Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26781 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Imádom Lamps-t, de még mindig fenntartom, hogy a kirobbanthatatlanság is közre játszik a (kis fellángolásokkal 2006 januára óta tartó) gyenge játékában.
Tudja, hogy bárhogy játszik, úgyis kezdő lesz és akkor is megkapja a borsos kis fizuját. Nekem ez jön le.
Na meg Ballack-kal teljesen kioltják egymást!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26782 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Lamps már egy ideje nem teljesít úgy, ahogyan az elvárható tőle. Meccsről meccsre arról kell beszámolni, hogy Frank gyengébben szerepelt, szürkébb volt. Fenntartom amit írtam régebben, hogy mentálisan nagy teher nehezedett rá, amit szemmel láthatóan nem tudott annyira jól kezelni. A csk szerep, válogatottbéli sikertelenség, a törött (repedt) kéz, az üldöző szerepe a bajnokságban, szóval tőle várnák/várnánk/vártuk volna, hogy mind a csapat, mind a válogatott vezérévé nője ki magát Terry távollétében, ami valljuk meg, nem ment neki maradéktalanul. Egy egymérkőzéses pihenő, esetleg egy nem kezdőként való pályáralépés lehet, hogy feltüzelné, nem tudom. Csak remélem, hogy mihamarabb régi fényében láthatjuk viszont a pályán.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26783 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lampard szar volt a Valencia ellen. Nyilván kap némi pihenőt, hátha a visszavágón nem lesz egy rakás kaki...
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26784 Hozzászólás Szerző: kdako »

Olvastátok José nyilatkozatát a hiv. honlapon? lehetnek, lesznek változások a csapatban - Bridge és PF játszhat. 3 embert nevezett meg, akikhez viszon nem nyúl: Drogba, Terry és Riccy. Lampard hogyhogy nem???
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26785 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:A cserék sajnos ismételten nem hoztak újat a játékunkba, erre is figyelni kellene. Mert így a csere csak felesleges időhúzás. Nagyon örültem azonban JC pályára lépésének!
hat nehezen is hozott volna a ket kis szelso, amikor a bejoveteluk utan is kozepre toltuk a hosszu labdakat...
Igen, ezt figyeltem én is. Ha ment is szélre labda, akkor az nem előre, hanem keresztbe, és főleg Diarrat keresték vele, vagy A. Cole-t. Arról nem is beszélve, hogy igen kevés hosszú labdánk volt pontos.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#26786 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Etelkozi írta:Egyértelműen a szélső játék teljes hiánya a gond.
Joey-nek a kihagyás miatt, SWP.-nek pedig az elvárások miatt e téren van mit előrelépnie. :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#26787 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Egyértelműen a szélső játék teljes hiánya a gond.

A felfutó szélsőbekk nem elég, a széleken kell meghúzni a védelmet egy jó csellel, létszámfölénnyel. Erre Robben és Joe képes, esetleg Kalou.
Középen erőltetnek mindent, és ráadásul a Chelsea mostani alapfelállása is adja, hogy az ellenfél egyszerűen csak betömörül a 16-os elé, aztán vége is. 8 védő között 3 ember nem fogja helyzetig passzolni a labdát.

Ez tegnap este is nagyon látszott, amint Drogba, vagy Seva megkapta a labdát, máris hárman zártak össze, akció vége. Nekünk nem megy ez a "diamond", erősen idézőjelben. Lampard és Ballack is csak egymás lábára lép.
És nem lőnek távolról, főleg Ballack nem, pedig nyáron arra számítottam, hogy meccsenként 3-3 bombát látok majd mindkettőjüktől, minimum.

Az meg egyszerűen nevetséges, hogy Ballack a kaputól 30 méteren belűl már nem megjátszható, Lampard meg mire felér a saját térfeléről, addigra már elvesztettük a labdát. Ennyire visszavontan azért nem kellene játszania.

Tegnap este legalábbis ez volt.

Na majd Valenciában másképp lesz, mert hátrányból kezdünk.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26788 Hozzászólás Szerző: Ricko »

"Ha" mi lőttük volna az első gólt, akkor egy sima 3-0 is lehetett volna, de így...Sheva próbált vmit csinálni, de nagyon fogták.Drogbától az a gól nagyon kellett, de lehetett volna több is...Kalou az 1. félidőben sztem nagyon jó volt, de a másodikra eltűnt, mint ahogy Ballack...Lampsről ne is beszéljünk,Mikel játéka viszont tetszett, de Make-t hiányoltam. A védelemmel nem volt szinte baj, a gól védhetetlen volt.
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26789 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:A cserék sajnos ismételten nem hoztak újat a játékunkba, erre is figyelni kellene. Mert így a csere csak felesleges időhúzás. Nagyon örültem azonban JC pályára lépésének!
hat nehezen is hozott volna a ket kis szelso, amikor a bejoveteluk utan is kozepre toltuk a hosszu labdakat...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26790 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az eredmény dühít ugyan, de nem vagyok elégedetlen. A magunk dolgát tettük nehezebbé a továbbjutást illetően az első félidőben mutatott játékkal. Szívvel játszottak a srácok, hajtottak, mint a gyapotszedők, nálam ez sokat számít. A helyzetkihasználásunk még mindig gyatra, és tényleg szörnyű, hogy a tavaly és tavalyelőtti szezonnal ellentétben szinte semmi, de semmi veszélyt nem jelentünk pontrúgásoknál. Igaz, hogy Lampy ma (is) gyenge volt, (nem értem, Ballack ilyenkor miért nem rúghat egyet-kettőt). A cserék sajnos ismételten nem hoztak újat a játékunkba, erre is figyelni kellene. Mert így a csere csak felesleges időhúzás. Nagyon örültem azonban JC pályára lépésének!
A továbbjutással kapcsolatban tényleg nagyon fontos lenne a gyors gól, de nagyobb az esély, hogy mi kapjuk. Ki kellene húzni normálisan az első 30 percet, aztán a második félidő legelején két góllal eldönteni a meccset.

A játékosokról: Diarra játéka nagyon tetszett, ma is. Mellette Mikel is hasonlóan jól muzsikált, jobbnak mondhatót játszott Drogba, Seva, Ballack, a többiek átlagos, negatívum volt viszont Lampard, Kalou és Cole. Tőlük sokkal jobb teljesítmény kellett volna ma a győzelemhez. Gyakoroljuk a pontrúgásokat, több remekbeszabott fejelőnk is van, csak hogy Terryt, Carvalhot, Ballackot vagy Drogbát említsem... ja, és SWP-re ne nyomjunk már magas indításokat...!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#26791 Hozzászólás Szerző: Merder »

Oziris írta:
kdako írta:Bár nem voltunk csúcsformában (ez sajna a Valenciának köszönhetően, kihúzták a méregfogunkat), több volt ebben a meccsben. Ők találtak egy gólt, mi meg erőlködtünk.

Nincs veszve semmi, csak sajnos emlékszem, hogy az Inter is milyen magabiztosan ment Valenciába, és semmire nem voltak képesek. Egy gyors gól kell, és akkor mi játszhatunk kontrára.
Mi,meg a gyors gól? :D
Nekünk sajnos a gyors kapott gól mostanában jobban megy.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26792 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Bár nem voltunk csúcsformában (ez sajna a Valenciának köszönhetően, kihúzták a méregfogunkat), több volt ebben a meccsben. Ők találtak egy gólt, mi meg erőlködtünk.

Nincs veszve semmi, csak sajnos emlékszem, hogy az Inter is milyen magabiztosan ment Valenciába, és semmire nem voltak képesek. Egy gyors gól kell, és akkor mi játszhatunk kontrára.
Mi,meg a gyors gól? :D
Chelsea FOREVER!!!

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#26793 Hozzászólás Szerző: Merder »

Ahhoz képest, hogy otthon döntetleneztünk én nem vagyok annyira szomorú. A játékunk határozottan bíztató volt, és egy kicsit jobb helyzetkihasználással vagy több átlövési kísérlettel sztem meg lehet a visszavágó.
Cech: 7 Gólban sztem nem volt benne, amúgy a szokásos magabiztos formáját hozta.
Diarra: 7 Sztem jó volt, csak túl sok embert hagytak rá a többiek. Szép passzokat adott és olyan aranyos fejeket tud vágni. :lol:
Ashley: 6,5+0,5 A gól passzán kívül nem mutatott olyan sokat, de összességében nem volt rossz.
Carvalho: 6,5 Sajnos mostanában ő is egyre gyengébb. Lassanának kisegíthetne néha, ha a középpályások nem teszik meg. A támadásokhoz szépen ment fel.
Terry: 7,5 Határozottan és magabiztosan végezte a dolgát.
Mikel: 7,51 Nálam MOTM. Nem értettem, hogy José minek cserélte le, sztem nagyon jól játszott. Valaki számolta, hogy hány labdát adott el? Sztem egy kéz elég lenne a számoláshoz.
Lampard: 6 Nálam ő a negatív motm. Egyszerűen nem tom felfogni, hogy minek áll oda a 10. pontrúgáshoz ha nem megy neki és Mourinhonál miért nem lehet lehozni.
Ballack: 6,5 Sztem egyre jobban játszik és látszik rajta, hogy akar is.
Kalou: 7 Nem volt rossz, Robben és Joey nélkül egyértelműen a legkreatívabb játékosunk. A kapufája szép volt.
Drogba: 6+1 Szép volt a gólja, de mintha ő is elkezdett volna nagyképűsködni és alibizni. Remélem csak a koffein beszél belőlem.
Sheva: 6,5 Hajtott, de most se nagyon jöttek össsze neki a dolgok.
Joey: - Jó lesz, jó lesz...
SWP: - Hát nemtom. Annyira nem érzi, hogy mikor mit kell csinálni. Esküszöm ha egy füldugót tennénk a fülébe és mondanánk neki, hogy mit csináljon akkor sokkal jobb lenne.

A visszavágó sztem meg lesz.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26794 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:
tibi71 írta:szerintem van sansz ! nekem az fáj,hogy levegőbe semmi veszélyt nem jelentettünk ! ballack borzasztó volt ! :oops:
Az első félidőben szerintem jól játszott Ballack. Aztán a másodikra eltűnt.
Ja,épp azon gondolkodtam elsö félidöben h lehet azért fut ennyit Ballack mert megtudta h kiirják a játékosok futás adatait:)Meglepően jó volt az elején!
De a második félidőben bemutatta a szellem focit megint!
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26795 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bár nem voltunk csúcsformában (ez sajna a Valenciának köszönhetően, kihúzták a méregfogunkat), több volt ebben a meccsben. Ők találtak egy gólt, mi meg erőlködtünk.

Nincs veszve semmi, csak sajnos emlékszem, hogy az Inter is milyen magabiztosan ment Valenciába, és semmire nem voltak képesek. Egy gyors gól kell, és akkor mi játszhatunk kontrára.
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#26796 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

tibi71 írta:szerintem van sansz ! nekem az fáj,hogy levegőbe semmi veszélyt nem jelentettünk ! ballack borzasztó volt ! :oops:
Az első félidőben szerintem jól játszott Ballack. Aztán a másodikra eltűnt.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#26797 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem van sansz ! nekem az fáj,hogy levegőbe semmi veszélyt nem jelentettünk ! ballack borzasztó volt ! :oops:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26798 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Vége. Örülhet a Valencia ennek a döntetlennek, szerintem simán megérdemeltünk volna egy 2-1-et...de hát ez így alakult...remélem a visszavágón már nem lesz ilyen szerencséjük.

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#26799 Hozzászólás Szerző: márió15 »

NA vége 1-1 :( ez még megbosszulhatja magát....

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26800 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

A tököm tele van már ezzel a bíróval, Terry lerántását simán be lehetett volna fújni, Diarra megmozdulása meg nem volt feltartás... :evil:

Válasz küldése