Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#13781 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Egyik középső védőnk sincs nagy barátságban a labdával. Elég szomorú, mert ennek a magas védekezésnek és a védelemből való támadás indításnak pont ez lenne az egyik alapja.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13782 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Super Frank Vs Mourinho :lol: máris barátkoznak :lol:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13783 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Végre :mrgreen: Megérdemelte Timo, ráadásul nem is volt csúnya lövés.
Azpi szépen elküldte túróért Reguilont, külön taps neki.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13784 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gondolom mindenki tudja és látja, de muszáj leírnom; Jorginho a világ legnagyobb szélhámosa. Eljutott egy Chelsea szintű csapatot labdaérzék, látás és fizikum nélkül. Nem tud emberhez passzolni. Nem csinált semmi vészes dolgot ma, de eddig három hosszú átadása volt, ami miatt a megcélzott játékosnak vissza kellett fordulnia.

Várom Ziyech-t, mert ebben a csapatban tőle várható csak a kreatív foci. Elöl mindenki befejező, csak kialakított helyzet nélkül elég nehéz.

Nincs jobb debütáló gól, mint egy a Sp*rs ellen. Már nagyon megérdemelte Timo.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2020. szeptember 29., kedd 21:07-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13785 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként azt tudni, hogy Zouma miért nem volt a keretben? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#13786 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Lampard többször lenyilatkozta már, hogy minden csapat ellen más taktika lesz valószínűleg a nyerő, ergó nem nagyon lesz elől fix 3-as, illetve 4-es. Ezeket a gondolatokat meg felejtsétek már el végre, hogy "ez lesz az állandó kezdő", ezzel egyszerűen kár kalkulálni. Borzasztó hosszú lesz a szezon, a válogatott szünet után gyakorlatilag heti 2 meccsünk lesz folyamatosan, senki sem fogja bírni, hogy egyfolytában kezdő legyen, főleg nem ilyen fiatalon. Összegezve jelenleg 6 emberünk (Werner, Tammy, Puli, Mount, Havertz, Zijes) van 4 pozícióra, plusz ott van még ugye CHO is (habár vele azért eddig inkább csereként számolt Frank, viszont megvan benne a potenciál, hogy a szezon 2. felére akár ez változzon). Egyébként megfelelő rotációval bőven meg lehet oldani, hogy mindenki kellő számú lehetőséghez, illetve játékperchez jusson a szezonban, és azt gondolom, hogy éppen ez lesz a kulcs ahhoz, hogy minden fronton megálljuk a helyünket.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13787 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lacika19 írta:Ha egyszer megtalálja Lampard ki az aki beválik számára, akkor onnantól nem lesz minden meccsen más kezdő. Ilyesfajta rotációt én sosem láttam még. A Liverpool első támadó hármasa is fix, védelme is fix, és a kp-n is csak 1-1 ember változik. Nálunk is ugyanígy fix lesz előbb - utóbb a csapat nagyrésze (ahogy működni kezd a gépezet). Onnantól kezdve pihentetés gyanánt fog csak forogni a csapat, az is inkább csak kupa meccseken. Csereként persze mindig be fognak állni a nagy nevek, de valamelyik 40-80 milliós új játékosunk fixen peremember lesz. Én Havertz-re tippelek, pont ezért furcsállom, hogy ennyiért megvették. De lehet más lesz az áldozata, majd kiderül. Nem hiszem, hogy a ligakupás kezdő 11 miatt kellett ennyi pénzért támadókat hozni. Pedig valaki ott fog kikötni.
Akkora a szakadék a Pool kezdő 11-e és a cserepad között, hogy nem is csoda a fix kezdő támadóalakzat. A Citynél már más a helyzet, ott forgatva vannak rendesen.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13788 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta:
Bubi írta: Osztom. Vicc amúgy ami itt megy. Nem akarok senkit megsérteni, de az edzők kikezdésében világelsők vagyunk. Sokan olyan amatőrséggel vádoljátok csak azért, mert nincs edzői multja amiket még Ti sem, mezei szurkolók sem követnétek el a helyében. Nem egy tapasztalt edző, viszont remek edzők irányítása alatt játszotta végig a pályafutását, ami végig a legmagasabb szinten történt.

Miért cseréli le ezt és miért nem azt, miért nem amaz kezd, miért nem kapja már össze a védelmet (biztos nem látja, hogy indokolt lenne). 2 teljesen egyéni hiba, majd egy 3. sokkból adódó dekoncentráltság és már elő is van véve, hogy szedje már össze magát...

Valahogy a többségetek zsigerből utálja őket és várja az edzőink bukását.

Én azt gondolom, hogy a tavalyi hugy - fos kerettel amit elért az mesés, több mint amit várhattunk volna. Én a szezon előtt a 10. helyet vízionáltam. Megérdemli az időt és a türelmet, nameg a bizalmat. Egész más lenne a megítélése az edzőinknek ha alapból bizalommal lennének fogadva...

Nincs olyan ember aki nála megfelelőbb lenne a csapat élére. Modern, támadófocit játszat, ismeri és használja a fiatalokat és a jövő csapatát építi. Klublegenda nagy respectel és lojalitással. Minimum 5 évet adnék neki, összesen a már letelt idejével együtt.
Amúgy szerintem Abramovich egész másképp fog Lampardhoz állni mint az elődeihez. Kb 5 éve érik a nagy bevásárlás, teljesen egyértelmű volt végig, hogy sokat kell költenünk, végig csak a megfelelő emberre vártunk akinek az elképzelései mentén építkezhetünk. Nem véletlen az, hogy az ő irányítása alatt költünk 220 millát egy ablakban, és még lehet Rice is beesik. Bíznak benne szerencsére.
Szerintem ebben nincs igazad. Lampard pont az az edző, akit itt a fórumon senki nem (max 1-2 ember) akar kikezdeni, ellentétben a korábbi edzőkkel. Sokkal inkább a klub filozófiája miatt aggódik sok ember (köztük én is) érte. Én megadnám neki az 5 évet kérdés és eredmény nélkül, DE nálunk ez a filozófia egyszerűen nem jellemző. És ha Lampard idén nem ér el eredményt (pl ezzel a csapattal nem lesz négyben), akkor félő, hogy azonnal repülni fog.

Az meg, hogy kritizálva van, azért van, mert ad rá nem kevés okot. Nem tudunk védekezni, mi kapjuk az egyik legtöbb gólt a PL-ben a regnálása alatt. Több mint 1 éve itt van! Hadd lehessen már ezt szóvá tenni. Esélyünk nem lesz semmire, ha ilyen mennyiségben kapjuk továbbra is a gólokat. Értem én, hogy újhullámos támadófoci, de ettől még mindennek az alapja a védelem (Guardiolának és Kloppnak is megvan a saját receptje a gólok minimalizálására), és ez igenis a szakmai stáb felelőssége, ahogy az is az ő döntése, hogy nem balhátvédnek való embert játszat LB-ként, akinek az itt töltött 4 éve alatt 100-200 meccsfelvétel támasztja alá, hogy az nem a megfelelő posztja, egyszerűen nettó életveszély kerül fel vele a pályára vele (és még azt sem lehet mondani, hogy nincs opció a padon).

Ezek komoly hibák, hadd lehessen már őket szóvá tenni, éppen azért, mert szerintem senki nem akarja, hogy Lampard megbukjon itt.
Persze, nincs baj azzal, hogy más a véleményed, egyébként is erre van ez a közeg, hogy "össze különbözzünk", ha mindenben egyetértenénk semmi értelme nem lenne.

Viszont én az összes edző üldöztetést végignéztem itt a fórumon. Rohadtul idegesítő évről - évre ugyan azt a tendenciát, ugyan azt a türelmetlenkedést végignézni.

Nem azzal van a baj, hogy Lampard hibázik esetenként és ezt észreveszitek, azzal sincs baj ha valaki ezt leírja és megjegyzi, azzal viszont szerintem nagyon nagy baj van, hogy az összes ilyen postnak az a vége, hogy sajnos így lassan ki lesz rúgva...

Aki kockáztat az nagyot bukhat és nagyot is nyerhet. Lampard ilyen, mindig kockáztat és kurvára bátran teszi ezt.
A védelem sok kritika éri amit én speciel nem értek. Szerintem nem elég jók a játékosaink azokon a posztokon, nem tudja őket védelemmé gyúrni. Nem ütik meg a szintet, egyrészt, másrészt Lamps nem igazán jó ebben, kicsit Wengerre hasonlít. Én speciel leszarom a védelmet, a Citynek is szar védelme van, pedig az utóbbi 5 évben szerintem 15-20 védőt igazoltak, viszont olyan professzionális a letámadásuk és ebből adódóan a mezőnyfölényük, hogy maximum a top5 csapatok tudják emiatt megrakni őket, ill. ha szar napjuk van akkor bárki.

Nekem csak az a gondom, hogy sokan már a menesztését vízionálják, ami szerintem őrülten korai.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13789 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Ha egyszer megtalálja Lampard ki az aki beválik számára, akkor onnantól nem lesz minden meccsen más kezdő. Ilyesfajta rotációt én sosem láttam még. A Liverpool első támadó hármasa is fix, védelme is fix, és a kp-n is csak 1-1 ember változik. Nálunk is ugyanígy fix lesz előbb - utóbb a csapat nagyrésze (ahogy működni kezd a gépezet). Onnantól kezdve pihentetés gyanánt fog csak forogni a csapat, az is inkább csak kupa meccseken. Csereként persze mindig be fognak állni a nagy nevek, de valamelyik 40-80 milliós új játékosunk fixen peremember lesz. Én Havertz-re tippelek, pont ezért furcsállom, hogy ennyiért megvették. De lehet más lesz az áldozata, majd kiderül. Nem hiszem, hogy a ligakupás kezdő 11 miatt kellett ennyi pénzért támadókat hozni. Pedig valaki ott fog kikötni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13790 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: Osztom. Vicc amúgy ami itt megy. Nem akarok senkit megsérteni, de az edzők kikezdésében világelsők vagyunk. Sokan olyan amatőrséggel vádoljátok csak azért, mert nincs edzői multja amiket még Ti sem, mezei szurkolók sem követnétek el a helyében. Nem egy tapasztalt edző, viszont remek edzők irányítása alatt játszotta végig a pályafutását, ami végig a legmagasabb szinten történt.

Miért cseréli le ezt és miért nem azt, miért nem amaz kezd, miért nem kapja már össze a védelmet (biztos nem látja, hogy indokolt lenne). 2 teljesen egyéni hiba, majd egy 3. sokkból adódó dekoncentráltság és már elő is van véve, hogy szedje már össze magát...

Valahogy a többségetek zsigerből utálja őket és várja az edzőink bukását.

Én azt gondolom, hogy a tavalyi hugy - fos kerettel amit elért az mesés, több mint amit várhattunk volna. Én a szezon előtt a 10. helyet vízionáltam. Megérdemli az időt és a türelmet, nameg a bizalmat. Egész más lenne a megítélése az edzőinknek ha alapból bizalommal lennének fogadva...

Nincs olyan ember aki nála megfelelőbb lenne a csapat élére. Modern, támadófocit játszat, ismeri és használja a fiatalokat és a jövő csapatát építi. Klublegenda nagy respectel és lojalitással. Minimum 5 évet adnék neki, összesen a már letelt idejével együtt.
Amúgy szerintem Abramovich egész másképp fog Lampardhoz állni mint az elődeihez. Kb 5 éve érik a nagy bevásárlás, teljesen egyértelmű volt végig, hogy sokat kell költenünk, végig csak a megfelelő emberre vártunk akinek az elképzelései mentén építkezhetünk. Nem véletlen az, hogy az ő irányítása alatt költünk 220 millát egy ablakban, és még lehet Rice is beesik. Bíznak benne szerencsére.
Szerintem ebben nincs igazad. Lampard pont az az edző, akit itt a fórumon senki nem (max 1-2 ember) akar kikezdeni, ellentétben a korábbi edzőkkel. Sokkal inkább a klub filozófiája miatt aggódik sok ember (köztük én is) érte. Én megadnám neki az 5 évet kérdés és eredmény nélkül, DE nálunk ez a filozófia egyszerűen nem jellemző. És ha Lampard idén nem ér el eredményt (pl ezzel a csapattal nem lesz négyben), akkor félő, hogy azonnal repülni fog.

Az meg, hogy kritizálva van, azért van, mert ad rá nem kevés okot. Nem tudunk védekezni, mi kapjuk az egyik legtöbb gólt a PL-ben a regnálása alatt. Több mint 1 éve itt van! Hadd lehessen már ezt szóvá tenni. Esélyünk nem lesz semmire, ha ilyen mennyiségben kapjuk továbbra is a gólokat. Értem én, hogy újhullámos támadófoci, de ettől még mindennek az alapja a védelem (Guardiolának és Kloppnak is megvan a saját receptje a gólok minimalizálására), és ez igenis a szakmai stáb felelőssége, ahogy az is az ő döntése, hogy nem balhátvédnek való embert játszat LB-ként, akinek az itt töltött 4 éve alatt 100-200 meccsfelvétel támasztja alá, hogy az nem a megfelelő posztja, egyszerűen nettó életveszély kerül fel vele a pályára vele (és még azt sem lehet mondani, hogy nincs opció a padon).

Ezek komoly hibák, hadd lehessen már őket szóvá tenni, éppen azért, mert szerintem senki nem akarja, hogy Lampard megbukjon itt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13791 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Még Barkley is kibaszott sok fog játszani. Kb 3 naponta lesznek meccsek...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13792 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Lacika19 írta:
Drogbert írta:Werner bal szarnyat jatszott a tegnap bal labbal beadni nem megy neki... o csatar, az egyik legjobb a vilagon.. Puli serult, az az o posztja. Ott van meg Kai o tamado kozeppalyas nem szarnyra valo... kante meg a vilag legjobb vedekezo kozeppalyasa... kell egy felallas amiben mind a 3an megtalaljak a megfelelo posztjukat, mert igy mindenki csak szalad mind a fejetlen csirke... sokan mar lampard fejet akarjak...2 szezon... a nagy jurgen klopp 1 eve 8. hely, 2 ev 4. hely, 3. ev 4. hely, 4. ev 2. hely, 5. ev 1 hely... csak nem abramovich a tulaj a liverpoolnal... remelem kap meg 2 evet lamps...
Pulisic szerintem továbbra is a csapat legjobb játékosa marad, így szerintem neki alap helye kell legyen. Én megérkezésem, hogy Ziyech akire szintén nagy szükség lesz a kezdőben, az pedig már újabb 2 játékos. Jó kérdés ki lesz aki kimarad. Havertz ugyebár rekordigazolás, de Mount nálam kiszorítja, így nem értem miért kellett ő annyira. Pulisic és Ziyech ha visszatér, nem lesz hely Mountnak és havertznek is egyszerre.
Pulisicot még egy ideig felejsd el, sajnos nálunk nem mennek olyan gyorsan a dolgok. Lassan lehet felépül Puli, de nulla darab játékperc van a lábába. Szóval, ha tippelnem kéne innentől még olyan 2-3 hét minimum amíg bevethető lesz és akkor sem hiszem, hogy végig tudna játszani egy egész meccset.
Havertz és Mount helye tényleg nagy kérdés, mert Kovacicot és kantét nem venném ki, puli, timo/abraham, ziyech helye megkérdőjelezhetetlen. Több hely meg nincs. Az meg egy jó nagy faszság, hogy majd rotálva lesznek. Nem lesznek rotálva mert Mount nem fog kihagyni meccseket max ha lesérül, a 80 milliós Havertzet meg nem azért vettük hogy a carabao kupát megnyerje nekünk.
Ha most arra blazírozunk, vagy a játékosok, hogy valaki sérüljön már le had játszon a másik, azt hiszem ez nonszensz.
Én annak vagyok a híve, hogy legyen megy masszív, stabil kezdő 11ünk, akik annyira összeszoknak, hogy becsukott szemmel tudják majd ki mikor hol van és hova érkezik. Ezt csinálja a pool és a bayern is. Persze hogy lesz rotálás meg sérülés is, de nem erre játszunk, hanem arra, hogy legyen egy összeszokott masszív csapat mag.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13793 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sok meccs, sok serules. El se indult a szezon kb és még egyszer se tudtunk teljes kerettel kiallni.

Hagyjuk már ezt hogy "Mountnak nem lesz hely, Abrahamnak nem lesz hely, Havertznek nem lesz hely stb". Mindenki kell es mindenki fog jatszani annyi meccs es serules lesz.

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13794 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Drogbert írta:Werner bal szarnyat jatszott a tegnap bal labbal beadni nem megy neki... o csatar, az egyik legjobb a vilagon.. Puli serult, az az o posztja. Ott van meg Kai o tamado kozeppalyas nem szarnyra valo... kante meg a vilag legjobb vedekezo kozeppalyasa... kell egy felallas amiben mind a 3an megtalaljak a megfelelo posztjukat, mert igy mindenki csak szalad mind a fejetlen csirke... sokan mar lampard fejet akarjak...2 szezon... a nagy jurgen klopp 1 eve 8. hely, 2 ev 4. hely, 3. ev 4. hely, 4. ev 2. hely, 5. ev 1 hely... csak nem abramovich a tulaj a liverpoolnal... remelem kap meg 2 evet lamps...
Pulisic szerintem továbbra is a csapat legjobb játékosa marad, így szerintem neki alap helye kell legyen. Én megérkezésem, hogy Ziyech akire szintén nagy szükség lesz a kezdőben, az pedig már újabb 2 játékos. Jó kérdés ki lesz aki kimarad. Havertz ugyebár rekordigazolás, de Mount nálam kiszorítja, így nem értem miért kellett ő annyira. Pulisic és Ziyech ha visszatér, nem lesz hely Mountnak és havertznek is egyszerre.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#13795 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Nem láttam a meccset, de az azért valahogy nem lepett meg, hogy a saját nevelésű fiatalok szerezték a gólokat :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13796 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Drogbert írta:Werner bal szarnyat jatszott a tegnap bal labbal beadni nem megy neki... o csatar, az egyik legjobb a vilagon.. Puli serult, az az o posztja. Ott van meg Kai o tamado kozeppalyas nem szarnyra valo... kante meg a vilag legjobb vedekezo kozeppalyasa... kell egy felallas amiben mind a 3an megtalaljak a megfelelo posztjukat, mert igy mindenki csak szalad mind a fejetlen csirke... sokan mar lampard fejet akarjak...2 szezon... a nagy jurgen klopp 1 eve 8. hely, 2 ev 4. hely, 3. ev 4. hely, 4. ev 2. hely, 5. ev 1 hely... csak nem abramovich a tulaj a liverpoolnal... remelem kap meg 2 evet lamps...
Osztom. Vicc amúgy ami itt megy. Nem akarok senkit megsérteni, de az edzők kikezdésében világelsők vagyunk. Sokan olyan amatőrséggel vádoljátok csak azért, mert nincs edzői multja amiket még Ti sem, mezei szurkolók sem követnétek el a helyében. Nem egy tapasztalt edző, viszont remek edzők irányítása alatt játszotta végig a pályafutását, ami végig a legmagasabb szinten történt.

Miért cseréli le ezt és miért nem azt, miért nem amaz kezd, miért nem kapja már össze a védelmet (biztos nem látja, hogy indokolt lenne). 2 teljesen egyéni hiba, majd egy 3. sokkból adódó dekoncentráltság és már elő is van véve, hogy szedje már össze magát...

Valahogy a többségetek zsigerből utálja őket és várja az edzőink bukását.

Én azt gondolom, hogy a tavalyi hugy - fos kerettel amit elért az mesés, több mint amit várhattunk volna. Én a szezon előtt a 10. helyet vízionáltam. Megérdemli az időt és a türelmet, nameg a bizalmat. Egész más lenne a megítélése az edzőinknek ha alapból bizalommal lennének fogadva...

Nincs olyan ember aki nála megfelelőbb lenne a csapat élére. Modern, támadófocit játszat, ismeri és használja a fiatalokat és a jövő csapatát építi. Klublegenda nagy respectel és lojalitással. Minimum 5 évet adnék neki, összesen a már letelt idejével együtt.
Amúgy szerintem Abramovich egész másképp fog Lampardhoz állni mint az elődeihez. Kb 5 éve érik a nagy bevásárlás, teljesen egyértelmű volt végig, hogy sokat kell költenünk, végig csak a megfelelő emberre vártunk akinek az elképzelései mentén építkezhetünk. Nem véletlen az, hogy az ő irányítása alatt költünk 220 millát egy ablakban, és még lehet Rice is beesik. Bíznak benne szerencsére.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#13797 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Werner bal szarnyat jatszott a tegnap bal labbal beadni nem megy neki... o csatar, az egyik legjobb a vilagon.. Puli serult, az az o posztja. Ott van meg Kai o tamado kozeppalyas nem szarnyra valo... kante meg a vilag legjobb vedekezo kozeppalyasa... kell egy felallas amiben mind a 3an megtalaljak a megfelelo posztjukat, mert igy mindenki csak szalad mind a fejetlen csirke... sokan mar lampard fejet akarjak...2 szezon... a nagy jurgen klopp 1 eve 8. hely, 2 ev 4. hely, 3. ev 4. hely, 4. ev 2. hely, 5. ev 1 hely... csak nem abramovich a tulaj a liverpoolnal... remelem kap meg 2 evet lamps...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13798 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért remélem, hogy Werner minél előbb betalál, kellenének neki a gólok, nehogy ő is egy önbizalom hiányos támadó legyen a sok közül. Félreértés ne essék, tetszik ahogy mozog meg minden, de a gólok valahogy nem jönnek eddig.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13799 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az nálam is nagy piros pont Lampsnak hogy nem szarakodik ha baj van bedob mindenkit és full attack. Sok vén fasz edző lehozta volna Wernert vagy Abrahamet és Giroud be.

Én imádom Wernert de az ő klasszisa továbbra is a kontrafocinál fog kijönni. Ez amikor 20an állnak a 16-oson belül nem kedvez neki.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13800 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lampard próbálgatja Wernert a szélen, szvsz pazarlás őt oda rakni - már a nálunk töltött ideje alapján. Piszok jól helyezkedik, szorgalmasan mutatja magát a társaknak ha csatárt játszik és jó befejező, ez a 3 dolog amiben ő igazán kiemelkedő. Ha Abrahammal egyszerre akarja játszatni akkor két csatárral kell kiállni, mondjuk egy 5-2-1-2 rendszerben, de én azt gondolom, hogy bőven elfér két jó csatár egy topcsapatban anélkül is, hogy együtt játszanának.

Alonso azóta ilyen szar védekezésben amióta leigazoltuk, eleinte még is akkora hypeot kapott itt a fórumon mint állat. Teljesen középszer az ember, meg szerintem posztot is tévesztett.

Nagyon kemény volt a végén amikor lehozta Silvát:D Nem állja meg a helyét a döntés, szerintem ezt Lampard is tudja, de én csípem benne ezt. Tökös edző, ezért lesz sikeres. Leszarja, hogy mennyire kapunk ki ha már ki kell kapnunk, de mindent megpróbál. A védelmet erősíteni nem tudja érdemben, viszont támadót tud behozni bőven. Ha lett volna még 3 cserénk és még 3 támadó a padon, behozta volna azokat is :D

Nyilván nem tökéletes, de hát ki az? Van tökéletes edző? Fiatal, forrófejű, tapasztalatlan és utál veszíteni. Anno Sir Alex sem kezdett rózsásan, de utólag áldják az eszüket amiért türelmesek voltak vele.

Nem tudom feltünt-e nektek, én most koncentráltan figyelem Christensent minden meccsen, az egyértelmű fejlődésen felül ami bekövetkezett a játékában a testbeszéde is más. Eddig fehér arccal nyitott szájjal kishijján remegve ért labdába. Most mosolyog, magabiztos...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése