Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15741 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian-nek negyedikre bejött a "telibe rugom a védőt" taktika és megpattanobol gól lett. Rossz volt amugy nézni milyen lassan csinálja ezt az ellenkező oldalrol indulok és rálövöm dolgot, mindig telibe baszta a védőt. Odoi már most dinamikusabb ebben.

Elbírta a csapat hogy sok fék játszott (Alonso, Willian, Pedro, Barkley) és így is simán hoztuk a meccset. Még mindig inkább a fiatalok kaparják ki a gesztenyét, ezek az öregek meg lehúzzák a csapatot.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15742 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A mai meccsből csak egy 15 perces összefoglalót láttam sajnos, de az első félidőbe azt vettem észre, hogy amíg a "nagy rutinosok" (alonso, pedro, willian) ott voltak, addig ment a nagy rutinos beívegetés meg faszláb meg willian szenvedése, de késöbb azért láttam szép kiugratásokat. Tammy sztem baromi jó lesz, gyors, erőszakos, figyel a pályán, csak kicsit lehetnének pontosabbak a befejezései.

ui: remélem ez a félkegyelmű willian nem erre a mákos, megpattanó lövéses góljával lesz megint kezdő egy darabig mert eret vágok. Rohadtul nem oda akarta rúgni, a kapus rá is mozdult, de megpattant és most megint dagadhat a mája, hogy lőtt egy utcalány gólt. Pfff... Inkább ne lőtt volna.
Lamps is basszameg, elkezdett valamit a fiatalokkal akkor már csinálja végig. Nehogy most nekem elkezdje ezt a pedro willian csodaduót huzamosabb ideig játszatni, agyrákom lesz komolyan.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15743 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Jorginho today vs Brighton:

3 key passes
4 interceptions
9 possession regained
11.15km distance covered

Egyertelmu MOTM. Le a kalappal a csapat elott ma, vedelem is rendben volt, es rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Tobbet kell ertekesiteni, mert egy szinttel feljebb rangsorolt csapat lehet ezeket megbunteti, de ma a vedelem is a helyen volt. Tomori elkepesztoen berobbant a csapatba.
Védelem rendben volt, kivéve a pontrúgásoknál. Az összesnél gólveszélyes volt a Brighton. Muszáj lesz gyakorolni az emberfogásokat mert ma a kapufa helyett gól is lehetett volna és akkor nem biztos hogy megvan a 3pont.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15744 Hozzászólás Szerző: Bubi »

mikel12 írta:Jorginho today vs Brighton:

3 key passes
4 interceptions
9 possession regained
11.15km distance covered
Biztos igazatok van ha ennyien állítjátok. Kicsit dilettáns volt a véleményem, meló közben (pultban vagyok, kiszolgálok, címeket osztok) egy akadozó streamen néztem a meccset. Ezek szerint csak a hibák maradtak meg bennem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15745 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Jorginho today vs Brighton:

3 key passes
4 interceptions
9 possession regained
11.15km distance covered

Egyertelmu MOTM. Le a kalappal a csapat elott ma, vedelem is rendben volt, es rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Tobbet kell ertekesiteni, mert egy szinttel feljebb rangsorolt csapat lehet ezeket megbunteti, de ma a vedelem is a helyen volt. Tomori elkepesztoen berobbant a csapatba.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15746 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jorginho mezőnyben jó volt szerintem, hozta a mostanában megszokott szintet, de a lövéseket tényleg teljesen el kéne felejtenie. Annyira gyengén, pontatlanul és rossz technikával rúgja meg a labdát, hogy ezt egy profi labdarúgótól fájdalmas nézni. A 11-eseket szépen és nyugodtan elhelyezi, de az átlövéseket ne erőltesse.

Kova lendülete nagyon kellett ma a padról, hiába gólképtelen, azért tud adni a csapatnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15747 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Hogy mi? Konkrétan MOTM volt a csávó.
Mitől? Én azt láttam, hogy gyengén védekezett, nem igazán segítette a támadásépítést, ment a szokásos 4-5 méteres passzolgatás. Volt egy lövőhelyzete amit elrontott. Átfogó képem ugyan nincs a mezőnymunkájáról, de ezek megragadtak. Nem láttam tőle semmi különöset.
Szerintem volt vagy 10 szerelése, miatta tartottuk nyomás alatt a Brighton-t az első félidőben. Illetve mindig egyből tovább passzolja a labdát, nem lassítja a játékot, mint Barkley például. Mount-al nagyon érzik egymást szerintem. De én Sarri alatt is ezzel a véleménnyel voltam róla ... :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15748 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Hogy mi? Konkrétan MOTM volt a csávó.
Mitől? Én azt láttam, hogy gyengén védekezett, nem igazán segítette a támadásépítést, ment a szokásos 4-5 méteres passzolgatás. Volt egy lövőhelyzete amit elrontott. Átfogó képem ugyan nincs a mezőnymunkájáról, de ezek megragadtak. Nem láttam tőle semmi különöset.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15749 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Szerintem remek volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15750 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Jorginho is gyengén szerepelt.
Hogy mi? Konkrétan MOTM volt a csávó.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15751 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Muszáj neki mert ha Ruben felépül bajba kerülhet. Egyébként szinteket javult a játékunk Kovacic becserélése után. Igazán se elől, se hátul nem jó a csávó, viszont melózik keményen, zavarja az ellenfelet és igyekszik egyből előrejátszani a labdát. Barkleynak egy jó megmozdulása nem volt, Jorginho is gyengén szerepelt. Kanté baromira hiányzik, ha ő pályán van szerintem 2-3 góllal többet rúgunk.

