Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21701 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Másik oldalt nekem tetszett Calvert-Lewin és Davis. Utóbbi úgy néz ki mint egy kislány, de nagyon nem az. Hihetetlen sokat melózik a középpályán, igazi motor. Lewinben pedig szerintem sok van, nagyon összetett kvalitásokkal rendelkezik.
Engem kifejezetten irritalt, hogy allandoan gyalult valakit, vartam vartam mikor kapja mar meg vegre a sargat mar mielott megkapta elotte 2 szabalytalansaggal megerdemelte volna, de amint megkapta ra par percre ugyanott folytatta.
Aztan meg meg az egyik jatekosunkat csititgatta is az ujjat a szaja ele tette, tipikus favago brit paraszt, remelem nehanyszor emberere talal a kozeljovoben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21702 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Voltak borzalmas megoldások, mind a fiatalok mind az öregek részéről. Második félidöre beragadtunk, Willy-nek köszönhetjük h életbe maradtunk. Ampadu-ban lehet valami, nem beszari gyerek, de tényleg rengeteg meccs kell még neki. Musonda teljesen súlytalan volt, de egy gólpassz legalább összejött. Drinkwater hasznos ember lehet ha formába jön.

Parasztok voltak az evertonosok, nem lett sérülés, ez a lényeg.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#21703 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Sajnos számomra rossz volt nézni, hogy egy ilyen meccsen, ilyen keretből is Willian volt a legroszabb, a gólja ellenére is.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#21704 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

a bekapott gólt jól összeszerencsétlenkedte a védelem :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21705 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ampadu nekem kellemes csalódás volt. Persze, természetesen hibákkal játszott hiszen 17 éves és nulla rutinja van ezen a szinten, de ezt szem elött tartván és ettöl függetlenül is a csapat egyik legjobbja volt. Fegyelmezetten játszott, mindig ott van ahol kell lennie. Viszonylag jól védekezik és meglepően jó keresztlabdákat osztogat. Lehet valami a srácból.

Musonda ellenben elszomorítóan gyenge volt, értékelhetetlen a teljesítménye. Sokszor nem találtam a helyén, kerülte a labdát, ha meg megkapta azt el is rontotta. Ezekből a lehetőségekből kell élni a chelseanél.

Akit még kiemelnék az Zappacosta. Meglepően jól cselez, megint látok benne valamit. Nagyon hatékonyan támad és ragad hozzá a labda.

Másik oldalt nekem tetszett Calvert-Lewin és Davis. Utóbbi úgy néz ki mint egy kislány, de nagyon nem az. Hihetetlen sokat melózik a középpályán, igazi motor. Lewinben pedig szerintem sok van, nagyon összetett kvalitásokkal rendelkezik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21706 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Willian megtáltosodott, remélem ez nem csak fellángolás, hanem most mar visszanyeri az "év játékosa" formáját.
Lőtt 1 gólt, egyébként meg ugyanolyan szar volt, mint bármikor máskor...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#21707 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Willian megtáltosodott, remélem ez nem csak fellángolás, hanem most mar visszanyeri az "év játékosa" formáját.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21708 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az Everton az új Stoke.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#21709 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ampadu nagyon nem felnőtt szint még

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21710 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Borzalmas amit az Everton művel, mind a szabálytalanságok terén, rossz nézni.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#21711 Hozzászólás Szerző: béla »

Érdekelne,hogy Ampadu mi a faszért kér el minden labdát a védőktől,ha aztán elszórja...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21712 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hú de rossz meccs eddig :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#21713 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tavaly is több golpassza volt, mint Hazardnak. Teljesen használható ember és mindkét lábbal jól lő. Tegnap meg a wingbackbe rakása is bejött Conténak.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21714 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megyó írta:
edeskeves írta:Raadasul ez a "faszlab" lovi a bombagoljaink nagyreszet is.
Nem Alexis meg Neymar, de lehet nem is teperne ez a ket jatekos ugy a csapatert, mint Pedro.
Vannak szar meccsei teny, de az Optas stat is mutatja, hogy meg igy is eredmenyes.
Szerintem nincs összefüggésben, amiket felsoroltál róla, de mind igaz. Bomba gólokat lő, de ezzel semmit nem vált ki, ami a hiányosságait illeti. Alexis és Neymar is küzd az adott csapatáért, csak nekik nem kell kompenzálni túllelkesedéssel a képességeik hiányát.

Van egy csajod: csúnya is, ostoba is, nem is jó vele a szex, de utcalány jó kajákat főz.

Pedrora/Willianre nem lehet alapozni. 90 percig tart egy meccs és elég sok tényezőből áll. Az nem lehet a kezdetés oka, hogy "ha eltalálja a labdát, akkor néha abból egész nagy gól lesz".
Na de 2017-ben eleg gyakran talalta el a labdat a nehahoz kepest, ha a csapatot nezzuk.
Nem aranylabdas jatekos, de ahogy itt szamon van tartva annal azert boven jobb.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21715 Hozzászólás Szerző: Megyó »

edeskeves írta:Raadasul ez a "faszlab" lovi a bombagoljaink nagyreszet is.
Nem Alexis meg Neymar, de lehet nem is teperne ez a ket jatekos ugy a csapatert, mint Pedro.
Vannak szar meccsei teny, de az Optas stat is mutatja, hogy meg igy is eredmenyes.
Szerintem nincs összefüggésben, amiket felsoroltál róla, de mind igaz. Bomba gólokat lő, de ezzel semmit nem vált ki, ami a hiányosságait illeti. Alexis és Neymar is küzd az adott csapatáért, csak nekik nem kell kompenzálni túllelkesedéssel a képességeik hiányát.

Van egy csajod: csúnya is, ostoba is, nem is jó vele a szex, de utcalány jó kajákat főz.

Pedrora/Willianre nem lehet alapozni. 90 percig tart egy meccs és elég sok tényezőből áll. Az nem lehet a kezdetés oka, hogy "ha eltalálja a labdát, akkor néha abból egész nagy gól lesz".

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21716 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

rafanadal írta:
Николаевич írta:Michy akàrmilyen ügyetlen és fogalmatlan sokszor, akkor is 10 meccsen 7 gólos, 63 percenként betalàl. Érdemes lenne Morata-t és őt egyszerre próbálgatni, mögöttük Hazard-dal.
Hasonlóan igaz ez Pedrora is. Persze nem ennyire jó a mutatója, de 10 meccsen ha jól számoltam megint van 3 gól és 3 gólpassza. Ezt az átlagot, hogy két meccsenként ad legalább egy gólt vagy gólpasszt tavaly is tartotta.
Raadasul ez a "faszlab" lovi a bombagoljaink nagyreszet is.
Nem Alexis meg Neymar, de lehet nem is teperne ez a ket jatekos ugy a csapatert, mint Pedro.
Vannak szar meccsei teny, de az Optas stat is mutatja, hogy meg igy is eredmenyes.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#21717 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

rafanadal írta:
Николаевич írta:Michy akàrmilyen ügyetlen és fogalmatlan sokszor, akkor is 10 meccsen 7 gólos, 63 percenként betalàl. Érdemes lenne Morata-t és őt egyszerre próbálgatni, mögöttük Hazard-dal.
Hasonlóan igaz ez Pedrora is. Persze nem ennyire jó a mutatója, de 10 meccsen ha jól számoltam megint van 3 gól és 3 gólpassza. Ezt az átlagot, hogy két meccsenként ad legalább egy gólt vagy gólpasszt tavaly is tartotta.
https://twitter.com/OptaJoe/status/921704947128897536" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#21718 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Igazság szerint még mindig adná magát a 4-2-4

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#21719 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:Michy akàrmilyen ügyetlen és fogalmatlan sokszor, akkor is 10 meccsen 7 gólos, 63 percenként betalàl. Érdemes lenne Morata-t és őt egyszerre próbálgatni, mögöttük Hazard-dal.
Hasonlóan igaz ez Pedrora is. Persze nem ennyire jó a mutatója, de 10 meccsen ha jól számoltam megint van 3 gól és 3 gólpassza. Ezt az átlagot, hogy két meccsenként ad legalább egy gólt vagy gólpasszt tavaly is tartotta.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21720 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Michy akàrmilyen ügyetlen és fogalmatlan sokszor, akkor is 10 meccsen 7 gólos, 63 percenként betalàl. Érdemes lenne Morata-t és őt egyszerre próbálgatni, mögöttük Hazard-dal.

Válasz küldése