Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta:[
Szerintem Fabregas ma iszonyat nagyot melózott és a jobbak közé tartozott. Moses volt aki a 60-70.perc környékére már teljesen elfáradt és Zappát be kellett volna hozni.
Melózik ő mindig, de nem elég hatékony hogy ha védekeznie is kell.
Nem rajta múlott ma, odatette Pedro elé a forintos labdát.. Ennek ellenére védekezésben valóban nem erös Cesc, de szerintem ez pont nem az a meccs volt, ahol ezt szemére lehetne hányni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#21782 Hozzászólás Szerző: almos »

Nem tudtam nézni a meccset. Kérhetek egy gyors összefoglalást valakitől? Lehetőleg ne Pedro,Willian, Cahill stb fikázását. Köszi!
LAMPARD#8

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9323
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21783 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:Áh, azok után ahogy kezdtük a meccset, ahogy uraltuk a játékot, 3 góllal kellett volna nyernünk. Persze ha nem Willian és Pedro kezd, meg amúgy Fabregas is -1 ember kanté párjaként, Bakayoko sokkal többet hozzátett. Hazard nagyon hiányzik...
Szerintem Fabregas ma iszonyat nagyot melózott és a jobbak közé tartozott. Moses volt aki a 60-70.perc környékére már teljesen elfáradt és Zappát be kellett volna hozni.
Melózik ő mindig, de nem elég hatékony hogy ha védekeznie is kell.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21784 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ez elsülhetett volna jobban és rosszabbul is, összességèben vàllalható az 1 pont.

Nem értettem mièrt àllunk ki Kantè-Fábregas középpályával, remélem ezt mostantól elfelejti Conte, borzalmas volt. Bakayoko-t viszont ki kell emelni, óriásit játszott.

Pedro és Willian rettenetes volt, Hazard viszont kezd magàra találni.

Oliver baromi idegesítően vezette a meccset, komoly felelőssége van abban hogy így eldurvult a meccs. Teljesen következetlenül, össze-vissza fújta le a dolgokat, hol engedte a kemény jàtèkot, hol nem. Morata afyát teljesen felkúrta, de Luiz agya is akkor szállt el amikor nem fújta be hogy fèl perce rángatta Sanchez(persze ez nem kifogàs, kabbe Luiz). De az Arsenal jàtékosokkal is ezt csinálta, rémes jàtèkvezetés volt.

A City-meccsre fel kell javulni mert gyilkos formàban vannak, ők 4 gólt rúgnak ennyi helyzetből.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#21785 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

adrian1989 írta: Nagy igazolás volt, csak kérdés mi lesz a taktika amiben mindenkinek helye lesz, mert a 3-5-2-ben pályán lenne Bakayoko Fabregas és Kante is és elől meg lehetne egy Hazard Morata páros.
Amennyire a vilmos/pondro duó ma lenyűgözte a mestert, nem kizárt, hogy rövidesen ezt fogjuk látni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21786 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Bubi írta:Áh, azok után ahogy kezdtük a meccset, ahogy uraltuk a játékot, 3 góllal kellett volna nyernünk. Persze ha nem Willian és Pedro kezd, meg amúgy Fabregas is -1 ember kanté párjaként, Bakayoko sokkal többet hozzátett. Hazard nagyon hiányzik...
Szerintem Fabregas ma iszonyat nagyot melózott és a jobbak közé tartozott. Moses volt aki a 60-70.perc környékére már teljesen elfáradt és Zappát be kellett volna hozni.
Nekem Bakayoko játéka nagyon tetszik tud cselezni nem is lassú megtartja a labdát ha kell meg is szerzi és jó helyre is játssza meg.
Nagy igazolás volt, csak kérdés mi lesz a taktika amiben mindenkinek helye lesz, mert a 3-5-2-ben pályán lenne Bakayoko Fabregas és Kante is és elől meg lehetne egy Hazard Morata páros.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#21787 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem jo eredmeny. Ezt a gyenge Arsenalt a MU-City otthon ugy befogja daralni mint a szart. Mindenki alul teljesitett, egyedul Luiz jatszott jol a kiallitasaig. Azonnali pirost ezt se ert, igy egy helyett harom meccset fog kihagyni, szerintem pont a City ellen lesz az utolso. Hihetetlen, hogy ezek ellen a nyomorultak ellen mostanaban kenytelenek vagyunk ossze szednunk magunkat. Nem igaz, hogy Eden legalabb egy felidot nem bir, mikor a valogatottban mar kezdo is volt..Bakayoko viszont egy allat lesz.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21788 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Áh, azok után ahogy kezdtük a meccset, ahogy uraltuk a játékot, 3 góllal kellett volna nyernünk. Persze ha nem Willian és Pedro kezd, meg amúgy Fabregas is -1 ember kanté párjaként, Bakayoko sokkal többet hozzátett. Hazard nagyon hiányzik...
Szerintem Fabregas ma iszonyat nagyot melózott és a jobbak közé tartozott. Moses volt aki a 60-70.perc környékére már teljesen elfáradt és Zappát be kellett volna hozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#21789 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:sokan mondták, hogy jó lett a keret, de én még mindig tartom magam ahhoz, hogy a Willian/Pedro kettős helyett hozni kellett volna egy klasszis szélsőt kerül ami kerül, mert Willian José távozása óta mintha nem is érdekelné, hogy mi történik, Pedro meg ver egy nagy gólt és utána 5 meccsig semmi.
Luiz vajon hány meccset fog kapni 3-at?
a hétközi kupa meccs is beleszámít az eltiltásba?

Igen és igen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21790 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

sokan mondták, hogy jó lett a keret, de én még mindig tartom magam ahhoz, hogy a Willian/Pedro kettős helyett hozni kellett volna egy klasszis szélsőt kerül ami kerül, mert Willian José távozása óta mintha nem is érdekelné, hogy mi történik, Pedro meg ver egy nagy gólt és utána 5 meccsig semmi.
Luiz vajon hány meccset fog kapni 3-at?
a hétközi kupa meccs is beleszámít az eltiltásba?
az ilyen meccsektől tartottam amúgy Morata miatt mert ő nem tudja megtartani a labdákat és bevárni a társakat meg valahogy nem is olyan lendületes, de ami a legjobban felbaszott, hogy látszik, hogy a színházképző spanyol bajnokságból jött mert egyfolytában földön feküdt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2017. szeptember 17., vasárnap 16:34-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21791 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Reménykedjünk, hogy hétközben lesz pár jó teljesítmény a cseréktől, így talán megszabadulhatunk 1-2 hulladék kezdőtől...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9323
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#21792 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Áh, azok után ahogy kezdtük a meccset, ahogy uraltuk a játékot, 3 góllal kellett volna nyernünk. Persze ha nem Willian és Pedro kezd, meg amúgy Fabregas is -1 ember kanté párjaként, Bakayoko sokkal többet hozzátett. Hazard nagyon hiányzik...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#21793 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként a tetü Sanchez eléggé betartotta hátulról Luizt, úgyh megint erős volt a piros. Nem mellesleges az a nyomorult Kolasinac 2 percel utána meg már a pályán rohangált és hátulról szépen elkaszálta Hazardot ami szintén megért volna egy pirosat, ha már ennyire szereti a bíróúr dobálni a piroslapokat. Egyébként kár a meccsért, ez megint két eldobott pont.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21794 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:
Chucky írta:Baka/Pedro csere. Szuper! :)
Amúgy erre még alig volt példa, hogy félidőben cseréljen Conte és ráadásul 0-0 van. Lehet Pedro egy darabig nem lesz kezdő.
Milyen kár lenne bazdmeg, nem okozott még elég kárt, kellett, hogy újabb 2 pontot bukjunk az agyatlanságán.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21795 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ezt biztosan Cahill-től tanulta 8) Újabb piros, asszem már megszokhattuk.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#21796 Hozzászólás Szerző: White »

Luiz annyira megerdemli,kezd elegem lenni a flegma lassu lesebaszom focijabol
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#21797 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nyomorult hülye fasz.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21798 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jó kis ping-pong meccs kerekedett belőle.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21799 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Az nagy baj, ha én már csak abban reménykedem, hogy nem kapunk ki?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21800 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Azt hiszem 0-0-nál, hogy Conte lecserélte ezt a két, hm, támadó szélsőt, pontosan kifejezte mit is gondol róluk.

Válasz küldése