Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#17461 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:
Hawaii írta:
emsanya írta:Végre már a második meccsen ugy játszunk hogy visszaállunk, meg is van az eredménye. Hagyni kell a picsába nekünk ezt a letámadást, nem vagyunk azon a szinten.

Jorginho volt az egyetlen aki most is kilogott, utcalány lassu fejben az ember. Higuain is sajnos még nincs ehhez hozzászokva, nekik idő kell mire megszokják ezt a tempot.
Nem védeni akarom Jorginhot, mert tény, hogy bőven van még hova fejlődnie mind védekezésben és támadásban, azonban ez most szerintem nem az a meccs volt, amikor jogosan lehetne őt kritizálni (erre voltak ennél sokkal jobb alkalmak is). Nekem kifejezetten tetszett, ahogy a védekezésből is kivette a részét, annak ellenére, hogy nem ez lenne az elsődleges feladata registaként. Egyébként 6 sikeres szerelése volt, ami a legtöbb volt csapatszinten. Ezen felül az ő nevéhez köthető a legtöbb labdaszerzés is (4). Mindenesetre soha rosszabb teljesítményt ennél! :)
Nekem inkább az maradt meg 15 percen belül az elsö félidöben, hogy mire átvette a labdát, felnézett, már odaléptek neki és fordultak is le rolunk.

De sajnos ez ahogy irtam Higuainnál is benne van még, a totyogós Serie A után idő kell mire megszokják.
Az első félidő első felében vitathatatlanul szar volt, én konkrétan lecseréltem volna. Az összképet nézve azonban egy egész korrekt teljesítményt tett le az asztalra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17462 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:
emsanya írta:Végre már a második meccsen ugy játszunk hogy visszaállunk, meg is van az eredménye. Hagyni kell a picsába nekünk ezt a letámadást, nem vagyunk azon a szinten.

Jorginho volt az egyetlen aki most is kilogott, utcalány lassu fejben az ember. Higuain is sajnos még nincs ehhez hozzászokva, nekik idő kell mire megszokják ezt a tempot.
Nem védeni akarom Jorginhot, mert tény, hogy bőven van még hova fejlődnie mind védekezésben és támadásban, azonban ez most szerintem nem az a meccs volt, amikor jogosan lehetne őt kritizálni (erre voltak ennél sokkal jobb alkalmak is). Nekem kifejezetten tetszett, ahogy a védekezésből is kivette a részét, annak ellenére, hogy nem ez lenne az elsődleges feladata registaként. Egyébként 6 sikeres szerelése volt, ami a legtöbb volt csapatszinten. Ezen felül az ő nevéhez köthető a legtöbb labdaszerzés is (4). Mindenesetre soha rosszabb teljesítményt ennél! :)
Nekem inkább az maradt meg 15 percen belül az elsö félidöben, hogy mire átvette a labdát, felnézett, már odaléptek neki és fordultak is le rolunk.

De sajnos ez ahogy irtam Higuainnál is benne van még, a totyogós Serie A után idő kell mire megszokják.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#17463 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:Végre már a második meccsen ugy játszunk hogy visszaállunk, meg is van az eredménye. Hagyni kell a picsába nekünk ezt a letámadást, nem vagyunk azon a szinten.

Jorginho volt az egyetlen aki most is kilogott, utcalány lassu fejben az ember. Higuain is sajnos még nincs ehhez hozzászokva, nekik idő kell mire megszokják ezt a tempot.
Nem védeni akarom Jorginhot, mert tény, hogy bőven van még hova fejlődnie mind védekezésben és támadásban, azonban ez most szerintem nem az a meccs volt, amikor jogosan lehetne őt kritizálni (erre voltak ennél sokkal jobb alkalmak is). Nekem kifejezetten tetszett, ahogy a védekezésből is kivette a részét, annak ellenére, hogy nem ez lenne az elsődleges feladata registaként. Egyébként 6 sikeres szerelése volt, ami a legtöbb volt csapatszinten. Ezen felül az ő nevéhez köthető a legtöbb labdaszerzés is (4). Mindenesetre soha rosszabb teljesítményt ennél! :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17464 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Végre már a második meccsen ugy játszunk hogy visszaállunk, meg is van az eredménye. Hagyni kell a picsába nekünk ezt a letámadást, nem vagyunk azon a szinten.

Jorginho volt az egyetlen aki most is kilogott, utcalány lassu fejben az ember. Higuain is sajnos még nincs ehhez hozzászokva, nekik idő kell mire megszokják ezt a tempot.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17465 Hozzászólás Szerző: Dante »

Attól, hogy Jorginho pihenne nem tanulna meg focizni.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#17466 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: Alonso egyébként nem tudna mindig így játszani? Végre most valami balhátvéd formája volt, nem maradt le az emberéről, több sikeres szerelést is bemutatott és lekapta a pályáról Son-t.
lehet a padozás jót tett neki. Lehet Jorginhot is lekéne ültetni a padra egy pár meccsig

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#17467 Hozzászólás Szerző: almos »

LAMPARD#8

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17468 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Pityee írta:Ha már mindig szidom Sarri urat, akkor a tegnapiért jár neki egy jó pont, jól felkészítette a csapatot és lehet tényleg időt kell neki hagyni. Csak reméljük, hogy ez az idő nem kerül a BL helyünkbe. Alonso egyébként nem tudna mindig így játszani? Végre most valami balhátvéd formája volt, nem maradt le az emberéről, több sikeres szerelést is bemutatott és lekapta a pályáról Son-t.
4 játékos kéne neki. 4 jó és motivált játékos.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17469 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha már mindig szidom Sarri urat, akkor a tegnapiért jár neki egy jó pont, jól felkészítette a csapatot és lehet tényleg időt kell neki hagyni. Csak reméljük, hogy ez az idő nem kerül a BL helyünkbe. Alonso egyébként nem tudna mindig így játszani? Végre most valami balhátvéd formája volt, nem maradt le az emberéről, több sikeres szerelést is bemutatott és lekapta a pályáról Son-t.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6891
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17470 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hazard 120 percet futott vegig a wembley-ben vasarnap. Ezert lett lecserelve, hetvegen fulham.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#17471 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kakas19 írta:
kazomester írta:Nem tudom láttátok-e, de a meccs elején Sarri bemutogatta a pályára, hogy 4231. Ez lehet vmi olyasmi akart lenni.
Eleg durva ha mecs elejen mutogasa be mi lesz a taktika.
ez lehetett a tottenham taktikája és inkább tényleg 4-2-3-1et játszottak

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17472 Hozzászólás Szerző: becus3 »

kakas19 írta:
kazomester írta:Nem tudom láttátok-e, de a meccs elején Sarri bemutogatta a pályára, hogy 4231. Ez lehet vmi olyasmi akart lenni.
Eleg durva ha mecs elejen mutogasa be mi lesz a taktika.
Hát persze. A cigi szünetben. Múltkor még az volt a baj vele, hogy sok a taktika

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17473 Hozzászólás Szerző: Dízel »

mikel12 írta:Dicserni is kell, ha jo dolog tortenik. Nagyot mentek ma a fiuk. Kuzdottek, hajtottak becsulettel. Pedrot kiemelnem, oriasit jatszott.
Bizony, ma nagyon harapósak voltak a srácok, pacsi nekik. Viszont ezt a formát kéne valahogy megtartani, minden rohadt meccs elött vért kell inni és hajtani, mint az állat. Ezt csak így lehet csinalni, különben latjuk mi lesz, kiengedünk aztan már rohamoznak is minket. Ez most szép volt.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#17474 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

kazomester írta:Nem tudom láttátok-e, de a meccs elején Sarri bemutogatta a pályára, hogy 4231. Ez lehet vmi olyasmi akart lenni.
Eleg durva ha mecs elejen mutogasa be mi lesz a taktika.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17475 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom láttátok-e, de a meccs elején Sarri bemutogatta a pályára, hogy 4231. Ez lehet vmi olyasmi akart lenni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6267
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17476 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Láthatóan változtatott valamit Sarri, de túl sokáig ezzel a taktikával se fogunk érvényesülni. Egy egyéni villanás meg egy bohócgól hozta meg a sikerünket, meg persze kellett hozzá az is, hogy kompletten az egész Sp*rs értékelhetetlen teljesítményt nyújtson. Ettől persze még hoztunk egy rangadót kapott gól nélkül, mindenképp pozitívum az elmúlt hetek után.

Higuain viszont nagyon körülményes és lassú fejben, most már itt van egy hónapja, valamennyire szokhatta már a közeget, lassan mutatnia kéne valamit, mert ez kevés lesz a nagy megváltótól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17477 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Mondjuk Willian kb. semmit nem tett hozzá a meccshez megint, ezzel az erővel játszhatott volna CHO nyugodtan. Annak a híres Sarriballnak továbbra sincs nyoma, de már legalább nem azt a motiválatlan, fantáziátlan undorító szart láthattuk, mint az elmúlt hónapokban.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17478 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Dicserni is kell, ha jo dolog tortenik. Nagyot mentek ma a fiuk. Kuzdottek, hajtottak becsulettel. Pedrot kiemelnem, oriasit jatszott.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6891
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17479 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Vedelem elegge rendbe lett rakva az utobbi meccseken. Jorginho is egyre jobb. Kova, Luiz es pedro ma nagy tanar volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17480 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én vhogy végig nyugodt voltam. Gyűjtögetni kell a pontokat aztán meglátjuk mi lesz :roll: Csak kezdjen már végre Ruben és CHO...

Válasz küldése