Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21681 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Davies nagyon fiatal még. A rutintalanságát lelkesedéssel és írtózatos akarással kompenzálja. Én lenyúlnám az evertontól ahogy a Lewin gyereket is, mindkettőből lesz valami.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#21682 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Drinkwater-t nem értékelném még 60 perc alapján (bár a véleményem ismert), mert május óta nagyjából most látott pályát először, de szerintem ezt a nívót egy leselejtezett Cleverley is lazán tudja hozni, aki került 8 millió fontba a Watfordnak. Rüdiger eddig nagyjából rám cáfolt, habár még kivárok vele kapcsolatban is, mert helyenként felfedezem benne az engem korábban taszító sutaságát, de eddig abszolút kielégítő a teljesítménye mikor lehetőséget kap, legyen így ez Drinkwater esetében is.

Musonda szörnyű volt, semmi dinamika nem volt a játékában sajnos, pedig ha valami, ez eddig mindig megvolt nála. Ampadu habár mutatott szép dolgokat, összességében még kevés ide, de vélhetően így is jobb megoldás a padra létszámhiány esetén, mint a 140 centis Scott.

Caballero-t is végre megnézhettük élesben, mert a Nottingham ellen szinte a labdával sem találkozott, gyakorlatilag több védése volt, mint Kurtinak az előző három-négy meccsen összesen szerintem. Zappacosta jól mozgott, de most már tőle is elvárnám, hogy ne csak a gyenge csapatok, illetve a leszart meccseken villogjon, hanem a fontosabbakon is hozzon egy átlagnál jobb szintet (Roma és a Palace ellen is aránylag gyenge volt véleményem szerint, mondjuk utóbbin ki nem). Willian ma sem idézte a csúcsformáját, de legalább a sorozatos, egészen felháborítóan botrányos produkciói után hétvégén egy fontos gólpasszal, most pedig egy szép góllal vette ki a részét a győzelemből, ez így a semminél már azért jobban mutat.

Kíváncsi leszek egyébként a hétvégi kezdőre, mert Alonso az utóbbi hetekben egy rettentő fásult és enervált játékos benyomását keltette, köszönő viszonyban nincs a tavalyi formájával. Ez simán betudható lehet annak, hogy gyakorlatilag '16 októbere óta egyedül viszi a posztot, mindenesetre nem ártana kicsit leültetni. Ma ugyan nem volt keretben sem, tehát hiába kapta le Conte legutóbb elég korán az eredmény mellett talán némi figyelmeztető szándékkal is, így vélhetően kezdeni fog a Bournemouth ellen, de nem lenne hülyeség kicsit variálni lwb-ben. Azpi is opció lehet oda, de akár Kenedy is számításba jöhetne, Pedro inkább csak vesztes állásnál beugró.

Evertonnal kapcsolatban csak annyit (amellett, hogy Davies féle favágók aprítanak), hogy Mirallas is hihetetlen, mennyire lesüllyedt az elmúlt években. Lendületes, technikás szélsőből egy kiégett nulla lett, itt a fórumon is voltak anno nagy csodálói emlékszem (mikor Mertens-szel volt egy lapon említve mint posztriválisok a válogatottban, most nagyjából a cipőjét se nyalhatná meg a nagyképűje hála az égnek)
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21683 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Másik oldalt nekem tetszett Calvert-Lewin és Davis. Utóbbi úgy néz ki mint egy kislány, de nagyon nem az. Hihetetlen sokat melózik a középpályán, igazi motor. Lewinben pedig szerintem sok van, nagyon összetett kvalitásokkal rendelkezik.
Engem kifejezetten irritalt, hogy allandoan gyalult valakit, vartam vartam mikor kapja mar meg vegre a sargat mar mielott megkapta elotte 2 szabalytalansaggal megerdemelte volna, de amint megkapta ra par percre ugyanott folytatta.
Aztan meg meg az egyik jatekosunkat csititgatta is az ujjat a szaja ele tette, tipikus favago brit paraszt, remelem nehanyszor emberere talal a kozeljovoben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21684 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Voltak borzalmas megoldások, mind a fiatalok mind az öregek részéről. Második félidöre beragadtunk, Willy-nek köszönhetjük h életbe maradtunk. Ampadu-ban lehet valami, nem beszari gyerek, de tényleg rengeteg meccs kell még neki. Musonda teljesen súlytalan volt, de egy gólpassz legalább összejött. Drinkwater hasznos ember lehet ha formába jön.

Parasztok voltak az evertonosok, nem lett sérülés, ez a lényeg.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#21685 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Sajnos számomra rossz volt nézni, hogy egy ilyen meccsen, ilyen keretből is Willian volt a legroszabb, a gólja ellenére is.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#21686 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

a bekapott gólt jól összeszerencsétlenkedte a védelem :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21687 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ampadu nekem kellemes csalódás volt. Persze, természetesen hibákkal játszott hiszen 17 éves és nulla rutinja van ezen a szinten, de ezt szem elött tartván és ettöl függetlenül is a csapat egyik legjobbja volt. Fegyelmezetten játszott, mindig ott van ahol kell lennie. Viszonylag jól védekezik és meglepően jó keresztlabdákat osztogat. Lehet valami a srácból.

Musonda ellenben elszomorítóan gyenge volt, értékelhetetlen a teljesítménye. Sokszor nem találtam a helyén, kerülte a labdát, ha meg megkapta azt el is rontotta. Ezekből a lehetőségekből kell élni a chelseanél.

Akit még kiemelnék az Zappacosta. Meglepően jól cselez, megint látok benne valamit. Nagyon hatékonyan támad és ragad hozzá a labda.

Másik oldalt nekem tetszett Calvert-Lewin és Davis. Utóbbi úgy néz ki mint egy kislány, de nagyon nem az. Hihetetlen sokat melózik a középpályán, igazi motor. Lewinben pedig szerintem sok van, nagyon összetett kvalitásokkal rendelkezik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21688 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Willian megtáltosodott, remélem ez nem csak fellángolás, hanem most mar visszanyeri az "év játékosa" formáját.
Lőtt 1 gólt, egyébként meg ugyanolyan szar volt, mint bármikor máskor...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21689 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Willian megtáltosodott, remélem ez nem csak fellángolás, hanem most mar visszanyeri az "év játékosa" formáját.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21690 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az Everton az új Stoke.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#21691 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ampadu nagyon nem felnőtt szint még

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21692 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Borzalmas amit az Everton művel, mind a szabálytalanságok terén, rossz nézni.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21693 Hozzászólás Szerző: béla »

Érdekelne,hogy Ampadu mi a faszért kér el minden labdát a védőktől,ha aztán elszórja...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21694 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hú de rossz meccs eddig :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21695 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tavaly is több golpassza volt, mint Hazardnak. Teljesen használható ember és mindkét lábbal jól lő. Tegnap meg a wingbackbe rakása is bejött Conténak.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21696 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:
edeskeves írta:Raadasul ez a "faszlab" lovi a bombagoljaink nagyreszet is.
Nem Alexis meg Neymar, de lehet nem is teperne ez a ket jatekos ugy a csapatert, mint Pedro.
Vannak szar meccsei teny, de az Optas stat is mutatja, hogy meg igy is eredmenyes.
Szerintem nincs összefüggésben, amiket felsoroltál róla, de mind igaz. Bomba gólokat lő, de ezzel semmit nem vált ki, ami a hiányosságait illeti. Alexis és Neymar is küzd az adott csapatáért, csak nekik nem kell kompenzálni túllelkesedéssel a képességeik hiányát.

Van egy csajod: csúnya is, ostoba is, nem is jó vele a szex, de utcalány jó kajákat főz.

Pedrora/Willianre nem lehet alapozni. 90 percig tart egy meccs és elég sok tényezőből áll. Az nem lehet a kezdetés oka, hogy "ha eltalálja a labdát, akkor néha abból egész nagy gól lesz".
Na de 2017-ben eleg gyakran talalta el a labdat a nehahoz kepest, ha a csapatot nezzuk.
Nem aranylabdas jatekos, de ahogy itt szamon van tartva annal azert boven jobb.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21697 Hozzászólás Szerző: Megyó »

edeskeves írta:Raadasul ez a "faszlab" lovi a bombagoljaink nagyreszet is.
Nem Alexis meg Neymar, de lehet nem is teperne ez a ket jatekos ugy a csapatert, mint Pedro.
Vannak szar meccsei teny, de az Optas stat is mutatja, hogy meg igy is eredmenyes.
Szerintem nincs összefüggésben, amiket felsoroltál róla, de mind igaz. Bomba gólokat lő, de ezzel semmit nem vált ki, ami a hiányosságait illeti. Alexis és Neymar is küzd az adott csapatáért, csak nekik nem kell kompenzálni túllelkesedéssel a képességeik hiányát.

Van egy csajod: csúnya is, ostoba is, nem is jó vele a szex, de utcalány jó kajákat főz.

Pedrora/Willianre nem lehet alapozni. 90 percig tart egy meccs és elég sok tényezőből áll. Az nem lehet a kezdetés oka, hogy "ha eltalálja a labdát, akkor néha abból egész nagy gól lesz".

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21698 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

rafanadal írta:
Николаевич írta:Michy akàrmilyen ügyetlen és fogalmatlan sokszor, akkor is 10 meccsen 7 gólos, 63 percenként betalàl. Érdemes lenne Morata-t és őt egyszerre próbálgatni, mögöttük Hazard-dal.
Hasonlóan igaz ez Pedrora is. Persze nem ennyire jó a mutatója, de 10 meccsen ha jól számoltam megint van 3 gól és 3 gólpassza. Ezt az átlagot, hogy két meccsenként ad legalább egy gólt vagy gólpasszt tavaly is tartotta.
Raadasul ez a "faszlab" lovi a bombagoljaink nagyreszet is.
Nem Alexis meg Neymar, de lehet nem is teperne ez a ket jatekos ugy a csapatert, mint Pedro.
Vannak szar meccsei teny, de az Optas stat is mutatja, hogy meg igy is eredmenyes.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#21699 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

rafanadal írta:
Николаевич írta:Michy akàrmilyen ügyetlen és fogalmatlan sokszor, akkor is 10 meccsen 7 gólos, 63 percenként betalàl. Érdemes lenne Morata-t és őt egyszerre próbálgatni, mögöttük Hazard-dal.
Hasonlóan igaz ez Pedrora is. Persze nem ennyire jó a mutatója, de 10 meccsen ha jól számoltam megint van 3 gól és 3 gólpassza. Ezt az átlagot, hogy két meccsenként ad legalább egy gólt vagy gólpasszt tavaly is tartotta.
https://twitter.com/OptaJoe/status/921704947128897536" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#21700 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Igazság szerint még mindig adná magát a 4-2-4

Válasz küldése