Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#25261 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Az elején mi huszadrangú amerikai csapatok ellen játszottunk. :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#25262 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ráadásul azt se feledjétek, hogy mi nem huszadrangú kínai csapatok ellen, hanem a Feyenoord és a Rangers ellen játszottunk, mindkettőt idegenben. Két erős csapat ellen egy iksz, egy vereség, a szezon kezdetén az ég világon semmit nem számít!
Only one Di Matteo!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#25263 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Én meg azt mondom Brondby ellen is legyen inkább egy X mint egy győzelem de még a vereség is belefér mivel annál jobban fel lesznek tüzelve a játékosok a következő szezonra h. bizonyítsanak :wink:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#25264 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ricko írta: Bazz azért, mert kikap a csapat egy felkészülési meccsen az utolsó négy percben ezért temetni kell? Majd megnézem a hsz.-eit a CS után azoknak akik most szídják a csapatot, akkor majd meg azt fogja írni: Nem kell ide senki, mi vagyunk az Istenek... milyen szurkoló vagy te? meg az összes többi aki most szídja a szezon előtt a csapatot, utána meg Isteníti amikor nyer??? megmondjam? sz@r... ez nem csak neked szólt...
Abban igazad van, hogy egy felkészülési meccs még nem mond semmit, de megadja az alapot, te is észreveheted, hogy azért lehetett volna jobb is. Nekem nem kellett semmi új játékos, így is vagyunk elegen. Azt, hogy milyen szurkoló vagyok, azt neked semmi jogod megkérdőjelezni. Nem szidtam, csak leírtam hogy javulni kell. Picit vegyél vissza. Azzal te is tisztában vagy, hogy javulni kell. És nyugi, nem félek a köv szezontól. :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#25265 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Értem. Én azért bízom benne. Mehetne mondjuk a Derby-be 3 hónapra PL meccseken játszani.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25266 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Winston! Glenda és Scotty milyenek voltak?? Azt olvastam, hogy ők is a jobbak közé tartoztak!
johnno atlagos, nem voltak nagy hibai, de nem is nyujtott kiemelkedo teljesitmenyt.
sinclair tul keveset volt a palyan ahhoz hogy rendesen lehessen ertekelni. de a kedvedert, az eddigi pre-seaspn teljesitmenyerol: ugyes es foleg nagyon gyors a srac, de bizony meg kell meg tanulnia, hogy mikor lehet cselezgetni es mikor nem. ennek okan kisse gyakran vesztette el a labdat. lehet benne latni a lehetoseget, de egyelore keves meg o a nagyok koze. nem hiszem, hogy majusig latni fogjuk. talan az elso egy-ket CC meccsen, cserekent, de ennyi.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#25267 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Winston! Glenda és Scotty milyenek voltak?? Azt olvastam, hogy ők is a jobbak közé tartoztak!
Only one Di Matteo!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#25268 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Blueflag írta:Ricko: Zolát játékosnak gondoltam :D Persze nem a mostani "állapotában",hanem a 8-10 évvel ezelőttiben :)
Meg ha Náncsi néninek töke lenne, akkor Jóska bácsinak hívnák...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25269 Hozzászólás Szerző: undertow »

sracok, a meccset lattatok vagy csak az eredmeny alapjan megy a siras?
mert az bizony nem tukrozi a meccset. az elso felidoben mindket csapat a masik hibaibol elt, nem sok helyzet volt. a masodik felidore mind a ketto ossze is szedte magat, a gers harcosabb lett, de szep lassan atvettuk a jatek iranyitasat, csak a 16os kornyeken nem volt meg a 'cutting edge'. nekunk volt tobb helyzetunk, de 1-2 nagy lehetoseg adodott a gers elott is. terry meguszott egy kiallitast(egesz egyertelmu volt, utolso emberkent boritotta a labdat vezeto tamadot), a gers meg egy buntetot.
osszessegeben szerintem a gers megerdemelten gyozott, eroszakosabbak voltak, jobban odatettek magukat es frissebbek is voltak. mi a szep labdatartason es korbepasszolgatason kivul sokat nem tettunk. a gers meg egyszeruen lefutotta a vedelmunket a kontraival, az utolso kettonel mar nem tudott senki menteni.
a jatekosok kozul csak parat emelnek ki: sheva szar volt, joey tovabbra sincs a toppon. dicseretet erdemel sidwell aki talan a legjobb volt tolunk, diarra, tbh(bar o megmutatta miert nem a legjobb paros terryvel: egyikuk sem a leggyorsabb, a gyors kontrak bizony sebezhetove tettek minket) es cashley akinek ez az elso meccse volt a serulese utan, de nem nagyon latszott rajta, volt egy hatalmas mentese is. a tobbiek max atlagos teljesitmenyt hoztak. szegeny lamps alkothatott volna valamit, de amikor a kapu ele keveredett mindig a bal labara kapta a labdat :)

hosszu tavu kovetkezteteseket azonban nem kell levonni, meg nem ert veget a pre-season, es ilyen felallasokban(nem a formaciokra gondolok, hanem a jatekosokra akik alkottak) se fogunk gyakran jatszani, foleg nem ennyi valtogatassal meccs kozben. a kondin viszont van meg mit javitani...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25270 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:A meccs után szinte rögtön mennem kell majd sajna. Winston! Pár mondatban foglald majd össze kérlek, hogy ki milyen volt??!!
bocs, erre nem volt mar idom tegnap.
mindjart nekiugrok, csak magamhoz kell meg ternem kisse, valami utfelujitast csinalhatnak a manok a fejemben...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#25271 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ricko: Zolát játékosnak gondoltam :D Persze nem a mostani "állapotában",hanem a 8-10 évvel ezelőttiben :)

leinad
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007. július 25., szerda 19:13

#25272 Hozzászólás Szerző: leinad »

Szerintem nem kell beszarni!Ez "csak" egy felkészülési meccs és ennyi repülés meg utazgatás után nem hiszem h ez olyan nagy baj lenne.Aztán meg a motiváció se túl nagy ezeken a meccseken, szerintem nem lesz itt gond.Nyilván nem jó de azért nem is drámai a helyzet. Inkább itt derüljenek ki a hibák mint a MU meg a Liverpool ellen.Szerintem most nagyon egyben van a keret úgyhogy jó lesz itt minden.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#25273 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Blueflag írta:Ricko: Szidtam én a csapatot?Tettem én egyetlen megjegyzést is,jót vagy rosszat a csapat mai teljesítményére?Akkor miről beszélünk?Én is pontosan tudom hogy a szezon előtt a csapat stratégiáját meg a játékosok mozgását,együttműködését nézi az edző.És ha ezt egy PL meccsen csináljuk meg,akkor sem fogom szar bandának ki-kiáltani a csapatot.Max. megmondom róluk,hogy egy összeszedetlen,fáradt,tudáson alul teljesítő csapat volt az ADOTT NAPON!!NEM A SZEZONBAN!!NEM A FENNÁLLÁSA ÓTA,AZ ADOTT NAPON,ADOTT MECCSEN!!Csak tudod én nem vagyok annyira elfogult,hogy ne mondjam el a véleményem,ha jó ha rossz!Érted miről beszélek?Hihetetlen hogy egy ilyen egyszerű fél mondatot is félreértenek egyesek.. csak tudod jó nézni,hogy milyen szép dolgokat csinált,és micsoda csapatember volt.Bocsmár hogy hiányzik!
Sztem nagyon jó manager José, minek ide Zola :?: :twisted: Ha José elmegy jöhet :!: Ricsi93-nak szólt leginkább a szöveg, csak ezen a Zolás hsz.-en elkapott a lendület...
Yes, We BLUE!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#25274 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Antifiu írta:Sajna én is egy picit negatív vagyok. Azt nem modom, hogy nem nyerünk semmi, mert olyan nem lesz. Okés, hogy felkészülés meccs, de akkor is. Josénak nem kell olyan sok új embert tesztelnie, a csapat magja is jócskán megmaradt. A felállás se idegen, vagy diamond, vagy 4-3-3. Csak európán kivüliek ellen nyertünk, akik nem képviselnek olyan játékerőt, és azt se szép játékkal... :? , az európaiak ellen meg már teljesen más. Abban reménykedek, hogy még időben jött ez a vereség, és a fiúk tényleg megpróbálnak tanulni a meccsből, és a CS-en már egy sokkal motiváltabb, jobban odafigyelő csapat lép ki a MU ellen! És megnyerjük a CS-t is :wink:
