Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14481 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Vilmos-Barkley duó összehozza a vezető gólt. Sztem erre volt a legnagyobb odds :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14482 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:Szegény Billy, eddig ezen a meccen csak eladott labdái vannak, ráadásul a legtöbb instant kontrához vezetett.
Az egesz vedelem amiket csinal... mintha nem lett volna bemelegites hanem szarazon kezdtek volna a meccset, nagyon ossze kell kapni magukat, mert ez eddig semmi.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14483 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szegény Billy, eddig ezen a meccen csak eladott labdái vannak, ráadásul a legtöbb instant kontrához vezetett.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14484 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

https://reddits.soccerstreams.net/event ... eam/384269" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14485 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:
Dante írta:Jorginho-nak nem eltiltása volt még az előző meccsen? Nyilván a City ellen nem fogja berakni egyből 3 hónapos kihagyást követően. Én nem bánnám, ha Kante maradna cdm, gyakorlatilag így egy szinttel magasabb minőséget képviselünk, de szerintem egyáltalán nem emiatt padozott az olasz brazil.
Igen, 3(?) meccses eltiltása volt, ezen a meccsen járt le, mármint itt már játszhatott volna.
De Te beraktad volna egy ilyen fontos meccsre úgy, hogy eddig egy lehetőség lett volna visszarázódni, de azon nem játszhatott? Én biztosan nem kísérleteztem volna akkor sem, ha számítok rá a későbbiekben.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14486 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Jorginho-nak nem eltiltása volt még az előző meccsen? Nyilván a City ellen nem fogja berakni egyből 3 hónapos kihagyást követően. Én nem bánnám, ha Kante maradna cdm, gyakorlatilag így egy szinttel magasabb minőséget képviselünk, de szerintem egyáltalán nem emiatt padozott az olasz brazil.
Igen, 3(?) meccses eltiltása volt, ezen a meccsen járt le, mármint itt már játszhatott volna.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14487 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho-nak nem eltiltása volt még az előző meccsen? Nyilván a City ellen nem fogja berakni egyből 3 hónapos kihagyást követően. Én nem bánnám, ha Kante maradna cdm, gyakorlatilag így egy szinttel magasabb minőséget képviselünk, de szerintem egyáltalán nem emiatt padozott az olasz brazil.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14488 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Sztem alapvetően csak nem látta hasznosnak ezen a meccsen.

Mind a kezdők,mind a becseréltek gyorsabbak, lendületesebbek és keményebbek.

2 meccsből ne következtessünk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14489 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Lamps elkezdte látványosan jegelni Jorgit? Vagy mit jelenthetett ez a tegnapi padoztatás? Ráadásul Kovát és Gilmourt is hamarabb cserélte be, mint az olasz/brazilt. Pedig úgy tűnt, hogy kedveli őt Frankie.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14490 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Milyen jót tett neki a mellőzés. Egész más minőségben focizik azóta. Az is szuper, hogy átkerült baloldalra, bár számomra érthetetlen hogy játszhatott eddig jobboldalt.

Nagy meccs volt, megérdemelt a győzelem. Irány a dobogó!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#14491 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Le a kalappal Lamps és a fiúk előtt, óriásit harcoltak tegnap.
Szerencsénk is volt, hogy a City nem a Burnley elleni arcát mutatta, de ez mindenképp dicséri a jól megszervezett, kétvonalas védelmet is, kiemelném Christensent, aki valóban világklasszis szinten játszott tegnap. Ha ezt tudná állandósítani (amiben nem hiszek), meg is lenne oldva a középhátvéd poszt egy darabig. Ha jól játszik, Carvalho 2.0-t látom benne, nem egy colos betonember, sokkal inkább egy intelligens, technikás hátvéd, egy Terry mellett lehet, hogy már világklasszisként beszélnénk róla. Pulisic pedig a szezon legpozitívabb csalódása, a fiatalainkról (Mount, Abraham, Tomori) gondoltam, hogy nem vallanak szégyent, de Pulisic-ben őszintén szólva nem bíztam különösebben, egy nagyobb a füstje, mint a lángja, marketingfogásos csodatininek gondoltam, amikor hozzánk igazolt. Ehhez képest most ott tartunk, hogy a legjobb szélsőnk az amerikai, képes egyéni villanásból meccset eldönteni, ha a helyzet úgy kívánja, kiveszi a részét a védekezésből is. Hazard-t lehetetlen egy az egyben pótolni, de Pulisic játéka időnként a belgát idézi és kulcsszerepe van abban, hogy a post-Hazard korban is szülessenek gólok elfutásokból, egyéni villanásokból, a jelenlegi keretből leginkább tőle lehet várni az ilyeneket. A szélek jövőre adottnak tűnnek (jobbon Ziyech, balon Pulisic), nagyon kíváncsi leszek, Lamps hová illeszti be Wernert, mert a német sem legelső emberként a leghatékonyabb.

Ja és gratula a Liverpool-nak, olyan konstans jól működő csapatot, mint az idei Pool, mióta követem a focit, csak egyet láttam (Guardiola Barcája 2009-2012), őket nem kedveltem, a Kloop féle Pool viszont, furcsa ezt kimondani, de szimpatikus.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14492 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Puli fantasztikus volt ma is! Nekem a tavalyi felkészülési meccseken tetszett meg a játéka, aztán fájlaltam a mellőzését. De most megkerülhetetlenné teszi magát. A dupla is majdnem megvolt. Rég voltak ilyen góljaink. Én Willi mellett sem mennék el. Ha nem akarna, akkor megállt volna egy szabadrúgásért és reklamálni egy sárgáért. Az hogy a cityt legyűrtük peppestül, óriási öröm!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14493 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Oriasi gratula a csapatnak! Taktikaialag Frank nagyot ment. Ha van egy Werner még több gólt is rugtunk volna, dög lassuak voltak hátul.

Pulisic sebessége más kategoria mint a többi támadonké, ezért is lesz még jobb ha gyorsulunk elöl.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14494 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta:Ezt csak úgy itt hagyom. 8)

[img]kép[/img]
Bár csak így játszana mindig, de sajnos mindenki tudja, hogy nagyon hullámzó teljesítményre képes... Tavaly előtti barsza elleni hazai BL meccs az ő kapitális hibája miatt ment el. Bár az is lehet, hogy ő ilyen stresszelős, izgulós fajta és teltházas fontos meccseken tele lesz a gatya, most pedig sokat segít neki, hogy üres stadionokban mennek a meccsek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14495 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megérdemelt győzelem volt, néhány remek teljesítménnyel. Ez a City már a megsebzett vad kategória, látszott rajtuk, hogy már nincs tétje a bajnoki hajrának. Ha érvényben marad a ban, akkor ott lesz vége a nagy kopasz korszakának (legyen így). Ezzel nem akarom lekicsinyíteni az érdemeinket a meccsen, az első gólig igaz majdnem elaludtam olyan szar meccs volt, utána szépen beindult.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14496 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azert a meccs vegen Pep milyen elismeroen gratulalt Franknek. :) Persze kicsit bele is szart mar pep a meccsbe, de azert akkor is kiraly volt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14497 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ezt csak úgy itt hagyom. 8)

Kép

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#14498 Hozzászólás Szerző: almos »

Kép
LAMPARD#8

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14499 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Christensen azért rászolgált a kételkedésre. Előző meccsen is eladott egy labdát a 16on bellül amiből majdnem gólt kaptunk. Ma kiváló volt ez igaz.
Azpi és pedro jól leszopatták Tammy-t, egyik sem foglalkozott vele pedig tisztán kérte a labdát. Sajnáltam, nagyon gólt akart rúgni, kell is neki mert fiatal, nem ugy mint pedronak.
Pep jól meglátta azt kiket kell lehozni, ez a Mendy akkora szerencsétlenség, hogy eszméletlen. :D
Jó volt elverni a City-t, nem hittem volna bevallom, de ezért szép a foci. :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14500 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Pulisic oriasit ment. A ragyorsulasai, utemvaltoztoztatasai mar-mar Edent ideztek ezen a meccsen, sot, a golt o sem tudta volna jobban befejezni. Szerintem az amerikai most a legjobb szelsonk, remelem hosszu elete lesz itt.

Christensent szokas szidnom, de ma ot sem erheti rossz szo, a vedelembol kimagaslott.

Williannek respect, hogy nem esett ossze, mikor KdB meglokte es tovabb ment.

Nem jatszottunk rossz meccset, bar a kapott gol utan meleg volt a pite, de halistennek sikerult behuzni. Maradt az ot pont elony, a harmadik hely pedig egy pontra.

Lampardnak nagy pirospont ismet, jol ossze tudja rakni a csapatot, habar mindenkinek kikerekedik a szeme, amikor meglatja, hogy Kante mellett Mount-Barkley kettos kezd, hiszen egyik sem a vedekezeserol hires, de ma is jol megoldottak mind a ketten a feladatukat.

Gratulalok a Liverpoolnak is.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése