Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15381 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Itt a tél lassan, kezdődik a krízis? 2002 után vert meg minket egyébként hazai pályán a WHU.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15382 Hozzászólás Szerző: dacultras »

védelembe kell min. 2 új játékos, mert ez a jelenlegi egy rossz vicc

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15383 Hozzászólás Szerző: Dante »

Miért adták meg a kézzel szerzett gólt?

Most látom, hogy Creswell szerezte a gólt. Hogy maradtam le róla...?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2019. november 30., szombat 18:48-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15384 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyszerűen még mindig nézhetetlen ez a Zsiru-Pedro duó egyszerre a pályán.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15385 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Reece James-ben minden megvan ahhoz, hogy a világ legjobb jobbhatvedje legyen. Hatalmas kincs, legalább akkora, mint Mount, CHO vagy Abraham.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15386 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem ertem minek olyanokat kezdetni, akik valoszinuleg telen tavoznak, semmi motivaciojuk se Pedronak se Giroud-nak.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15387 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Batsu nem tetszett nekem sem a Valencia ellen, de ez a Zsiru akkora idegen test, hogy egy darab kulával többre mennénk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15388 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Gallion írta:Valaki talált működő (angol) streamet?
http://y6stream.club/watch/chelsea-vs-west-ham-united/

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#15389 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

acestream://bc52b7c09e76da0f4d2c728fbf233a14fea191ab" onclick="window.open(this.href);return false;

én ezt nézem!

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15390 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Valaki talált működő (angol) streamet?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15391 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta:
edeskeves írta:Mondjuk az erdekes, hogy Batst ne vegyuk elo mert mostanaban “jo” volt, Willian meg megint el van kuldve a pcsaba, holott ha valaki akkor o pont nem erdemel savazast EBBEN A SZEZONBAN.
Ez szerintem csak szimpla tudatos vagy tudatalatti szimpatia egy jatekos fele. Van aki egy jatekos minden hibaja ellenere szeret, mas meg barmit csinal egy sopredek. Nalam is vsn ilyen persze, ezert is nem lennek jo vezeto edzo. :D Nalam alonso mindig elorebb lesz mint emerson, semmit se latok benne egy szurke kis eger. Alonso meg minden hibajaval egyuttveve is jobban csipem. (Ezert mit kapok te jo eg) :D
Nem feltétlenül. Alonso-t én is csípem, Emerson pedig egy átlagos, középszerű, tucatjátékos a szememben, aki ha most télen elhagyná a csapatot, évek múlva senki se emlékezne rá. A Roma-ban is csere volt Kolaov mögött, a Juve-ban is az lenne Sandro mögött, nálunk és az olasz válogatottban is csak azért játszik, mert nincs minőségi ember a posztján. Viszont annak ellenére, hogy szimpatizálok a spanyollal, attól még elismerem, hogy 4 védős rendszerben emberhátrány, viszont wingback-ként szerintem bármikor hasznosabb és jobb, mint Emerson akármelyik poszton.

Willian kapcsán pedig múltkor már kifejtettem hosszan a véleményem, nincs rossz idénye, savazást összességében valóban nem érdemel, de a 17 meccsen 3 gól (vs Brighton, Burnley, Lille), 3 assistos statisztikájától hova ájuljunk el ennyire? Egy félig egészséges Kanté fele annyi meccsen megrúgta ugyanazt a gólszámot és nem épp bohóc csapatok ellen lőtte őket, még ha pontot, pontokat nem is értek a villanásai. Szóval lehet itt piedesztálra emelni Willian teljesítményét, mezőnymunkáját, hozzáállását, de attól még nem hozza azt, amit egy támadó szélsőtől elvár az ember, a gólokat és gólpasszokat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15392 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian nálam más kategoria, tőle várná az ember a legtöbbet ilyen meccseken, neki kéne extrát hozni. Ő lett a 10-es, volt kapitány is, nagy a fizetése, ő az "öreg". Ehhez képest tegnap az összes támadást a második félidőben elbaszta. Nem hogy gólokat nem lőtt, teljesen impotens, nem húzóember.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15393 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:Mondjuk az erdekes, hogy Batst ne vegyuk elo mert mostanaban “jo” volt, Willian meg megint el van kuldve a pcsaba, holott ha valaki akkor o pont nem erdemel savazast EBBEN A SZEZONBAN.
Ez szerintem csak szimpla tudatos vagy tudatalatti szimpatia egy jatekos fele. Van aki egy jatekos minden hibaja ellenere szeret, mas meg barmit csinal egy sopredek. Nalam is vsn ilyen persze, ezert is nem lennek jo vezeto edzo. :D Nalam alonso mindig elorebb lesz mint emerson, semmit se latok benne egy szurke kis eger. Alonso meg minden hibajaval egyuttveve is jobban csipem. (Ezert mit kapok te jo eg) :D

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15394 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:Szerintem Lampard mindig nyitott a gólszerzésre eredménytől függetlenül. Ki akarja szolgálni a közönséget. Végül is előrébb vagyunk azzal ha nyerünk mintha tartanánk a döntetlent. Persze kockázatos, de én támogatom ezt az irányt, a gyáva antifoci ideje lejárt.

Willian magához képest sokat "fejlődött", de szerintem ez nem feltétlenül vitte előrébb a csapatot. A Mount féle foci jobban tetszett.
Jó, csak a végén kicsit átestünk a ló túloldalára, a hosszabbításban volt hogy 5-6 emberünk elől ragadt úgy hogy már mindenki a seggén vette a levegőt, esélyük se volt visszaérni amikor kontrázott a Valencia és csak a szerencsén és a spanyolok bénázásain múlt hogy nem kaptunk ki. Ha mondjuk az utolsó fordulóban az Ajax-hoz mennénk és ott kéne nyerni, akkor talán meg is értettem volna hogy itt akarjuk bebiztosítani a továbbjutást, de egy Lille-t kell hazai pályán verni.... Senki se beszélt volna antifociról ha az utolsó 8-10 percben kicsit visszaállunk, viszont ha kikaptunk volna az egyértelműen edzői hiba lett volna.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15395 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ha ahányszor lenne bicska a zsebemben amikor meghallom, hogy Willian milyen jól játszik idén, már nem lenne lábam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15396 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Lampard mindig nyitott a gólszerzésre eredménytől függetlenül. Ki akarja szolgálni a közönséget. Végül is előrébb vagyunk azzal ha nyerünk mintha tartanánk a döntetlent. Persze kockázatos, de én támogatom ezt az irányt, a gyáva antifoci ideje lejárt.

Willian magához képest sokat "fejlődött", de szerintem ez nem feltétlenül vitte előrébb a csapatot. A Mount féle foci jobban tetszett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15397 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mondjuk az erdekes, hogy Batst ne vegyuk elo mert mostanaban “jo” volt, Willian meg megint el van kuldve a pcsaba, holott ha valaki akkor o pont nem erdemel savazast EBBEN A SZEZONBAN.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15398 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én már meg se említem Willian-t, csak számolom a napokat. :roll: (Jó sok van még hátra :cry: ).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15399 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A bíró onnantol kezdve hogy megadták a golunkat a var után, mindent nekik fújt le, de tényleg mindent, még ami fault se volt azt is, egy vicc volt.

Jorginhot sztem védte hogy ne állítsák ki, azért.cserélte le.

Egyébként tény hogy átálltunk 5 védőre, de attol még kontrázni lehetett, oriási területek voltak a végén. Pulisic sokszor szépen át is ment rajtuk. Sajnos Batsu rosszul mozgott be legtöbbször, Willian meg egy nagy rakás fos volt. Kár hogy CHO sérült, ez most feküdt volna neki.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15400 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az 5 védő szerintem még védhető, az már nem annyira, hogy miért Mount érkezett utolsó csereként és nem Tomori. Jorginho lehozatalával elvesztette a stabilitását a középpályánk, ha pedig behozta volna Tomorit, akkor Chris vagy James is felléphetett volna egy sorral feljebb és máris nem rohantak volna át olyan könnyedén rajtunk.

Ahhoz képest, hogy hétvégén védtük a 2-1-et az Etihadban, én sem igazán értettem, minek ez a brahifoci a végére, egy döntetlennel még akkor is továbbléphetünk, ha nem verjük meg a Lille-t és nyer az Ajax otthon a Valencia ellen. Persze ütni kell a franciákat, szerintem simán meg is tesszük majd. Egy vereséggel viszont teljesen elintéztük volna a sorsunkat, teljességgel érthetetlen számomra is az utolsó 10 perc, hogy minek kellett ez a fegyelmezetlen föl-alá szaladgálás. Lampard egy intelligens ember, nem hiszem el, hogy ő ezzel ne lenne tisztában meccs előtt és közben.

A bíráskodást én tényleg csak akkor szoktam említeni, ha indokoltnak érzem, ma konkrétan minősíthetetlen volt. Előttem már leírtátok páran a hibás ítéleteket, de a legnagyobb vicc az a 11-es volt, egy ilyen fontos meccsen még csak vissza sem nézik, az az igazán felháborító. Belerúgott, majd beakasztotta a lábát a Valencia játékosa, még szerencse, hogy lapot nem adott az a vakegér, mert az a második lett volna Jorginhonak.

Ha nem számítjuk Abraham teljesítményét és góljait, szerintem Kovacic a legjobb játékosunk idén. Tényleg kár, hogy ennyire veszélytelen kapura, mert ha ez a szegmense is meglenne a játékának, világklasszis lehetne a posztján, a labdakihozatalai élményszámba mennek.

Batshuayi pedig egyrészt azért játszik, mert Lamps rendre dicsérte és dicséri az edzésmunkáját, nagyon mélyről küzdötte fel magát, szerintem már ő maga sem hitte el tavasszal, hogy valaha tétmeccsen felhúzhatja még a mezünket. Még nyáron se tettünk volna rá nagy pénzt, hogy itt kezdi meg a szezont, kezdetben az U23-as csapatban jutott csak szóhoz. Aztán mikor előkerült a pad végéről és megkapta a lehetőséget, rendre gólokat lőtt, és így viszonylag hamar Giroud elé ugrott a rangsorban. Lehet bármilyen suta és ostoba, eddig nem nagyon panaszkodhattunk rá mikor beszállt. Másrészt nyílt titok, hogy Giroud télen távozik a csapattól - Deschamps is kijelentette, hogy hiába élvezi a válogatottban a bizalmát, játszania kell a klubcsapatában is, hogy ez a továbbiakban is így maradjon és számítson rá az EB-n -, így nyilván inkább azt játszatja Lampard, akivel hosszabb távon számolhat, főleg, ha még januárban sem igazolhat majd. Bár hozzáteszem, néha valóban adhatna a franciának is lehetőséget, talán majd hétvégén a West Ham ellen, mivel Tammy vlszeg nem lesz bevethető.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése