Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13761 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2020. december 26., szombat 18:55
Pityee írta: 2020. december 26., szombat 18:01 Na Willian gól ma? Mehet rá minden? :lol:
Keretben sincs :D
És Luiz se. Mi van velük, a sérültek között nem látom őket. Nagy a forgalom az étteremben így Karácsonykor és beugrottak besegíteni? :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13762 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Holding-Mari tengely kemeny lesz. :lol: Megorulok ha ezeket a balfaszokat nem verjuk meg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13763 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2020. december 26., szombat 18:01 Na Willian gól ma? Mehet rá minden? :lol:
Keretben sincs :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13764 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na Willian gól ma? Mehet rá minden? :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13765 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2020. december 26., szombat 10:02 Ha nem lenne karácsony, azt mondanám a mai meccs lesz az utolsó csepp a pohárba Artetanak. Mert ha ma is kikapnak, akkor az már szinte visszahozhatatlan hátrány. Ők azért nem ma kezdték az építkezést. Aztan lehet karácsonytól függetlenül repülni fog, de persze ehhez elkéne verni őket... Remélem odarakjuk magunkat és Lampard behúzza a győzelmet. Igen, egyszer el kell kezdenie nyernie az arsenalnak, parázok is hogy most fogják elkezdeni, de legyen inkább jövőre. :twisted:
Nekem sincs túl jó érzésem a meccsel kapcsolatban, biztos hogy nem fog letolt gatyával hozzáállni a meccshez az Arsenal és ahogy írod minden rossz sorozat megszakad egyszer. Ráadásul mi se vagyunk csúcsformában, bőven benne van egy Arsenal pontszerzés.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13766 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha nem lenne karácsony, azt mondanám a mai meccs lesz az utolsó csepp a pohárba Artetanak. Mert ha ma is kikapnak, akkor az már szinte visszahozhatatlan hátrány. Ők azért nem ma kezdték az építkezést. Aztan lehet karácsonytól függetlenül repülni fog, de persze ehhez elkéne verni őket... Remélem odarakjuk magunkat és Lampard behúzza a győzelmet. Igen, egyszer el kell kezdenie nyernie az arsenalnak, parázok is hogy most fogják elkezdeni, de legyen inkább jövőre. :twisted:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13767 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az a gond en a leverkuseni jatakebol indulok ki, sokat lattam jatszani. Ha Mount sokoldalu, akkor az alapjan Havertz egy Cristiano Ronaldo. Golokat lőtt mindket labbal, fejjel volt hogy zsinorban 4 bajnokin (!) es az extra passzok+trukkok se maradtak el. Persze az eddigi chelsea jateka alapjan aki nem ismeri egy lusta balfasznak gondolja.

Azért bízom benne lesz még olyan felallas ahol kozel jatszik a kapuhoz es lehetőleg kozepen.

Mountban nagyon tisztelem az alázatát, az latszik hogy amit meg lehet tanulni ebbol a jatekbol azt meg akarja tanulni. Unalomig rugta a szabadrúgásokat, jo a rugotechnikaja mert rengeteget gyakorolhatta és fut, utkozik. Ezert sem lehet Havertzel osszehasonlitani, tőle ilyet belso kozeppalyan nem fogunk latni. Ez ugyanolyan hogy Mount meg kozepcsatarkent nem tudna semmi hasznosat jatszani, Kai meg igen.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13768 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Jelenleg osszehasonlitani Mountot meg Havertzet nem nagyon erdemes, mert szerintem egyertelmu melyikuk a jobb. Igazabol nem lattam ezelott sokat jatszani Kait, az itteni jatekuk alapjan tudom megitelni oket es kb mindenben jobb Mount. Erosebb, gyorsabb, lenduletesebb, jobban lo, jobban lat, sokkal komplexebb jatekos.
Nem igazan tudom, hogy ha Havertz top tehetsegkent van kikialtva akkor Mount mi?
Akik tegnap elajultak attol a passztol azt sem igazan ertem, egyreszt hosszu is volt, masreszt nem is feltetlen oda kellett volna passzolni.
Nekem eddig Havertz egy olyan hihetetlen jatekosnak tunik, aki alszik a palyan es ugy kozlekedik vagy legalabbis azt imitalja. Az oke hogy az arcara nem ul ki semmi az unalmon kivul, de a mozgasa is semmilyen. Ha pl a mi akademiankrol kerult volna ki, mar reg nem lenne meg padon se ez a szomoru igazsag szerintem.
Jelen pillanatban nem latom, hogy meghatarozo jatekossa none ki magat itt, de termeszetesen szurkolok neki es nem az utalat beszel belolem, hanem az oszinte velemenyem amit lattam belole eddig.
Werner is rettenet visszaesett es feltem ot is, de o mar legalabb mutatott valamit magabol es latszik, hogy o egyszeruen csak forman kivul van, Havertz viszont szerintem az egy kupameccsen kivul, semmi biztato jelet nem mutatott igazan. Hajra Kai, de Mountra serto az osszehasonlitas jelenleg.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13769 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Off: Kib*szott üdítő végre arról társalogni, hogy melyik játékosunk a tehetségesebb és nem arról, hogy melyik botlábú majom kezdetése a kisebb érvágás :D :P

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13770 Hozzászólás Szerző: Dante »

A normális gyémánt is megérné egy próbát, ugyanezzel a névsorral. Werner jobban megérti magát Abraham-mel, mint Giroud-val, ha két csatár, akkor abszolut az angol-német páros az életképes opció.
emsanya írta: 2020. december 22., kedd 11:14 Amit berakott a vegen bokábol Abrahamnek ugy hogy nem is nezett oda.

Minden tiszteleten Mounté, en is szeretem, de ő melós alkat.
Nem támadásnak szántam, hanem érdekelt a véleményed, szíved joga egyik játékosunkat többre tartani, mint a másikat.

Az esetet nem láttam, vagy nem emlékszem rá sajnos, viszont szerintem Mount nem egy box-to-box játékos, ahogy itt sokan írják, nem az az ő posztja. Szerencsére idén remekül játszik ott, dicséretes a mezőnymunkája és fontos szerepet vállal abban is, hogy ennyi gólt szerzünk.
Úgy gondolom, hogy 10-esként, vagy Grealish szerepkörében is legalább ennyi gólhoz járulna hozzá, ha nem többhöz, viszont mivel remekül védekezik nem lenne értelme változtatni a helyén. Ennek ellenére egyáltalán nem terelődik rá a figyelem, nem él flikflakkos trükkökkel, nem önző és görcsös mint Pulisic, vagy CHO, legtöbbször jó döntést hoz.
Ebben pedig - legyen bármekkora tehetség - Havertz sosem fogja megelőzni, mert ez ugyanúgy tehetség, mint a német spagettiláb, gólyafoci stílusa. Emiatt én Mount-ot tartom a jobb játékosnak és mivel egykorúak, ezért a nagyobb tehetségnek is.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13771 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2020. december 22., kedd 14:06 Szerintem Mountot nem lehet így beskatulyázni. Nagyon összetett játékos, gyakorlatilag kapust és centerbekket leszámítva bárhol bevethető és hasznosan játszik. Vannak nagyon finom megoldásai, különleges meglátásai és váratlan húzásai amellett, hogy 6 tüdeje van. Ráadásul még fejlődik, meccsről meccsre jobb.

Tudom hogy szerintetek mindig túlzok, de én képességei alapján többet látok benne mint anno Lampardban. Persze ezek csak adottságok, majd ha lő évi 20 gólt akkor lehet hozzá hasonlítgatni.
Én is sokra tartom és távol áll tőlem, hogy beskatulyázzam, csak lentebb írták, hogy Mount mindenben jobb, mint Havertz. Szerintem pedig ezen a téren messze a német a legjobb a keretünkből. Szélsők hiányában egy másik agymenésem a hamis 9-es :lol: Havertz zöttyenne vissza és húzna magával legalább egy cb-t, mögötte pedig a két speedsterünk Tammy és Werner futnának be az üres területre vagy ha kpról fedi le valaki, akkor felfuthat Mount vagy Kova. Így kp-n is operálhatna az eddig leghatékonyabb Mount-Kanté-Kova trió és röpködnének a labdák vagy a középső sávokba vagy a felfutó Chilwellnek és Jamesnek. :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13772 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Mountot nem lehet így beskatulyázni. Nagyon összetett játékos, gyakorlatilag kapust és centerbekket leszámítva bárhol bevethető és hasznosan játszik. Vannak nagyon finom megoldásai, különleges meglátásai és váratlan húzásai amellett, hogy 6 tüdeje van. Ráadásul még fejlődik, meccsről meccsre jobb.

Tudom hogy szerintetek mindig túlzok, de én képességei alapján többet látok benne mint anno Lampardban. Persze ezek csak adottságok, majd ha lő évi 20 gólt akkor lehet hozzá hasonlítgatni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13773 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2020. december 22., kedd 11:14 Amit berakott a vegen bokábol Abrahamnek ugy hogy nem is nezett oda.

Minden tiszteleten Mounté, en is szeretem, de ő melós alkat.
Egyetértek, Mount zseniális btb és talán ő érti és műveli legjobban Lampard taktikájának a magas pressing részét. Viszont Havertzet a sávok közé tálalták ki, rendkívül jól lát és passzol ilyen tekintetben, valamint a második hullámos érkezései is kiválóak. Sajnos a betegsége után még nincs top formában, de alakul.

Az egyetlen aggályom, hogy lehet egy 3 fős kp nem bírja el őt és Mountot egyszerre, kicsit, mint anno Ballack és Lamps ahogy kioltották egymást. Talán egy torz 4-3-3, ami 4-2-3-1re hajaz, ahol Mount fél sorral hátrébb, Havertz meg előrébb... nem tudom, bízok benne, hogy Frank megtalálja a megoldást

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13774 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amit berakott a vegen bokábol Abrahamnek ugy hogy nem is nezett oda.

Minden tiszteleten Mounté, en is szeretem, de ő melós alkat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13775 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Így van, szégyeld magad Sanya!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13776 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2020. december 22., kedd 0:28 Amit Havertz a végén adott passzt az a zsenialitas. Azt egy Mount nem tudja. Es ettol még nagyra tartom Mountot is, egy őrült, megdöglik. Csak ezeket a megoldasokat kene majd a nemetből kihozni.

Werner lehet onbizalom hianyos de nem fogja soha feladni, erős mentalisan. Nem Torres, Morata fele fetrengő meg rinyalo. És nagyon remelem fog még kozepen jatszani. Abraham se sokat erne szelen, még ennyit se...
Egyenlőre kettejük közül pont nem az látszik, hogy amit Havertz tud, azt Mount nem. Inkább fordítva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13777 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2020. december 22., kedd 0:28 Amit Havertz a végén adott passzt az a zsenialitas. Azt egy Mount nem tudja. Es ettol még nagyra tartom Mountot is, egy őrült, megdöglik. Csak ezeket a megoldasokat kene majd a nemetből kihozni.

Werner lehet onbizalom hianyos de nem fogja soha feladni, erős mentalisan. Nem Torres, Morata fele fetrengő meg rinyalo. És nagyon remelem fog még kozepen jatszani. Abraham se sokat erne szelen, még ennyit se...
Melyik passzra gondolsz?

Elég erős olyat írni, hogy "Havertz ezt tudja, Mount nem" amikor utóbbi mindegyik gólban benne volt, de azokon felül is voltak gólt erő passzai.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13778 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amit Havertz a végén adott passzt az a zsenialitas. Azt egy Mount nem tudja. Es ettol még nagyra tartom Mountot is, egy őrült, megdöglik. Csak ezeket a megoldasokat kene majd a nemetből kihozni.

Werner lehet onbizalom hianyos de nem fogja soha feladni, erős mentalisan. Nem Torres, Morata fele fetrengő meg rinyalo. És nagyon remelem fog még kozepen jatszani. Abraham se sokat erne szelen, még ennyit se...

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13779 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Összevetve a mai meccset az Everton meccsel sokkal gyengébben játszottunk és a west ham pedig jobb volt mint az everton akkor egyszerűen csak szerencséjük volt, mint nekünk ma.

A 70. Percig ebben simán benne volt, hogy akár meg is fordítja a west ham.

Két szélsőnknek remélem nem komoly a sérülése, mert az elég nagy érvàgás lenne.

Wernert pedig szerintem is pihentetni kellene és visszarakni középre.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13780 Hozzászólás Szerző: Dante »

Meccsek óta Abraham a leghasznosabb ember a támadó hármasban, most végre szerencséje is volt, örülök a góljainak.

Mount adott egy gólpasszt és két kulcspasszt a 2-3. gól előtt, egyértelműen a meccs embere.

Nagyon jól jött ez a győzelem, végre nem realitást meghazudtoló módon játszott ellenünk az aktuális csapat (oké, az Everton jól megy idén, de előttünk gödörben voltak) és a bíró sem kavart be. Sőt, a több száz százalékos ziccer kihagyása is belefért most.

Következő meccsen vagy legyen közepén, vagy ne játsszon Werner. Abszolút nem érzem azt, hogy flop lenne, egyszerűen kihajtotta magát ősszel, most is végig nyomta a 90 percet. Nagy szükség lesz rá a BL-ben, úgyhogy valahogy fel kell építeni, ehhez pedig egy kis pihenő elengedhetetlen.

Válasz küldése