Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29701 Hozzászólás Szerző: paco83 »

undertow írta:kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.
Én kérlek arra hogy linkelj a továbbiakban is mert amit te linkeltél be sokkal tisztább és hosszabb!!!!

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#29702 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Hát nehezebb mecsre számítottam de szerencsére simán hozták a fiúk a meccset pedig még nincsenek formában szerintem ez a city megint a kiesésért harcol úgy hogy ez még nem volt fokmérő de kezdésnek jó egy ilyen ellenfél.
Ma Essien túnt ki Seva elég harcos volt látszik rajta hogy minen idegszálával a gólszerzésre törekszik és a köv meccsen már be is talál.
Szeintem is Sevának az fekszik ha ő van hátrébb hogy legyen tere és ő is ki tudja szolgálni a második hullámban érkezőket vagy Drogbát.
Már csak 37* kell nyernünk :) és ismét milyenk a Carling cup :) :) :)
Edmonton Oilers fan

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29703 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Aki afanylog az kb azért fanylog mert nem ezt várta....azt várta hogy a tavalyi unalmas focinkat fogja látni, ehelyett egy támadóbb szellemű Chelsea-t volt ma apályán...Meglepődve vettem tudomásul hogy robben többször a saját 16-sunknál szerelt és indított. Essien ma is zseniális volt, átvette Lampardtól a védekezési dolgot így Lampard csak a támadó résszel törődhetett. Seva még nem nagyon érzi a társakat, de számomra a megmozdulásai élményszámba mentek. Bridge nagyon jó formában van ugyanúgy mint swp....és még mindig nincsenek toppformában...és még a pályán sem volt egy Joe cole nevezetű fazon....aki szerintem Sevával nagy játékot fog alkotni..:)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29704 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nálam eggyértelműen essien volt a legjobb ! nem tudom ballackkal mi a célja murinak de ha komoly akkor maka sokat fog padozni ! drogba nem érzi az új helyzetet de ha csak ennyit csinál minden meccsen akkor nálam oké a srác ! seva ha beindul kettesével fogja szórni a gólokat ! carvalho terry ideállis középen én a hátvédsor rotálását amúgy is baromságnak tartom gallas távozásával ez a kérdés is megoldodik !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29705 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Én (is) azt vettem észre, hogy az angol kommentátorok (is) a Chelsea hanyatlására várnak, számítanak. Megjegyezném, hogy nagyon jól, korrektül közvetít Andy Gray vagy Clive Tylesday, de mintha elegük lenne a 2 éve tartó kékségből. (Andy Gray különben a MU játékosa volt a 70-es 80-as években).
Természetes - pláne Mo-on -, hogy az éppen uralkodó "hatalom" megbuktatása, bukása csak az igazán hírértékű esemény.
A mai teljesítmény alapján hatalomváltásra nem fog sor kerülni az angol fociban. A kritikusok szívhatják a fogukat!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29706 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.
nem nem azért mondtam. bocs ha ugy értetted

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29707 Hozzászólás Szerző: Norbert »

-Ba7u- írta:Úhh végre egy jó tökös kezdő11-el játszottunk 8) :P
(nem is értem minek ide palack)
Nem voltunk még 100% de egyre jobbak vagyunk,és
már 2 pontal elmentünk az ars és a pool-tól :wink:

Amugy sztem Faragó Ricsit közvetitett,és szerintem sokkal-sokkal
jobb mint Toth Csabi!
Mondott hülyeségeket (pl.: Mancienne kapus :lol: stb) de szerintem nem
rossz kommentátor
Egytől-egyig akasztanivaló szánalmas műmájer bagázs! A Chelsea-t csak a pletyólapokból ismerik, objektivitásuk és tárgyi tudásuk a klubbal kapcsolatosan erősen konvergál a 0 -hoz, a szakértő haverjaikkal együtt! Hogy témában is reagáljak: lélektani győzelem a mai, elhitték a srácok hogy látványos focira képesek és nagyon kiszolgáltak bennünket! Ha ez a teljesítmény az idegenbeli meccsekre is átmegy szép reményekkel nézhetünk előre! 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29708 Hozzászólás Szerző: undertow »

kerlek, a jovoben nem linkelek be golvideokat.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29709 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Megnézed a főoldalt és ott is kint vannak :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29710 Hozzászólás Szerző: undertow »


zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29711 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Annak ellenére, hogy szinte nem volt normális előszezonunk, félelmetesen jól játszottunk. Sokkal jobban tartottam ettől a meccstől. Jól paszoltunk, nyomult mindenki előre, Bridge rendre feljött a támadásokkal. Fantasztikusat produkált! A beadása a régi időket idézte!
Essien méltó utódja lesz Makelele-nek, sőt többet is nyújt nála.
Megvan a 3 pont, a köv 2 meccs nagyon kemény lesz idegenben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29712 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Antifiu írta:Shevchenko mondta, hogy az angol nyelv még problémát okoz neki, de szerintem szép angolsággal mondta ki a meg nem adott gólja után a FAKOFF-ot :lol: :lol: :lol:
Na igen, C.S.-et kommentáló emberke mondta is h az Angol még nehézségeket okoz, de csúnyűnbeszélni már megtanult:))

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#29713 Hozzászólás Szerző: Merder »

-Ba7u- írta:Úhh végre egy jó tökös kezdő11-el játszottunk 8) :P
(nem is értem minek ide palack)
Nem voltunk még 100% de egyre jobbak vagyunk,és
már 2 pontal elmentünk az ars és a pool-tól :wink:

Amugy sztem Faragó Ricsit közvetitett,és szerintem sokkal-sokkal
jobb mint Toth Csabi!
Mondott hülyeségeket (pl.: Mancienne kapus :lol: stb) de szerintem nem
rossz kommentátor
Méhes volt.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#29714 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Értékelésem számokra levetítve:

Cudicini: 6
Ferreira: 6
Carvalho: 7
Terry: 8
Bridge: 8
Essien: 9
Wright-Phillips: 5
Lampard: 7
Robben: 7
Shevchenko: 7
Drogba: 7
--------
Kalou: -
Diarra: -
Mikel: -
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#29715 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Úhh végre egy jó tökös kezdő11-el játszottunk 8) :P
(nem is értem minek ide palack)
Nem voltunk még 100% de egyre jobbak vagyunk,és
már 2 pontal elmentünk az ars és a pool-tól :wink:

Amugy sztem Faragó Ricsit közvetitett,és szerintem sokkal-sokkal
jobb mint Toth Csabi!
Mondott hülyeségeket (pl.: Mancienne kapus :lol: stb) de szerintem nem
rossz kommentátor

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29716 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én is értékelnék. Többnyire hasonló véleményen vagyok. Akit ma kiemelnék az Essien, és Bridge volt. Remélem Mourinhoéknak bebizonyította, hogy nem második számu Hhátvédnek kell őt titulálni, és Ashley Cole-t felhozni. Lehet hogy Elmer meg is felelne Bridge "cseréjének". És hogy az a kiadott 22millió nagy ár lenne, ha Bridge ennek köszönhetően padozna, vagy elmenne.

Shevchenko mondta, hogy az angol nyelv még problémát okoz neki, de szerintem szép angolsággal mondta ki a meg nem adott gólja után a FAKOFF-ot :lol: :lol: :lol:

Összességébe véve nagyon jól játszottak a fiuk, de tudnak ők még ennél jobban is. :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29717 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Chelseafan írta:A meccs embere a CS után szerintem megint Essien volt! Küzdött, hajtott, nem ismert elveszett labdát. A másik jelölt pedig Carvalho, mindig hajtott, még mikor lest fújtak, akkor is a csatárt próbálta leszerelni. Szóval nagyon jól játszott.
Nekem a Robben volt a meccs embere .Amit ma hajtott csak igy tovabb ,ugy nez ki hogy ebben az evben ismet ott lesz a toppon . Es azert Sheva is megcsillogtatta magat . Ha golt nem is lott de a megmozdulasai azok az igen .

