Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18561 Hozzászólás Szerző: Dante »

K.rva nagy szerencséje van Kepa-nak akkor, hogy megúszta sárgával.

Az más kérdés hogy az utóbbi időszakban mindig mi szívtunk hogy nincs más sorozatban VAR...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18562 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

baszki és nem képzelődtem múltkor sem :D tényleg a StarWars zenéje megy bevonuláskor XD

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18563 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Imádtam Costát az első három évében, de miután megromlott Contéval a viszonya, most függetlenül attól, hogy simán benne van a pakliban, hogy az olasz volt a ludas, de medvedisznóemberünk nagyon ellenszenvesen kezelte a szitut. Emellett nyilvánvalóan magatartásbeli problémái vannak, ha pályán kívűl nem is, nde a pályán mindenképpen. Lehet, hogy hülyeség, de engem igenis érdekel, hogy milyen a Chelsea megítélése, és sztem rég nem volt annyira pozitív, mint most és Costával azért ez is leromlana. Sarri kb. addig viselné el Costa viselkedését, amíg gólokat szerez. Ha lenne egy pár egymás utáni gólnélküli meccse, egyből kikerülne a csapatból, amie egyből hisztit eredményezne és Costának lenne annyi hangja az öltözőben, hogy ismét az edző elle fordítsa az öltözőt. Egy teljesen új arc után nézzünk szerintem!
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18564 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Én írtam a hozzáállás változást. Igen, ez a múltkori meccsen látszott először. Biztos megmosták a fejét. Most azt láttam a többiektől, hogy annyira pátyolgatták. Kb. mintha azt mondták volna neki, hogy látod, meg tudod te csinálni! Ha mentális problémái vannak, menjen pszichológushoz. Egyébként meg rúgjon több gólt, és helyre jön. Ezek szerint túl görcsös. De az meg nekünk nem jó.
Costa-val kapcsolatban: neki is kezelni kellett volna a kirohanásait. Sajna az a helyzet, hogy én is visszahoznám, mivel ő volt az utolsó 20+-os csatárunk.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18565 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Norbertoo írta:Én szerintem a spanyol selyemfiúnk elsősorban önmagával nem elégedett. A pár kihagyott ziccere - egyik ugye kapusba fejes, a másik les - mellett egyébként szerintem nem nyújtott szar teljesítményt egyáltalán - tudom, ez csak egy champo csapat, de a soton ellen sem volt kaki, ott még helyzetünk sem volt igazán a "les"gólját leszámítva -, amit még megkoronázott két góllal is.
Emlékszem év elején, az Arsenal ellen, amikor nagyon ment neki kifejezetten örült a góljainknak, góljának, azonban azóta megint hullámvölgyben van, és ez meglátszik rajta. Szezon eleji interjúja alapján nem az volt a célja, hogy ilyen keveset ilyen rossz minőségben játsszon - ha jól emlékszem azt mondta, hogy legalább 20 gólt szeretne elérni a szezonban.

Sok embernek önmaga a saját legnagyobb ellensége, ez rá most kifejezetten igaz. Most nekem lehet ugrani, hogy ez egyrészt ki a fenét érdekel, menjen haza, ott sírjon, de saját tapasztalatból beszélek: hogyha valaki mentális gondokkal küzd, az radikálisan kihat a sportteljesítményére is, bármilyen szinten is végzi azt.
Az pedig, hogy ehhez esetleg miért nem kap profi segítséget, vagy hogyha kap, akkor az miért nem segít, azt nem tudom. :roll:

