Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11441 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mindenkinel borzasztoan rossz most a Spiler hd minosege?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#11442 Hozzászólás Szerző: broduer »

James a középhátvéd és Azpi a szárnyvédő.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11443 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Giroud is rugott tegnap akkora luftot hogy a lába elszállt, 15 méterre zavartalanul lőhetett. Ha Werner lövi, röhög mindenki meg hogy el van átkozva. A franciának egy jol lekészitett labdája volt, azon kivül semmi. Tőle meg nem várhatjuk el hogy letámadásbol labdát szerez és rávezeti a kapusra mert dög lassu. Oké Havertz kihagyta de ő így oda tud kerülni.

Tammynak is voltak Lamps alatt olyan meccsei hogy csetlett-botlott, akkor szidva volt hogy nem kezdő szint. Idén meg a goljaibol nem egyet alacsonyabb osztályu csapatnak lőtt.

Tisztelem becsülöm ezt a két embert, de ők is tudják hogy távoznak, kár értük bánkodni és így valoszinüleg jön egy top csatár.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#11444 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nálam is egyértelmű Chilwell az első számú, de tegnap becseréltem volna Alonsot pont azért mert az Arse kiscsapatként játszott, nem sok jelét mutatta, hogy tudna támadni. És hagytam volna Billyt, és Mount is maradt volna előrébb.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11445 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. május 13., csütörtök 9:55

Most őszintén, ettől a kerettől elvárható egy hetedik-nyolcadik helynél több?
Nem, ezért hagynám is Artetát a padon. Ennél többet úgy se hoz ki belőlük senki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#11446 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: 2021. május 13., csütörtök 8:52 Olvasva a forumokat sokan ugy velik, hogy ez a gyozelem is megmutatja, hogy Arteta milyen jo edzo es o kell nekik :D :D remelem hosszu idore magukhoz lancoljak, addig a jo nekunk.. :D
Nem Arteta kompetenciáján múlik, hogyan szerepelnek, ez a csapat egyszerűen minőségileg nem üti meg a szintet, ennyit tudnak. Ezekből Guardiola sem tudna egy TOP4-es gárdát összerakni.

Kapusposzt az okés, bár azért Leno-nál is lehetne jobbat találni, de ő még ebben a keretben a jobbak közé tartozik. A védők közül egyedül Tierney értékelhető, Gabrielben van potenciál, a többi az másodvonalas középszer vagy sérülékeny (Bellerín). A középpályásaik közül nekem senki nem kéne tőlük, nagyon max Partey, de azért nála is lehetne elég hamar minőségibb ütközőt találni. A fiataljaikból lutri, hogy mi lesz, de gyanítom nem Saka vagy Martinelli lesz az évtized nagy-nagy angol és brazil sztárja. Csatároknál Auba kifele megy, Kazetta pedig nem több egy jó cserecsatárnál topszinten. És akkor vannak az olyan, másnak levetett rongyai a keretükben, mint David Luiz, Ceballos, Willian vagy Ödegaard, akiknek a nagy része értékelhetetlen teljesítményt nyújt, de én szerintem a norvég is egy óriási lufi.

Most őszintén, ettől a kerettől elvárható egy hetedik-nyolcadik helynél több?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11447 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nem arról van szó, hogy egyelőre lehet-e jót vagy rosszat mondani Tuchelre. Hanem az luxus, hogy két 9-est is teljesen leépít, akik egy ehhez hasonló meccsen plusz taktikai variációt jelentenének. Egyikük sem klasszis, sőt. De azért nehogy már elvárja Zsirutól, hogy ennyi kihagyott meccsel a háta mögött a városi mumus ellen fog parádét rendezni. Tammy mellőzése pedig továbbra is ok nélküli, ez nem taktika kérdése. Ugyanúgy beállhat időnként, ahogy tegnap Zsiru tette - főleg, ha a germánok meddők elől. Álljon be mellé Alonso, bánom is én, aztán szórják labdákkal két oldalról a centert. Az ilyen betömörülő foskupac csapatok ellen meg lehet baszni Timo és Puli fürgeségét.
Továbbra sem első opcióként gondolok egyikre sem, de második opciónak, taktikai variációkhoz tökéletesek. Mindkettőjüket elszórakozni pedig luxus. Tammy pedig egyáltalán nem annyira rossz, mint amennyire démonizálva van sokak által.
Nem ekézve van Tuchel, én is úgy gondolom, hogy egy óriási koponya ült a padra és nélküle sehol sem lennénk, de szabadjon szót ejteni a faszságáról is, ami előbb-utóbb megbosszulja magát, ha nem kezd vele valamit.

Alonso/Chilwell kérdéshez annyit fűznék hozzá, hogy szerintem fontosabb megelőzni hátul 3 gólt, mint elől berúgni egyet. Alonso mínusz egy ember hátul, időnként villan egyet aztán hajlamosak vagyunk elfelejteni a minősíthetetlen teljesítményét. De szép is volt, mikor a kifogástalan védőmunkáját és az akkor 5-ből 1-szer embert találó beadásait látva a fél fórum Emersont követelte a kezdőbe... :D Ha meg szélsőként gondolunk rá, ahhoz túl lassú, cselezni nem tud, embert nem tud megverni és full ballábas. Maradjon csak Chilwell a wingback poszton, ha nem is hozza azt a szintet (?) mint a spanyol, Tuchel érkezésekor egyenesen minősíthetetlen volt ezen a poszton. Ahhoz képest óriási a fejlődés és véleményem szerint nem is fog itt megállni. A legjobb igazolás volt a nyáron Mendy mellett.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11448 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2021. május 13., csütörtök 8:29 Szerintem ennek a diskurzusnak nem a Chilwell vs. Alonsoról kéne szólnia. Chili jól van ahol van. Itt a Puli-Havertz-Timo-Zijes-CHO vs. Alonsoról kell beszélni lassan, mert komolyan mondom a baltaképű az egyetlen csatárunk aki képes gólt lőni. Na meg Tammy, de őt a megváltó leépítette és ok nélkül mellőzi, csak erről nem szabad beszélni, mert itt sokaknak szentségtörés. Pedig lassan ideje Tuchelt is elővenni, mert vannak neki is dögivel megkérdőjelezhető döntései, hasonlók után Lamps fogalmatlannak meg felkészületlennek volt nyilvánítva :roll:
Tuchel bevitt minket a BL és FA kupa döntőbe, ergó rá nem lehet egyenlőre semmi rosszat mondani. Gondolom azt nem kell senkinek sem ecsetelni, hogy Lamparddal ez 100% nem sikerül volna, sőt már valszeg a Top4ért sem lennénk harcban. Viszont azon néha tényleg elgondolkozik az ember, hogy vajon Tammy is kihagyna ilyen helyzeteket, mint tegnap Kai, vagy az elmúlt meccseken a többiek. Na de valami miatt mégse bízik benne Tuchel, úgyh ezzel nem lehet mit tenni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11449 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2021. május 13., csütörtök 8:29 Szerintem ennek a diskurzusnak nem a Chilwell vs. Alonsoról kéne szólnia. Chili jól van ahol van. Itt a Puli-Havertz-Timo-Zijes-CHO vs. Alonsoról kell beszélni lassan, mert komolyan mondom a baltaképű az egyetlen csatárunk aki képes gólt lőni. Na meg Tammy, de őt a megváltó leépítette és ok nélkül mellőzi, csak erről nem szabad beszélni, mert itt sokaknak szentségtörés. Pedig lassan ideje Tuchelt is elővenni, mert vannak neki is dögivel megkérdőjelezhető döntései, hasonlók után Lamps fogalmatlannak meg felkészületlennek volt nyilvánítva :roll:
Hat ha Lampard donteseinek nagy resze igy sult volna, mint Tuchele akkor meg mindig itt lenne. Emlekszel hanyadik helyen alltunk meg milyen merlegunk volt a top csapatok ellen? Nem az hogy Atletico, Real ejtsunk ki a BL-bol.. Tuchel masodik veresege volt ez a bajnoksagban, szerintem ot elovenni finoman szolva is korai lenne. Persze nem minden dontese tokeletes, de na.
Tammy egyszeruen nem illik bele a taktikajaba, letamados, gyors focit akar es Tammynak nem ebben jonnek ki az erossegei en ezt el is fogadom, de hogy mi a tokom van a tobbiekel a helyzeteknel, gozom nincs. Havertz ha beveri tegnap akkor gyanitom, hogy nyerunk is, mert nem allt volna vissza igy az Arsenal es tobb helyunk lett volna. Egyebkent minimun egy tizit kaphattunk volna rola, errol nem sok szo esett, de konkretan labdahoz egyik esetben sem ertek a vedok, viszont akasztottak ketszer is. Na mindegy ez a vereseg fajo, mert jatekban olyan volt, mintha valamelyik kieses kornyeken tanyazo csapat ellen jatszottunk volna es a legnagyobb, hogy olvasva a forumokat sokan ugy velik, hogy ez a gyozelem is megmutatja, hogy Arteta milyen jo edzo es o kell nekik :D :D remelem hosszu idore magukhoz lancoljak, addig a jo nekunk.. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11450 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem ennek a diskurzusnak nem a Chilwell vs. Alonsoról kéne szólnia. Chili jól van ahol van. Itt a Puli-Havertz-Timo-Zijes-CHO vs. Alonsoról kell beszélni lassan, mert komolyan mondom a baltaképű az egyetlen csatárunk aki képes gólt lőni. Na meg Tammy, de őt a megváltó leépítette és ok nélkül mellőzi, csak erről nem szabad beszélni, mert itt sokaknak szentségtörés. Pedig lassan ideje Tuchelt is elővenni, mert vannak neki is dögivel megkérdőjelezhető döntései, hasonlók után Lamps fogalmatlannak meg felkészületlennek volt nyilvánítva :roll:

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11451 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szerintem teljesen felesleges Chilwellt szidni, mert hiaba lett volna ott Alonso, ha mindent kihagyunk.

A meg nem adott tizenegyesek, a kapufak, Leno vedesei, a lesgol. Ezek nem Chilwellen múltak.

Tamadasban valoban nem tud annyit segiteni, mint Alonso, de vedekezesben joval magasabb szinvonalat kepvisel.

A Leicester és a City ellen pedig fontos lesz egy jól védekező szélső.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#11452 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Moldván írta: 2021. május 12., szerda 23:43 Elvagyok én egyedül is. :D Elég hülyén jött ez össze, én se kívánom a hátam közepére se Alonsot, de Chilwellel semmire se megyünk támadásban pedig ott kellene a plusz, és az igen is egy nagy nulla amit támadásba beletesz, legközelebbi embernek odapöcizi vagy visszapasszol. Nem vagyunk előrébb, nagyon nem.

Ma is volt egy szitu beadhatta volna korábban szélről, szarakodott, visszapasszolt visszakapta majd újra. Aztán mikor próbálta meg beadni? Természetesen amikor a védő már az arcában volt. Nem értem a logikát.
Nagyban megkönnyítené a dolgát, ha lenne egy kompetens kezdő szintű csatár (nem csak alacsony megjátszhatatlan, illetve puhány, nyegle magas), akinek van értelme beadni, de egyébként ettől függetlenül az engem is zavar, hogy rengeteget szarakodik a beadások előtt, tologatja, visszaveszi, visszapasszol, egy helyben toporog, pedig azért az esetleges szögletre pattanókból lehetne mit kezdeni, biztosan többet annál, minthogy utána állandóan visszajátsszuk középre Jogrinho-nak a labdát. De mikor ilyen Pablo Marí meg Holding féle másodvonalas bohócok alkotják az ellenfél védelmének oszlopát, szerintem látástól vakulásig kellett volna középre lövöldözni szélről a labdákat ha máshogy nem megy, hátha valamelyik a saját kapujába rúgja. Sajnos csak a hajrában kezdtünk el ebben a mentalitásban játszani.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#11453 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem a PL-ben egyedül Shaw játszott nála jobban azon a poszton. Első szezon, idegen poszt, 3000 perc alatt 3 gól, 7 gólpassz - jobb statok, mint James-nek, akiről nem olvastam itt, hogy valaki nagy nullának tartja.
Ráadásul idén azért voltak komoly meccsek is, nem az EL-ben bohockodik a csapat. Nem nagyon okozott csalódást egyik meccsen sem, nem lehet úgy megverni, mint Alonso-t és mocsok sokat dolgozik, hasznosan. Volt kapuból kirúgott mentése, fontos szerelései.

Szezon közben is azt írtam és most is úgy gondolom, hogy ő volt a legnagyobb upgrade egyéni teljesítményt tekintve, ezért az ő leigazolása a legjobb nyári transzferünk. A többiek nem jelentenek - akkora - előrelépést, mint Chilwell Emerson-hoz, vagy Alonso-hoz képest.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11454 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Chilwell max akkor lehet csalodas, ha elhittuk rola, hogy o az uj Ashley Cole. A Leicesternel ugyebar igy velekedtek rola, de utcalány messze van AC-tol. Nincs vele gondom, hasznos jatekosnak tartom.

Nem akarom ujra es ujra fikazni Jorginhot, de nem Chelsea szintu. Tuchel 2 PL vereseget o hozta ossze egy az egyben. A WBA-nak ajandekozott 3 golt, most meg ezeknek a bohocoknak. Bizom benne, hogy nyaron tavozik, ez jelentene a legnagyobb erositest.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11455 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2021. május 12., szerda 23:39
Decemberben lesz 25 éves. Egyébként szerintem is védekezésben okés, de támadóoldalon több kéne tőle, nekem sokszor idegen testnek tűnik, és nem igazán érzi, mikor kell beindulni.
Pffff, mibe vagyok... Sorry!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#11456 Hozzászólás Szerző: Moldván »

James Lee írta: 2021. május 12., szerda 23:26
Bubi írta: 2021. május 12., szerda 23:24
Moldván írta: 2021. május 12., szerda 23:19

Egyetértek. Chilwell a szezon csalódása, egy kibaszott nagy nulla az ember. Lehet egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, de nekem színtelen, szagtalan semmi nulla az a teljesítmény amit ő produkál.
Szerintem egyedül vagy. Támadásban elég gyenge, ötlettelen, de a védömunkájával nincs baj. Ne felejtsük el, hogy 22 éves, ő a jövő embere. Nagyon ritka, ha egy védő 22 évesen már állandó, kiegyensúlyozott teljesítményt hoz.
+1 arra, hogy egyedül van. Valószínűleg kimaradt a szezon háromnegyede.
De jó is lenne látni Alonso visszakocogását labdavesztésekkor!
Elvagyok én egyedül is. :D Elég hülyén jött ez össze, én se kívánom a hátam közepére se Alonsot, de Chilwellel semmire se megyünk támadásban pedig ott kellene a plusz, és az igen is egy nagy nulla amit támadásba beletesz, legközelebbi embernek odapöcizi vagy visszapasszol. Nem vagyunk előrébb, nagyon nem.

Ma is volt egy szitu beadhatta volna korábban szélről, szarakodott, visszapasszolt visszakapta majd újra. Aztán mikor próbálta meg beadni? Természetesen amikor a védő már az arcában volt. Nem értem a logikát.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#11457 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2021. május 12., szerda 23:24
Moldván írta: 2021. május 12., szerda 23:19
Anti írta: 2021. május 12., szerda 23:16 Kövezzetek meg, a két leicester meccsen Alonsot kezdeném, de a FA-Kupa döntőn tuti.
Egyetértek. Chilwell a szezon csalódása, egy kibaszott nagy nulla az ember. Lehet egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, de nekem színtelen, szagtalan semmi nulla az a teljesítmény amit ő produkál.
Szerintem egyedül vagy. Támadásban elég gyenge, ötlettelen, de a védömunkájával nincs baj. Ne felejtsük el, hogy 22 éves, ő a jövő embere. Nagyon ritka, ha egy védő 22 évesen már állandó, kiegyensúlyozott teljesítményt hoz.
Decemberben lesz 25 éves. Egyébként szerintem is védekezésben okés, de támadóoldalon több kéne tőle, nekem sokszor idegen testnek tűnik, és nem igazán érzi, mikor kell beindulni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11458 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mekkora mennybol a pokolba eses lenne, ha se Bl se Fa kupa plusz meg a top4 se lenne meg.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11459 Hozzászólás Szerző: White »

Srácok azért ekkora baj nincs , max akkor hogy ha holnap nyer a Pool de meg akkoris a saját kezünkben van a sorsunk .

Menjetek aludni :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11460 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2021. május 12., szerda 23:24
Moldván írta: 2021. május 12., szerda 23:19
Anti írta: 2021. május 12., szerda 23:16 Kövezzetek meg, a két leicester meccsen Alonsot kezdeném, de a FA-Kupa döntőn tuti.
Egyetértek. Chilwell a szezon csalódása, egy kibaszott nagy nulla az ember. Lehet egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, de nekem színtelen, szagtalan semmi nulla az a teljesítmény amit ő produkál.
Szerintem egyedül vagy. Támadásban elég gyenge, ötlettelen, de a védömunkájával nincs baj. Ne felejtsük el, hogy 22 éves, ő a jövő embere. Nagyon ritka, ha egy védő 22 évesen már állandó, kiegyensúlyozott teljesítményt hoz.
+1 arra, hogy egyedül van. Valószínűleg kimaradt a szezon háromnegyede.
De jó is lenne látni Alonso visszakocogását labdavesztésekkor!

Válasz küldése