Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14281 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Lacika19 írta:
James Lee írta:A kiállítás előtt valóban egész jól működött a kontrázgatás, de szvsz egyrészt egy ötvédős formáció sokkal alkalmasabb lett volna erre (nem csak a pool ellen), másrészt kellett volna egy lóbaszó Zsiru, a körülötte mérgezett egérként futkározó Timoval. Aki egyébként továbbra is egy zseni és elképesztően mozog, csak ilyenkor marhára kell egy Böde alkatú target man.
Ami pedig Christ illeti, kezd nevetséges lenni az állandó ekézése. Csinálhat akármit a srác, úgyis elő lesz véve. A kiállítása előtt tetszik nem tetszik, baszott jól játszott. Ahogy a legutóbbi meccsen is szép teljesítményt hozott. Megjegyzem, Manénak azért nem kellett sok hogy boruljon. Nem személyeskedni vagy támadni akarok, de ha ugyanezt Rüdiger csinálta volna, akkor a biztos észrevették volna az azt megelőző teljesítményét a Christ ekéző emberkék. Lássuk már objektíven egy játékos teljesítményét, még ha nem is kedveljük túlságosan.

Pont a mai meccs alapján remélem, hogy többet nem játszik. Egy pool ellen talán 0 kapott gól az elvárás? Ugye nem.... Hanem az, hogy lőjünk mi is. Chris pedig az egész meccset tönkretette. Egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy abból gól lett volna, de ha igen, akkor 1-0 oda és a második félidőben még mindig bármi lehet. Így pedig rossz volt nézni a második félidőt. Sokkal nagyobb esély lett volna még a fordításra is ennél. 10 emberrel feladatuk a támadó játékot.


Utolsó emberként ráugrani nem lehet. Erre fel még dicsérjük is? Chris mindig tök jól játszik, csak általában elmegy a meccs rajta. Engem retteneseten bosszant a mai, mert egyáltalán nem volt akkora Liverpool uralom az első félidőben.
Ha nem ugrik rá Manéra, akkor meg puhapöcsnek lenne titulálva, hogy csak végignézte, ahogy a szenegáli begyalogol a kapuba. Most kemény volt, meg is kapta karrierje első piros lapját érte.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14282 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Lacika19 írta:
James Lee írta:A kiállítás előtt valóban egész jól működött a kontrázgatás, de szvsz egyrészt egy ötvédős formáció sokkal alkalmasabb lett volna erre (nem csak a pool ellen), másrészt kellett volna egy lóbaszó Zsiru, a körülötte mérgezett egérként futkározó Timoval. Aki egyébként továbbra is egy zseni és elképesztően mozog, csak ilyenkor marhára kell egy Böde alkatú target man.
Ami pedig Christ illeti, kezd nevetséges lenni az állandó ekézése. Csinálhat akármit a srác, úgyis elő lesz véve. A kiállítása előtt tetszik nem tetszik, baszott jól játszott. Ahogy a legutóbbi meccsen is szép teljesítményt hozott. Megjegyzem, Manénak azért nem kellett sok hogy boruljon. Nem személyeskedni vagy támadni akarok, de ha ugyanezt Rüdiger csinálta volna, akkor a biztos észrevették volna az azt megelőző teljesítményét a Christ ekéző emberkék. Lássuk már objektíven egy játékos teljesítményét, még ha nem is kedveljük túlságosan.

Pont a mai meccs alapján remélem, hogy többet nem játszik. Egy pool ellen talán 0 kapott gól az elvárás? Ugye nem.... Hanem az, hogy lőjünk mi is. Chris pedig az egész meccset tönkretette. Egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy abból gól lett volna, de ha igen, akkor 1-0 oda és a második félidőben még mindig bármi lehet. Így pedig rossz volt nézni a második félidőt. Sokkal nagyobb esély lett volna még a fordításra is ennél. 10 emberrel feladatuk a támadó játékot.


Utolsó emberként ráugrani nem lehet. Erre fel még dicsérjük is? Chris mindig tök jól játszik, csak általában elmegy a meccs rajta. Engem retteneseten bosszant a mai, mert egyáltalán nem volt akkora Liverpool uralom az első félidőben.
Ok, ez legyen jogos. Ha nem ugrik rá, nyilvánvalóan kapunk egy gólt, aztán a meccs előtt valószínűleg vért ivó poolnak baszunk kettőt és elhozzuk a három pontot. Nagyon-nagyon valószínű :D De ha így is lett volna, akkor is az menne a fórumon, hogy jaj Christensen így meg úgy, mekkorát hibázott a gólnál, elaludt, tetűlassú, mire megfordult már az ismétlést adták :D kabaré
Az a nagy büdös helyzet, hogy jelenleg az összes védőnkben benne van, hogy rajta megy el a meccs. Alonsonak egy értékelhetetlen megmozdulása sincs négyvédős rendszerben, engedjük is el. Azpiról hány gólt kaptunk, Zouma hányat bakizott, Rüdiger hányszor ügyeskedett? Egyáltalán nem dicsérem Christ, hiszen ma tényleg neki köszönhetjük részben a zakót. Azt tettem szóvá, hogy a többi csodabogárhoz képes aránytalanul több szart kap a nyakába, valamint érdekes módon akkor serény kussolás van, mikor jó formában és hibátlanul játszik. Illetve mégsem, hiszen akkor is meg kell jegyezni, hogy de hát a haja is milyen. Vagy hasonló mondvacsinált faszságot.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14283 Hozzászólás Szerző: Crap »

Egyébként én megvédenem Christ, szerintem a piros is nagyban Kepanak volt köszönhető. Annyira nem volt lemaradva Manerol, mire ő még azt egy jó lövésre lekezeli és el is lövi simán utol érhette volna, de ehhez az kellett volna, hogy Kepa a kapuban álljon. Semmi értelme nem volt kijönni-e a kapuból.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14284 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:Lampard reports Willy Caballero will start against Barnsley on Wednesday and that was always the plan. He says everyone makes mistakes in football and Kepa has to keep working hard to try and cut them out.

Lamps a meccs után megvédte Kepát, de azt nyilatkozta, hogy a Barnsley elleni ligakupa meccsen Caballero kezd. Egyébként én voltam az egyik aki védte Kepát, de már nekem is elfogyott a türelmem vele kapcsolatban, takarodhat.
Ligakupában tavaly is végig Caballero védett, semmi köze nincs a mai meccsnek ehhez a döntéshez.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14285 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Lampard reports Willy Caballero will start against Barnsley on Wednesday and that was always the plan. He says everyone makes mistakes in football and Kepa has to keep working hard to try and cut them out.

Lamps a meccs után megvédte Kepát, de azt nyilatkozta, hogy a Barnsley elleni ligakupa meccsen Caballero kezd. Egyébként én voltam az egyik aki védte Kepát, de már nekem is elfogyott a türelmem vele kapcsolatban, takarodhat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14286 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

James Lee írta:A kiállítás előtt valóban egész jól működött a kontrázgatás, de szvsz egyrészt egy ötvédős formáció sokkal alkalmasabb lett volna erre (nem csak a pool ellen), másrészt kellett volna egy lóbaszó Zsiru, a körülötte mérgezett egérként futkározó Timoval. Aki egyébként továbbra is egy zseni és elképesztően mozog, csak ilyenkor marhára kell egy Böde alkatú target man.
Ami pedig Christ illeti, kezd nevetséges lenni az állandó ekézése. Csinálhat akármit a srác, úgyis elő lesz véve. A kiállítása előtt tetszik nem tetszik, baszott jól játszott. Ahogy a legutóbbi meccsen is szép teljesítményt hozott. Megjegyzem, Manénak azért nem kellett sok hogy boruljon. Nem személyeskedni vagy támadni akarok, de ha ugyanezt Rüdiger csinálta volna, akkor a biztos észrevették volna az azt megelőző teljesítményét a Christ ekéző emberkék. Lássuk már objektíven egy játékos teljesítményét, még ha nem is kedveljük túlságosan.