Odoi már most hasznosabb mint Pedro vagy Willian, következő meccsen kezdhet is. Még bele kell jönnie, fel kell vennie Mount ritmusát, még sokszor azt látom, hogy ácsorog a labdával, gondolkodik, lassítja a játékot.

Ja és végre nem kaptunk gólt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15752 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Willian 2-0ás vezetésnél a 85.percben hajt, jól látok? :shock: kétszer megkellett dörzsölni a szemeim :D :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15753 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Cs ak kimakkolt egy gólt ez a szerencsétlen, lesz mit mutogatni a kurzuson.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15754 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Barkley az elsőszámú 11es rúgó mi, na persze :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15755 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:
Pityee írta:Ennyi helyzetet elcseszni, aztán csodálkozunk ha megbosszulja magát. Jorgi és Tomori előtt le a kalappal, nagyot játszanak, de Alonso labdáinak is van szeme.
Ez volt a legszebb.
https://twitter.com/CarefreeRash/status ... 08768?s=09" onclick="window.open(this.href);return false;
Barkleynak viszont olyan labdát adott amit könnyebb volt berúgni, mint kihagyni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15756 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Mondjuk ha valaki elmagyarázza nekem, hogy mi értelme annak, hogy a Barkley-Pedro-Willian csodatrió együtt játszik, miközben a Pulisic-CHO-Kovacica Trió mindegyike a padon üldögél.
hát ezaz, hogy ennek semmi értelme és én nagyon drukkolok Lampard-nak, de ezeket el kell felejtenie.
Willian ha nincs mellette Pedro akkor egész használható és ez fordítva is igaz.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15757 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pityee írta:Ennyi helyzetet elcseszni, aztán csodálkozunk ha megbosszulja magát. Jorgi és Tomori előtt le a kalappal, nagyot játszanak, de Alonso labdáinak is van szeme.
Ez volt a legszebb.
https://twitter.com/CarefreeRash/status ... 08768?s=09" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15758 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mondjuk ha valaki elmagyarázza nekem, hogy mi értelme annak, hogy a Barkley-Pedro-Willian csodatrió együtt játszik, miközben a Pulisic-CHO-Kovacica Trió mindegyike a padon üldögél. Azt elhiszem, hogy két fiatal mellé kell egy tapasztaltabb játékos, na de három kutyaütő egyszerre a pályán, nagyon sok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. szeptember 28., szombat 16:59-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15759 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem Chris-szel nincs semmi baj, nem hibátlan, de a Barca elleni meccs óta megtört lendülete kezd helyre rázódni, sokkal határozottabb, mint tavaly volt. Tomori mellett nyilván feltűnik, hogy kicsit szerencsétlen.

Volt három 100%-os helyzetünk, jó lenne, ha nem hullajtanánk ma pontot. Ha fogunk, akkor az biztos, hogy a Willian - Pedro - Barkley hármas egydimenziós, ötlettelen játéka miatt, használhatatlanok összjátékban. Még mindig ott tartanak, hogy ők csinálják a dolguk, ha nem jön össze, akkor sem baj, majd Hazard lő egyet.

Jorginho pedig egyelőre a leghasznosabb játékosunk, mintha kicserélték volna tavaly óta, jár neki a dicséret.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15760 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Hát ez egy nagy rakás szar!
Én nem hiszem el,hogy amit Pedro csinál az jó Lampardnak, Pulisic Odoi szerintem többet hozzátennének.
Kovacic Barkley csere is megérett szerintem ugyanis az angol nem sokat tesz hozzá a játékhoz azon kívül hogy egy nagy ziccert elbaszott a középpályánk viszont rohadt nagy átjáróház.
Kante-ra hatalmas szükség lenne ahogy Rudigerre és Emersonra.
Félek,hogy Lampard ezekkel a kutyákkal csak maga alatt vágja a fát.

Válasz küldése