Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Aktuális meccsek

#23001 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

köcsög bíró mit néz ez tizi volt
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23002 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Micsoda iram és hangulat, ilyen kellene legyen minden focimeccs. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#23003 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ezigen

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23004 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

OMG...Balfaszok

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23005 Hozzászólás Szerző: kazomester »

4 ember között, szép.....

JÓ A VÉDELEM.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kazomester 2017. április 1., szombat 16:11-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23006 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Állítom, hogy a csapat legjobb játékosa Fabregas. Beszarás ez az ember. Ahányszor beáll vagy játszik annyiszor csodákat művel a labdával és egyszerűen nincs rossz meccse, ellentétben Hazarddal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23007 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gyönyörű kezdés!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#23008 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Bubi írta:Lenyugodott? Mikor? Talán már az öltözőben, mert még a 80.+ percben csapdosta Shawcross kezét amiért hozzáért és amúgy is, kb 2x, 4 sárgával lehetett volna kiállítani műesésért, mert dobálta magát mint egy fóka, plusz egyszer minimum kilehetett volna állítani a hisztizéséért. Csoda, hogy kihúzta a végéig.

Pont úgy játszik és viselkedik mint tavaly. Ha nem megy neki a szekér vagy nem érzi jól magát, nincs motivációja vagy akármi, csak magára tud gondolni és nem fog önmagában a klub kedvéért jól játszani. Legalább a pénzt tisztelné amit kap, de még azt sem.
A 80.perc után levő dolgokat sajna már nem láttam, csak következtettem, ha nem kapott sárgát, talán... :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23009 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lenyugodott? Mikor? Talán már az öltözőben, mert még a 80.+ percben csapdosta Shawcross kezét amiért hozzáért és amúgy is, kb 2x, 4 sárgával lehetett volna kiállítani műesésért, mert dobálta magát mint egy fóka, plusz egyszer minimum kilehetett volna állítani a hisztizéséért. Csoda, hogy kihúzta a végéig.

Pont úgy játszik és viselkedik mint tavaly. Ha nem megy neki a szekér vagy nem érzi jól magát, nincs motivációja vagy akármi, csak magára tud gondolni és nem fog önmagában a klub kedvéért jól játszani. Legalább a pénzt tisztelné amit kap, de még azt sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#23010 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Sajna az utolsó 20 percet nem láttam, örülök, hogy behúztuk, nagyon kellett. Hatalmas pacsi Conténak, sikerült az, ami Mourinhonak nem, az első sárgája után le tudta nyugtatni Costát, pedig azt hittem, hogy ki fogják nyomni a végén, sok paraszt nagyon keményen dolgozott, hogy felingerelje, de nem sikerült. :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#23011 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem azt mondtam, hogy nagyobb a klubbnál akárki is mert nem. Csupán szerintem Conténak nagyon kell a bajnoki cím innet nem veszíthetjük el és ezt a győztes mentalitást az utolsó necces körkökre nem akarja elveszíteni. Meg is értem. Viszont akkor nyáron koccolhat. Mmint Costa :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23012 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
kazomester írta:
0 játékperc, ráadásul nem csatár. De ennyi erővel ma egyik támadónk se tudott gólt szerezni akcióból.
Ruben már jóideje szélső csatárt játszik, nulla amit hozzátesz a védekezéshez. Igen sajnos nincs ideje belerázódni, de jövőre lehet ennyi se jut. Most kell bizonyítania.
Attól ő még sosem volt csatár, így értettem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#23013 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Ezt a Costa lecsérélés "hisztit" már csak azértsem értem, mert mégis mit vártok? Costa aki hisztizik ha jön egy ajánlat érte 1 éven belül 2x akart eligazolni ha igaz a Kínai hír Conte meg gondolom nem akarja felspékelni Costa kedvét azzal, hogy lecseréli es besértődik megint. Bár ennél rosszabb nem lehet. Nem nézten utánna de sztem a Kínao balhé ( keretből kikerülés ) óta van talán 2 gólja.

Ja, hogy a Conte és a klub könyörögjön térden állva hogy maradjon, játszik amikor akar, pihen amikor akar? Lófaszt.. Egy játékos sem nagyobb a klubnál. Ha lecseréli az edző akkor lecseréli. Érdekes módon Hazard el tudja viselni ha lekapják, Fábregas meg azt hogy sokat padozik. Nem kell nekünk Costa kedvére tenni.. Ha neki nem megfelelő ez a csapat akkor menjen vissza az Atleti-be vagy Kínába, majd hozunk egy olyan csatárt aki hajlandó odatenni magát.

Amúgy meg baromi jó lenne ha nem kéne minden második meccsen azon aggódni a 20 perctől hogy mikor szórják ki, a héten mind a két meccsen benne volt a levegőben. Nem tudom miért nem tud a játékra koncentrálni mint ősszel.. Akkor két hónapig nem kapott sárgát, nem balhézott, érdekes módon jöttek a gólok is. Most megint 90 percig csak a aljasságokkal van elfoglalva, teljesítmény meg nincs.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#23014 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

laczze írta:Ezt a Costa lecsérélés "hisztit" már csak azértsem értem, mert mégis mit vártok? Costa aki hisztizik ha jön egy ajánlat érte 1 éven belül 2x akart eligazolni ha igaz a Kínai hír Conte meg gondolom nem akarja felspékelni Costa kedvét azzal, hogy lecseréli es besértődik megint. Bár ennél rosszabb nem lehet. Nem nézten utánna de sztem a Kínao balhé ( keretből kikerülés ) óta van talán 2 gólja.
Ellenben ha a teljesítményével nem tud hozzátenni a győzelemhez, akkor igen is le kell cserélni. Senkinek sincsen bérelt helye a csapatban, akár rinyagép, akár nem. Ha tényleg annyira profi a csávó, hogy amikor lecserélik "besértődik", akkor inkább távozzon is, mert ilyen játékosokra ilyen teljesítmény mellett nincs szükség. Ha odateszi a legjobbját a pályán, nyilván nem kérdés, hogy játsszon-e.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#23015 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ezt a Costa lecsérélés "hisztit" már csak azértsem értem, mert mégis mit vártok? Costa aki hisztizik ha jön egy ajánlat érte 1 éven belül 2x akart eligazolni ha igaz a Kínai hír Conte meg gondolom nem akarja felspékelni Costa kedvét azzal, hogy lecseréli es besértődik megint. Bár ennél rosszabb nem lehet. Nem nézten utánna de sztem a Kínao balhé ( keretből kikerülés ) óta van talán 2 gólja.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#23016 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:Nagyon bíztató volt, ahogy RLC beállt, remélem a lehető leghamarabb behúzzuk a bajnokságot, és legalább 2-3 meccset kapnak majd a fiatalok.
Bubi írta:Rubennel az a baj, hogy helyzetig el jut, jól helyezkedik, de rendre elkúrja a helyzeteit, ezeket be kéne lőni. De lehet hogy csak a kevés meccs az oka.
0 játékperc, ráadásul nem csatár. De ennyi erővel ma egyik támadónk se tudott gólt szerezni akcióból.
Nekem is az az érzésem,hogy ha játékban lenne, kicsit nagyobb önbizalommal, akkor nem gurítaná vissza az ötös sarkáról,hanem gyengébb lábbal is rábaszná a hosszúra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23017 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
0 játékperc, ráadásul nem csatár. De ennyi erővel ma egyik támadónk se tudott gólt szerezni akcióból.
Ruben már jóideje szélső csatárt játszik, nulla amit hozzátesz a védekezéshez. Igen sajnos nincs ideje belerázódni, de jövőre lehet ennyi se jut. Most kell bizonyítania.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23018 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nagyon bíztató volt, ahogy RLC beállt, remélem a lehető leghamarabb behúzzuk a bajnokságot, és legalább 2-3 meccset kapnak majd a fiatalok.
Bubi írta:Rubennel az a baj, hogy helyzetig el jut, jól helyezkedik, de rendre elkúrja a helyzeteit, ezeket be kéne lőni. De lehet hogy csak a kevés meccs az oka.
0 játékperc, ráadásul nem csatár. De ennyi erővel ma egyik támadónk se tudott gólt szerezni akcióból.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#23019 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Következő két meccs: Crystal Palace és Manchester City, mindkettő otthon. Az első kötelező, ha az megvan akkor halàl nyugodtak lehetünk kopaszék ellen.

A Sp*rs holnap a Sotonnal játszik Wanyama, Walker és Kane nèlkül, a City meg a Pool-t fogadja, simán lehet hogy tovább nő az előny.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23020 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Valahogy mindig bekaparjuk...

Rubennel az a baj, hogy helyzetig el jut, jól helyezkedik, de rendre elkúrja a helyzeteit, ezeket be kéne lőni. De lehet hogy csak a kevés meccs az oka.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése