Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4797
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20861 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta:Mind1 mert ha tegnap be ver 1 gólt mondjuk az uccsót amivel nyerünk is, nem igazán érdekelne senkit a másik kettő es kb egy isten lenne.
Ha ez, ha az... nem tette, ennyi.
kazomester írta:https://twitter.com/twitter/statuses/948678450998587393 Jöjjön akkor a másik oldalról is a videó.
Karma is a bitch, isn't it?! Most reménykedhetsz, hogy a jó öreg Emenalo bácsi dob a hercegségből egy mentőövet és nyáron fair áron elviszik, mielőtt lenullázza a srác magát és eladhatatlan lesz, mint Nando :lol:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20862 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mind1 mert ha tegnap be ver 1 gólt mondjuk az uccsót amivel nyerünk is, nem igazán érdekelne senkit a másik kettő es kb egy isten lenne.
Ez meg most így jött össze így ezen csámcsog mindenki, én is a sajtó meg kb minden Chelsea szurkoló.
Nekem ennek ellenére is van egy pozitív (bizakodó) véleményem róla az meg had döntsem el mi alapján akár az a videó alapján is, lényeg hogy nem a tegnapi formája alapján :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20863 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/twitter/statuses/948678450998587393 Jöjjön akkor a másik oldalról is a videó.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20864 Hozzászólás Szerző: béla »

laczze írta:
béla írta:
laczze írta:
Igen ezeket bebaszta, most akkor mi a gondod?
Hagyjuk erre majd az idő ad választ. Visszatérünk erre szeton végén vagy a 19 es szezon végen.
Az,hogy egy goal compilation alapján leszűröd azt,hogy Madridban utcalány jó volt és bebaszta a helyzeteit. Érted,egy videó alapján,amiben a góljait válogatták össze. Nyilván nem fogják egy ilyen videóba betenni a kihagyott helyzeteit.

https://www.youtube.com/watch?v=0j_EZ_aHtE8" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a csávó kéne nekünk,sose baszakodott, simán bebaszta a lehetőségeit!
Szimplán azokra a helyzetekre gondoltam. Azok pont olyan helyzetek amiket jól megoldott, es beverte ami meg már tény.
Egyszerű lekövetkeztetés, hogy ha ott megtudott oldani olyan helyzeteket itt is képes lenne rá.
Az a cinizmus amit te is lerendezel itt egy utcalány elkúrt meccs után ( Morata szempontjából) az nonszensz. Amikor mesterhármast vert a Stoke nak vagy a Mu ellen megnyerte a meccset nekünk akkor jó volt most meg mehet a p*ba.
Mind1 ez innentől 2 részre szakad a fórum Morata megítélése révén, szezon végén kiderül hol az igazság.
Akkor frissítsd fel az emlékezeted, a leigazolásakor se örültem neki, az első 4 meccse után (amikor 3/2 gól/gólpassznál járt,mindet fejjel szerezve) is azt mondtam,hogy lábbal kellene most már mutatni valamit.

Érted,lőtt 15 gólt a Realban, erre te benyögöd,hogy ez alapján a 15 gól alapján TOP3 csatár lesz néhány éven belül, miközben fingod sincs arról,hogy 10,50 vagy 120 helyzetet baszott el a tavalyi szezonban.

Ettől függetlenül még beindulhat,és lehet egy gólfosó gép, meg aranycipős meg a faszom, de ezt ne ebből a videóból szűrjük már le, mert megőrülök.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20865 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én csak azért linkeltem be, mert sokan már megkérdőjelezik, hogy be tud fejezni egy akciót. Tavaly nem is volt kiemelkedő a fejjátéka, kifejezetten a helyzetkihsználás volt az erőssége.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20866 Hozzászólás Szerző: laczze »

béla írta:
laczze írta:
Igen ezeket bebaszta, most akkor mi a gondod?
Hagyjuk erre majd az idő ad választ. Visszatérünk erre szeton végén vagy a 19 es szezon végen.
Az,hogy egy goal compilation alapján leszűröd azt,hogy Madridban utcalány jó volt és bebaszta a helyzeteit. Érted,egy videó alapján,amiben a góljait válogatták össze. Nyilván nem fogják egy ilyen videóba betenni a kihagyott helyzeteit.

https://www.youtube.com/watch?v=0j_EZ_aHtE8" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a csávó kéne nekünk,sose baszakodott, simán bebaszta a lehetőségeit!
Szimplán azokra a helyzetekre gondoltam. Azok pont olyan helyzetek amiket jól megoldott, es beverte ami meg már tény.
Egyszerű lekövetkeztetés, hogy ha ott megtudott oldani olyan helyzeteket itt is képes lenne rá.
Az a cinizmus amit te is lerendezel itt egy utcalány elkúrt meccs után ( Morata szempontjából) az nonszensz. Amikor mesterhármast vert a Stoke nak vagy a Mu ellen megnyerte a meccset nekünk akkor jó volt most meg mehet a p*ba.
Mind1 ez innentől 2 részre szakad a fórum Morata megítélése révén, szezon végén kiderül hol az igazság.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20867 Hozzászólás Szerző: béla »

laczze írta:
Igen ezeket bebaszta, most akkor mi a gondod?
Hagyjuk erre majd az idő ad választ. Visszatérünk erre szeton végén vagy a 19 es szezon végen.
Az,hogy egy goal compilation alapján leszűröd azt,hogy Madridban utcalány jó volt és bebaszta a helyzeteit. Érted,egy videó alapján,amiben a góljait válogatták össze. Nyilván nem fogják egy ilyen videóba betenni a kihagyott helyzeteit.

https://www.youtube.com/watch?v=0j_EZ_aHtE8" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez a csávó kéne nekünk,sose baszakodott, simán bebaszta a lehetőségeit!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20868 Hozzászólás Szerző: laczze »

béla írta:
laczze írta:
emsanya írta:Morata tavalyi goljaibol néhány, nem sok fejes, szinte mind ziccer:

https://youtu.be/Yb9Ietet3Kc" onclick="window.open(this.href);return false;

Csak nem érte el őt is az átok??? Sheva, Torres. Csak megindul az a ketchupos köcsög!
Azért ott szépen bebaszta az 1v1 eket gondolkodás nélkül. Meg távolabbról is. Itt se lesz gond csak rohadt görcsös szét izgulja ezért darabos a játéka egy része. Ez a videó csal megerősít abban, hogy miénk a jövő Top 3 csatárának egyike.
Fhuu, van baj.
https://www.youtube.com/watch?v=wQydusxYHss" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézd már, nálunk is hogy bebaszta a helyzeteit!
Igen ezeket bebaszta, most akkor mi a gondod?
Hagyjuk erre majd az idő ad választ. Visszatérünk erre szeton végén vagy a 19 es szezon végen.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20869 Hozzászólás Szerző: béla »

laczze írta:
emsanya írta:Morata tavalyi goljaibol néhány, nem sok fejes, szinte mind ziccer:

https://youtu.be/Yb9Ietet3Kc" onclick="window.open(this.href);return false;

Csak nem érte el őt is az átok??? Sheva, Torres. Csak megindul az a ketchupos köcsög!
Azért ott szépen bebaszta az 1v1 eket gondolkodás nélkül. Meg távolabbról is. Itt se lesz gond csak rohadt görcsös szét izgulja ezért darabos a játéka egy része. Ez a videó csal megerősít abban, hogy miénk a jövő Top 3 csatárának egyike.
Fhuu, van baj.
https://www.youtube.com/watch?v=wQydusxYHss" onclick="window.open(this.href);return false;

Nézd már, nálunk is hogy bebaszta a helyzeteit!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20870 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:Morata tavalyi goljaibol néhány, nem sok fejes, szinte mind ziccer:

https://youtu.be/Yb9Ietet3Kc" onclick="window.open(this.href);return false;

Csak nem érte el őt is az átok??? Sheva, Torres. Csak megindul az a ketchupos köcsög!
Azért ott szépen bebaszta az 1v1 eket gondolkodás nélkül. Meg távolabbról is. Itt se lesz gond csak rohadt görcsös szét izgulja ezért darabos a játéka egy része. Ez a videó csal megerősít abban, hogy miénk a jövő Top 3 csatárának egyike.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20871 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó hszére kommentelve, most a fórum 90% meg fog kövezni, de az a véleményem, hogy túlbecsüljük Hazardt.
Hazard Top 3 a posztján de sajnos nem az első. A benne rejlő potenciál nagyobb dolgokat rejt mint itt és valóban jobb társakkal nagyobb dolgokra lenne képes, de a hátán nem tudja vinni a csapatot mint Pl Cr de hát nyilván nincs is azon a szinten.
Lehet szidni Moratat jogosan de Hazard is tehetett volna akkor szívességből egy gólt. Persze mindig ez sem lehet csak ennél azért többször kéne mentenie.
Az sem véletlen hogy annyira nem ragaszkodik hozzá a Real... tuti beférne valószínüleg tuti akarták/akarják is és mi nem engedtük el vagy ő sem akart kitudja, de a legnagyobb mérce, hogy annyira igazán nem is akarják ha itt marad.
Imádom Hazardt mert ő a legjobb játékosumk magason. Sokkal jobb mint egy Salah csak ez számokban durván megbukik.
Talán neki is többet kéne vállalni, lőni mint ahogy teszik más támadók/szélsők, biztos Hazard is több gólos lenne.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20872 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Morata tavalyi goljaibol néhány, nem sok fejes, szinte mind ziccer:

https://youtu.be/Yb9Ietet3Kc" onclick="window.open(this.href);return false;

Csak nem érte el őt is az átok??? Sheva, Torres. Csak megindul az a ketchupos köcsög!

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#20873 Hozzászólás Szerző: DrAd »

antimaci írta: Egyébként bírom, hogy nő folyamatosan az átigazolási díja a fórumon, a kihagyott ziccerek után. Nyáron még 50 milla volt, decemberben már 60-65, tegnap már 75 milláért vettük, pár post-tal később már 80 milliós igazolás. :lol: :lol:
Igen, ezt én is megfigyeltem, elég vicces :D Viszont van rá magyarázat, mivel ha jól tudom 62 millió euróért vettük, plusz bónuszok különféle kritériumok teljesülése esetén, ami akár a 100 millió eurót is elérheti. Valamint attól is függ, hogy éppen fontban, vagy euróban írod az árat, így igazából mindenkinek igaza van :D csak jobban lehet szidni, egy nagyobb ár említésével.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#20874 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
rafanadal írta:- feltunt nektek is hogy Hazard egyre tobbszor es egyre batrabban probal meg bal labbal lovoldozni?
Nekem az tűnt fel, hogy tökéletesen le lehet olvasni az arcáról a kétségbeesést és a kínt, amit meccsről meccsre át kell élnie. Baromira villantani kéne mellé pár embert, mert tragédia, hogy a hátán kell cipelnie a támadásainkat.
Egyetértek. Pont azt látom az arcán, amit Costa kevésbé próbált meg takarni tavaly, hogy a fasza ki van azzal, hogy nincs kivel játszania.
Ezt az egyet nem tudom negatívként értékelni Costa, vagy Hazard részéről. Ha tele vannak ambícióval és látják, érzékelik, hogy kimagasló játékosok, akkor frusztráló lehet: 1, a nyomás, ha én nem, akkor senki, 2, elveszti az ember a motivációját, amikor 100 helyzetből (nem pont ziccerre gondolok, lehet ez kulcspassz is, akármi) 80% elhal mások bénázása miatt.

Amikor Modric kiugratni készül Ronaldt, vélhetően CR nem úgy áll hozzá, "biztos túl hosszú labdát ad megint"

Hazard és Fabregas tudása top kvalitású, jelenleg nincs rajtuk kívül a csapatban (támadás szempontjából) kiemelkedő játékos. Az egyiket alig használjuk és lassan "öreg" is lesz, a másik fejben szerintem már a Realban tolja. És ez most nem negatív forgatókönyv. Nyert 2 PL címet, a Bl-re, hogy számottevően növeljük az esélyeinket (rövid távon), nagyon mélyen bele kellene nyúlni a zsebünkbe.
Restellem, hogy ezt kell írnom, de nincs értelme itt maradnia. A fizetését, vagy akár többet is, kb bárhol megkaphat, a jelenlegi bajnoki cím már megvan neki és legalább 3 csapat van, ahol a Bl esélyei szinte objektívan nagyobbnak mondhatóak.

antimaci
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20875 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Igazából a nyáron felmerült, mozdítható nevek közül (Lukaku, Lacazette) egyik sem játszik jobban a PL-ben. Ráadásul Lukaku papíron "értékesebb" kerettel rendelkező csapatban játszik és PL tapasztalata is van. Belotti-val sem vagyok biztos, hogy előrébb lettünk volna.
ICARDI???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Persze ez nem mentség a kritikán aluli helyzetkihasználásnak. Remélhetőleg ez csak átmeneti periódus. Nyáron a fórumon valaki azt mondta, hogy Torres szintű csatárrá nőheti ki magát pár év múlva, nem gondoltam volna, hogy ezt így értette :lol: :lol:

Egyébként bírom, hogy nő folyamatosan az átigazolási díja a fórumon, a kihagyott ziccerek után. Nyáron még 50 milla volt, decemberben már 60-65, tegnap már 75 milláért vettük, pár post-tal később már 80 milliós igazolás. :lol: :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20876 Hozzászólás Szerző: kazomester »

rafanadal írta:- feltunt nektek is hogy Hazard egyre tobbszor es egyre batrabban probal meg bal labbal lovoldozni?
Nekem az tűnt fel, hogy tökéletesen le lehet olvasni az arcáról a kétségbeesést és a kínt, amit meccsről meccsre át kell élnie. Baromira villantani kéne mellé pár embert, mert tragédia, hogy a hátán kell cipelnie a támadásainkat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20877 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Morata helyezkedése sem az igazi. Nézd meg Costa hogy helyezkedett, mindig résen volt és várta a labdát a leshatáron, morata ehhez képest van hogy Alonso helyén szaladgál amivel zavarja egyrészt a spanyolt, másrészt nincs érkező középen max Hazard aki teljesen nulla a 16oson belül, védők gyűrűjében.

Mára lehiggadván én is azt mondom, hogy legyen továbbra is alapember, de kapjon több lehetőséget Michi hogy nyáron valamelyiket vagy mindkettőt jópénzért eladhassuk - persze nem ez a realitás, valszeg 3-4 évig megtartjuk akármilyen kupac szar is lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#20878 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nehany eszrevetel:
- feltunt nektek is hogy Hazard egyre tobbszor es egyre batrabban probal meg bal labbal lovoldozni?
- Moratat nem szabad kitenni, menedzseri szempontbol tokonszuras lenne. Alapveto szabaly, hogy onbizalomhianyost folyamatosan jatszatni kell, mert maskepp az eletben nem tesz szert ra. Ha kitesszuk, akkor el is bucsuzhatunk tole, marpedig van 10 golja, jol mozog, jol helyezkedik. A befejezeset kell kijavitani es dolgozni rajta es jo lesz. Tovabba ha ot kitesszuk, akkor Batshuayi fogja lenyomni a szezon hatralevo reszet? Lehet tobbet vesztunk, mint amennyit nyerunk. Ezt csak ok tudjak, akik latjak, hogy edzeseken mi tortenik es miert nem jatszik Batshuayi.
- Willian minden egyes alkalommal kiakaszt. Alig par percre allt be tegnap es hatul a kapu elott elkezdett cselezni es befele passzolni. Azt hittem bokanfosom magam mikor lattam mit csinal. En ot szeretnem ha tavozna leghamarabb. Szamomra ezerszer inkabb Pedro, mint o.
- Amikor vegre lesz egy jobb szelsonk szetszedjuk az egesz bajnoksagot. Mert jelenleg meg neha Azpilicueta vagy Zappacosta segitsegevel is jok vagyunk amikor ott el tudnak indulni, de egy igazi jobb szelso kincs lenne. Bal oldalrol Hazard es Alonso eleg jok, de jobb oldalon nincs akkora minoseg, igy a vedelem is tudja, hogy nagyjabol melyik oldalra kell figyelni. Szerintem ezert is van sok golunk jobb oldalrol, mert minden vedelem fel van borulva egy kicsit bal iranyba es a vedekezo kozeppalyasok is inkabb arra zarnak vissza, hogy Hazardnak ne legyen terulete.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4797
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20879 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:
laczze írta:Jogos. De Torres egy szezon alatt lőtt 8!! gól a legjobb szezonjában ( összesen a 4 alatt 20 at )
Addig Morata fél szezon alatt akasztott újoncként 10 et ( Torres akkor 1-et ) Ez azért így már ad indokot a pátyolgatására Torres ellenére is.
utcalány gyorsan össze kell szednie magát, mert 1 az 1ben halott a csávó. Nem vagyok lelkileg felkészülve, hogy évekig ezt nézzem :(
Na, a post-match conference alapján betárazhatsz pirulákból...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20880 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Jogos. De Torres egy szezon alatt lőtt 8!! gól a legjobb szezonjában ( összesen a 4 alatt 20 at )
Addig Morata fél szezon alatt akasztott újoncként 10 et ( Torres akkor 1-et ) Ez azért így már ad indokot a pátyolgatására Torres ellenére is.
utcalány gyorsan össze kell szednie magát, mert 1 az 1ben halott a csávó. Nem vagyok lelkileg felkészülve, hogy évekig ezt nézzem :(

Válasz küldése