Valaki említette, hogy hozzáállás-változást vélt rajta felfedezni, és egyébként van benne valami. Gyakran visszazár zavarni a labdást - most már labdaszerzésekkel is, nem csak folyamatos faultokkal -, és a passzok sem pattognak el tőle össze-vissza. Az meg, hogy folyton feldől, amikor kontakt van, az kulturális dolog, valószínűleg már nem fogja kinőni - egyébként ma kiszórhattak volna róla legalább egy forestest...
Az tisztan latszik, hogy sokat fejlodott Sarri alatt osszjatekban, nem olyan “labdaidegen”, mint volt pl tavaly. Es mezonyben is dolgozik rendesen, szerez labdakat vagy hibara kenyszeriti az ellenfelet.
Szerintem nagyon lelkis es a hibak es az ezekert kapott kritikak miatt ez meg is latszik rajta, frusztralo lehet ugy unnepelni egy golt, hogy elotte meccseken at ugymond ki van nevetve meg savazva van, aztan szaladjon unnepelni. Gondolom meccsen sem tudja kizarni a szurkolokat es gorcsosen probal bizonyitani, ezen nem ertem miert nem tudnak segiteni szakemberekkel.
En egyebkent alapvetoen kedvelem ot es orulok mikor betalal es jol jatszik, de neha eszembejut, hogy talan a sok fizikai kontakt miatt nem ez az o bajnoksaga. Onbizalomra lenne szuksege es jonnenek a golok is. A masik, hogy szerintem o sosem lesz az a golgep aki egymaga visz a hatan egy csapatot, nem az a tipus szerintem. Ezert orulnek neki, ha igazolnank egy igazi klasszis golvagot es maradna o is, mint masodik szamu center.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18566 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én szerintem a spanyol selyemfiúnk elsősorban önmagával nem elégedett. A pár kihagyott ziccere - egyik ugye kapusba fejes, a másik les - mellett egyébként szerintem nem nyújtott szar teljesítményt egyáltalán - tudom, ez csak egy champo csapat, de a soton ellen sem volt kaki, ott még helyzetünk sem volt igazán a "les"gólját leszámítva -, amit még megkoronázott két góllal is.
Emlékszem év elején, az Arsenal ellen, amikor nagyon ment neki kifejezetten örült a góljainknak, góljának, azonban azóta megint hullámvölgyben van, és ez meglátszik rajta. Szezon eleji interjúja alapján nem az volt a célja, hogy ilyen keveset ilyen rossz minőségben játsszon - ha jól emlékszem azt mondta, hogy legalább 20 gólt szeretne elérni a szezonban.

Sok embernek önmaga a saját legnagyobb ellensége, ez rá most kifejezetten igaz. Most nekem lehet ugrani, hogy ez egyrészt ki a fenét érdekel, menjen haza, ott sírjon, de saját tapasztalatból beszélek: hogyha valaki mentális gondokkal küzd, az radikálisan kihat a sportteljesítményére is, bármilyen szinten is végzi azt.
Az pedig, hogy ehhez esetleg miért nem kap profi segítséget, vagy hogyha kap, akkor az miért nem segít, azt nem tudom. :roll:

Valaki említette, hogy hozzáállás-változást vélt rajta felfedezni, és egyébként van benne valami. Gyakran visszazár zavarni a labdást - most már labdaszerzésekkel is, nem csak folyamatos faultokkal -, és a passzok sem pattognak el tőle össze-vissza. Az meg, hogy folyton feldől, amikor kontakt van, az kulturális dolog, valószínűleg már nem fogja kinőni - egyébként ma kiszórhattak volna róla legalább egy forestest...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18567 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én sem örülnék Costa visszatérésének, de amikor ilyen megszomorodott spanyol hülyegyereket kell néznem hétről-hétre, még akár őt is visszafogadnám...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9356
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18568 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsolti írta:
Bubi írta:Elöbb raknám be csatárnak Kantét minthogy visszahozzam azt a IQ nulla majmot. Nem minden a tehetség, példát kell mutatnia sok millió gyerek számára. Azok akik látták mit művelt nálunk azt gondolták, hogy milyen menő már hogy mindent elbagatelizál és állandóan ökörködik, kb akármit megtehet mert jól játszik...
Ő volt az aki mindig hajtott, a hátán vitte a csapatot a legutóbbi két bajnoki címünket nagyrészt neki köszönhetjük. Ezen kívül emlékeim szerint egyszer sem állították ki. A szurkolók imádták molinót kapott. Szívesebben látnám őt a csapatban mint az ilyen flegma zsoldosokat.
Az idő mindent megszépít... Azt se felejtsd hogy kisztrájkolta a teljesítményével a távozását. Baszott gólokat lőni. Decemberben mintha elvágták volna. Kellettek volna akkor azok a gólok, nagyon!

El akart menni, el is ment, maradjon is távol a csapattól.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#18569 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Bubi írta:Elöbb raknám be csatárnak Kantét minthogy visszahozzam azt a IQ nulla majmot. Nem minden a tehetség, példát kell mutatnia sok millió gyerek számára. Azok akik látták mit művelt nálunk azt gondolták, hogy milyen menő már hogy mindent elbagatelizál és állandóan ökörködik, kb akármit megtehet mert jól játszik...
Ő volt az aki mindig hajtott, a hátán vitte a csapatot a legutóbbi két bajnoki címünket nagyrészt neki köszönhetjük. Ezen kívül emlékeim szerint egyszer sem állították ki. A szurkolók imádták molinót kapott. Szívesebben látnám őt a csapatban mint az ilyen flegma zsoldosokat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18570 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Elöbb raknám be csatárnak Kantét minthogy visszahozzam azt a IQ nulla majmot. Nem minden a tehetség, példát kell mutatnia sok millió gyerek számára. Azok akik látták mit művelt nálunk azt gondolták, hogy milyen menő már hogy mindent elbagatelizál és állandóan ökörködik, kb akármit megtehet mert jól játszik...
Isten őrizz, hogy visszajöjjön az előember...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9356
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18571 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Elöbb raknám be csatárnak Kantét minthogy visszahozzam azt a IQ nulla majmot. Nem minden a tehetség, példát kell mutatnia sok millió gyerek számára. Azok akik látták mit művelt nálunk azt gondolták, hogy milyen menő már hogy mindent elbagatelizál és állandóan ökörködik, kb akármit megtehet mert jól játszik...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#18572 Hozzászólás Szerző: laczze »

Costat nagyon adnám, de nem jönne vissza.
Ha igen akkor meg 2 szezon után megint sírna hogy menni akar, neki az Atletico az otthona, sajnos...
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#18573 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Pityee írta:Egyébként Morata viselkedése csak nekem bicskanyitogató? Ma is miután gólokat lőtt, olyan volt mint a savanyú káposzta, semmi öröm nem volt az arcán. Egy megkeseredett embert látni rajta, semmi mást, eltakarodhatna mostmár de tényleg.
Ugyan ezt gondoltam én is mintha egy edzésen lőtt volna gólt. Elegem van már az ilyen selyemfiúkból hozzák vissza Costát! :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18574 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Morata viselkedése csak nekem bicskanyitogató? Ma is miután gólokat lőtt, olyan volt mint a savanyú káposzta, semmi öröm nem volt az arcán. Egy megkeseredett embert látni rajta, semmi mást, eltakarodhatna mostmár de tényleg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#18575 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Sajnálom hogy Fabregas elmegy még egy csupaszív játékossal kevesebb.Kevés már az ilyen játékos a mai fociban a sok focikurva meg zsoldos között hiányozni fog. Sok sikert neki Monacoban.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#18576 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:https://t.co/masXnuEQuc :cry:
nagy kár, hogy elmegy, mert Jorginho helyén újra varázsolhatna, de Sarri a kor miatt inkább az olaszt nyomja.
érdekes lesz kit nézett ki helyette a vezetőség, szerintem nem sok értelme van kiadni sok pénzt egy fiatal játékosért, mert úgy is Jorginho fog játszani valaki olyan kéne aki elviseli a padot és csereként beállva tud lendíteni a játékon ha meg kupa van akkor hozza azt amit kell, de hogy őszinte legyek nagyon pletykákat sem olvastam, hogy ki érkezhet, anno még Denis Suarez nevét olvastam, de már őt is az Arsenalhoz írják.

https://www.youtube.com/watch?v=OhyvMoIxzos" onclick="window.open(this.href);return false;
Fabregas is magic!!!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6924
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18577 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:https://t.co/masXnuEQuc :cry:
Megkönnyeztem. :cry:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18578 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:https://t.co/masXnuEQuc :cry:
Én még mindig ezerszer inkább őt játszatnám Jorginho helyett...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18579 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6924
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18580 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Koszonunk mindent! :)

https://youtu.be/RBg4WkkCCiU

Válasz küldése