Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13281 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2021. január 3., vasárnap 20:09
Bubi írta: 2021. január 3., vasárnap 20:08 Azpi konkrétan emberhátrány. Most látszik miért nem volt kezdő sokáig. Nagy a különbség köztünk és a city közt, de nem ekkora mint ma. A gödör legalján vagyunk, innen csak felfelé vezethet.

Más se tud ezen változtatni, nem csak Lampard. Szerintetek Allegri majd topvédelmet csinál a Mendy, Azpi, Silva, Zuma Chilwell sorból? Lószart. Igazolna a védelembe és a középpályára embereket, majd kezdetétvenné az építkezés előröl.
Bubi pedig lassan el kell fogadni, hogy Lampardnak lejárt az ideje. Az meg, hogy más sem tudja kirántani ebből a hatalmas gödörből ezt a csapatot, nettó hülyeség kijelenteni.
Pityee: ha rajtad múlna, minden héten másik edző vezetné a csapatot, és ez a nettó hülyeség, fél év után leírni valakit...

Szerinted Allegri majd összerántja ezt a védelmet, tényleg el tudod képzelni? Pár meccsre lehet, az edzőváltás hozta bizonyítási kényszer majd hoz egy kis fellendülést, aztán vagy elkezd a támadósorunk focizni és hozzuk a meccseket, vagy nem és szopunk tovább. Egy biztos, nem ezen a védelmen fog múlni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13282 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 3., vasárnap 20:08 Azpi konkrétan emberhátrány. Most látszik miért nem volt kezdő sokáig. Nagy a különbség köztünk és a city közt, de nem ekkora mint ma. A gödör legalján vagyunk, innen csak felfelé vezethet.

Más se tud ezen változtatni, nem csak Lampard. Szerintetek Allegri majd topvédelmet csinál a Mendy, Azpi, Silva, Zuma Chilwell sorból? Lószart. Igazolna a védelembe és a középpályára embereket, majd kezdetétvenné az építkezés előröl.
Bubi pedig lassan el kell fogadni, hogy Lampardnak lejárt az ideje. Az meg, hogy más sem tudja kirántani ebből a hatalmas gödörből ezt a csapatot, nettó hülyeség kijelenteni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13283 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azpi konkrétan emberhátrány. Most látszik miért nem volt kezdő sokáig. Nagy a különbség köztünk és a city közt, de nem ekkora mint ma. A gödör legalján vagyunk, innen csak felfelé vezethet.

Más se tud ezen változtatni, nem csak Lampard. Szerintetek Allegri majd topvédelmet csinál a Mendy, Azpi, Silva, Zuma Chilwell sorból? Lószart. Igazolna a védelembe és a középpályára embereket, majd kezdetétvenné az építkezés előröl.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13284 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

andrewm93 írta: 2021. január 3., vasárnap 19:56 Azt a kettéb@szott... rossz nézni az arcokat. Ilyen motiválatlan csapatot a Mourinho éra végén láttam utoljára. Brutális, hogy mennyire leépült mindenki. Chillwell és Mendy kivételével egy tál takony az egész csapat, Mount-Kovacic-Kante középpályában a kreativitás magjai sem vehetők észre. Lampard meg végig olyan fejet vág, mintha meccs után felmenne Abrához felmondani.
Nem tartom kizártnak.. Szerintem elég intelligens ember ahhoz, hogy lássa, ha nem képes ezen változtatni. Nem szeretném, de nem lepődnék meg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13285 Hozzászólás Szerző: Pityee »

andrewm93 írta: 2021. január 3., vasárnap 19:56 Azt a kettéb@szott... rossz nézni az arcokat. Ilyen motiválatlan csapatot a Mourinho éra végén láttam utoljára. Brutális, hogy mennyire leépült mindenki. Chillwell és Mendy kivételével egy tál takony az egész csapat, Mount-Kovacic-Kante középpályában a kreativitás magjai sem vehetők észre. Lampard meg végig olyan fejet vág, mintha meccs után felmenne Abrához felmondani.
Bezony, az a legszomorúbb, hogy olyan motiválatlan a csapatunk, mintha nem kaptak volna pár hónapja fizetést.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#13286 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azt a kettéb@szott... rossz nézni az arcokat. Ilyen motiválatlan csapatot a Mourinho éra végén láttam utoljára. Brutális, hogy mennyire leépült mindenki. Chillwell és Mendy kivételével egy tál takony az egész csapat, Mount-Kovacic-Kante középpályában a kreativitás magjai sem vehetők észre. Lampard meg végig olyan fejet vág, mintha meccs után felmenne Abrához felmondani.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13287 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta: 2021. január 3., vasárnap 19:48
James Lee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:46 Úgy tűnik, Kanté kénytelen lesz a lelátóról nézni a következő meccset. Jorginho felkészül, juhú :D
Kupában úgysem játszana Kanté a negyedosztályú csapat ellen. Pont jókor szedte össze az utolsó lapot, következő bajnokira már bevethető lesz.
A Fulham ellen nem játszhat, legalábbis ez hangzott el/volt látható az infósávban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13288 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ez a keret nem alkalmas az Allegri fele focihoz, tul sok a jo tamado es keves a vaddiszno btb jatekos.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13289 Hozzászólás Szerző: Szabi »

James Lee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:46 Úgy tűnik, Kanté kénytelen lesz a lelátóról nézni a következő meccset. Jorginho felkészül, juhú :D
Kupában úgysem játszana Kanté a negyedosztályú csapat ellen. Pont jókor szedte össze az utolsó lapot, következő bajnokira már bevethető lesz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#13290 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Mint kés a vajon. Mindenen és mindenkin úgy jönnek át. A utcalány anyjukat a kedves játékosoknak. 8)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13291 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Úgy tűnik, Kanté kénytelen lesz a lelátóról nézni a következő meccset. Jorginho felkészül, juhú :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13292 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:40
kecske01 írta: 2021. január 3., vasárnap 19:39

Elég volt a nézhetetlen defenzív olasz vonalból. :D
Szerintem is ő lenne az egyetlen akire megérné elküldeni Lampsot, így hogy Pochettino már nem szabad.
Mi ez a defenzív olasz hülyeség? Ja Ancelotti, meg Conte olyan nézhetetlen focit csinált ugye? (Di Matteot meg Sarrit direkt nem említem) Attól mert jók taktikailag, még nem jelenti, hogy csúnya a focijuk, csak esetleg nem hagyják, hogy úgy rohanjanak át rajtunk ahogy akarnak, és nem taktikáznak el ennyire meccseket, mint ma Lampard.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13293 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2021. január 3., vasárnap 19:39
broduer írta: 2021. január 3., vasárnap 19:28
Pityee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:26

Sarri ennél sokkal kevesebbért volt ízekre szedve. Már így is rengeteg minden el volt nézve Lampardnak, csak azért mert játékosként Legenda. Meg kell neki köszönni a tavalyi kerettel elért Top4et és ide kell hozni egy olyan edzőt, akinek már volt tapasztalata egy TOP csapat irányításával.
Allegri. Egyedül rá lenne értelme lecserélni Lampst.
Elég volt a nézhetetlen defenzív olasz vonalból. :D
Azért Allegri nem annyira defenzív ám, sőt. Részemről Nagelsmann lenne a nyerő, vagy titkos favoritként Ruben Amorim a Sportingból (tudom, ő kevés lehet, meg 3-4-3-at játszat, ahogy sokszor Nagelsmann is)

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#13294 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A keret minosege megitelesem szerint sokkal tobbre hivatott. En imadtam Lampardot, mint jatekost, szerintem itt a forumon is sok ember o miatta kezdte el kovetni a klubot, viszont ezekre a zakokra mar nincs magyarazat. Sajnos semmiben sem fejlodtunk az o munkassaga alatt, vedekezni meg 100 meccs utan sem tudunk. En azt sem hiszem el, hogy Silva, Havertz, Werner es a tobbiek elfelejtettek focizni. Europa legnagyobb tehestsegeit hoztuk el a nyaron, olyan rutinos jatekosokkal kiegeszitve, mint Silva vagy Ziyech. Allegri az egyetlen olyan ember a kispadra aki minosegi erositest kepviselne, kerdes elvallalna e? Ha igen, akkor vagjunk bele, ha nem akkor Lampardnak valahogy be kell hozni a csapatot az elso 4be.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13295 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. január 3., vasárnap 19:39

Elég volt a nézhetetlen defenzív olasz vonalból. :D
Szerintem is ő lenne az egyetlen akire megérné elküldeni Lampsot, így hogy Pochettino már nem szabad.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13296 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2021. január 3., vasárnap 19:28
Pityee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:26
edeskeves írta: 2021. január 3., vasárnap 19:23 Ez az egesz egy vicc, ugy 3 hogy ha 0-6 akkor se szolhatnank egy szot se. A kezdot jonak lattam, de ilyen osszeszedetlen 0 vedekezest hihetetlen es ha ez egy csunya vereseg lesz akkor szerintem lassan lehet elfelejteni Lampardot. Csak azert ne bombazzuk szet a klubot, mert egy legendarol van szo, ilyen eredmenyek mellett mar sok edzot elkuldtek volna, arrol nem is beszelve hogy a jatek egyre botranyosabb. Osztalykulonbseg van a ket csapat kozott...
Sarri ennél sokkal kevesebbért volt ízekre szedve. Már így is rengeteg minden el volt nézve Lampardnak, csak azért mert játékosként Legenda. Meg kell neki köszönni a tavalyi kerettel elért Top4et és ide kell hozni egy olyan edzőt, akinek már volt tapasztalata egy TOP csapat irányításával.
Allegri. Egyedül rá lenne értelme lecserélni Lampst.
Elég volt a nézhetetlen defenzív olasz vonalból. :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13297 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez az a meccs, ami egyelőre nálam a fordulópontnak tűnik Lamparddal kapcsolatban. Egy City ellen nem lehet ilyen nyitottan játszani. Nem is értettem, miért nem 5 védővel álltunk fel. Egy középen játszó Timo nem fogja megváltani a világot. Óriási problémák vannak az öltözőben és a fejekben is. Egyéni hibák sorozata. Botrányos.
Vagy szedje össze magát Lamps, vagy Allegri.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13298 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:26
edeskeves írta: 2021. január 3., vasárnap 19:23 Ez az egesz egy vicc, ugy 3 hogy ha 0-6 akkor se szolhatnank egy szot se. A kezdot jonak lattam, de ilyen osszeszedetlen 0 vedekezest hihetetlen es ha ez egy csunya vereseg lesz akkor szerintem lassan lehet elfelejteni Lampardot. Csak azert ne bombazzuk szet a klubot, mert egy legendarol van szo, ilyen eredmenyek mellett mar sok edzot elkuldtek volna, arrol nem is beszelve hogy a jatek egyre botranyosabb. Osztalykulonbseg van a ket csapat kozott...
Sarri ennél sokkal kevesebbért volt ízekre szedve. Már így is rengeteg minden el volt nézve Lampardnak, csak azért mert játékosként Legenda. Meg kell neki köszönni a tavalyi kerettel elért Top4et és ide kell hozni egy olyan edzőt, akinek már volt tapasztalata egy TOP csapat irányításával.
Én Sarri-t bármennyire is gyűlöltem, neki Williannel, Pedro-val, Emersonnal meg dagadék Higuaínnal kellett valamit összeraknia Hazard-t leszámítva, Lampard pedig egy fullos kerettel játszat nézhetetlen futballt. Tuchel-t semmi szín alatt nem akarom itt látni, totál középszerű edzőnek tartom és mindig az idióta Kloppal hozzák párhuzamba, köszönöm abból az emberből nem kérek. Úgyhogy ha nincs más épkézláb opció, akkor maradjon inkább Lamps.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13299 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:15
James Lee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:13
Igen, pontosan erről van szó. Hátra is dőlök, annyira meg vagyok elégedve magammal.
Botrány a mai teljesítmény, tény. Csupán arra reagáltam, hogy "Egyre gyorsabban fejezem be a meccsnézéseket mostanában", illetve "jobb ha bele sem kezdesz". Akkor tegyetek így. Nem igazán értem, mi értelme ezeknek a hozzászólásoknak és színvonalban miben különbözik egy kommentáradattól a facebookon.
Attól mert valaki nem képes azt nézni, hogy 20 perc után tönkreverik egy rangadón a csapatát, mert annyira fáj neki, attól még semmivel nem lesz kevesebb azoktól a szurkolóktól akik szenvedve végignézik a 90 perces mélytorkost. Ráadásul amilyen lélektelen fos játékot tesz le a csapatunk, amit Lamps bambulva néz, lehet jobban járnánk ha felküldenénk innen a fórumról 11 játékost.
Egy-két gondolat ehhez aztán szerintem zárjuk is rövidre, teljesen felesleges szemetelni a témát.
1. Annak idején a hasonlóan tartalmas hozzászólásokat ZenZoék úgy lekapták ahogy illett, és privátban megkértek arra, hogy igyekezz valamit objektíven hozzáadni a fórumhoz, mondván mindenkit negatívan érint egy ilyen zakó, mégsem áll neki billentyűzetet fejelni. Pláne nem végletekben.
2. Múltkor a kékvérűség kapcsán megkaptam pont tőled, hogy nem vagyok igazi szurkoló, ha nem szívesen nézem tovább a meccseket Lampardot idő előtti menesztése esetén. Most ugyanerről van szó, de nem egy akkor még stabilnak tűnő vízió kibontakozásának nem engedése miatt hangzott el ilyesmi, hanem egy lejtmenet miatt, amit egyébként ebben a szezonban mindenki átél valamilyen formában.
3. Semmi személyes természetesen.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13300 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2021. január 3., vasárnap 19:26
edeskeves írta: 2021. január 3., vasárnap 19:23 Ez az egesz egy vicc, ugy 3 hogy ha 0-6 akkor se szolhatnank egy szot se. A kezdot jonak lattam, de ilyen osszeszedetlen 0 vedekezest hihetetlen es ha ez egy csunya vereseg lesz akkor szerintem lassan lehet elfelejteni Lampardot. Csak azert ne bombazzuk szet a klubot, mert egy legendarol van szo, ilyen eredmenyek mellett mar sok edzot elkuldtek volna, arrol nem is beszelve hogy a jatek egyre botranyosabb. Osztalykulonbseg van a ket csapat kozott...
Sarri ennél sokkal kevesebbért volt ízekre szedve. Már így is rengeteg minden el volt nézve Lampardnak, csak azért mert játékosként Legenda. Meg kell neki köszönni a tavalyi kerettel elért Top4et és ide kell hozni egy olyan edzőt, akinek már volt tapasztalata egy TOP csapat irányításával.
Allegri. Egyedül rá lenne értelme lecserélni Lampst.

Válasz küldése