Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#25981 Hozzászólás Szerző: findex »

nem hiszem el bazz.csak azt kellett volna megúszni h az elejébn ne kapjunk gólt!erre tessék!
Carefree, wherever we may be

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#25982 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Ricko írta:Cech,Ferreira,Essien,Terry,A.Cole,Make,Lamps,Mikel,J.Cole,Kalou,Drogba a kezdő :)
Makanak is nagyon fontos szerepe lesz, hogy amennyire csak tudja szűrje a Pool támadásait, főleg Gerrardra és Xabi Alonsora kell majd figyelni, hogy ne tudjanak csak úgy osztogatni, mert ha nem zavarjuk őket akkor bizony 10-ből 8-szor odarakják a társ lábára a lasztit.
A támadószekció szerintem jelen körülmények között a legjobb, én is így állítottam volna fel őket. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#25983 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ricko írta:Cech,Ferreira,Essien,Terry,A.Cole,Make,Lamps,Mikel,J.Cole,Kalou,Drogba a kezdő :)
furcsa hogy pf egyszer csak kezdő lett ujra... amugy sztem az utobbi meccseken amikor berakták ugyan megoldotta a feladatát, de nevetséges mennyire bizonytalan és esetlen volt... nem értem mi lett vele... Ő még enm abba a korba van amikor a 3. gyogyszer azért van hogy emlékezz az első 2 nevére...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#25984 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Cech,Ferreira,Essien,Terry,A.Cole,Make,Lamps,Mikel,J.Cole,Kalou,Drogba a kezdő :)
Yes, We BLUE!!!

bdani94
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. április 29., vasárnap 21:12
Tartózkodási hely: Tass
Kapcsolat:

#25985 Hozzászólás Szerző: bdani94 »

Ma Vissza vágo!!
Chelsea vs Liverpool!!!

HAJRÁÁ CHELSEA!!!!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25986 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:egyrészt kicsit dühös vagyok, mert ez a csapat is képes lett volna újra begyűjteni a bajnoki címet (is)
kepes lett volna, de a mancoknak minden osszejott. egyebkent elismeresem fergienek, olyan csapattal nyerte a bajnoksagot, ami tele van kozepszeru jatekosokkal, akikrol soha nem gondoltam volna, hogy bajonkok lehetnek.
ez van. elvezzek, a kovetkezo jopar evben ugyse lesz eselyuk 8)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#25987 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nemláttam a meccset,de az eredményt látva megsporoltam magamnak egy idegességet!Az égiek is azt akarják h a Manu legyen a bajnok sajna :(
Mostmár "legalább" a 2maradék kupát bekell gyűjteni!És akkor egy jó szezont zárunk!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25988 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:ez van, kemeny szezon volt.
ennyi serulttel, ilyen leosztasban az is szep teljesitmeny, hogy idaig tartottuk a lepest. es ne feledjuk, egyelore meg mi vagyunk a ketszeres bajnokok, minden csapat minket akar megverni. jovore a manusa skalpjat akarja majd a minden csapat, meglatjuk hogy birjak :twisted:
1 kupat mar nyertunk, es 2 masik is csak egy karnyujtasnyira van. ha behuzzuk oket, akkor azert nem mondhatjuk, hogy rossz szezon volt ez. bajnokok ugyse lehetunk mindig.
Egyet kell értenem. Ugyan kavarognak bennem az érzések a csapat teljesítményét illetően, egyrészt kicsit dühös vagyok, mert ez a csapat is képes lett volna újra begyűjteni a bajnoki címet (is), de mindenesetre az sem lebecsülendő, hogy bár lépéselőnyben a rivális, szinte az utolsó percig nyitva maradt a lehetőség. Nem teljesíthetünk 101%-ot minden meccsen, csak ismét az jut eszembe, hogy a Bolton ellen is lehet, hogy elég lett volna a 90%, mi pedig nyújtottunk 79-et :) Sok - és komoly - sérülés hátráltatott minket, ezt nem lehet elfejeteni, bár a saját szurkolóinkon kívül hajlamosak erre az emberek, mert hát Cech, Terry, Seva, Essien, Joe Cole, Robben több, mint 1 hónapot kihagyott, sőt, többet is, Carvalho is hiányzott, stb. egyedül Lampard és Drogba volt talán, aki az idényben lényegében bármikor rendelkezésre állt. Na mind1... talán idén, de ha mégsem, majd jövőre .)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25989 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez van, kemeny szezon volt.
ennyi serulttel, ilyen leosztasban az is szep teljesitmeny, hogy idaig tartottuk a lepest. es ne feledjuk, egyelore meg mi vagyunk a ketszeres bajnokok, minden csapat minket akar megverni. jovore a manusa skalpjat akarja majd a minden csapat, meglatjuk hogy birjak :twisted:
1 kupat mar nyertunk, es 2 masik is csak egy karnyujtasnyira van. ha behuzzuk oket, akkor azert nem mondhatjuk, hogy rossz szezon volt ez. bajnokok ugyse lehetunk mindig.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25990 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Steffi írta:
ZenZo írta:
bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
ballack idén már nem játszik, meg is műtötték, ha jól tudom. :cry:
Ja, megműtötték, idén már nem játszhat a legújabb infók szerint.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#25991 Hozzászólás Szerző: Steffi »

ZenZo írta:
bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
ballack idén már nem játszik, meg is műtötték, ha jól tudom. :cry:
Hajrá Kékek!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25992 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:
Szerintem meg a BL-ben kezdjen Kalou ÉS Seva is, ma mindketten jók voltak, támadókra meg szükség van. (Ez után a mai meccs után legalább nyerni kellene...) Amúgy Joey ma nem volt valami jó, ennek ellenére biztosan ő játszik majd Ballack helyett, aki sérült... :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#25993 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

délután írtam h ez a np nem lehet rosszabb...TÉVEDTEM:Carvalho nem játszhat az anfielden :cry: :cry:

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#25994 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

bules írta:
Matuszka írta:
bules írta:Igazad van, semmi sincs veszve!
már ne is haragudj,de te tudsz olvasni???
Lamp8 azt írta,h behozhatatlan
mourinho hsz-jére értettem, mikor írtam azt hogy van remény, akkor még az volt a legfrissebb hsz.
akkor nem mondtam semmit :oops:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#25995 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hmm nem olvastam vissza a hszeket annyi van de ez egy annyira jo nap hogy elmentem a meccs után és vettem 2 üveg pezsgőt meg egy jagert :)(este meg kell ünnepelni a sikert...)
a meccshez nem tok sokat hozzá füzni, JAH DE!, remélem Kalou kezd majd seva helyett a pool ellen és remélem Joey ballack helyett :)
jah már alig várom a motm topciot nem is tom kire nyomjak legszivesebben mindre szavaznék :twisted:

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#25996 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Sheva lecserélése sztem meccs előtt megvolt beszélve, hogy félidőt-félidőt játszanak Drogbával. A meccsről inkább nem írom le a véleményem... MOTM: Kalou v. Geremi
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25997 Hozzászólás Szerző: undertow »

ezt nem fogom visszaolvasni, azt hiszem.

ertelmetlen barkit is szidni, a kezunkben volt a lehetoseg de nem eltunk vele. ez van. iden a manusa lesz a bajnok, es tegyuk hozza nem is erdem nelkul.
majd jovore lemossuk oket.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#25998 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért ezt köszönjük meg az evertonnak is!szégyen hogy ilyen kapusok is kezdők a premier ligában!királya nem csinált ilyeneket!phil neville szép gólt rúgott utána pedig feladták!azt pedig ele hiszem hogy 2-2t játszottunk!első félidőben olyan ézrésem volt hogy ezt simány nyerjük!de most se mentek be a nagy helyzetek és megint meg bosszúlta magát!liverpool ellen ha nem egy ép carvalho játszik végünk!robben nekem hiányzik,kalout pedig nem értem szélen megcsinálja a cselt befelé és nem meri elvállani!néha akor passzol amikor nem kéne és akkor nem amikor kéne!
mindörökké chelsea!!

Lamp8

#25999 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

nem tudom elképzelni h 5 pont előnyt a bajnokság hajrájában el fog veszteni a mu

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26000 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Lamp8 írta:
mourinho írta:
Lamp8 írta: de nem maradt hanem 5 lett belőle! kicsit más mint a 3
es a 3 is kicsit mas mint az 1 ha igy nezzuk. emberek ennyire nem biztok a kedvenc csapatotokban? 3 meccs. rengeteg van meg hatra.
3 meccs, 9 pontot lehet szerezni alatta, nekünk meg 5 a hátrányunk. sztem behozhatatlan
aha. ebbol ugye mindenki ugy szamol, hogy verjuk az mu-t. azaz 3 pont hatrany. egyszer kikell kapniuk. es a city pedig biztosan nyomni fog. varosi rangado. mig ismetlem a whu-nak borzasztoan kell a siker. viszont sajnos az arsenalnak is a dobogohoz, az evertonnak meg a kupaszerepleshez.

Válasz küldése