Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#521 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Colwill de csúnyán lemaradt, gyakorlatilag kaptunk most róla egy gólt csak nem ment be...

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#522 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Gallagher jobban nem tudná még szétvágni a sportszárát? Mind egy csöves, csodálom hogy ezt még engedik :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#523 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Összes olyan játékost berakta a ligakupa döntő előtt poch aki most épült csak fel :D pedig ez egy teljesen tétnélküli meccs már

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#524 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szopni fognak, esélyük sincs.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#525 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nos akkor megcsapkodjuk ma cityt az Etihadban Hólandostul De Brőjnestül? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#526 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

kikó írta: 2024. február 13., kedd 12:19
Sindu írta: 2024. február 13., kedd 11:02 Gallagher nagyszerű példa arra, mennyire kifizetődhet, ha időt kap egy fiatal játékos. A tavalyi szezon alapján az volt róla a verdikt, h technikailag champo szint, favágó, buta - szimpi, h fut, de ez nem lesz elég. Az akkori mozgása alapján jogos volt ez a benyomás róla.
Ez mondjuk még mindig közel áll az igazsághoz. Nálunk a 10. helyen ez elég de 1 valódi top csapatnál ahol a BL és a bajnoki cím a lényeg ott ez édeskevés lenne.
Nem feltétlen értek egyet. A legtöbb csapatba kell egy olyan fizikális, top mentalitású de átlagos képességekkel rendelkező játékos, mint Gallegher aki inkább az elszántságával, munkabírásával,mintsem meglátásaival vagy fineszes megoldásaival tűnik ki a csapatból.
Ő egy amolyan szürke eminenciás aki végigdolgozza a meccset, a jelenléte nem nagyon tűnik fel, kicsit színetelen és szagtalan de a hiánya már annál inkább. Nekem kicsit olyan Gattuso féle játékosnak tűnik, hanem is egy szint a kettő.
Nyilván nem ő lesz az legtöbbször, aki 0-1-es vesztes állásnál megfordítja a meccset - nem úgy, mint tegnap - hanem inkább aki egy prime Barca-t nem enged átgázolni rajtunk.
Kellenek a vízhordók is. Valaki aki vért iszsik és mutatja a sok primadonnának a csapatban, hogy van esély győzni:D

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Aktuális meccsek

#527 Hozzászólás Szerző: kikó »

Sindu írta: 2024. február 13., kedd 11:02 Gallagher nagyszerű példa arra, mennyire kifizetődhet, ha időt kap egy fiatal játékos. A tavalyi szezon alapján az volt róla a verdikt, h technikailag champo szint, favágó, buta - szimpi, h fut, de ez nem lesz elég. Az akkori mozgása alapján jogos volt ez a benyomás róla.
Ez mondjuk még mindig közel áll az igazsághoz. Nálunk a 10. helyen ez elég de 1 valódi top csapatnál ahol a BL és a bajnoki cím a lényeg ott ez édeskevés lenne.

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#528 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Gallagher nagyszerű példa arra, mennyire kifizetődhet, ha időt kap egy fiatal játékos. A tavalyi szezon alapján az volt róla a verdikt, h technikailag champo szint, favágó, buta - szimpi, h fut, de ez nem lesz elég. Az akkori mozgása alapján jogos volt ez a benyomás róla.

Öröm látni, h azóta fejben és technikailag is mennyit fejlődött, miközben a munkabírása továbbra is példamutató.

Másokon is fogjuk látni ezt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#529 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta: 2024. február 13., kedd 10:26
Dízel írta: 2024. február 13., kedd 9:42 Meg kell varni a szezon veget skacok. A 7.-8. Helyre be kell hogy erjunk. A 9.-10. Hely egy nagy blama es nincs ra magyarazat. Ha kifogunk egy jo szeriat, hozunk par meglepetes meccset, es kiscsapatok ellen nem benazunk, hanem osszejonnek a dolgok es latszik az epitkezes akkor en jovore is hagynam pochot. DE! Csak akkor ha a 7.-8. Hely osszejon es latszik a fejlodes, amugy nyugodt szivvel mehet a francba.

Mas: amugy ha gallagert eladjuk ki mennyire kivanja szajbavagni bolyhosekat? En nem latok ra szakmai szempontbol ertelmes ervet az eladasa vonatkozasaban.
Nyilvan penzt kell csinalni, de ne mar egy angol kekverubol… szerezzenek penzt ezek a kocsog amcsik! Normalis szponzort persze nem tudnak keresni…
Hasonlóan gondolom én is. Ha valahogyan elérjük legalább az EKL- indulást és szemmel láthatóan javul a játékunk, én is adnék neki még egy idényt, de tegyük hozzá, még mindig ez a valószínűtlenebb forgatókönyv. Ha 8. hely vagy az alatt érünk célba és ismét nem indulunk Európában, felőlem mehet, amerre lát.

Gallagher szitu nekem abszolút Mount 2.0. Szerintem sokak nevében beszélek, ha azt mondom, Gallagher nekem a legszimpatikusabb játékosunk. Emellett minden szakmai érv a maradása mellett szól. A klub viszont, ha hihetünk a híreknek kényszerhelyzetben lesz anyagi szempontból: ha akarnak jó pénzért csatárt hozni tiszta profit kell homegrown játékosokból. James és Colwill érinthetetlenek, jól is van ez így. Marad Chalo, Gallagher és a kölcsönjátékosok. Én abban bízom, hogy Broja, Maatsen és akár Hall tavaszi teljesítményükkel olyannyira feltornázzák az árukat, hogy Chalo mellett az ő eladásukkal generál a klub kb. 100 millió fontot és így talán, pláne Poch maradása esetén, Gallagher megkaphatná az új szerződést.
Ki is mondtad a lényeget. Minden szakmai érv a maradása mellett szól, tehát ebből következik, hogy eladjuk. HIszen ez az amcsi vezetés nem igazán szeret logikusan dönteni semmiben sem :D Üzleti szempontból viszont mennie kell, hiszen kell a lóvé az új játékosokra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#530 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dízel írta: 2024. február 13., kedd 9:42 Meg kell varni a szezon veget skacok. A 7.-8. Helyre be kell hogy erjunk. A 9.-10. Hely egy nagy blama es nincs ra magyarazat. Ha kifogunk egy jo szeriat, hozunk par meglepetes meccset, es kiscsapatok ellen nem benazunk, hanem osszejonnek a dolgok es latszik az epitkezes akkor en jovore is hagynam pochot. DE! Csak akkor ha a 7.-8. Hely osszejon es latszik a fejlodes, amugy nyugodt szivvel mehet a francba.

Mas: amugy ha gallagert eladjuk ki mennyire kivanja szajbavagni bolyhosekat? En nem latok ra szakmai szempontbol ertelmes ervet az eladasa vonatkozasaban.
Nyilvan penzt kell csinalni, de ne mar egy angol kekverubol… szerezzenek penzt ezek a kocsog amcsik! Normalis szponzort persze nem tudnak keresni…
Hasonlóan gondolom én is. Ha valahogyan elérjük legalább az EKL- indulást és szemmel láthatóan javul a játékunk, én is adnék neki még egy idényt, de tegyük hozzá, még mindig ez a valószínűtlenebb forgatókönyv. Ha 8. hely vagy az alatt érünk célba és ismét nem indulunk Európában, felőlem mehet, amerre lát.

Gallagher szitu nekem abszolút Mount 2.0. Szerintem sokak nevében beszélek, ha azt mondom, Gallagher nekem a legszimpatikusabb játékosunk. Emellett minden szakmai érv a maradása mellett szól. A klub viszont, ha hihetünk a híreknek kényszerhelyzetben lesz anyagi szempontból: ha akarnak jó pénzért csatárt hozni tiszta profit kell homegrown játékosokból. James és Colwill érinthetetlenek, jól is van ez így. Marad Chalo, Gallagher és a kölcsönjátékosok. Én abban bízom, hogy Broja, Maatsen és akár Hall tavaszi teljesítményükkel olyannyira feltornázzák az árukat, hogy Chalo mellett az ő eladásukkal generál a klub kb. 100 millió fontot és így talán, pláne Poch maradása esetén, Gallagher megkaphatná az új szerződést.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#531 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jackson tegnap berohant a pályára Enzo góljánál amire kapott 1 sárgát, így 1 sárgára van attól, hogy 2 meccses eltiltást kapjon mivel visszaeső.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#532 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg kell varni a szezon veget skacok. A 7.-8. Helyre be kell hogy erjunk. A 9.-10. Hely egy nagy blama es nincs ra magyarazat. Ha kifogunk egy jo szeriat, hozunk par meglepetes meccset, es kiscsapatok ellen nem benazunk, hanem osszejonnek a dolgok es latszik az epitkezes akkor en jovore is hagynam pochot. DE! Csak akkor ha a 7.-8. Hely osszejon es latszik a fejlodes, amugy nyugodt szivvel mehet a francba.

Mas: amugy ha gallagert eladjuk ki mennyire kivanja szajbavagni bolyhosekat? En nem latok ra szakmai szempontbol ertelmes ervet az eladasa vonatkozasaban.
Nyilvan penzt kell csinalni, de ne mar egy angol kekverubol… szerezzenek penzt ezek a kocsog amcsik! Normalis szponzort persze nem tudnak keresni…

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#533 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 13., kedd 0:52
Sindu írta: 2024. február 13., kedd 0:32
BlueBlood1993 írta: 2024. február 12., hétfő 22:57 Mondanám hogy Midettino összekapja majd őket a szünetben de valszeg csak megy a jopofizás az ellenfél edzőjèvel, mint amit a meccs előtt mutattak. A fizut így is megkapja, kiesni nem fogunk, ő csak hozza azt, amit a neve kötelez.
Végül azért összekapta őket. :D
Jó lenne tèvedni vele kapcsolatban, de az az első félidő a visszaafejlődés csúcspontja volt.

Tartom: benne ennyi van. Hozni fogjuk a kiscsapatok ellen a meccsek nagyját, kozepcsapatok ellen lesz egy jó 50-50 esélyünk mindig és néha meghúzzuk az oroszlán bajszát (city döntetlen, idegenben spuri), de ebben nincs több. Sose volt, sose lesz. A pool leiskllázott, a palacet csak bedaráltuk, a wolves 50-50-e pedig most feléjük billent.

Ne várjatok nagy győzelmi sorozatokat, mint régebben volt, de edzőbuktatós sorozatos látványos beleszarom játékot sem. Midettinónál nincsenek ezek az extrém kilengèsek, épp ezért teljesen új az élmény, illetve én messze nem utálom annyira mint Pottert (sőt, nem is utálom, csak szánalmasnak tartom hogy jobbra nem futja, ennyi a szintje, ezt tudja).

Persze mondhatjuk hogy idő kell meg miegymás ótvar fos kifogás, de a szezon eleji közepes játékot követte egy kisebb javulás majd egy látványos visszaafejlődés és most érkeztünk el oda, ami a stabil szintünk. Néha nyerünk, néha vesztünk a játék nem jó/extra, max néha.

Viszont pont ez az egésszel a gond: ebben nincs több. Adhatunk időt szezon végéig, de a következő lesz:

-bajnoksag közèpmezőny
-ligakupa pool győzelem
-FA kupa max ezüst szintén

És én nem tartozók az extrém pesszimisták közé, nem is fröcsögök utálattal a jelenlegi edző felé, de őszintén ki az aki azt mondja, hogy a soron következő 8 meccsből (city, pool, L**ds, brentford, kastèly, Arsenal, burnley, UTD) pozitív győzelmi rátával kerülünk ki? Jobb esetben megcsapjuk a Burnley-L**ds-Brentford hármast, megyünk otthon egy 50-50-et a Newcastle ellen és esetleg meghúzzuk a Pool-City-Arsenal-MU nègyes bajszának egyikét.

Nálam senki nem lenne boldogabb, ha óriásit tèvednèk és tényleg nem utálom ezt a csapatot+edzőt közel sem annyira mint a tavalyit (gyakorlatilag nem láttam a BL kiesés után meccset), nèzem folyamatosan és ma úgy örültem Gallagher második góljanak mintha bármi tètje lett volna a meccsnek.

De egyszerűen nem látom, hogy ebben lenne több.
Én is így látom. Én sem hiszem, hogy ő az az edző aki a hatalmas sikerek korszakába vezetne minket. Nem vele fogunk minden évben esélyesek lenni a bajnokságra, két évente meg is nyerni, minden évben BL elődöntőig menetelni, stb.
Viszont annyiban van más véleményem, hogy én egy kicsit többre tartom. Egy olyan bajnokság 3-5 helyezett edzőnek.
Illetve úgy gondolom, hogy jelen körülmények között nem volt nagyon jobb választás...valamilyen szintű stabilitás kellett, kell amit ő megadhat.
Nem akarom mondani, hogy jó mentor mert nem tudom...de én sem kísérleteztem volna megint egy tapasztalatlan, vagy radikális eszközökkel dolgozó edzővel egy ilyen friss, fiatal és össze nem szokott csapattal ahol elég lehet egy szikra és borul a bili.
Átmeneti megoldásnak teljesn jó edző...annyi, hogy kevesebb és kisebb hullámvölgyet vártam tőle...olyan stabil 4-6 hely az első évben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#534 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Enzo Fernandez: “I’ll continue here at Chelsea until they don’t want me to” (@ESPNArgentina)

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#535 Hozzászólás Szerző: Sindu »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 13., kedd 0:52
Sindu írta: 2024. február 13., kedd 0:32
BlueBlood1993 írta: 2024. február 12., hétfő 22:57 Mondanám hogy Midettino összekapja majd őket a szünetben de valszeg csak megy a jopofizás az ellenfél edzőjèvel, mint amit a meccs előtt mutattak. A fizut így is megkapja, kiesni nem fogunk, ő csak hozza azt, amit a neve kötelez.
Végül azért összekapta őket. :D
Jó lenne tèvedni vele kapcsolatban, de az az első félidő a visszaafejlődés csúcspontja volt.

Tartom: benne ennyi van. Hozni fogjuk a kiscsapatok ellen a meccsek nagyját, kozepcsapatok ellen lesz egy jó 50-50 esélyünk mindig és néha meghúzzuk az oroszlán bajszát (city döntetlen, idegenben spuri), de ebben nincs több. Sose volt, sose lesz. A pool leiskllázott, a palacet csak bedaráltuk, a wolves 50-50-e pedig most feléjük billent.

Ne várjatok nagy győzelmi sorozatokat, mint régebben volt, de edzőbuktatós sorozatos látványos beleszarom játékot sem. Midettinónál nincsenek ezek az extrém kilengèsek, épp ezért teljesen új az élmény, illetve én messze nem utálom annyira mint Pottert (sőt, nem is utálom, csak szánalmasnak tartom hogy jobbra nem futja, ennyi a szintje, ezt tudja).

Persze mondhatjuk hogy idő kell meg miegymás ótvar fos kifogás, de a szezon eleji közepes játékot követte egy kisebb javulás majd egy látványos visszaafejlődés és most érkeztünk el oda, ami a stabil szintünk. Néha nyerünk, néha vesztünk a játék nem jó/extra, max néha.

Viszont pont ez az egésszel a gond: ebben nincs több. Adhatunk időt szezon végéig, de a következő lesz:

-bajnoksag közèpmezőny
-ligakupa pool győzelem
-FA kupa max ezüst szintén

És én nem tartozók az extrém pesszimisták közé, nem is fröcsögök utálattal a jelenlegi edző felé, de őszintén ki az aki azt mondja, hogy a soron következő 8 meccsből (city, pool, L**ds, brentford, kastèly, Arsenal, burnley, UTD) pozitív győzelmi rátával kerülünk ki? Jobb esetben megcsapjuk a Burnley-L**ds-Brentford hármast, megyünk otthon egy 50-50-et a Newcastle ellen és esetleg meghúzzuk a Pool-City-Arsenal-MU nègyes bajszának egyikét.

Nálam senki nem lenne boldogabb, ha óriásit tèvednèk és tényleg nem utálom ezt a csapatot+edzőt közel sem annyira mint a tavalyit (gyakorlatilag nem láttam a BL kiesés után meccset), nèzem folyamatosan és ma úgy örültem Gallagher második góljanak mintha bármi tètje lett volna a meccsnek.

De egyszerűen nem látom, hogy ebben lenne több.
Nagyon korrekt válasz, kb. én is így értékelem őt. Sztem sem fogja visszavinni top szintre klubot.

De hiszem (és eddig úgy látom), h az ő ideje alatt nem épülnek le a srácok, hanem összekovácsolódnak, vmennyire fejldődnek is, a selejt (Sterling? Mudryk? Broja?) meg leválik.

Az edzőutód, aki remélhetőleg top szakember lesz majd, egy kiforrottabb gárdát vehet át, mint amivel Poch kezdett.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#536 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sindu írta: 2024. február 13., kedd 0:32
BlueBlood1993 írta: 2024. február 12., hétfő 22:57 Mondanám hogy Midettino összekapja majd őket a szünetben de valszeg csak megy a jopofizás az ellenfél edzőjèvel, mint amit a meccs előtt mutattak. A fizut így is megkapja, kiesni nem fogunk, ő csak hozza azt, amit a neve kötelez.
Végül azért összekapta őket. :D
Jó lenne tèvedni vele kapcsolatban, de az az első félidő a visszaafejlődés csúcspontja volt.

