Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23121 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Meg is van a kifogás Mourinhonak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4793
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#23122 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Minden elismerésem Matityé. Ekkora kihagyás után is képes ugyan azt a színvonaltalan f*st hozni...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#23123 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szerintem Conte fo celja Zouma behozatalaval tegnap elsosorban a vedelem magasitasa volt, a rengeteg beiveles ellen. Az elkepzeles tehat tokeletes volt, az meg, hogy az elso normalis, vegigvitt tamadasukbol gol lett, amit nem csak Carroll fejere probaltak felbaszni, szintiszta ironia.
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23124 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zouma nincs még formában, várjunk még az olyan kijelentésekkel, hogy ő nem kompatibilis ide. Cahill is megoldja a posztját, pedig nem egy nagy durranás az ember, egy formában lévő Zouma sokkal jobb lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23125 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:
kazomester írta:
Szabi írta:Arsenal elleni meccs után már másodszor szopjuk be ezt a Zouma-t becseréljük taktikát, akkor is róla fejelte Giroud a gólt, most is ő rontotta el a clean sheet-et tulajdonképpen... Nyilván kell a franciának a játék, de ilyen esetekben én Terry-t hoznám, láthatóan ez a felállás nem túl díjnyertes így, és azért elég bosszantó a 90+ percben gólokat kapni a semmiből. Én ma inkább harmadiknak RLC-t hoztam volna a sárga lapos Cesc helyett, jóval indokoltabb volt, mint megbontani a hátsó alakzatot. Érthető mi a cél ezzel, de nem úgy tűnik, hogy ez makulátlanul működik is... :roll:
Azért ez a tulajdonképpen erős túlzás, ő csak passzívan vett részt a gólban azzal. hogy elmozdult a helyéről. Ez volt a 3. Moses - Zouma csere, összesen kb 30 percnyi játékkal, idő kell mire kiforr a dolog...
Zouma túl statikus oda.
Ezzel nem tudok vitatkozni, csak remélni tudom, hogy vmi megoldást talált majd Conte arra, hogy Zouma is játszhasson jövőre, kurvára sajnálnám, ha el kellene adni. Nagyon mélyről jön vissza, hátha át lehet őt formálni Conte kompatibilisre. :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23126 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
Szabi írta:Arsenal elleni meccs után már másodszor szopjuk be ezt a Zouma-t becseréljük taktikát, akkor is róla fejelte Giroud a gólt, most is ő rontotta el a clean sheet-et tulajdonképpen... Nyilván kell a franciának a játék, de ilyen esetekben én Terry-t hoznám, láthatóan ez a felállás nem túl díjnyertes így, és azért elég bosszantó a 90+ percben gólokat kapni a semmiből. Én ma inkább harmadiknak RLC-t hoztam volna a sárga lapos Cesc helyett, jóval indokoltabb volt, mint megbontani a hátsó alakzatot. Érthető mi a cél ezzel, de nem úgy tűnik, hogy ez makulátlanul működik is... :roll:
Azért ez a tulajdonképpen erős túlzás, ő csak passzívan vett részt a gólban azzal. hogy elmozdult a helyéről. Ez volt a 3. Moses - Zouma csere, összesen kb 30 percnyi játékkal, idő kell mire kiforr a dolog...
Nyilván idő kell, de ha szűk 30 perc alatt ebből a cseréből 2 gólt kaptunk (amely fél órának az lenne pont a lényege, hogy egyet se engedjünk még csak véletlenül se...), lehet nem kéne erőltetni. Zouma kiváló védő, és ez lehet csak az én véleményem, de én nem látom neki a helyét ebben a 3 védős szisztémában úgy, hogy Luiz helye érinthetetlen a tengelyben. Azpi-t emlegetjük, mint kvázi "sebezhető pont" a fejjátéka miatt, na most az ő helyére a hármas jobb oldalára egy Manolas, De Vrij típusú védő passzolna szerintem. Zouma túl statikus oda.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23127 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Arsenal elleni meccs után már másodszor szopjuk be ezt a Zouma-t becseréljük taktikát, akkor is róla fejelte Giroud a gólt, most is ő rontotta el a clean sheet-et tulajdonképpen... Nyilván kell a franciának a játék, de ilyen esetekben én Terry-t hoznám, láthatóan ez a felállás nem túl díjnyertes így, és azért elég bosszantó a 90+ percben gólokat kapni a semmiből. Én ma inkább harmadiknak RLC-t hoztam volna a sárga lapos Cesc helyett, jóval indokoltabb volt, mint megbontani a hátsó alakzatot. Érthető mi a cél ezzel, de nem úgy tűnik, hogy ez makulátlanul működik is... :roll:
Azért ez a tulajdonképpen erős túlzás, ő csak passzívan vett részt a gólban azzal. hogy elmozdult a helyéről. Ez volt a 3. Moses - Zouma csere, összesen kb 30 percnyi játékkal, idő kell mire kiforr a dolog...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23128 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Arsenal elleni meccs után már másodszor szopjuk be ezt a Zouma-t becseréljük taktikát, akkor is róla fejelte Giroud a gólt, most is ő rontotta el a clean sheet-et tulajdonképpen... Nyilván kell a franciának a játék, de ilyen esetekben én Terry-t hoznám, láthatóan ez a felállás nem túl díjnyertes így, és azért elég bosszantó a 90+ percben gólokat kapni a semmiből. Én ma inkább harmadiknak RLC-t hoztam volna a sárga lapos Cesc helyett, jóval indokoltabb volt, mint megbontani a hátsó alakzatot. Érthető mi a cél ezzel, de nem úgy tűnik, hogy ez makulátlanul működik is... :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#23129 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
Николаевич írta:A végén bekapott gólt leszámítva zseniális volt a mai meccs. A védőhármas tanári volt. Moses és Kantè zseniálisak voltak, Pedro ès Hazard villogtak. Fábre nem volt az igazi, ahogy Costa sem, a többieknek piros pont. Marcps mekkora csellel szopatott :D

Conte próbàlkozott Azpival wingbackbe, de szerintem nem fogunk így felállni sokszor, max ha tartani kell az eredmènyt. Moses sokkal fürgébb, mindenhol ott van, nem cserèlném le Dave-re.
Zouma viszont nagy támadóra vette a végén a figurát, többször is feleslegesen futkározott fel, aztán meg nem ért vissza. Szerintem ez nem igazán tetszett a mesternek... :roll:

A gólt én inkább Azpi számlájára írnám, rossz volt a passza, de ha pontosabb akkor is nehéz helyzetbe hozta volna Fábregast közel a kapunkhoz. Előre kellett volna b..szni ha nincs más.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23130 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
Николаевич írta:A végén bekapott gólt leszámítva zseniális volt a mai meccs. A védőhármas tanári volt. Moses és Kantè zseniálisak voltak, Pedro ès Hazard villogtak. Fábre nem volt az igazi, ahogy Costa sem, a többieknek piros pont. Marcps mekkora csellel szopatott :D

Conte próbàlkozott Azpival wingbackbe, de szerintem nem fogunk így felállni sokszor, max ha tartani kell az eredmènyt. Moses sokkal fürgébb, mindenhol ott van, nem cserèlném le Dave-re.
Zouma viszont nagy támadóra vette a végén a figurát, többször is feleslegesen futkározott fel, aztán meg nem ért vissza. Szerintem ez nem igazán tetszett a mesternek... :roll:
A gól félig-meddig az ő hibája is volt, nem is értem mit keresett a középpályán... Biztos megbeszéli majd vele Conte, hogy ne nagyon mászkáljon előre.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23131 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:A végén bekapott gólt leszámítva zseniális volt a mai meccs. A védőhármas tanári volt. Moses és Kantè zseniálisak voltak, Pedro ès Hazard villogtak. Fábre nem volt az igazi, ahogy Costa sem, a többieknek piros pont. Marcps mekkora csellel szopatott :D

Conte próbàlkozott Azpival wingbackbe, de szerintem nem fogunk így felállni sokszor, max ha tartani kell az eredmènyt. Moses sokkal fürgébb, mindenhol ott van, nem cserèlném le Dave-re.
Zouma viszont nagy támadóra vette a végén a figurát, többször is feleslegesen futkározott fel, aztán meg nem ért vissza. Szerintem ez nem igazán tetszett a mesternek... :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#23132 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A végén bekapott gólt leszámítva zseniális volt a mai meccs. A védőhármas tanári volt. Moses és Kantè zseniálisak voltak, Pedro ès Hazard villogtak. Fábre nem volt az igazi, ahogy Costa sem, a többieknek piros pont. Marcps mekkora csellel szopatott :D

Conte próbàlkozott Azpival wingbackbe, de szerintem nem fogunk így felállni sokszor, max ha tartani kell az eredmènyt. Moses sokkal fürgébb, mindenhol ott van, nem cserèlném le Dave-re.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23133 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Végén azért befostam kicsit, hogy leadjuk az előnyt, de összességében ez sima volt. A gólja után még Costának is voltak focistára emlékeztető megmozdulásai.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23134 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Ezért a gólért kapnak a pofájukra, nem volt túl mosolygós a mester. :)

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#23135 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Látszik, hogy Conte erölteti Kanté-t a támadásoknál, bátrabban fut fel, mint eddig.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23136 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na még hamar letudta ma a cseréket.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#23137 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Fabregast le kéne kapni, nehogy kiszórják.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#23138 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:Egyébként csak én láttam, hogy a gólunk után befutott egy WHU szurkoló és megakarta támadni a srácainkat? :D
Láttam énis :D a biztonságiak meg sprinteltek oda leszerelni a csávót, mondjuk elég lett volna ha Moses ad neki egy csicska lángost :D
Végre megvan a biztos vezetés Costa góllal, kellett ez.
Alonso meg mekkora szólót nyomott.
Az megvan, hogy 1 góllal vagyunk lemaradba a legtöbb rúgott gólók számában? A legkevesebb természetesen a miénk :)
Drogba,Lampard,Terry <3

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#23139 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Amazing24 írta:
GereZsolt írta:
Dante írta:3. vagy 4. jó passzt kapta Costa, g.ci bosszantó a "telibefosom" hozzáállása...
Egy rohadt fék az utóbbi hetekben. Megint lehozott egy félidőt jó megmozdulás nélkül.
Nyaron tuti dobbant. Amiota szoba hoztak a kinaikkal, ertekelhetetlen a jateka es a hozzaallasa. Pedig osszel elete formajaban volt, elmenyszamba ment minden megmozdulasa.
Ezt jól megbeszéltük.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4793
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#23140 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Costa da troll :mrgreen: :lol:

Válasz küldése