ÁMEN!!!
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#25275 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ricko: Szidtam én a csapatot?Tettem én egyetlen megjegyzést is,jót vagy rosszat a csapat mai teljesítményére?Akkor miről beszélünk?Én is pontosan tudom hogy a szezon előtt a csapat stratégiáját meg a játékosok mozgását,együttműködését nézi az edző.És ha ezt egy PL meccsen csináljuk meg,akkor sem fogom szar bandának ki-kiáltani a csapatot.Max. megmondom róluk,hogy egy összeszedetlen,fáradt,tudáson alul teljesítő csapat volt az ADOTT NAPON!!NEM A SZEZONBAN!!NEM A FENNÁLLÁSA ÓTA,AZ ADOTT NAPON,ADOTT MECCSEN!!Csak tudod én nem vagyok annyira elfogult,hogy ne mondjam el a véleményem,ha jó ha rossz!Érted miről beszélek?Hihetetlen hogy egy ilyen egyszerű fél mondatot is félreértenek egyesek.. csak tudod jó nézni,hogy milyen szép dolgokat csinált,és micsoda csapatember volt.Bocsmár hogy hiányzik!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#25276 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Blueflag írta:Az kéne nekünk... egy Zola...
meg még neked egy nagy fejbeverés... Bazz azért, mert kikap a csapat egy felkészülési meccsen az utolsó négy percben ezért temetni kell? Majd megnézem a hsz.-eit a CS után azoknak akik most szídják a csapatot, akkor majd meg azt fogja írni: Nem kell ide senki, mi vagyunk az Istenek... milyen szurkoló vagy te? meg az összes többi aki most szídja a szezon előtt a csapatot, utána meg Isteníti amikor nyer??? megmondjam? sz@r... ez nem csak neked szólt...

Ha meg nem nyerjük meg a CS-t (lol) akkor meg mondogathatod magadnak, hogy te megmondtad, hogy ez egy szar csapat szted...De a főnép akkor is csak tovább fog szorítani a csapatért és nem ócsárolni...

boccs, de ez a véleményem.
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#25277 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Az kéne nekünk... egy Zola...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#25278 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lehet, hogy mégsem olyan jó, hogy John Terry mezszámáig mindegyik "be van töltve"?? (Zola huszonötösét leszámítva...)
Kicsit sokan vagyunk, nagyjából mindenki játszott is.
Nem szabad ezekből a meccsekből kiindulni...
Only one Di Matteo!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#25279 Hozzászólás Szerző: Anti »

Sajna én is egy picit negatív vagyok. Azt nem modom, hogy nem nyerünk semmi, mert olyan nem lesz. Okés, hogy felkészülés meccs, de akkor is. Josénak nem kell olyan sok új embert tesztelnie, a csapat magja is jócskán megmaradt. A felállás se idegen, vagy diamond, vagy 4-3-3. Csak európán kivüliek ellen nyertünk, akik nem képviselnek olyan játékerőt, és azt se szép játékkal... :? , az európaiak ellen meg már teljesen más. Abban reménykedek, hogy még időben jött ez a vereség, és a fiúk tényleg megpróbálnak tanulni a meccsből, és a CS-en már egy sokkal motiváltabb, jobban odafigyelő csapat lép ki a MU ellen! És megnyerjük a CS-t is :wink:

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#25280 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ricsi93 írta:asszem idén nem nyerünk semmit sem...
Ez egy felkészülési meccs... Ebből nem lehet következtetéseket levonni... José még tesztelgeti a felállásokat, a posztokat, a játékosokat.

Válasz küldése