Pont a mai meccs alapján remélem, hogy többet nem játszik. Egy pool ellen talán 0 kapott gól az elvárás? Ugye nem.... Hanem az, hogy lőjünk mi is. Chris pedig az egész meccset tönkretette. Egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy abból gól lett volna, de ha igen, akkor 1-0 oda és a második félidőben még mindig bármi lehet. Így pedig rossz volt nézni a második félidőt. Sokkal nagyobb esély lett volna még a fordításra is ennél. 10 emberrel feladatuk a támadó játékot.


Utolsó emberként ráugrani nem lehet. Erre fel még dicsérjük is? Chris mindig tök jól játszik, csak általában elmegy a meccs rajta. Engem retteneseten bosszant a mai, mert egyáltalán nem volt akkora Liverpool uralom az első félidőben.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#14287 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Az egyéni hibák nélkül, most az eredmény legrosszabb esetben is 0:0 lenne.
Sok idő kell még, hogy a csapat összeszokjon. Az látszik hogy Wernerrel nem lesz gond, ha Pulivissuatér, ők ketten alkotni fognak. Haverznek több idő fog kelleni, de majd belerázódik.

Néhányan a múltkor megvédték Kepát(sokadjára), hogy türelem, meg lószar...most is fent tartom, Champo szintű kapus. Nem akarom többet Chelsea mezben látni.

Amíg nem tesszük be a kezdőbe T. Silva-t meg Chili-t, meg egy épkézláb kapust, addig nincs keresnivalónk az ilyen meccseken.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14288 Hozzászólás Szerző: James Lee »

A kiállítás előtt valóban egész jól működött a kontrázgatás, de szvsz egyrészt egy ötvédős formáció sokkal alkalmasabb lett volna erre (nem csak a pool ellen), másrészt kellett volna egy lóbaszó Zsiru, a körülötte mérgezett egérként futkározó Timoval. Aki egyébként továbbra is egy zseni és elképesztően mozog, csak ilyenkor marhára kell egy Böde alkatú target man.
Ami pedig Christ illeti, kezd nevetséges lenni az állandó ekézése. Csinálhat akármit a srác, úgyis elő lesz véve. A kiállítása előtt tetszik nem tetszik, baszott jól játszott. Ahogy a legutóbbi meccsen is szép teljesítményt hozott. Megjegyzem, Manénak azért nem kellett sok hogy boruljon. Nem személyeskedni vagy támadni akarok, de ha ugyanezt Rüdiger csinálta volna, akkor a biztos észrevették volna az azt megelőző teljesítményét a Christ ekéző emberkék. Lássuk már objektíven egy játékos teljesítményét, még ha nem is kedveljük túlságosan.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#14289 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

nalam tovabbra is egyertelmu a jovokep. jojjon vegre egy igazi edzo aki gatyaba razza a csapatot. lampardot szeretjuk de tul koran kapta meg ezt a poziciot.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14290 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Megosztom en is a sajat velemenyem a meccsrol.

Ahogy a kezdot latva irtam, 4 vedo Alonsoval halal, elso golt honnan kaptuk?
Mondjuk egy olyan statisztikat is megneznek, hogy Jamesrol vagy akit neki kellett volna fogni hany golt kaptunk. Azpi nem ertem miert kerult ki es miert nem kezdett o a tavalyi bajnok ellen. Sajat neveles stb de vedekezesben boven van hova fejlodnie.

Christensen, aki emlekszik a korabbi hozzaszolasaimra vele kapcsolatban, nem a szivem csucske. Elso meccsen nagyon jo volt, ma szinten, de a kiallitast maganak koszonheti, bealudt sajnos Sane mellett es kesobb ahogy raugrott Sanera komoly volt. Tette amit tennie kellett, Kepaban szerintem nincs egy jatekos se aki bizik, ezt parszor lehet latni mikor haza lehetne adni siman, de inkabb kirugjak bedobasra stb. Kar volt ezert az egy hibaert ami sajnos el is dontotte a meccset. Igy osszessegeben mondhatjuk, hogy elotte jo volt, de ezzel az egy dologgal elment a meccs. Mondjuk ezertnem fogom agyon savazni, mert nem full amator hiba volt az ilyen benne van.

Havertzrol leirtam a velemenyem korabban, egy nagy nulla sajnos idaig es teljesen jogos, hogy ot vitte le Lampard felidoben. Szurkolok Havertznek, hogy kapja ossze magat, de rossz erzesem van vele kapcsolatban. Maga a mozgasa es testbeszede mar nem tetszik es fejben is mintha sokszor nem lenne ott es abrandozna, aludna.

Werner egy bombaigazolas volt, ket meccs ket tizi, a gol is majdnem osszejott, de egyertelmuen rajta mult a tamadasaink nagy resze, sajnos sokszor egyedul volt, de igy is veszelyes volt. Pulisic legutobbi formaja es Ziyech passzjateka (amit remelem hozni tud majd, de megvarom amig felepulnes jatszik, hogy mit nyujt ugye Kai?) mellett szerintem a bajnoksag egyik legjobb jatekosa lesz ez latszik minden mozdulatan, hozzateszem meg neha nem tul hatarozott, de szintekkel jobb, mint a haverja.

Kepa... mellette voltam egy darabig, Lampard is uriemberkent nyilatkozik rola, de remelem ez volt az utolso csepp a poharban es eltunik a p.csaba. Egy vicc ez a gyerek, amekkora arca volt a Sarris esetnel, akkora egy hulladek lett, hogy hagyjuk is. Bar tulszarnyalta ket meccs alatt a tavalyi szezonjat, ma lehuzott egy szogletet. Nem igazan akarom latni tobbet a kapuban, Caballero vagy Mendy a helyere.

Lampard.. tisztelem, becsulom, eszem agaba nincs, hogy kirugjak. DE...
A mai kezdo a pool ellen, “hozza nem erto” szurkolokent a forum nagy resze latja, hogy Alonsoval felallni 4 vedos rendszerben egy ilyen csapat ellen nem tul jo otlet.
A Havertz csere nalam oke volt, de “hozza nem erto” szurkolokent azt gondoltam, hogy 2-0nal mondjuk meghuzza, hogy Mount helyere behozza Giroudt hogy fent tudjuk tartani a labdat kicsit es Werner kimegy szelre onnan indul a Giroud altal lekeszitett labdakkal. De nem.
Gondoltam, hogy az alibi Jorginho helyere fogja behozni esetleg Barkleyt es nem a labdakihozatalokban jo Kovacic helyere.
Rudiger serult vagy miert nem volt a padon sem? Igy bekuldott egy olyan jatekost akit erthetetlen modon jegelt honapokig, mikozben az egyik legjobb volt a csodalatos belso vedoink kozul.
Azzal azert szerintem mindenki tisztaban lehet, hogy Abra jo arc stb bevasarolt, de nem fogja tetlenul nezni, ha sorozatos rossz dontesek utan nem jonnek az eredmenyek. En nem rugnam ki meg a forum nagy resze se, de o nem a szivere fog hallgatni es tetlenul nezni, ha nem jonnek a pontok. Ismerjuk mar eleg jol.
Ragaszkodik dolgokhoz, amikhez nem kene es azt gondolnank az intelligencia szintje miatt, hogy nem is fog, de egy par dologban neki is javulnia es gondolkoznia kell, mert van egy par hulyesege sajnos, amik a vesztet okozhatjak.

Vegul tenyleg egy vicc, hogy igazolunk vegre normalis jatekosokat a kezdobe, ebbol 2 bevetheto, masik 4 elorelathatolag kezdo jatekos vagy leserul egybol vagy nincs megfelelo allapotban. A pool leigazolja Thiagot ra 1-2 napra mar jatszik is egy felidot. Zappacostat bezzeg szinte edzes nelkul beverik a kezdobe es golt is lo egybol :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14291 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pool az jelenleg még más kávéház. Félgőzzel is jobbak voltak, mint mi.

Első félidőben azért bírtuk az iramot, tényleg nem volt gáz, de 10 emberrel egy pool ellen ne várjunk már csodát, bárkit hoz be Frank, kb ugyan ez lett volna az eredmény.

Jorginho nálam egy géniusz, régen szidtam szegény obi mikelt, mert essien ballack és lampard mellett ő logott ki a legjobban az alibi játékával, de amit joghi tesz az az alibi király fogalom netovábbja. Bocs Mikel így utólag, nem tudtam kivel hoz még össze minket a sors. :x

Tomori szerintem jó volt, gyors védő, és a gyorsaság az nem lenne hátrány nálunk. (rád nézek alonso. :roll: )

De hogy jó dolgokkal zárjam soraimat, Kanté a régi, iszonyat elegáns es pazar játék volt ma tőle. Kova szintén jó volt a kp-n. Werner eddig ugyan adós a gólokkal, de baromi bíztató, nagyon gyors és gólratörő. Remélem hasonló mentalitású lesz Ziyech is. Kicsit ezt hianyolom Havertz-ból. Kicsit lassu és kedvtelen és nem is kreatív, tőle sokkal többet várok, de örülök, hogy lampard LEGALÁBB ŐT játszatja.

Apropó, ugy vannak kezelve az új érkezők werner és havertzen kivül mintha fél éves karanténból jöttek volna vissza. Következő meccsen tessék berakni őket, nem szarakodni, mert ránk ég a szezon.
Mozgatni kell őket, bedobni a mélyvizbe, minél elöbb szokják a légkört.

Második forduló srácok, egy liverpool letudva, nem őket kell elpicsázni idén, hanem a sok kiscsapatot. Fel a fejjel, lesz ez jobb is, jönnek az új érkezők, Lampard kezébe is több lehetőség lesz. Csak Franknek tényleg meg kell találni a helyüket a srácoknak. Havertzot mindenképp be kell tolni középre werner mögé, kicsit mellé.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14292 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:De egy pozitívum, hogy a mai meccs után legalább van még egy indok Christensen mellőzésére. Egy nulla az az ember.
Az gondolom nem számít, hogy a piros lapja előtt két góltól is megmentett minket, és ha úgy vesszük a piros lapjával valószínűleg egy harmadiktól is. Ráadásul az egyiket gyakorlatilag a gólvonalról tolta ki. A piros lapja miatt jogosan érheti kritika, az előtte lévő játékára viszont azt gondolom, nem lehetett panasz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14293 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Nem tudom hogy jött most elő Lampard, nem volt lehetősége többet kihozni a meccsböl. A Pool perpillanat a világ legjobb csapata. Azért nem a Bayernt mondom mert a fél csapat csak kölcsön szerepelt náluk vagy eligazolt. H
Nem lehet mit kezdeni azzal hogy Mané ugyan úgy támad le a 90. percben mint az elsőben. 5 tüdeje van minden támadójuknak... Csak szerencsével lehet őket megverni, de akkor is csak úgy ha szar napjuk van.

Nem mérvadó ez a mai. Aki azt gondolta hogy majd ma ledomináljuk őket mert van egy Werner meg egy Havertz a kezdőben, az ne haragudjon de szimplán hülye.

Évek kellenek még mire a szintjükön lehetünk és ennek a feltétele az hogy ne cserélgessük az edzőket úgy mint az alsógatyát.
Ugyanmár, felesleges ez a pool felszopkodás. A mai meccsen a piroslapig bőven kiegyenlített volt a meccs, sőt sztem nekünk volt a nagyobb helyzetünk Werner lövésénél. Ha Kepa nem balheréskedik kitudja mi lett volna még így is emberhátrányban. Egy nyomorult gólt tudtak maguktól begyötörni, ettől nem fogok magam alá vizelni. Lamps sara a félidei csere és a kezdő összeállítása volt, kb ennyi. Nálam a félidei cserénél Havertz helyett Jorginho vagy Mount jött volna le. De egy pozitívum, hogy a mai meccs után legalább van még egy indok Christensen mellőzésére. Egy nulla az az ember.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14294 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Havertz gyakorlatilag semmit nem csinált. Nem hibáztatom, mert kevés labdát kapott, de azzal a kevéssel nem alkotott, szemben pl wernerrel. Egyébként én sem őt hoztam volna le, de teljesen megértem, hogy így döntött.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14295 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Még a hiba ellenére is, ha nincs kepa öngólja, és zsorzsi belövi, akkor egy megérdemelt sima 1-1 lehetett volna. Kár érte, nem indult rosszul, bár látszott hogy a pool azonnal lecsap a lagapróbb hibára is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14296 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én ettől a meccstől nem vártam még kb semmit. Második félidőben ha Giroud játszik akkor a komplett tavalyi csapat játszott a pool ellen.

Kepa-t, Alonsot el kell felejteni. Chilwellnek muszáj felépülnie és bírnia a szezont. Mendy pedig ha csak egy középszar kapus már beljebb vagyunk.

Ezt a kibaszott Thiagot kellett volna elhoznunk..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14297 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Legalabb harom meccsig nem latjuk ezt a rohadekot. Remelem ezutan is az lesz a tema, hogy Tomori menjen kolcson vagy Rudiger tavozzon vegleg. Vicc az egesz..

Amugy az elso felido nem volt veszes, komoly helyzetet nem alakitott ki a Liverpool, csak mikor Kepa tul szamolta magat, ellenben nekunk volt egy par veszelyes megindulasunk..

Errol a meccsrol megint nem lehet erdemben velemenyt nyilvanitani, mert a dan fiu elbaszta az egeszet. Azt meg senki ne varja, hogy tiz emberrel a Pool ellen majd pontot szerzunk vagy esetleg nyerunk. Jorginho mondjuk belohette volna a buntetot..

Szerk.: Mane meg is erositi amit irtam:

Sadio Mane: "It was a tough game, especially in the first half, we found it difficult to create chances but in the second half, they got a red card and we finally created chances and scored two goals."

Koszi, Christensen, megegyszer!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2020. szeptember 20., vasárnap 19:39-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#14298 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

kazomester írta:Amennyire vártam a meccset, annyira akarom most elfelejteni. Nem vagyok elégedett Lampard-dal.
En eddig egy rossz szot nem szoltam Lampardra, de ezt egy kicsit tultaktikazta a felidoben. Jorginho-Azpi cseret vartam a felidoben, erre lehozta a masodik legveszelyesebb jatekosunk, akitol tartott a L'pool is. 4-3-1-1-ben Havertzal es Wernerrel elol tobb keresni valonk lett volna meglatasom szerint.

padi21
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. február 1., vasárnap 19:59
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen

Re: Aktuális meccsek

#14299 Hozzászólás Szerző: padi21 »

Jorginhot ki kell b*szni, tök mindegy, hogy kapitányhelyettes, vagy sem, mert ez már több mint nevetséges. Ez az ember egyzsrűen nem futballista, semmi fizikuma, gyorsasága nincs, ráadásul fejben is elképesztő lassú a Premier Legue-hez képest. Lehet ,hogy az évtized eleji hulladék Serie A-ban regista poszton elmacázgatott,de nem véletlen, hogy épeszű topklub nem akarja vinni sehova, Sarri akutális csapatát leszámítva. Egyetlen pro volt a neve mellett, hogy valamiért ezeket a langymeleg fos tizenegyeseit valamiért eddig a kapusok megették, de láthatóan már ezt sem lehet elmondani. Szégyen, hogy ez az balfasz kapitányi karszalagot közelébe kerülhet egyáltalán ennél a klubnál...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14300 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom hogy jött most elő Lampard, nem volt lehetősége többet kihozni a meccsböl. A Pool perpillanat a világ legjobb csapata. Azért nem a Bayernt mondom mert a fél csapat csak kölcsön szerepelt náluk vagy eligazolt. H
Nem lehet mit kezdeni azzal hogy Mané ugyan úgy támad le a 90. percben mint az elsőben. 5 tüdeje van minden támadójuknak... Csak szerencsével lehet őket megverni, de akkor is csak úgy ha szar napjuk van.

Nem mérvadó ez a mai. Aki azt gondolta hogy majd ma ledomináljuk őket mert van egy Werner meg egy Havertz a kezdőben, az ne haragudjon de szimplán hülye.

Évek kellenek még mire a szintjükön lehetünk és ennek a feltétele az hogy ne cserélgessük az edzőket úgy mint az alsógatyát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése