conténak kinyaljátok a fenekét.
Én nem tartom nagy edzőnek, sok szerencsés 1-0-ás meccsünk volt. Amit ma csinált az egy nagy 0, ennyi.
Pedig pont José az 1-0 ás meccsek király, legalábbis volt.
Egyáltalán nem volt sok mindössze NÉGY 1-0 ás meccsünk volt es javarészt Conte rakta zsebre taktikailag a többi csapatot 2x Josét az egész Mu val.
Tiszta sor hogy Tehén drukker vagy a szíved mélyén nyugodtan fáradj át oda recskázni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22845 Hozzászólás Szerző: Bubi »

casma írta:Tévedsz, nem vagyok Manu drukker.
Csak nem tetszik, hogy Mout szarrá oltjátok, Conténak kinyaljátok a fenekét.
Én nem tartom nagy edzőnek, sok szerencsés 1-0-ás meccsünk volt. Amit ma csinált az egy nagy 0, ennyi.
Decemberig taroltunk, nem tudom mit néztél... Én nem bántom mout, de annyi szent, hogy ő ugyan ezzel a kerettel nagyjából mint az idei lecummantotta az egész PL mezőnyét, idén Contéval úgyfest bajnokságot nyerünk. Persze a Te logikád szerint ez egy nagy mák, már fél éve úgy vezetjük a bajnokságot, hogy állandóan szerencsénk van...

Conte számos újítást vezetett be és úgy néz ki már az első szezonjában sikerre vezet minket. Az általad istenitett UTD még az se biztos, hogy BL induló lesz. Nem is értem miről beszélsz...

Tutira Manu drukker vagy és fél éve arról álmodozól, hogy egyszer, EGYSZER eljön a te pillanatod, és jól beírhatsz majd ide :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22846 Hozzászólás Szerző: casma »

Tévedsz, nem vagyok Manu drukker.
Csak nem tetszik, hogy Mout szarrá oltjátok, Conténak kinyaljátok a fenekét.
Én nem tartom nagy edzőnek, sok szerencsés 1-0-ás meccsünk volt. Amit ma csinált az egy nagy 0, ennyi.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22847 Hozzászólás Szerző: Bubi »

casma írta:Ezen ne múljon, de amikor kikapunk, akkor mindig a bíró a hibás ))
Szarrá vertek ma bennünket. Egész meccsen 0 sikeres passzunk volt a MUTD tizenhatosán belül. Gondolom, a bíró miatt ))
Kinyaljátok Conte fenekét, pedig piszok mázlista a pasi. Jelenleg a Chelsea állománya a legerősebb, és nem volt nemzetközi meccsünk, a riválisok többségének meg volt.
Na erről ennyit, elnézést ha gyengébb ellenfelek ellen megnyert meccsek után nem gyújtok gyertyát.
A topcsapatok közül a mi keretünk a legrövidebb és nevek alapján is osztozunk a Poolal az uccsó helyen. Egyébként nem gondolnám, hogy a manu a bíró miatt nyert, de azért szivesen visszapörgetném a meccset arra a pontra amikor a manus kezéről előrepattant labdából rúgták a góljukat. Ha nem lett volna vak az a tokmányfejű, totál dilettáns nulla bíró, lehet hogy rá pár másodpercre mi vezetünk egy szabadrúgás vagy beadás góllal.

Egyébként elég egyértelmű, hogy Manu drukker vagy. Büszke lehetsz a csapatodra, jól játszott ma, de büszkélkedhetnél a többi szurkolótársad társaságában, leginkább. És azért ne felejtsd el az uccsó 4-0s meccset amikoris kb támadást se tudott vezetni az UTD.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22848 Hozzászólás Szerző: casma »

Érdekes, az FA kupa meccsen nem bíróztatok amikor kiszórta Herrerát. Addig helyzetünk se nagyon volt ))
De tisztázzuk : nagyon fogok örülni ha mindent megnyerünk csak legyünk reálisak.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22849 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

casma írta:Ezen ne múljon, de amikor kikapunk, akkor mindig a bíró a hibás ))
Szarrá vertek ma bennünket. Egész meccsen 0 sikeres passzunk volt a MUTD tizenhatosán belül. Gondolom, a bíró miatt ))
Kinyaljátok Conte fenekét, pedig piszok mázlista a pasi. Jelenleg a Chelsea állománya a legerősebb, és nem volt nemzetközi meccsünk, a riválisok többségének meg volt.
Na erről ennyit, elnézést ha gyengébb ellenfelek ellen megnyert meccsek után nem gyújtok gyertyát.
még mindig 3 meccsből 2x ő rakta zsebre csozét nem fordítva.

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22850 Hozzászólás Szerző: casma »

Ezen ne múljon, de amikor kikapunk, akkor mindig a bíró a hibás ))
Szarrá vertek ma bennünket. Egész meccsen 0 sikeres passzunk volt a MUTD tizenhatosán belül. Gondolom, a bíró miatt ))
Kinyaljátok Conte fenekét, pedig piszok mázlista a pasi. Jelenleg a Chelsea állománya a legerősebb, és nem volt nemzetközi meccsünk, a riválisok többségének meg volt.
Na erről ennyit, elnézést ha gyengébb ellenfelek ellen megnyert meccsek után nem gyújtok gyertyát.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22851 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

casma írta:Lehet itt mellé beszélni, bírózni stb, de az "isteni" vagy inkább baszott szerencsés Contét ma szarrá verte Mou a taktikájával.
Elég megnézni a statisztikákat. 0 aza NULLA kaput eltaláló lövés tőlünk !!!!
És egy olyan United vert meg, aki majdnem 2x annyi meccset játszott eddig, mint mi. Csütörtökön is játszottak, nekünk 1 egész hetünk volt felkészülni.
Nem tudom, merre voltál szeptembertől mostanáig, amikor sorra nyertük a meccseket, de igazán visszamehetnél oda.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22852 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Traxver írta:
Amazing24 írta:
Traxver írta:CHELSEA : Southampton(H), Everton(A), Middlesborough(H), WBA(A), Watford(H), Sunderland(H)
Tottenham : Crystal Palace(A), Arsenal(H), West Ham(A), Man. Utd.(H), Leicester(A), Hull(A)

nem lesz könnyű, se a Palace, se a WHU elleni idegenbeli meccsük

ha Soton Everton párosból tudnánk hozni a 6 pontot akkor meglesz a bajnokság...
Az everton elpicsaz minket erre nagy osszegben fogadni is fogok. 3 fordulo alatt 6 pontot hozott rajtunk sp*rs. Ha Conte ha nem talal ki valamit, csufos eges lehet a vege. 12 pontos elonyunk volt par forduloval ezelott, ami remekul tukrozi hogy lejton vagyunk. Olyan erzesem van, hogy a csapat es Conte is elfaradt igy a szezon vegere.
de mibe fáradt volna el a csapat? nem kellett csak országon belül játszani és utazni...
Szellemileg. Kb 14-15 jatekossal nyomtuk vegig a szezont.

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22853 Hozzászólás Szerző: casma »

Lehet itt mellé beszélni, bírózni stb, de az "isteni" vagy inkább baszott szerencsés Contét ma szarrá verte Mou a taktikájával.
Elég megnézni a statisztikákat. 0 aza NULLA kaput eltaláló lövés tőlünk !!!!
És egy olyan United vert meg, aki majdnem 2x annyi meccset játszott eddig, mint mi. Csütörtökön is játszottak, nekünk 1 egész hetünk volt felkészülni.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22854 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
Bubi írta:ZOUMA BICIKLICSELÉVEL
Csatárokat megszégyenítő mozdulatsor volt :mrgreen:
https://youtu.be/q484i186zw0?t=17s" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22855 Hozzászólás Szerző: Bubi »

mikel12 írta:Amugy ne legyenek illuziok, ez a United kifocizta magat ma, az elkovetkezendo evekben nem fognak igy jatszani.
Ez az illúzió. Jövőre azt tippelném, hogy bajnokok lesznek. Ha igazolnak egy Griezmannt, egy normális Kpt és egy jó középső bekket, szerintem beköszönt náluk a siker új érája.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#22856 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Sp*rs maradék meccsei: Crystal Palace, Arsenal, West Ham utd, Manchester United, Leicester, Hull City. Lesznek még kemény meccseik nekik is, Arsenal elkaphatá őket nekünk :D Egy United X még beleférhetne, és a Leicester is jön még nekünk eggyel a tavalyiért :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#22857 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Amazing24 írta:
Traxver írta:CHELSEA : Southampton(H), Everton(A), Middlesborough(H), WBA(A), Watford(H), Sunderland(H)
Tottenham : Crystal Palace(A), Arsenal(H), West Ham(A), Man. Utd.(H), Leicester(A), Hull(A)

nem lesz könnyű, se a Palace, se a WHU elleni idegenbeli meccsük

ha Soton Everton párosból tudnánk hozni a 6 pontot akkor meglesz a bajnokság...
Az everton elpicsaz minket erre nagy osszegben fogadni is fogok. 3 fordulo alatt 6 pontot hozott rajtunk sp*rs. Ha Conte ha nem talal ki valamit, csufos eges lehet a vege. 12 pontos elonyunk volt par forduloval ezelott, ami remekul tukrozi hogy lejton vagyunk. Olyan erzesem van, hogy a csapat es Conte is elfaradt igy a szezon vegere.
de mibe fáradt volna el a csapat? nem kellett csak országon belül játszani és utazni...

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22858 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Traxver írta:CHELSEA : Southampton(H), Everton(A), Middlesborough(H), WBA(A), Watford(H), Sunderland(H)
Tottenham : Crystal Palace(A), Arsenal(H), West Ham(A), Man. Utd.(H), Leicester(A), Hull(A)

nem lesz könnyű, se a Palace, se a WHU elleni idegenbeli meccsük

ha Soton Everton párosból tudnánk hozni a 6 pontot akkor meglesz a bajnokság...
Az everton elpicsaz minket erre nagy osszegben fogadni is fogok. 3 fordulo alatt 6 pontot hozott rajtunk sp*rs. Ha Conte ha nem talal ki valamit, csufos eges lehet a vege. 12 pontos elonyunk volt par forduloval ezelott, ami remekul tukrozi hogy lejton vagyunk. Olyan erzesem van, hogy a csapat es Conte is elfaradt igy a szezon vegere.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22859 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Csak azt nem tudom, hogy tudtunk ilyen felkeszuletlenul palyara lepni. Ha ezt hozzuk, meg van a bajnoksag. Oke, hogy Alonso az utolso pillanatban megserult, de egy Contenak csak van ra megoldasa, es egyaltalan nem ott ment el a meccs. Csodalkozom nagyon. Amugy ne legyenek illuziok, ez a United kifocizta magat ma, az elkovetkezendo evekben nem fognak igy jatszani.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22860 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:ZOUMA BICIKLICSELÉVEL
Csatárokat megszégyenítő mozdulatsor volt :mrgreen:

Válasz küldése