Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15281 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta:Kedvenc jelenetem még: Willian egy lehetöségnél háromszor is elbaszta a golhelyzezet :D. Kibaszott szerencsétlen szar az az ember.
A tyúk meg a tojás esete mellett azt tartom a világ legnagyobb kérdésének, hogy a Bőrszalonna mégis mi a lófaszt lát benne... :lol:
Nem baj, vigyék, hadd prezentálhassa ott is a szemet gyönyörködtető cseljátékát, befejezéseit, asszisztjait.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15282 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Várhato volt hogy itt kikapunk, edzőcsere is volt, ellenünk az everton mindig megpusztul. Jobbak voltunk játékban, ők csak előre baszták a labdát. De megérdemeltük a vereséget.

A védelemet kell legjobban megerősíteni, korábban is így gondoltam. Repked Sancho, meg Zaha neve de amíg nincs egy stabil értelmes hátul addig kár az egészért. Zouma nem chelsea szint ha ezt a játékot játszuk, mindig benne van a hiba labdakihozatalban, tul buta és lassu. Christensen egy fokkal jobb, de mellé kell egy határozott ember. Kepa tavaly hozzá szokott a Rüdi-Luiz párost, nekik ki lehet passzolni labdát. Ráadásul a jobbhétvédünk fiatal, a másik oldalon meg másik lábas játszik. Full katasztrofa.

Kedvenc jelenetem még: Willian egy lehetöségnél háromszor is elbaszta a golhelyzezet :D. Kibaszott szerencsétlen szar az az ember.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15283 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Most jött el az a pillanat, hogy elfogyott a türelmem a két középső védővel szemben. Mindkettőt nagyon szerettem mindig is, de már decembert írunk, abszolút nincs mentség erre a teljesítményre. Kepának valaki marha gyorsan varrja össze a combjait, vagy rúgja picsán hogy kimozduljon. Jó pár szituációban helytállt és lehetett volna ebből nagyobb égés is, de erre hagyatkozni olyan, mint megenni egy pudingot aminek a közepére valaki rácseppentett egy kevés szart, mondván a széle még ehető.
Azt pedig továbbra sem értem, mi a bánatos franc értelme van még 3-4 cselt megszakérteni a gólvonaltól 30 centire, de nem szeretném ismételni egyikőtöket sem.

Az első félidőben inkább úgy láttam, hogy az edzőváltás miatt nagy a lendület, amivel semmi baj nincs. Aztán már jobbnak láttam fejszére cserélni az Everton címerét, amilyen hitvány favágó módon darabolják a mieinket. Richarlison és Calvert-Lewin urakat különösen kiemelném.
Dante írta:Lampard helyében elgondolkoznék a két csatáros játékon, se Willian, se Pulisic, se CHO nincs olyan formában hogy két szélsővel játsszunk.
Ezzel nem feltétlen értek egyet, valahogy nem tudom elképzelni Batsmant ahogy romantikus harmóniában játszik Tammy-val. Arról nem is beszélve, hogy jelenleg két csatárunk van, Zsiru maximum a fűnyírót tologathatja meg a vakondtúrásokat rúgdoshatja szét előttük a pályán.
A legnagyobb probléma szerintem az, hogy beütött a rotáció lehetőségének hiánya miatti leginkább mentális kimerültség. Rendet kell tenni a fejekben, mert így botrány lesz ez a december. Ezen kívül (kövezzetek meg) nagyon kíváncsi lennék, hogy Barkley-nak jót tett-e a kényszerpihenő. Amennyire Mount-on is látszik a hajtás eredménye, szerintem sokat nem vesztenénk vele. Ugyanez vonatkozik CHO-ra. Abszolút nem csípem, de amennyi bizalmat kapott a két csodavédőnk hátul, annyit kaphatna ő is elől.

De legalább ismét bebizonyosodott, hogy Kova és James mekkora tanárok a pályán. Elképesztő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára James Lee 2019. december 10., kedd 9:27-kor.

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15284 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Nem is értem, az év elején ugyanígy dühöngtünk, hogy a Chris Zouma páros borzalom. Utána jött Tomori és egyre kevésbé ezen múltak a meccsek... Nem akarom Chrisre húzni, de ezt a párost nem akartam újra látni többet. Komikus gólok voltak akkor is, most. Is. Nem véletlen..m Az aston villa borzasztó gyenge volt, ott is éppenhogy 2-1 lett.

CHO az ég világon semmit sem tud hozzázenni a meccshez, mindegy, hogy willian vagy pulisic helyére jön be. Azpi támadójátékban borzasztó gyenge volt az első félidőben, Emerson 2. félidőben jöhetett volna a helyére, mivel hátrányban is voltunk. A cserék után még lehetőségeink sem igazán voltak, egyáltalán nem ültek a cserék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15285 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nincs mese le kell tenni a Chilwell-Koulibaly duóért a 150-200 misit. Persze ha nem akarunk rekord mennyiségű kapott góllal zárni az idei szezonban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15286 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Remelem, hogy szerencse a szerencsetlensegben, hogy jokor jott ez az egesz es vedok utan nezunk. Zoumaban sajnos mindig benne van a hiba, akarhany jo meccse lehet, ilyen megmozdulasai mindig lesznek. Christensen pedig szimplan szar. Az az ember vedo letere szerintem egy fejparbajt nem nyert, bohocot csinaltak belole egesz meccsen, en sosem tartottam nagy vedonek, tolem barmikor eligazolhat, nem fog hianyozni. Rudiger nagyon kell vissza, es hat Tomorival kene jatszatni.

