Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21701 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta:Legalább valami.
Torres, gól!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21702 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Legalább valami.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#21703 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta:Misi kézfogása :)
Mi volt? Nem vagyok ennyire mazochista úgyhogy már kinyomtam a meccset :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21704 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ott van geciiiik!-hozd a labdát!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21705 Hozzászólás Szerző: béla »

Dízel írta:
béla írta:
Dízel írta:Ezért aztan be kellett hozni Christensent. 3 gól egy teljesen védelem ellen... Mindenki odavan érte aztan tessék, Rüdigerre se kell fogni, benne is van pár meccs mar élete soran. legalább bekkeltük volna ki 0-0ra.
Remélem Conte feláll,megköszöni és elmegy, mert ennél ő jobbat érdemel. Sajnálom a mestert, nem ezt érdemli. :(
Én is sajnálom Antoniot, nincs ember a védelembe, csak a szar Christensen és Rüdiger, akiknek alig van 200 topligás meccs a lábukban :D
Ezt most nem értem, azt mondod szuper a védelem, de azért 3-0 nem azt mutatja. 3 belső védő meg 2 szárnyvédő elüttök kantéval azért ez kicsit sok.
Más: Abra papát ennyire lefoglalja a válása? Csak mert feltűnően telibeszarja a csapatát, nem ezt szoktuk meg tőle.
Nem tudom hogy nem érted,vagy nem akarod érteni :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21706 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Misi kézfogása :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21707 Hozzászólás Szerző: Dízel »

béla írta:
Dízel írta:Ezért aztan be kellett hozni Christensent. 3 gól egy teljesen védelem ellen... Mindenki odavan érte aztan tessék, Rüdigerre se kell fogni, benne is van pár meccs mar élete soran. legalább bekkeltük volna ki 0-0ra.
Remélem Conte feláll,megköszöni és elmegy, mert ennél ő jobbat érdemel. Sajnálom a mestert, nem ezt érdemli. :(
Én is sajnálom Antoniot, nincs ember a védelembe, csak a szar Christensen és Rüdiger, akiknek alig van 200 topligás meccs a lábukban :D
Ezt most nem értem, azt mondod szuper a védelem, de azért 3-0 nem azt mutatja. 3 belső védő meg 2 szárnyvédő elüttök kantéval azért ez kicsit sok.
Más: Abra papát ennyire lefoglalja a válása? Csak mert feltűnően telibeszarja a csapatát, nem ezt szoktuk meg tőle.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21708 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
adrian1989 írta:
Bubi írta:Nem vagyok az a pánikolós típus, de ehhez csak gratulálni tudok az egész vezetésnek. Én se hittem el, hogy alkalmatlan emberek irányítják a klubot, sok volt a jel ami erre utalt éveken keresztül, de ez az igazság. Nincs csapatunk gyerekek... -1 ember nem indokolja hogy egy Burnley halálra verjen.

Conte helyében lemondanék. Végezetül "Emenalo TAKARODJ!!!"
ha nem kapja meg azokat a játékosokat akar akkor bízom benne én is, hogy elmegy hátha fejéhez kap Abra és a többi köcsög.
a meccs meg egy vicc, nincs 1 kreatív játékos sem a csapatban mert Fabregas hiába emeli oda Batshuayi-nak a labdát nem tudja megtartani 4 védő közt.
azért Costa akár mekkora geci is hiányzik ebből a csapatból és Morata sem lesz elég a pótlására.
Ide kell venni 2 szárnyvédőt kell egy kibaszott világklasszis jobbszélső a támadósorba és kell minimum középhátvéd.
amúgy Bakayoko mennyit kell kihagynia?

Jaj bmeg nem kapta meg akit akart. És? Német, francia, dán meg spanyol vàlogatott jàtékosok jöttek egy alapbol fasza kerethez. Oké, nem vettük meg 80 millióert Alex Sandrot, de ettől mèg nem kellene 0-3-ra égni otthon az egyik legszarabb csapat ellen. És igen, ismerem a körülményeket, sok a sérült meg az eltiltott, de Conte se mutogathat mindig másra.
Nem keresem már vissza a korábbi hozzászólásod, ha nem gond,de reagálnék rá itt.
Nyilván nem írtam komolyan,hogy Conte erre várt, viszont a 4 védőt simán bevállalhattuk volna, mert így már tényleg nincs a pályán senki, aki támadjon.

Dávid8
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 19:33
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21709 Hozzászólás Szerző: Dávid8 »

Contéval "talán" még nincs is baj, de a minőségi igazolások hiánya egyértelműen látszik.
Azon kívül, fejben is ott kellene lenni a játékosoknak. pl.: az ész nélküli becsúszásokat nagyon mellőzni kellene. Ma Cahill, (bár nem jogos, de már mind1) az Arsenal ellen győztes állásnál Pedro volt ostoba, meg is szopatta a csapatot rendesen. Kanté ma egy rakat szar eddig, Courtois sincs formában május óta. Kell a pofon a csapatnak, csak Contenak ezt látnia kellene.
Semmi új nincs a játékunkban, ha ezen nem változtat óriási lesz a baj. A következő két ellenfél ettől keményebb lesz. Legközelebb a T'thamhez látogatunk. Benne van hogy 2 forduló után 0 ponttal ácsorgunk majd az utolsó helyek egyikén.
Olvastam valaki írta, hogy nyugi, a szezon számunkra (ismét szeptemberben vagy) októberben kezdődik.
Úgy legyen. (bár kétlem)

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#21710 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem tisztan latszik, hogy a jatekosok nem hiszik el, hogy ezzel a kerettel juthatunk barmire is. Gyorsan kell cselekedni, mert olyan lavina indulhat el, mint 2 szezonnal ezelott. Borzaszto ezt atelni ujra. Szerencsetlen Conte...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21711 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dízel írta:
Николаевич írta:
Dízel írta:Ezért aztan be kellett hozni Christensent. 3 gól egy teljesen védelem ellen... Mindenki odavan érte aztan tessék, Rüdigerre se kell fogni, benne is van pár meccs mar élete soran. legalább bekkeltük volna ki 0-0ra.
Remélem Conte feláll,megköszöni és elmegy, mert ennél ő jobbat érdemel. Sajnálom a mestert, nem ezt érdemli. :(

Azért Conte-t se kell állandóan fürdetni.. Ő a vezetőedző, ez az ő csapata, kurvára az ő felelőssège is. Mindenki beleàll ebbe a "szegény Conte minden játékos fasz meg a board is fasz csak ő az isten" mantrába, de NEM. Ő készítette fel szarul a csapatot, ez a 0-3 elfogadhatatlan, akkor is ha 10-en vagyunk.
Most őszintén, mit lehet kezdeni egy alapból kiherélt csapattal, ahol a csereembereknek ott lóg a tojáshéj a seggükön? A csapat küzd ahogy tud, de ebben ennyi van... Több és minőségibb játékos kell amit Conte semilyen formában nem kapott meg. Ő abból dolgozik ami van, és ami van az nem sok. A 3 gól szerintem is túlzás, de ez van, ez a meccs elment, és most mit csinaljon conte mond meg! Szüljön játékosokat? Szerintem nem. Igazolni kell, és az új és régi játékosokra lehet ráhúzni egy taktikát.

Azért nèzd meg a kèt csapatnévsort. Még a kényszerűen bekerült Christensen, Rüdiger meg Fábregas is olyan játékos amilyen nekik soha nem lesz egy sem. Ezt nem lehet csak erre fogni. 0-1-et talán, 0-3-at nem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21712 Hozzászólás Szerző: béla »

Dízel írta:Ezért aztan be kellett hozni Christensent. 3 gól egy teljesen védelem ellen... Mindenki odavan érte aztan tessék, Rüdigerre se kell fogni, benne is van pár meccs mar élete soran. legalább bekkeltük volna ki 0-0ra.
Remélem Conte feláll,megköszöni és elmegy, mert ennél ő jobbat érdemel. Sajnálom a mestert, nem ezt érdemli. :(
Én is sajnálom Antoniot, nincs ember a védelembe, csak a szar Christensen és Rüdiger, akiknek alig van 200 topligás meccs a lábukban :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21713 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nagyon hálátlan feladat vár most Morata-ra meg Musonda-ra, egy ilyen meccsen pályára lépni... :(

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21714 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
Bubi írta:Nem vagyok az a pánikolós típus, de ehhez csak gratulálni tudok az egész vezetésnek. Én se hittem el, hogy alkalmatlan emberek irányítják a klubot, sok volt a jel ami erre utalt éveken keresztül, de ez az igazság. Nincs csapatunk gyerekek... -1 ember nem indokolja hogy egy Burnley halálra verjen.

Conte helyében lemondanék. Végezetül "Emenalo TAKARODJ!!!"
ha nem kapja meg azokat a játékosokat akar akkor bízom benne én is, hogy elmegy hátha fejéhez kap Abra és a többi köcsög.
a meccs meg egy vicc, nincs 1 kreatív játékos sem a csapatban mert Fabregas hiába emeli oda Batshuayi-nak a labdát nem tudja megtartani 4 védő közt.
azért Costa akár mekkora geci is hiányzik ebből a csapatból és Morata sem lesz elég a pótlására.
Ide kell venni 2 szárnyvédőt kell egy kibaszott világklasszis jobbszélső a támadósorba és kell minimum középhátvéd.
amúgy Bakayoko mennyit kell kihagynia?

Jaj bmeg nem kapta meg akit akart. És? Német, francia, dán meg spanyol vàlogatott jàtékosok jöttek egy alapbol fasza kerethez. Oké, nem vettük meg 80 millióert Alex Sandrot, de ettől mèg nem kellene 0-3-ra égni otthon az egyik legszarabb csapat ellen. És igen, ismerem a körülményeket, sok a sérült meg az eltiltott, de Conte se mutogathat mindig másra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21715 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:
Dízel írta:Ezért aztan be kellett hozni Christensent. 3 gól egy teljesen védelem ellen... Mindenki odavan érte aztan tessék, Rüdigerre se kell fogni, benne is van pár meccs mar élete soran. legalább bekkeltük volna ki 0-0ra.
Remélem Conte feláll,megköszöni és elmegy, mert ennél ő jobbat érdemel. Sajnálom a mestert, nem ezt érdemli. :(

Azért Conte-t se kell állandóan fürdetni.. Ő a vezetőedző, ez az ő csapata, kurvára az ő felelőssège is. Mindenki beleàll ebbe a "szegény Conte minden játékos fasz meg a board is fasz csak ő az isten" mantrába, de NEM. Ő készítette fel szarul a csapatot, ez a 0-3 elfogadhatatlan, akkor is ha 10-en vagyunk.
Most őszintén, mit lehet kezdeni egy alapból kiherélt csapattal, ahol a csereembereknek ott lóg a tojáshéj a seggükön? A csapat küzd ahogy tud, de ebben ennyi van... Több és minőségibb játékos kell amit Conte semilyen formában nem kapott meg. Ő abból dolgozik ami van, és ami van az nem sok. A 3 gól szerintem is túlzás, de ez van, ez a meccs elment, és most mit csinaljon conte mond meg! Szüljön játékosokat? Szerintem nem. Igazolni kell, és az új és régi játékosokra lehet ráhúzni egy taktikát.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21716 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Most kell erösnek lenni, és a második félidöben mindent beleadni, menni a becsületért. Bizom benne h lövünk golt és megyünk elöre mint a diszno. Hajrá fiúk!

#sosemadjukfel
ja csak ha kitámadunk akkor mivel ahogy itt sokan írták ezeknek minden bejön ma tuti vernek még, de amúgy én is azt mondom nincs mit veszíteni, de nagyon nehéz kreatív játékosok nélkül játszani.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21717 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ja és még annyi, hogy itt nem arról van szó, hogy Conte akadékoskodik meg kibaszta a fél keretet és új embereket akar (mint Mou vagy Guardiola), meg új csapatot felépíteni, nem. Egyszerűen másfél éve adjuk el a kulcsjátékosokat anélkül, hogy pótolnánk őket minőségileg és ezt még tetőzi a nyári csoda, hogy eladtunk/eladunk 3 kezdő játékost és CSAK őket pótoltuk (abból egy sérült játékossal).
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21718 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Két tapasztalatlan játékost kényszerült beállítani a védelemben, mert nincs ember. Mit kéne csinálnia? Nem ő igazol, ő max kérni tud.

Ha nem akarnánk mindenkit jóval a piaci ár alatt megszerezni és zsidó módon kitartani akkor én csúsznánk le mindenkiről. Vagy ha nem akarunk költeni akkor itt van Chaloba, RLC, Baker és Zouma, mindjárt lenne kihez nyúlni...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21719 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

NYUGALOM van még idő igazolni klasszisokat :lol: :lol: :lol: emenalo IN :lol: :lol: :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21720 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Most kell erösnek lenni, és a második félidöben mindent beleadni, menni a becsületért. Bizom benne h lövünk golt és megyünk elöre mint a diszno. Hajrá fiúk!

#sosemadjukfel

Válasz küldése