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29718 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A meccs embere a CS után szerintem megint Essien volt! Küzdött, hajtott, nem ismert elveszett labdát. A másik jelölt pedig Carvalho, mindig hajtott, még mikor lest fújtak, akkor is a csatárt próbálta leszerelni. Szóval nagyon jól játszott.

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#29719 Hozzászólás Szerző: Merder »

undertow írta:
Merder írta:De méhesnek megvan a kispadon ülők listája, nem? Azt hiszi, hogy 2 kapust neveztünk a padra?
Az is érdekes hogy egy psv-nec meccsen van studióbeszélgetés, itt meg nincs. Bár úgyse érdekelne.
s2-n sosincs. ezert is jobb, mint a s1 ;)
meghat ez kek :D
Hehe, igazad van.


Vége lett a meccsnek. Akkor leírom a véleményemet, bár tudom, hogy senkit se érdekel. :D
Cudicini: Stabilan védett, igaz nem sok dolga volt. Megérdemli hogy ő is védjen. 8/10
Ferreira: Semmi dolga nemvolt szinte. Sajnos nem lepett meg, azzal hogy felfut néha. 6/10
Terry: Sokkal jobb volt, mint a C S meccsen. Stabilan tartotta a city csatárjait. Mellé szerzett egy szép gólt is. 8/10
Carvalho: Ő is jól játszott. És mellette még a támadásokat is segítette egy párszor. 7/10
Bridge: Végre közel úgy játszott ahogy tud. Nem kell ide A. Cole. 8/10
Essien: A csapat legjobbja volt. Iszonyatosan sokat futott és jól osztogatta a labdákat is. Egy-két jó lövése is volt. 10/10
Lampard. Már kicsivel jobb volt mint múltkor, de most is messze nincs csúcs formában. A gólja miatt. 7/10
Robben: Szerencsére már kezd leszokni az önzőzéseiről. 2 gólban is benne volt. 8/10
SWP: Nem sokat semmit csinált. Joey mérföldkövekkel jobb nála. Vele és PF-val a jobb oldalunk szinte teljesen kimaradt a támadásokból. 7/10
Drogba: A meccs meccs első 3 negyedében teljesnen eltűnt. A vége fele voltak jó megmozdulásai. 7/10
Sheva: Látszott rajta hogy nagyon akart. Hatalmas lelkesedéssel játszott. Essien mellett a meccs másik legjobbjátékosa volt. 9/10
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Merder 2006. augusztus 20., vasárnap 19:15-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29720 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ÁÁá, nagyon tetszett a meccs.
Mindenki jól játszott, kivéve Drogba és SWP, de megszokhattuk....

Carlo remek labdákat adott.

Terry a kezezésén kívül szokásosan jól játszott, és gólt is fejelt.

Carvalho küzdött nagyon, jól játszott.

Ferreira véégre megbízható volt!

És aki nagyon teccett, iszonyatosan, az Bridge!!!IStenien játszott, gólpasszt is adott.

Lampard végre megint bemert vállalni dolgokat, küzdött, gólt is lőtt.

Essien meccs embere, ha így játszik továbbra is ott lesz a 3 aranylabda jelölt közt, fogadni merek!

Swp küzdött nagyon, nem volt rossz, jó se mondjuk, de kevés labdát kapott...

Robben küzdött, gólpasszt adott, de nagyon szar labdákat kapott.

Sheva iszonyatosan harcolt, nagyon teccett, csak jáccon így mindig!Végén az a lesszituáció, amikor Lampardnak pöckölte át, nagyon teccett, meg az a csel, amikor két embert elküldött, egyszóval, isten volt.

Drogba, a gyönyörű fejesgolján kívül nulla volt...

Kalou keveset játszott, Obi szintén...

80-85%osak már vagyunk, belese merek gondolni 100%nál mit művelnek majd :lol:

Válasz küldése