Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#10261 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Off: Drogbert és Moldván az imént elment jó pár nap pihenőre. Következő alkalommal végleges lesz a ban, mert az effajta viselkedésnek nem volt és nem is lesz sosem helye ezen a fórumon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#10262 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Első félidőért kár, nagyon passzivak voltunk. Most nem jött ez a 3 belső kp megoldás mint a tottenham ellen. Második félidő már jobb volt.

Kikaptunk a citytől 1-0-ra na bumm és 3 gyözelem után ellenük. Végre vége ennek a fos sorsolás kezdésnek és jöhetnek top6-on kivüli csapatok egy darabig.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10263 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2021. szeptember 25., szombat 15:49 Remélem Tuchel mester rájött, hogy épp itt az ideje visszatenni a kezdőbe Chilit. Egyébként azt sem értem, hogy Zijes miért nem kapott egy percet sem mondjuk a Jorgi-Kova páros ellen. Neki a city ellen szokott menni…
Nem volt több cserénk igazából. Silva kényszermegoldásból jött, RLC nagyon jó csere volt és hát Havertz jött még be, aki ugye elől probálta zavarni a védelmet, nem sok sikerrel, de meg kellett próbálni. Talán helyette jöhetett volna Ziyech.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10264 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Remélem Tuchel mester rájött, hogy épp itt az ideje visszatenni a kezdőbe Chilit. Egyébként azt sem értem, hogy Zijes miért nem kapott egy percet sem mondjuk a Jorgi-Kova páros ellen. Neki a city ellen szokott menni…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10265 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Botond9797 írta: 2021. szeptember 25., szombat 15:39Sajnos a mai meccs is rávilágított arra, hogy Jorginho egy labdatartó, domináns csapatban, így a meccseink többségében nálunk és az olasz válogatottban is fontos ember lehet a játék tudatos lassításával, de amint egy reaktívabb focira berendezkedett szisztémában találja magát, használhatatlan.
Köszönöm, nagyon jól összefoglaltad a problémát. Senkinek nem esik nehezére elismerni az érdemeit, a tények viszont tények. Ugyanez érvényes Alonsonál is.
Mindenesetre pár meccsig még türelmes lennék, hátha csak egy gödör volt, de a múltban tapasztaltak nem ezt támasztják alá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára James Lee 2021. szeptember 25., szombat 15:50-kor.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#10266 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A meccs előtt én is úgy voltam vele, hogy Mount nélkül ez a 3-5-2-szerű formáció a legideálisabb a három belső középpályással. Bíztam benne, hogy ezzel sikerül elkerülni a City létszámfölényét a középpályán, ami Guardiola egyik állandó fegyvere. Sajnos a mai meccs is rávilágított arra, hogy Jorginho egy labdatartó, domináns csapatban, így a meccseink többségében nálunk és az olasz válogatottban is fontos ember lehet a játék tudatos lassításával, de amint egy reaktívabb focira berendezkedett szisztémában találja magát, használhatatlan. RLC beállásával pozitívan változott a csapatjáték, szvsz éppen azért, mert az angol az olasz-brazillal ellentétben gyorsította a játékot.

Werner teljesítménye szintén aggasztó. Egyáltalán nem látom benne a váratlan húzások lehetőségét. James sérülése szintén negatívan hatott a teljesítményre, hiszen Mount és Havertz hiányában kidőlésével a kezdőcsapat legkreatívabb emberét veszítettük el.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10267 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ruben tényleg jo volt. En speciel róla már lemondtam, kb annyira mint Christensenről, aztan látjuk Chris milyen teljesítmény rak le meccsről meccsre. Remélem RLC-ben is pozitivan kell csalódnom. Kaphatna lassan egy teljes meccset, kiváncsi lennék mit nyújt.

Sajnáltam, hogy 1 gólt nem tudtunk bekaparni, de sokkal jobb volt a city, meg tipikusan minden labda hozzájuk is pattant. Mondjuk oda is kell érni azokra a labdákra.
Ha kicsit pontosabbak azpi beadásai lukakura, vagy kova lövését nem háritja parádésen ruben dias, akkor lehet most 1-1 lenne.

Jó lenne ha idővel Werner es Lukaku jobban éreznék egymast. Egy szélvész gyors csatár és egy erő csatár nagyon jó párost tudnának alkotni.

Gebesz
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. március 17., vasárnap 18:49
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#10268 Hozzászólás Szerző: Gebesz »

Hát szerintem nem kell Wernert szidni. Lukaku se volt kb seholsem. Wernert 3 ember támadta senkise ment neki segíteni. Jorginho ma nem volt a legélesebb kés a fiókba. De ez vállalható vereség. Szezon elején mindenki aláírta volna ha ennyi pontot ígérték volna mint amennyi van. Hajrá Chelsea

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#10269 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na ezt megérdemeltük. Lehet, hogy csak 1 góllal nyertek, még is úgy érzem, hogy nagyon el lettünk verve. Kicsit örülök is, mert ránk fért egy nagy pofon, másfelől mindig örülök ha a focit játszó csapat nyer a futballt gyilkoló csapat ellen.

Nevetséges, hogy 9 védekező játékossal álltunk ki. Ilyet még talán Mourinho se csinált. Attól tartok hogy ez a sok védő Lukaku hozadéka, úgy vagyunk vele, hogy majd ő megoldja.

Ruben az egyetlen pozitívuma a meccsnek, előbb kellett volna behozni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#10270 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor ha jól látom ne bánjam, hogy nem tudtam nézni... :roll: Ruben tényleg ilyen jól állt be?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10271 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ennyit a több gólos nyereségről… Werner padra való, máshova nem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10272 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Crap írta: 2021. szeptember 25., szombat 15:12 Mai nap egyetlen pozitivuma Rlc lehet. 7 perc alatt támadásban többet mutatott mint jogi és kova együtt ma, plusz védekezésben is ott van. Kijelenthetjük hogy most már vissza tért?
Pont ezen gondolkoztam. Remélem, hogy lassan megváltja a jegyet a kezdőbe, de már maga a becserélése mindenképp bizakodásra ad okot.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#10273 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Crap írta: 2021. szeptember 25., szombat 15:12 Mai nap egyetlen pozitivuma Rlc lehet. 7 perc alatt támadásban többet mutatott mint jogi és kova együtt ma, plusz védekezésben is ott van. Kijelenthetjük hogy most már vissza tért?
Nagyon remélem, mert nagyon gyenge a középpálya.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#10274 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem kell nagyon szomorkodni szerintem. Nagyon jol jottunk ezen az ev eleji dompingen. Elore alairtam volna, ha igy allunk ezek utan a meccsek utan.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10275 Hozzászólás Szerző: Crap »

Mai nap egyetlen pozitivuma Rlc lehet. 7 perc alatt támadásban többet mutatott mint jogi és kova együtt ma, plusz védekezésben is ott van. Kijelenthetjük hogy most már vissza tért?

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#10276 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bíróra szerintem sem lehet panasz. A középpálya halott, de ez nem újdonság, sokszor elbírjuk, de a city ellen nem fér bele.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#10277 Hozzászólás Szerző: Dante »

A védőink amúgy nagyot játszanak, de a középpálya borzasztó. Előre nem jut a labda, védekezésnél semmit sem számítanak... Így nem lehet.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#10278 Hozzászólás Szerző: Crap »

Én rengeteget szidom a pl bíróit, de eddig Oliver teljesen jól vezeti a meccset. Az első felesbe a City mint támadó csapat több kétes szitut megkapott, ez így szokott lenni.. Ezeket még nekünk is megfujjak

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#10279 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2021. szeptember 25., szombat 14:49 Faszopo biro akkor fujta be a lest amikor mendy megfogta a labdat. Ekkora egy madar… ha gol lett volna biztos nem lett volna visszanezve se.
Baszki, ha egyszer ez van nekik előírva... ha minimális kétség is felmerül az asszisztensben, hogy les vagy nem les, el kell engedni és végigjátszani a szitut. Ez történt a mi gólunknál is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#10280 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Faszopo biro akkor fujta be a lest amikor mendy megfogta a labdat. Ekkora egy madar… ha gol lett volna biztos nem lett volna visszanezve se.

Válasz küldése