Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#8041 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Abra éra utáni első gólt Lukaku szerezte...ne erre nem fogadtam volna

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8042 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. május 7., szombat 17:02
Dante írta: 2022. május 7., szombat 16:51
Szabi írta: 2022. május 7., szombat 16:46 Neto-t még mindig elnézném itt akármelyik szélsőnk helyett... Mennyivel értelmesebb játékos, mint a nyomorult Pulisic.
Én Ruben Neves-t is. Bár ma nem tűnik ki, szerintem bármelyik BL csapatban hasznos lenne.

Neto amúgy Pedro-ra emlékeztet, a munkamoráljára nem lehet panasz, a játékának nem mindig az elvárható a végterméke.
Neto egész szezonban sérült volt kb., mostanában kezd visszalendülni talán abba a formájába, amit tavaly mutatott. Szóval tud ő ennél sokkal többet is.
Mivel számomra szimpatikus volt a "csöves" alatti Wolves néha néztem a meccseiket, főleg mikor nagyobb csapattal játszottak, az alapján, általánosságban gondoltam a Pedro-s hasonlatot.
Az mindenképp elismerésre méltó, hogy mennyire angol foci kompatibilis. A portugál játékosok friss generációjában megvan ez a harciasság, ahogy a City-nek is bevált Cancelo, Silva és Dias, úgy talán itt is lenne helye 1-2 játékosnak, érdemes lenne szemezgetni köztük. (Portugáliaból elsősorban Pedro Goncalves-t gondolnám.)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8043 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Tchouameni tegnapi két gólját lessétek meg, amit a Lille-nek lőtt, ordít a középpályánk egy ilyen játékosért...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#8044 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Alonso, Azpi, Silva tul sok lassu ember, ennyit nem bírunk el kontráknák. Még szerencse hogy Jorginho nincs, momdjuk Ruben se gyors.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8045 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta: 2022. május 7., szombat 16:51
Szabi írta: 2022. május 7., szombat 16:46 Neto-t még mindig elnézném itt akármelyik szélsőnk helyett... Mennyivel értelmesebb játékos, mint a nyomorult Pulisic.
Én Ruben Neves-t is. Bár ma nem tűnik ki, szerintem bármelyik BL csapatban hasznos lenne.

Neto amúgy Pedro-ra emlékeztet, a munkamoráljára nem lehet panasz, a játékának nem mindig az elvárható a végterméke.
Neto egész szezonban sérült volt kb., mostanában kezd visszalendülni talán abba a formájába, amit tavaly mutatott. Szóval tud ő ennél sokkal többet is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8046 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon lightosan játszunk. Persze valahol megértem, de kéne nyerni is 1-2 meccset így a végén.

Mindenki formán kívül van.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8047 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2022. május 7., szombat 16:46 Neto-t még mindig elnézném itt akármelyik szélsőnk helyett... Mennyivel értelmesebb játékos, mint a nyomorult Pulisic.
Én Ruben Neves-t is. Bár ma nem tűnik ki, szerintem bármelyik BL csapatban hasznos lenne.

Neto amúgy Pedro-ra emlékeztet, a munkamoráljára nem lehet panasz, a játékának nem mindig az elvárható a végterméke.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#8048 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Azpi eletveszelyes rank nezve...ma is sok labdat veszit es Netoval szemben semmi eselye
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8049 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Neto-t még mindig elnézném itt akármelyik szélsőnk helyett... Mennyivel értelmesebb játékos, mint a nyomorult Pulisic.
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8050 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Dante írta: 2022. május 7., szombat 16:42 Vajon hány szabályos gólt fog elvenni a bíró?
Lukakunak hala ez igy mondjuk tenyleg les volt, Werner pedig osszeakasztotta a vedo labat.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#8051 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta: 2022. május 7., szombat 16:42 Vajon hány szabályos gólt fog elvenni a bíró?
Les volt sajnos

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8052 Hozzászólás Szerző: Dante »

Vajon hány szabályos gólt fog elvenni a bíró?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8053 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta: 2022. május 1., vasárnap 18:59 Így utólag, lehiggadva már annyira nem bánom, hogy nyertek, örülnék, ha Lampsból sikeres edző lenne. A szurkolóik meg elképesztőek voltak, nem emlékszem, hogy a Chelsea szurkolók valaha támogatták volna ennyire a csapatot, konkrétan a bíró sem nagyon mert döntést meghozni ellenük kétes szituban, a játékosoknak meg nagyon durva extra motiváció lehetett ilyen tábor előtt játszani.
Elég szomorú, ha a spori azér nem mer valamelyik csapat ellen ítélni, mert otthon vannak és félelmetes a hangulat. Az ilyen sporit el kell messzire tiltani mindenféle profi sporttól.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#8054 Hozzászólás Szerző: focimark »

Így utólag, lehiggadva már annyira nem bánom, hogy nyertek, örülnék, ha Lampsból sikeres edző lenne. A szurkolóik meg elképesztőek voltak, nem emlékszem, hogy a Chelsea szurkolók valaha támogatták volna ennyire a csapatot, konkrétan a bíró sem nagyon mert döntést meghozni ellenük kétes szituban, a játékosoknak meg nagyon durva extra motiváció lehetett ilyen tábor előtt játszani.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8055 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sztem tegyen mindenki magának egy szívességet és a döntőt kivéve ne nézzen minket idén, full feleslege, én így tettem ma is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#8056 Hozzászólás Szerző: emsanya »

680. meccsunk volt, nincs tulajdonos, a csapat nehany jatekosa mar mashol van jovore, ki nem szarja mar le ezeket a meccseket, top4 így is meglesz.

A kupa donto az egyetlen ahol még utoljara nagyon bele kell adni mindent, ezek meg oruljenek hogy bent maradnak fos everton.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#8057 Hozzászólás Szerző: Crap »

Idén már nem nézek meccset, csak az időmet vesztegetem vele. A csapat fele fejben már más csapatba képzeli el magát és szarik az egész szezonra. Rohadtul nincs kedvem azt nézni, hogy mindenki leszarja, hogy az Everton húzza az időt, sőt még aszisztalunk is hozzá. Illetve ahhoz se ahogy puhapocs Werner egy védő mellett se tud elfutni mert még egy izmosabb 10 éves is lenyomja.
60. percig kaput eltalálo loves nélkül , helyzet nélkül meg csak a kapuig se tudtunk eljutni, a kieső jelölt ellen.

Willian és Luiz után Chris , Jorgi, Alonso távozása legalább akkora erősítés lesz, mint amikor az a két semmirekellő megélhetési focista lelépett. Alig várom.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#8058 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Pityee írta: 2022. május 1., vasárnap 17:00 4 forduló 5 pont előny.
Annyi szerencsénk van, hogy az üldözők még játszanak egymással is, plusz a Sp*rs a Pool-al is.

De ezzel a játékkal és hozzaallassal még el is lehet baszni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#8059 Hozzászólás Szerző: focimark »

14 - Chelsea have made 14 errors leading to goals in the Premier League since the start of last season, only Everton (15) have made more.

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#8060 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Szégyen……
GO BLUES

Válasz küldése