Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21661 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ah, Morata... onnan nehezebb volt melléfejelni, mint eltalálni a kaput...

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21662 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:Sajnos mivel a mi meccsünket is holnap 5-re rakták, ezért lemaradok a holnapi meccsünkről, egy ideg vagyok. Viszont szeretném megnézni egyből a meccs után felvételről, anélkül hogy tudnám az eredményt vagy bármit, úgyh valaki esetleg nem tud egy olyan magyar vagy angol oldalt, ahova feltöltik egyből a meccset még aznap? :roll:
http://www.replaymatches.com/search/lab ... r%20League" onclick="window.open(this.href);return false;

Ide viszonylag hamar felkerülnek 2 félidős bontásban a teljes meccsek, angol kommentátorral és HD minőségben is akár. Egy kicsit idegörlő a tucatnyi felugró popup hirdetéseket bezárogatni, de az eredmény miatt biztos hogy nem kell aggódnod, nincs spoiler az eredményre nézve. Ott lesz hogy HL | 1st half | 2nd half, azok az esetek 75%-ban egyik böngésző alatt sem működnek, viszont ha lejjebb görgetsz majd, kommentek közt mindig szépen belinkelgetik, ahol meg lehet nézni és/vagy letölteni. Remélem segítettem :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21663 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sajnos mivel a mi meccsünket is holnap 5-re rakták, ezért lemaradok a holnapi meccsünkről, egy ideg vagyok. Viszont szeretném megnézni egyből a meccs után felvételről, anélkül hogy tudnám az eredményt vagy bármit, úgyh valaki esetleg nem tud egy olyan magyar vagy angol oldalt, ahova feltöltik egyből a meccset még aznap? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#21664 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Spring írta:Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
Ha Cahill-é jogos volt (lehet, hogy az volt, ha betűről betűre nézzük a szabályokat), akkor a másik oldalon Mee és Arfield is simán kaphatott volna pirosat a sárga helyett.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21665 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:majd ha valaki talál Conte nyilatkozatot akkor lefordítva kiteszi?
előre is köszönöm.
Cahill pirosa volt a kulcs. A piros után elvesztettük a higgadtságunkat és ebben a tekintetben fejlődnünk kell.
A játékosok nagy elkötelezettséget, akarot és vágyat mutattak a 2. félidőben és ő büszke erre.
2 arcát látta a csapatnak, egy negatívat az 1. félidőben és egy pozitívat a 2.ban.
Kár, hogy ilyen hamar le kellett cserélnie Boga-t. Természetesen újabb esélyt kaphat a jövőben.
Inkább nem szeretné kommentálni a bíró teljesítményét.
A félidőben azt mondta a játékosoknak, hogy nem volt helyes ahogy elvesztették a higgadtságukat a piros lap után.
Morata-ról még annyit írt nagyjából, hogy bőven tud még fejlődni és nagyon keményen dolgozik, hogy megtalálja a jó erőnlétet és alkalmazkodni tudjon a stílusunkhoz. Illetve nagyon jó 30 percet játszott és jó hír nekünk, hogy gólt lőtt.

Igyekeztem szöveghűen fordítani :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21666 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Daniel írta:Amúgy Morata tuti lesen volt? Nekem nem tűnt annak, de nem sokat mutogatták....
Nekem nagyon úgy tűnt az alapján az 1 visszajátszás alapján amit láttam. Ha nem ér bele, akkor sem adták volna meg.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21667 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Amúgy Morata tuti lesen volt? Nekem nem tűnt annak, de nem sokat mutogatták....
*knock, and it shall be opened unto you*

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#21668 Hozzászólás Szerző: Spring »

adrian1989 írta:
Spring írta:
nemtudom írta:Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.
Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
ha lett volna videó bíró a mai meccsen akkor vajon Rüdiger mikor sárgát kapott és a Burnley 16-ról rúgott szabadot akkor mit ítélt volna?
visszavonja a sárgát és szabadrúgás kifelé?
majd ha valaki talál Conte nyilatkozatot akkor lefordítva kiteszi?
előre is köszönöm.
Én video birot csak tizenegyesek, lesek es piroslapos szabalytalansagoknal hasznalnek, ilyen aprobb tevedesek a jatek reszei es azert Rüdiger rendesen huzta annak a vadparasztnak a mezet, szerintem jogos volt. A sokkolo annal az esetnel nekem az volt, a hogy Courtois felallitotta a sorfalat, azt a szabadrugast kis esszel be lehetett volna guritani a sarokba.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21669 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Spring írta:
nemtudom írta:Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.
Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
ha lett volna videó bíró a mai meccsen akkor vajon Rüdiger mikor sárgát kapott és a Burnley 16-ról rúgott szabadot akkor mit ítélt volna?
visszavonja a sárgát és szabadrúgás kifelé?
majd ha valaki talál Conte nyilatkozatot akkor lefordítva kiteszi?
előre is köszönöm.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#21670 Hozzászólás Szerző: Spring »

nemtudom írta:Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.
Amugy szerintem ez jogos piros lap volt, kerdes miert Pont a szezon elso meccsen a 14. Percben kell megadni a pirosat. Jo lenne minel kevesebb ilyen biro, aki foszereplove akar valni ilyen hulyesegek miatt, még a legszigorubb biro se merne meghuzni egybol pirosat a szezon legelso meccsen erre fel ez a nyomorult egesz meccsen csak a hangulatot fokozta az allando mellefujasaival. Én ritkan szoktam szidni a birot, de ilyen szar tejesitmenyt Mar reg lattam. Johetne Mar a video biro, még ha le is lassulnanak a meccsek kicsit
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21671 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Clattenburg: Cahill should have received a yellow. BT Sport Score‏

ha már ez a faszrágó is így látja.... sajnos ezzel számolni kell majd továbbra is, bajnokot angliában nem szokás segíteni pláne ha az a Chelsea. ezért baszódjon meg a vezetőség nem elég nekünk a köcsög FA még a csapatot is szétkapták Conte alól vásárolni meg nem kell.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21672 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Nem tudtam sem tévében nézni, sem streamet nem találtam... Aztán előbb megnéztem, hogy mi lett a vége... Látom a k*rva bíró megint kiállított két embert, hihetetlen, hogy ezek a férgek folyamatosan belenyúlnak a meccsbe.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#21673 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Ezért a második félidőért nagyon büszke vagyok a csapatra, szerintem ebből nem lesz "Mourinho-season", Conte nem fogja hagyni :) A bíró bekaphatja, ilyen alja teljesítményt ritkán látni még Angliában is... Morata szuper volt, Christensen góljáért kár, de azt leszámítva remekül játszott össze a csapat többi tagjával (plusz ugye gól, gólpassz), ezt Batshuayi nem nagyon mutatta még az Arsenal ellen sem, amikor nem voltunk emberhátrányban. Amit sajnálok (és ez már tavaly is többször előfordult), hogy az első félidőre nem úgy megy ki a csapat, mint aki vért ivott, csak a félidei Conte-lecseszés hatására kezdenek el játszani, a Sp*rs ellen 3-4 hiányzóval azért több fog kelleni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21674 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
Daniel írta:Azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha Morata érzi majd a taktikát és lesz erőnléte? :roll: :D

Elég jók voltunk a második félidőben, utoljára 2009-ben láttam, hogy a csapatnak ennyire elgurult a gyógyszere, ami jeleneg érthető volt (ebből látszik, hogy ők sem robotok). Olasz edzőnk van, ha izlandi vagy svéd lenne talán hideg fejjel toltuk volna, de a keret fele is déli, szóval szerintem ez érthető. Ha ma Costa játszik, akkor lehet 3 ember minusszal hozzuk le a meccset :D

Szánalmas volt a játékvezetés, kritikán aluli volt... Nagyon kell jövő héten az a 4 ember, mert sose fognak beépülni és gyakorlatilag a két piros miatt 5 ember minuszunk van a Sp*rs ellen.... Necces lesz. Bakayoko, Hazard vagy Pedro lesz már? Valszeg Luiz lesz Kante mellett vagy nem is tudom...
Courtois Azpi, Christensen, Rüdiger, Moses, Luiz, Kante, Alonso, Willian, Morata, ?????
Pedro meddig nem játszhat? ő most eltiltott vagy sérült?
Pedro sérült, a bokája sérült meg edzésen, nem tudni mennyire súlyos.

Az a baj hogy Drinkwater is hetek óta sérült, úgyhogy valószínűleg a Sp*rs elleni meccsre nem lenne bevethető semmiképp.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21675 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
Daniel írta:Azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha Morata érzi majd a taktikát és lesz erőnléte? :roll: :D

Elég jók voltunk a második félidőben, utoljára 2009-ben láttam, hogy a csapatnak ennyire elgurult a gyógyszere, ami jeleneg érthető volt (ebből látszik, hogy ők sem robotok). Olasz edzőnk van, ha izlandi vagy svéd lenne talán hideg fejjel toltuk volna, de a keret fele is déli, szóval szerintem ez érthető. Ha ma Costa játszik, akkor lehet 3 ember minusszal hozzuk le a meccset :D

Szánalmas volt a játékvezetés, kritikán aluli volt... Nagyon kell jövő héten az a 4 ember, mert sose fognak beépülni és gyakorlatilag a két piros miatt 5 ember minuszunk van a Sp*rs ellen.... Necces lesz. Bakayoko, Hazard vagy Pedro lesz már? Valszeg Luiz lesz Kante mellett vagy nem is tudom...
Courtois Azpi, Christensen, Rüdiger, Moses, Luiz, Kante, Alonso, Willian, Morata, ?????
Pedro meddig nem játszhat? ő most eltiltott vagy sérült?

luizt sztem nem teszi középpályára, ő maga is elmondta annó hogy nem szeret ott játszani hiába erőltette csozé.
meg ha őt kiveszi hátulról garantált h a spurstől kapunk vagy 4-5 gólt. oda hátulra vezér kell a középpályára meg elég ha fejetlenül darál valaki

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#21676 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bats-nak elég szarul jött ez a meccs. Az első félidőben kettőt nem tudtak passzolni, szerencsétlennek esélye sem volt, a másodikban pedig teljes erővel szolgálták ki a spanyolt és ez alapján lesz összehasonlítva a két játékos. Unfair dolog.

Azt nem értem, hogy miért nem lehet egyszerre a két csatár pályán, úgy, hogy mindkettő a posztján játszik.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21677 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kiskacsa08 írta:Azért lehet akármennyire utálni Mourinho-t és valóban volt/van sok hibája, de nála sosem láttunk ilyet, hogy egy piros után ennyire szétesett volna a csapat. Meg kéne tanítani emberhátrányban focizni a srácokat, mert ez így nem jó, hogy bedilizik a bíró, kiszór valakit, és egyszerre gólt/gólokat kapunk.
igaz csozéval az ilyen meccseken kikaptunk 1-0ra vagy 2-1-re..............

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21678 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Daniel írta:Azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha Morata érzi majd a taktikát és lesz erőnléte? :roll: :D

Elég jók voltunk a második félidőben, utoljára 2009-ben láttam, hogy a csapatnak ennyire elgurult a gyógyszere, ami jeleneg érthető volt (ebből látszik, hogy ők sem robotok). Olasz edzőnk van, ha izlandi vagy svéd lenne talán hideg fejjel toltuk volna, de a keret fele is déli, szóval szerintem ez érthető. Ha ma Costa játszik, akkor lehet 3 ember minusszal hozzuk le a meccset :D

Szánalmas volt a játékvezetés, kritikán aluli volt... Nagyon kell jövő héten az a 4 ember, mert sose fognak beépülni és gyakorlatilag a két piros miatt 5 ember minuszunk van a Sp*rs ellen.... Necces lesz. Bakayoko, Hazard vagy Pedro lesz már? Valszeg Luiz lesz Kante mellett vagy nem is tudom...
Courtois Azpi, Christensen, Rüdiger, Moses, Luiz, Kante, Alonso, Willian, Morata, ?????
Pedro meddig nem játszhat? ő most eltiltott vagy sérült?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#21679 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Azért lehet akármennyire utálni Mourinho-t és valóban volt/van sok hibája, de nála sosem láttunk ilyet, hogy egy piros után ennyire szétesett volna a csapat. Meg kéne tanítani emberhátrányban focizni a srácokat, mert ez így nem jó, hogy bedilizik a bíró, kiszór valakit, és egyszerre gólt/gólokat kapunk.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21680 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha Morata érzi majd a taktikát és lesz erőnléte? :roll: :D

Elég jók voltunk a második félidőben, utoljára 2009-ben láttam, hogy a csapatnak ennyire elgurult a gyógyszere, ami jeleneg érthető volt (ebből látszik, hogy ők sem robotok). Olasz edzőnk van, ha izlandi vagy svéd lenne talán hideg fejjel toltuk volna, de a keret fele is déli, szóval szerintem ez érthető. Ha ma Costa játszik, akkor lehet 3 ember minusszal hozzuk le a meccset :D

Szánalmas volt a játékvezetés, kritikán aluli volt... Nagyon kell jövő héten az a 4 ember, mert sose fognak beépülni és gyakorlatilag a két piros miatt 5 ember minuszunk van a Sp*rs ellen.... Necces lesz. Bakayoko, Hazard vagy Pedro lesz már? Valszeg Luiz lesz Kante mellett vagy nem is tudom...
*knock, and it shall be opened unto you*

Válasz küldése