Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Anyn
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. november 1., szerda 16:23
Kapcsolat:

#26801 Hozzászólás Szerző: Anyn »

kdako írta:
ZenZo írta:
kdako írta:Megmerem kockáztatni, hogy a szezon eddigi három legjobb meccsében benne van (a másik a kupadöntő és a hazai Barca-meccs) ez is. Mármint az általunk mutatott teljesítmény alapján. A csapat tényleg minden szempontból kiváló volt.
Hát, azért a 2-3 Everton elleni idegenbeli is ott volt nagyon...
Tényleg, azt szinte elfelejtettem.
pedig az felejthetetlen! :D nálam egyenlőre az a meccs viszi a pálmát az idei szezonban...
My heart belongs to Chelsea.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26802 Hozzászólás Szerző: Ricko »

undertow írta:
Ricko írta:Mikel=Maka
tavolrol sem. mikel tamado kozeppalyas.
igaz, ahogy tegnap is lattuk, egy sorral hatrebb is elboldogul. de ez egyreszt a tehetsege pazarlasa, masreszt meg ha mar egy vkp-hoz kell hasonlitani a stilusat, akkor inkabb vieira es nem maka.
Ezen a meccsen gondoltam :roll: :?:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26803 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ricko írta:Mikel=Maka
tavolrol sem. mikel tamado kozeppalyas.
igaz, ahogy tegnap is lattuk, egy sorral hatrebb is elboldogul. de ez egyreszt a tehetsege pazarlasa, masreszt meg ha mar egy vkp-hoz kell hasonlitani a stilusat, akkor inkabb vieira es nem maka.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26804 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Na végre belendülünk :D nagyon tetszett ez a meccs is :!: Cech ami kapura ment azt kivédte vagy megfogta,A.Cole sztem nagyon jó vétel volt,Diarra egyértelműen szenzánciós :) Terry és Carva tette a dolgát.Mikel=Maka :D SWP CSAK ÍGY TOVÁBB!!!Ballack-ot és Lamps-t TILOS együtt játszatni (sztem),Sheva zseniális volt és Drogba mellelése sem volt semmi :) GO BLUES!!!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26805 Hozzászólás Szerző: undertow »

dehogy muszaj. gyakran meg lehet oldani maskepp is. csak hat ricky inkabb becsuszik, ha lehet. jol csinalja, de ilyenkor mindig ott van a lehetoseg a hibara is.
terry nem csak ezt tudja fantasztikusan, de azt is, hogy mikor lehet es kell becsuszva szerelni es mikor jar ez tul nagy veszellyel.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26806 Hozzászólás Szerző: Oziris »

undertow írta:
Oziris írta:Amugy sztem Carvalho a világ legjobban becsuszó védője!
nem rossz, de semmikep sem a legjobb. pl terry is jobb. csak nem csinalja olyan gyakran, mert veszelyes.
carvalho is, 10bol 8-9szer ugyan elrugja a labdat, de a neha bizony csak seggreul es rohogve elviszik mellett a labdat. ha sikerul akkor persze nagyon latvanyos szereles, viszont ha nem akkor szinten latvanyos hiba. ezert fogunk carvalhotol idonkent ujra es ujra csunya hibakat latni.
engem egyebkent teljesen leboeufre emlekeztet, csak hulyebb a haja :lol:
A haja mi :lol:
Sztem jobban csuszik be mint Terry,és többször!Veszélyes hát,de ha muszáj!Ebben sztem jobb!Amugy Terry a legjobb védő a világon!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26807 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mikel tényleg jó volt tegnap. Nekem egy valami tűnt fel. Elég öregurasan mozog, mintha nem 20, hanem 30 éves lenne. Amúgy, ha nem állítattja kimagát évente kétszer, akkor tényleg jó lehet.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#26808 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Mikel játéka nekem is nagyon tetszett...kezd ráérezni a srác és látszik rajta hogy nem véletlenül akarta megvenni a MU..diarra frenetikus, számomra az év felfedezetje...eddig csak ücsörgött a kispadon, néha kapott 2 percet...most meg...hajt, küzd, okosan játszik, megbízható...A játék annyira nem volt rossz, de a Sp*rs apró passzos játéka szépen be tudott zavarni a védelmünknek...továbbmentünk és ez a lényeg...jöhet a Blackburn.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26809 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:egyébként nekem diara jobb védőként sokkal jobban tetszik mint védekező k.pályásként ! jobb hátvédként gyózott+,hogy helye van a csapatba,eredeti posztján nem mutatott még maradandót !
nyilvan, full backet konnyebb jatszani mint a maka posztot betolteni. ahhoz sokkal tobb tapasztalat kell. talan 1-2 ev mulva, addig meg tanulhat nehany dolgot a srac a jo helyezkedes rejtelyeirol makatol ;)
mikel támadobb felfogásunak tartom annál amit tegnap mutatott,sőt akár még ballack helyén is eltudnám képzelni !
nem lenne meglepo, mert mikel tamado kozeppalyas. tegnap szuksegbol jatszott hatrebb.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26810 Hozzászólás Szerző: undertow »

Oziris írta:Amugy sztem Carvalho a világ legjobban becsuszó védője!
nem rossz, de semmikep sem a legjobb. pl terry is jobb. csak nem csinalja olyan gyakran, mert veszelyes.
carvalho is, 10bol 8-9szer ugyan elrugja a labdat, de a neha bizony csak seggreul es rohogve elviszik mellett a labdat. ha sikerul akkor persze nagyon latvanyos szereles, viszont ha nem akkor szinten latvanyos hiba. ezert fogunk carvalhotol idonkent ujra es ujra csunya hibakat latni.
engem egyebkent teljesen leboeufre emlekeztet, csak hulyebb a haja :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26811 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Megmerem kockáztatni, hogy a szezon eddigi három legjobb meccsében benne van (a másik a kupadöntő és a hazai Barca-meccs) ez is. Mármint az általunk mutatott teljesítmény alapján. A csapat tényleg minden szempontból kiváló volt.
Hát, azért a 2-3 Everton elleni idegenbeli is ott volt nagyon...
Tényleg, azt szinte elfelejtettem.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26812 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
kdako írta:Kezdek elbizonytlaanodni: a hagyomány szerint semleges pálya az elődöntő, de most is mást mondtak. Ki tud erről?
semleges.
valoszinuleg az old traffordon lesz a meccs.
Vagy Villa Park?
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#26813 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

egyébként nekem diara jobb védőként sokkal jobban tetszik mint védekező k.pályásként ! jobb hátvédként gyózott+,hogy helye van a csapatba,eredeti posztján nem mutatott még maradandót ! mikel támadobb felfogásunak tartom annál amit tegnap mutatott,sőt akár még ballack helyén is eltudnám képzelni !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26814 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
kdako írta:A Tottenhamnek befújt viszont nem volt az, Riccy nem érte a lábát. Max. a hátulról való becsúszás büntethető.
Ha őszinték akarunk lenni, be kell látni, hogy ez jogos volt. Pontosan azért mert hátulról jött a becsúszás és nem érte el a labdát. Szerintem legalábbis. :D
Nembaj belefért :wink:
Ritkán van h nem ér labdát becsuszásnál!
Amugy sztem Carvalho a világ legjobban becsuszó védője!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26815 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Jókis meccs volt megint!Látványos technikai megoldások,2 iszonyat nagy gól!
SWP,Seva,Mikel tetszettek a legjobban!diarra is ügyes volt!a csapatból Lampard volt a legszürkébb sztem,meglepöen sok labdát eladott!
Remélem tartjuk ezt a formát a maradék meccseken is,és akkor szép évet zárhatunk!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26816 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:A Tottenhamnek befújt viszont nem volt az, Riccy nem érte a lábát. Max. a hátulról való becsúszás büntethető.
Ha őszinték akarunk lenni, be kell látni, hogy ez jogos volt. Pontosan azért mert hátulról jött a becsúszás és nem érte el a labdát. Szerintem legalábbis. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26817 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Megmerem kockáztatni, hogy a szezon eddigi három legjobb meccsében benne van (a másik a kupadöntő és a hazai Barca-meccs) ez is. Mármint az általunk mutatott teljesítmény alapján. A csapat tényleg minden szempontból kiváló volt.
Hát, azért a 2-3 Everton elleni idegenbeli is ott volt nagyon...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26818 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Kezdek elbizonytlaanodni: a hagyomány szerint semleges pálya az elődöntő, de most is mást mondtak. Ki tud erről?
semleges.
valoszinuleg az old traffordon lesz a meccs.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26819 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Tottenhamnek befújt viszont nem volt az, Riccy nem érte a lábát. Max. a hátulról való becsúszás büntethető.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26820 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://home.skysports.com/matchratings. ... d=8&cpid=1

Érdekes...
Carvalho 5 (gondolom a 11es miatt)
Terry 6 Cech 6 ---> 7est érdemelnének
Ballack, Lampard h mire kaptak 6ost az az Isten se tudja... :D

A többi nagyjából jó. Diarra lehetne 7,5 :D

Válasz küldése