Amikor ennyire tomorul ellenunk egy csapat, mit kell huzogatni, cipelni a labdat? Amit Mount es Willian muvelt egesz meccsen, az vicc kategoria. Kovacic nalam ma is oriasi MOTM, amit az a csavo iden lerak az asztalra emberfeletti. Ideje a rozsaszin kodbol felebredni, van melo boven.

Amugy ezek annyira mi vagyunk, hogy pont ezen a heten rugtak ki Silvat es tamadnak fel, mikor mar kirughattak volna tobb hettel ezelott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2019. december 7., szombat 16:49-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15287 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Zoumanak egyébként óriàsi fekete pont a mai meccsen mutatott hozzáállásáért, főleg az utolsó gólnàl. Remélem egy időre parkolópályára teszi őt Lamps és visszarakja Tomorit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15288 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Hihetetlen meccs ez is... a védelem James-en kívül kuka. Se Azpilicueta, se Zouma, se Christensen, de mostanában már Kepa sem való a kezdőbe közelébe. Totális fejetlenség. Ezt ismét megtetőzte az, hogy a labda nem csak mindig úgy pattogott, hogy ezeknek a tetves liverpooli favágóknak kedvezzen, hanem a kibaszott bíró is Övreböt időző döntéseket hozott folyamatosan. Muszáj védőt igazolni januárban.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15289 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nincs meg sajnos a megfeleo minoseg hatul ehhez a tamadófocihoz, amit minden meccsen csinalunk. Most kellene az amit a City csinalt, hogy ha kell akkor 150-200 millioert is, de minosegi vedoket hozni, akik illenek ebbe a felfogasba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15290 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mount is egyébként mi a pélónak akarja becselezni egész a gólvonalig? Ma szerintem üres kapura se rúgta be volna a helyzeteit. Le a kalappal a fiatalok eddig teljesítménye előtt, de igazolni kell mert így jövőre nem lesz BL.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15291 Hozzászólás Szerző: Traxver »

elő karácsonyi ajándékként nem kérhetnék egy Rüdiger visszatérést? :roll:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15292 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Sajna nekünk nem fognak ilyen könnyű gólok jönni, minden egyes gólért megkell szenvednünk ezután is, pontosan úgy mint eddig.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15293 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ma a támadó harmadban mndig eggyel több mozdulat volt a kelleténél, a védekező harmadról meg jobb kussolni...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15294 Hozzászólás Szerző: Dante »

Crap írta:Zouma ahogy végig nézte ahogy elgurul mellette a labda az priceless. Szar labda volt de egy kicsit futni illet volna
Az egész gólban ez a legszomorúbb. Kepa hibázott, azt hitte Zouma mozogni fog, utóbbinak a mozgása teljesen erthetetlen. Legalább zavart volna, vagy buktatta volna az ellenfelet, helyette kb hagyta támadni.

Nem vészes kikapni az Evertontól, agond az, hogy milyen gólokkal és ezzel elég rossz formába kerülve. Jó lenne kimászni belőle.
Lampard helyében elgondolkoznék a két csatáros játékon, se Willian, se Pulisic, se CHO nincs olyan formában hogy két szélsővel játsszunk.
Várom, hogy mi is olyan gólokat kapjunk az ellenféltől, mint amilyeneket mi adunk. (Pl Ajaxnak, Valencianak, vagy ma)

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15295 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Biztos vagyok benne, hogy az Everton a következő fordulóban lazán kifog kapni. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15296 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ki gondolta volna hogy pont minket csapkod meg egy teljesen szar formában levő csapat. Wait... mindig ezvan. Kovacic előtt le a kalappal, magasan kiemelkedik a tőbbiek közül.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15297 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Gyerekek, komolyan, ilyen megye2ben sincs. Zoumát átcselezik 25 méterre a kaputól, nyugtázza és elkezd visszasétálni. Hányinger, tényleg.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15298 Hozzászólás Szerző: Crap »

Zouma ahogy végig nézte ahogy elgurul mellette a labda az priceless. Szar labda volt de egy kicsit futni illet volna

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15299 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Remélem tervben van egy hosszabb út Madrid-ba, Oblak-ot meg kell győzni bármi áron és letenni azt a 89 milliót. Ezt csak kiegészítés képpen azokhoz amiket már korábban írtam.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15300 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez a védelem egy kibaszott vicc. Kár is továbbjutni a Blben, egy komolyabb csapattól kapunk oda-vissza 4et.

Válasz küldése