Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#21761 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

csajok nagyon verik a Pudlit :) 5-0 eddig :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21762 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mellesleg most látom, Útwengerék beszabadultak a KK-ba, ami egy remek kezdeményezés, végre egy egyetem falai közé mehettek ezek a primitív tahók, hátha ragadt rájuk egy kis kultúra.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#21763 Hozzászólás Szerző: focimark »

https://mobile.twitter.com/PremHighligh ... 18/video/1" onclick="window.open(this.href);return false; Megmondom oszinten en meccs kozben ezt nem vettem eszre, de erdekes.

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Aktuális meccsek

#21764 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Fantasztikus szezon volt. Mar mar foldontuli volt a siker, amilyen nehezen indult, ...de most nagyon keseru a szajiz.
Az even minden osszejott, most minden ellenunk fordult.

Champione, champione!!!
Kámoncselszí!

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21765 Hozzászólás Szerző: fst200 »

az a baj,hogy el is felejtettem milyen kikapni a szarzitól... ( jó azt a 3-0 nem számítjuk )
jó kis hajtós meccs volt , de muszáj lesz bevásárolni nyáron, mert a bl ben brutál kevesek leszünk

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#21766 Hozzászólás Szerző: broduer »

mikel12 írta:Azert a nagy Ev Jatekosat is ugy szetfutottak es szopattak egesz meccsen ahogy akartak. Nem mindig csak Hazard-ra kell kiterni.
Sosem játszott ilyen téttel bíró meccset, és ahogyan kiderült ugyanolyan gyenge fejben, mint az alább szidott egyének. Egy kupameccsnek külön pszihológiája van. Nincs számolgatás, meg taktika, hogy majd a kövi meccsen,stb... Lampardban, Cechben, vagy Drogbában meg volt a hideg, gyilkos mentalitás, ami a mostani csapatból a mai meccs alapján, csak Costán és Cahillen látszott.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21767 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Azert a nagy Ev Jatekosat is ugy szetfutottak es szopattak egesz meccsen ahogy akartak. Nem mindig csak Hazard-ra kell kiterni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21768 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyetértek az előző egyik kommentelővel, hogy a mai csapatból csak néhány emberen látszott meg a győzniakarás. Ha nagyon leakarnám szűkiteni ezek névsorát, akk Costa és Cahill. Többiek nem nagyon tudták, hogy milyen rendezvényen vannak Ez az elfogadhatatlan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21769 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

broduer írta:A meccs egyik nagy tanulsága egyébként, hogy Costa, akárki akármit is mondd, tudja jól, hogy mikor van a legnagyobb szükség a jó játékra, mint ma vagy, mint pl .a PSG elleni nyolcaddöntőben tavaly. Ellentétben pl. a szétszopkodott Hazarddal, aki már nem először tűnik el a legfontosabb pillanatokban. Ma egyedül Costán láttam a győztes mentalitást (mint anno Drogbán) és ezt iszonyú nehéz lesz pótolni, ha neandervölgy, ha nem...


az a baj ha valaki érti a szakmát ráállít 2 türhő parasztot és meghal a belga, ez nem az ő hibája ugyanezt messivel vagy ronaldoval is meg lehet csinálni..
viszont az az óriási különbség hogy ezekben a csapatokban nem 1-1 világklasszis van és erre kellene rájönnie a vezetőségnek, hogy ki kell csengetni végre egy játszótársat hazárdnak legyen az bale vagy tököm tudja. vagy maradunk a jól bevált mázli faktornál és akkor 10 évente egyszer odakerülünk a BL közelébe és hullámzunk tovább mindenütt...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#21770 Hozzászólás Szerző: broduer »

béla írta:Szerintem nem jobb képességű, egyszerűen csak jobb a mentalitása. Lukaku ügyesebb a labdával,képzettebb,mint Costa, a műspanyol meg néha csetlik-botlik,néha meg ösztönből zseniálisan megoldja. A kérdés főként az,hogy agyonnyomná-e a teher Lukakut, és elő tudna-e lépni vezérré.
A jövő szezon túl fontos ahhoz, hogy ezt megkockáztassuk. Végre van egy olyan edzőnk, akiért a játékosok tűzbe mennének, és akit szinte mindenki elfogad. Egy sikertelen szezon mindent lerombolhat ismét. És kell a vezér a támadószekcióba, mert, hogy Hazard,Wili, vagy Pedro nem az, az biztos.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21771 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:
Megyó írta:Jaj srácok hagyjuk már ezt az FA kupát. A vesztesek kupája volt mindig is. Teljesen értéktelen. Lehet jönni a múltjával, meg stb, de a Cheslea a bajnok, ennek meg had örüljenek az Arsenal játékosok. Legalább lesz medáljuk a falra otthon.
Jaj ezt ne.. ez miféle hozzáállás? Mióta nincs prioritása Angliában az első számú kupának? Hatalmas presztizse van. Ez nem a Ligakupa. Ez a lehető legrosszabb duma miután kikap a csapat.
Szerintem még az is mindegy,hogy ez kupadöntő volt.

Városi rangadó,ezt akkor is meg kell nyerni,ha tét nélküli.
broduer írta:
adrian1989 írta:
broduer írta:A meccs egyik nagy tanulsága egyébként, hogy Costa, akárki akármit is mondd, tudja jól, hogy mikor van a legnagyobb szükség a jó játékra, mint ma vagy, mint pl .a PSG elleni nyolcaddöntőben tavaly. Ellentétben pl. a szétszopkodott Hazarddal, aki már nem először tűnik el a legfontosabb pillanatokban. Ma egyedül Costán láttam a győztes mentalitást (mint anno Drogbán) és ezt iszonyú nehéz lesz pótolni, ha neandervölgy, ha nem...

szerintem még van ilyen csatár aki a szívét lelkét kitenné a csapatért de itt sokan azt mondják nem elég jó, Lukaku-ra gondolok aki még mindig Chelsea szurkoló és biztos vagyok benne, hogy jobb lenne elől mint Costa.
Szerintem Lukaku egy zsákbamacska. Costát jobb képességűnek tartom, és ha ez viccesen is hangzik, de a nagy meccseken jobbnak fejben, mint a belgát és ez nekünk nagyon fontos lesz jövőre Bl-ben .
Szerintem nem jobb képességű, egyszerűen csak jobb a mentalitása. Lukaku ügyesebb a labdával,képzettebb,mint Costa, a műspanyol meg néha csetlik-botlik,néha meg ösztönből zseniálisan megoldja. A kérdés főként az,hogy agyonnyomná-e a teher Lukakut, és elő tudna-e lépni vezérré.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#21772 Hozzászólás Szerző: broduer »

adrian1989 írta:
broduer írta:A meccs egyik nagy tanulsága egyébként, hogy Costa, akárki akármit is mondd, tudja jól, hogy mikor van a legnagyobb szükség a jó játékra, mint ma vagy, mint pl .a PSG elleni nyolcaddöntőben tavaly. Ellentétben pl. a szétszopkodott Hazarddal, aki már nem először tűnik el a legfontosabb pillanatokban. Ma egyedül Costán láttam a győztes mentalitást (mint anno Drogbán) és ezt iszonyú nehéz lesz pótolni, ha neandervölgy, ha nem...

szerintem még van ilyen csatár aki a szívét lelkét kitenné a csapatért de itt sokan azt mondják nem elég jó, Lukaku-ra gondolok aki még mindig Chelsea szurkoló és biztos vagyok benne, hogy jobb lenne elől mint Costa.
Szerintem Lukaku egy zsákbamacska. Costát jobb képességűnek tartom, és ha ez viccesen is hangzik, de a nagy meccseken jobbnak fejben, mint a belgát és ez nekünk nagyon fontos lesz jövőre Bl-ben .

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21773 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
broduer írta:A meccs egyik nagy tanulsága egyébként, hogy Costa, akárki akármit is mondd, tudja jól, hogy mikor van a legnagyobb szükség a jó játékra, mint ma vagy, mint pl .a PSG elleni nyolcaddöntőben tavaly. Ellentétben pl. a szétszopkodott Hazarddal, aki már nem először tűnik el a legfontosabb pillanatokban. Ma egyedül Costán láttam a győztes mentalitást (mint anno Drogbán) és ezt iszonyú nehéz lesz pótolni, ha neandervölgy, ha nem...

szerintem még van ilyen csatár aki a szívét lelkét kitenné a csapatért de itt sokan azt mondják nem elég jó, Lukaku-ra gondolok aki még mindig Chelsea szurkoló és biztos vagyok benne, hogy jobb lenne elől mint Costa.
lottószámokat is pls

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21774 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:Jaj srácok hagyjuk már ezt az FA kupát. A vesztesek kupája volt mindig is. Teljesen értéktelen. Lehet jönni a múltjával, meg stb, de a Cheslea a bajnok, ennek meg had örüljenek az Arsenal játékosok. Legalább lesz medáljuk a falra otthon.
Jaj ezt ne.. ez miféle hozzáállás? Mióta nincs prioritása Angliában az első számú kupának? Hatalmas presztizse van. Ez nem a Ligakupa. Ez a lehető legrosszabb duma miután kikap a csapat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21775 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

broduer írta:A meccs egyik nagy tanulsága egyébként, hogy Costa, akárki akármit is mondd, tudja jól, hogy mikor van a legnagyobb szükség a jó játékra, mint ma vagy, mint pl .a PSG elleni nyolcaddöntőben tavaly. Ellentétben pl. a szétszopkodott Hazarddal, aki már nem először tűnik el a legfontosabb pillanatokban. Ma egyedül Costán láttam a győztes mentalitást (mint anno Drogbán) és ezt iszonyú nehéz lesz pótolni, ha neandervölgy, ha nem...

szerintem még van ilyen csatár aki a szívét lelkét kitenné a csapatért de itt sokan azt mondják nem elég jó, Lukaku-ra gondolok aki még mindig Chelsea szurkoló és biztos vagyok benne, hogy jobb lenne elől mint Costa.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#21776 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

GereZsolt írta:
Megyó írta:Jaj srácok hagyjuk már ezt az FA kupát. A vesztesek kupája volt mindig is. Teljesen értéktelen. Lehet jönni a múltjával, meg stb, de a Cheslea a bajnok, ennek meg had örüljenek az Arsenal játékosok. Legalább lesz medáljuk a falra otthon.
Pontosan ezt mondja minden loser miután lecidáztatták egy ilyen döntőben. Hagyjuk meg ezt a mentalitást a Unitednek és társaiknak.
Elfogadhatatlan szemét volt a mai produkció.
Elfogadhatatlan a tavalyi szezon volt. Ugyanúgy támadtunk, Costa 2. lövése bemehetett volna, és jöhetett volna a hosszabbítás. Szerintem annak ellenére, hogy a kulcsembereink szarul játszottak, mindenki a maximális igyekezetével focizott, ez nem Fifa, ők is emberek, kijöhet úgy a lépés, hogy bejön egy-két hiba, de nem lehet mondani, hogy nem voltunk pariban az Arsenallal. Szép lett volna, ha a bajnokság mellett elvisszük a FA kupát is, de nem történt katasztrófa. A papa meg legalább úgy köszön le idén, hogy valamit fel tud mutatni a szokásos szar bajnoki teljesítményükön és tavaszi sérüléshullámukon kívül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andrewm93 2017. május 27., szombat 20:43-kor.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#21777 Hozzászólás Szerző: broduer »

A meccs egyik nagy tanulsága egyébként, hogy Costa, akárki akármit is mondd, tudja jól, hogy mikor van a legnagyobb szükség a jó játékra, mint ma vagy, mint pl .a PSG elleni nyolcaddöntőben tavaly. Ellentétben pl. a szétszopkodott Hazarddal, aki már nem először tűnik el a legfontosabb pillanatokban. Ma egyedül Costán láttam a győztes mentalitást (mint anno Drogbán) és ezt iszonyú nehéz lesz pótolni, ha neandervölgy, ha nem...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21778 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Akár hogyan ostorozzátok a csapatot, jogosan vagy jogtalanul, ezt EGYÉRTELMŰEN a bíró nyerte meg az Arsenalnak. Az első góljuk teljesen szabálytalan volt (kezezés + les), azt, hogy a leintés után felülírta a partjelző döntését az g*ci, nem is kommentálom. Hazardot hátulról elkaszálják, ami simán sárgát ért volna, még csak le sem fújja, de műesésért simán megadja a második sárgalapot. 2x hatalmasat belenyúlt a meccsbe, és ez pont elég volt, hogy mentálisan és játékbelileg is megtörje a csapatot. Nagyon "méltó" volt ez a bírói teljesítmény az FA kupához. Az Arsenalról meg sokat elmond, hogy még 10 emberrel is képesek voltunk őket a kapu elé beszorítani... Ha nincs az az oltári védői hiba rögtön az egyenlítés után, még győzhettünk is volna.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21779 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Nem történt tragédia, a legfontosabb trófea a miénk lett. A bíró tényleg egy végbéli fasz volt, az 1. gól 2 méteres les + kezezés, de könyörgöm, sárgával a zsebemben nem dobom fel magam a 16oson belül basszameg. Olyan geciszarul játszottunk, mint a Pool meg a 5senal elleni őszi meccseinken, így nem lehet lehozni egy meccset. Remélem pár embernek ez volt az utolsó meccse Chelsea mezben (biztos nem így lesz, de azért reménykedek). Ez van, remélem nem kell aug. 31.ig várni az új igazolások megérkezéséig, mert kelleni fog 4-5 ember.
Matic helyett egy Nainggolan és le van szarva mennyit kér a Roma kikell fizetni.
Egy csatár Aubemayang(ha már egyszer le akar lépni Dortmundból akkor itt a lehetőség)!!!
és egy klasszis jobbszélső, hogyha jövőre Hazard-nak gyenge meccse van akkor legyen valaki akiben bízhatunk, ide jöhetne mondjuk Bale úgyis elakarja passzolni a Real vagy Sanchez bár ő nem fog a Chelsea-be jönni az is biztos.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#21780 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Megyó írta:Jaj srácok hagyjuk már ezt az FA kupát. A vesztesek kupája volt mindig is. Teljesen értéktelen. Lehet jönni a múltjával, meg stb, de a Cheslea a bajnok, ennek meg had örüljenek az Arsenal játékosok. Legalább lesz medáljuk a falra otthon.
Pontosan ezt mondja minden loser miután lecidáztatták egy ilyen döntőben. Hagyjuk meg ezt a mentalitást a Unitednek és társaiknak.
Elfogadhatatlan szemét volt a mai produkció.

Válasz küldése