Tartom: benne ennyi van. Hozni fogjuk a kiscsapatok ellen a meccsek nagyját, kozepcsapatok ellen lesz egy jó 50-50 esélyünk mindig és néha meghúzzuk az oroszlán bajszát (city döntetlen, idegenben spuri), de ebben nincs több. Sose volt, sose lesz. A pool leiskllázott, a palacet csak bedaráltuk, a wolves 50-50-e pedig most feléjük billent.

Ne várjatok nagy győzelmi sorozatokat, mint régebben volt, de edzőbuktatós sorozatos látványos beleszarom játékot sem. Midettinónál nincsenek ezek az extrém kilengèsek, épp ezért teljesen új az élmény, illetve én messze nem utálom annyira mint Pottert (sőt, nem is utálom, csak szánalmasnak tartom hogy jobbra nem futja, ennyi a szintje, ezt tudja).

Persze mondhatjuk hogy idő kell meg miegymás ótvar fos kifogás, de a szezon eleji közepes játékot követte egy kisebb javulás majd egy látványos visszaafejlődés és most érkeztünk el oda, ami a stabil szintünk. Néha nyerünk, néha vesztünk a játék nem jó/extra, max néha.

Viszont pont ez az egésszel a gond: ebben nincs több. Adhatunk időt szezon végéig, de a következő lesz:

-bajnoksag közèpmezőny
-ligakupa pool győzelem
-FA kupa max ezüst szintén

És én nem tartozók az extrém pesszimisták közé, nem is fröcsögök utálattal a jelenlegi edző felé, de őszintén ki az aki azt mondja, hogy a soron következő 8 meccsből (city, pool, L**ds, brentford, kastèly, Arsenal, burnley, UTD) pozitív győzelmi rátával kerülünk ki? Jobb esetben megcsapjuk a Burnley-L**ds-Brentford hármast, megyünk otthon egy 50-50-et a Newcastle ellen és esetleg meghúzzuk a Pool-City-Arsenal-MU nègyes bajszának egyikét.

Nálam senki nem lenne boldogabb, ha óriásit tèvednèk és tényleg nem utálom ezt a csapatot+edzőt közel sem annyira mint a tavalyit (gyakorlatilag nem láttam a BL kiesés után meccset), nèzem folyamatosan és ma úgy örültem Gallagher második góljanak mintha bármi tètje lett volna a meccsnek.

De egyszerűen nem látom, hogy ebben lenne több.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#537 Hozzászólás Szerző: Anti »

cech19960320 írta: 2024. február 13., kedd 0:08
Anti írta: 2024. február 12., hétfő 23:58
BlueBlood1993 írta: 2024. február 12., hétfő 22:42 Anti, tedd a dolgod, kéne a győzelem :lol:
Sajna meló van, egyedül vagyok :lol:

De tessék :lol: :lol:
Lehet az asszony a varázsszer :D csörögj haza, tuti egyedül van-eXD
Nincs egyedül, két gyerek van még otthon 😀
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#538 Hozzászólás Szerző: Sindu »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 12., hétfő 22:57 Mondanám hogy Midettino összekapja majd őket a szünetben de valszeg csak megy a jopofizás az ellenfél edzőjèvel, mint amit a meccs előtt mutattak. A fizut így is megkapja, kiesni nem fogunk, ő csak hozza azt, amit a neve kötelez.
Végül azért összekapta őket. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#539 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy két dolog. Gusto elég jól helyettesíti Jameset. Tök hasznosan játszik és a beadásai elég jók. Colwillal pedig sokkal gyorsabb lett a játékunk mint Silvával. Sajnos itt az ideje megköszönni Silvának az itteni teljesítményét. De már egyáltalán nem bírja a PL tempóját.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#540 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ma Gallagher lett a kék McTominay.
Nagyon örülök a góljainak, megérdemelte már nagyon. Poch ma jól cserélt. Sterling beállásával veszélyesebbek lettek a támadások, de szerintem Colwill becserélése volt a kulcs, nyomatni kellene a Disasi-Colwill duót legalább azokon a meccseken, amikor egyértelműen dominanciára játszunk. Látok fantáziát ebben a párosban, jól kiegészíti egymást a két karakter. Gusto is jó volt, ami viszont nem tetszett, hogy a szerkezet nem a Villa meccset idézte és ennek szerintem ma is Caicedo volt a fő elszenvedője.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése