Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16101 Hozzászólás Szerző: focimark »

Alonso nem tudom, hogy mit tervez amúgy a beadásainál, de az a baj, hogy szerintem ő sem.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16102 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az előző meccsen 2 pontot érő védése volt. A védelmünk rendre nyomás alá helyezi, ezért szerintem rettentő túlzás "cech-ezni", előtte egy világklasszis sor állt. Az hogy Azpi nem néz a háta mögé tehát azt feltételezi, hogy nincs ott senki nem Kepa hibája. Ráadásul az előző meccsen is beszopta ezt a baszkunk, de óriási szerencsével behúzták a lest. A védelmén egyébként kár kiakadni, már nem az a lényeg, hanem hogy a támadójáték eredményes legyen. Willian-nek ma nincs haszna, rombolja az összes támadást, Abraham-et nem találják a beadások, ezért hoznám is be CHO-t. Nem lehetetlen egyenlíteni, de bele kell nyúlni a meccsbe és többet nem szabad hibázni. Kaptak három gólt ajándékba...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16103 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Moldván írta:Kezdhetné hátulról mondjuk Kepával, az öreg is tud ennyit, hogy áll a kapuban és kiszedi a hálóból. Talán még 1-2 labdába bele is kapna, nem úgy mint ez a pöcsköszörű.
Hétvégén azért csak megmentett nekünk 2 pontot ez a "pöcsköszörű"... Benne van nyilván a mai gólokban, de a harmadikhoz azért kellett egy ordas nagy szerencse is, ami persze általában ellenünk van idén.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16104 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Kezdhetné hátulról mondjuk Kepával, az öreg is tud ennyit, hogy áll a kapuban és kiszedi a hálóból. Talán még 1-2 labdába bele is kapna, nem úgy mint ez a pöcsköszörű.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16105 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ideje lenne elkezdenie rotálni Lampard-nak, mert mostmár rendszeresen majdnem ugyanaz a kezdő és kezd meglátszani a játékunkon is... És most nem említek meg 1 embert sem, általánosságban mondom.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16106 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát ezt a meccset megköszönhetjük Kepa-nak és old man Azpinak. Nyilván Tammy öngólja sem volt az előnyünket, de szerintem kevésbé súlyos hiba, mint a másik kettő. Szomorú, hogy az ajaxnak meg sem kellett izzadnia. Jó lenne valahogy döntetlenre menteni.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16107 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na jó! Akkor most már leírom, amit tíz perce akartam: itt ma nem nyerünk! Kipics lesz!

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16108 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Kepa újfent egy vicc már másodszor a meccsen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16109 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az is jó egyébként, hogy Hajdú B. úgy közvetít BL-meccset, hogy nincs tisztában az új szabályokkal (mi történik, ha játékvezetőt érint a labda). Ideje lenne már őt is nyugdíjba küldeni, mert legalább annyira gyenge, mint a védelmünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16110 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Crap írta:Kepaval mi a tök van? Egyet előre lép és meg fogja két kézzel ezt a beadást. Szerintem itt ő sokkal jobban be aludt mint azpi sajnos.
Igen, nem akartam írni, hogy ezt Cech barátunk kihugyozta volna, de jah valószínüleg ez történt volna. :)

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16111 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kepaval mi a tök van? Egyet előre lép és meg fogja két kézzel ezt a beadást. Szerintem itt ő sokkal jobban be aludt mint azpi sajnos.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16112 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nevetséges ez a védelem.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16113 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Én már azt hiszem, imádom ezt a faszit. És már a Bridge is!

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16114 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Jól kezdődik. :D Remélem berúgjuk.

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16115 Hozzászólás Szerző: Crap »

Lampard nagyon szimpatikus és jófej ember, ez egyszerűen minden gesztusából látszik. Viszont, mikor már meglesz a kellő tisztelet minden irányból és nagyobb célokért akarunk küzdeni el kell majd kezdenie olyan szemétkedéseket, mint amit Klopp illetve Pep csinál egy egy vesztésre álló meccs után. Kíváncsi vagyok más mit szól ehhez, de én úgy látom, hogy ez a töketlen bírói kar, egyszerűen ezt kívánja. A fenti két edzőtől úgy félnek mint a tűztől és elképzelhetetlen, hogy egy ilyen tizenegyest befújtak volna nekik. Ugyanez a United is, csak őket a top 1 brand miatt kell nyomniuk. Illetve nem csak a tizik, de a mezőnyjátékra is érvényes ez. A pool mostani meccsénél az utolsó 25 perc összes kétes ítéletét a Pool nyerte ezzel esélyt se adva a Villanak az időhúzásra vagy egy előre ívelésre.

Rohadtul nem szimpatikus, de Mou szerintem teljesen jól látta ezt anno, csak ő sajnos meg már túltolta a pszichoterrort.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16116 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Deulofeu a legjobbaktól tanulta a szakmát fiatalabb korában, ezt azért meg kell jegyezni, ma tudta is kamatoztatni efféle rátermettségét. Pont azon elmélkedtem a VAR közben, hogy ezt a Liverpoolon kívül senkinek se fújják be, őket szokták hasonló tizikkel megtolni ha nem megy nekik és meg kell velük nyeretni a meccset. A hétközi szintén véleményes büntető után befújtak most egy még nevetségesebbet, technikai segítséggel. Remélhetőleg a következő kettő már a mi javunkra történik majd.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#16117 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Ha a JV más itéletethoz meg KÖTELEZŐEN visszanézetném vele hozza meg ő a döntést. A világon sehol se tizi ez. Kontakt? És ettől elesik fáziskéséssel mert látja, hogy esélye sincs megjátszani felkell sír és tizi :lol: :lol: :lol:

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#16118 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

koni0725 írta:Kar, hogy ilyen meleg lett a pite a meccs vegere, a 11-esrol mar tobben leirtak elottem a velemenyem...

Akirol nem esett eddig emlites, de mindenkepp szeretnem kiemelni az Zouma, legalabb ket oriasi blokkja volt, ami fixen kapura ment volna...
Zouma nagyon jó volt ma, mellette dicséretet érdemel szerintem még Kovacic, nagyot ment ma ő is. Jorginho pár butaságon kívül egyébként szintúgy rendben lehozta a meccset, Mount hatalmas lövésének pedig külön örültem.

Willian viszont elég katasztrófa volt, pár jó indításon, illetve egy szögleten kívül elég vakon volt ezen a találkozón.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16119 Hozzászólás Szerző: Pityee »

koni0725 írta:Kar, hogy ilyen meleg lett a pite a meccs vegere, a 11-esrol mar tobben leirtak elottem a velemenyem...

Akirol nem esett eddig emlites, de mindenkepp szeretnem kiemelni az Zouma, legalabb ket oriasi blokkja volt, ami fixen kapura ment volna...
Bezony, ma Zouma jobban tolta mint Tomori, de azért ahhoz képest hogy Zoumának van PL tapasztalata, nincs nagy különbség. Ma belenéztem a Bournemouth meccsbe és Aké nagyon magabiztosan játszott, tetszett, elférne itt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#16120 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Kar, hogy ilyen meleg lett a pite a meccs vegere, a 11-esrol mar tobben leirtak elottem a velemenyem...

Akirol nem esett eddig emlites, de mindenkepp szeretnem kiemelni az Zouma, legalabb ket oriasi blokkja volt, ami fixen kapura ment volna...
211! NEW RECORD!

Válasz küldése