Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26841 Hozzászólás Szerző: kdako »

GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26842 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricko írta:Na héhéhééé, Lamps 20 gólt lőtt már idén, ezzel a 2. legjobb a gólgyártásban :!: (ennél jobban aligha segíthetné a csapatot), míg Balle kéthavonta 1-szer (ha) betalál...SWP egyszer játszott jól mióta itt van :?
Na héhéhééé, ez nem a ki hány gólt lőtt már idén meg a Chelseaben, nem az elmúlt hét év statisztikája, hanem az aktuális meccsek topik :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26843 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:Zenzo, nem akarlak megbántani de ha Ballack 6,25-öt kapott, akkor Lampard 7est érdemel. A 2. félidőben ő legalább próbálkozott. Nekem nagyon elegem van ballackból. Egyszerűen balfasz. Mikelt a helyére, ő se lenne gyengébb és ő még fejlődik.
Hát szerintem nem - mint ahogy ennek hangot is adtam előbb. Lampard egyre szürkébb, igaz, hogy egy gipszel játszott, de ez nem mentség. 100%-os helyzetben rontott, és ez nekem sok. Az egyetlen gólunknál pedig Ballacktól indult az akció, hisz ő szerzett labdát... ha Kalou a gól miatt annyi embertől kiérdemelte a MOTM címet a megfelelő topikban, akkor kár elfelejtkezni arról, hogy Ballack szerzett labdát, és hogy Seva mesterien adta azt középre. Ballack játéka számomra eddig sem volt rossz, bár én sem őt tartottam a csapat erősségének, de egyre jobb, amit Lampyról nem lehet elmondani. Tegnap pedig egyértelműen jobb volt, mint nyolcas társa. Lampardnak szívem szerint ötöst adtam volna, mert tőle sokkalta többet várok. De mint írtam, mivel semmivel nem volt rosszabb, mint RC, Cole vagy SWP, kapott hatot. Nehéz objektív szemmel nézni egy játékost olyan helyzetben, mint ahogy te látod Ballackot, én ugyanígy vagyok SWP esetében. De ha jól játszik, vagy jobban, mint mások, azt el kell ismerni. Én is megtettem Wright-P esetében, légy egy kicsit te is körültekintőbb!
Na héhéhééé, Lamps 20 gólt lőtt már idén, ezzel a 2. legjobb a gólgyártásban :!: (ennél jobban aligha segíthetné a csapatot), míg Balle kéthavonta 1-szer (ha) betalál...SWP egyszer játszott jól mióta itt van :?
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26844 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:José is korrekt nyilatkozatot adott: a döntetlen lett volna igazságos. Remélem három nap elég lesz feltűzelni a csapatot, ha egy BL-negyeddöntőre kell egyáltalán.
? Ezek után minimum mágiát kell gyújtani az öltözőben. Itthon játszuk az első meccset, így nagyon oda kell tenni magunkat. Spanyolhonban nem megy nekünk a játék, emlékezzünk csak a tavalyi (vagy akár az idei) Barca elleni meccsre kint... Ha itthon nem tudunk nyerni két góllal, akkor szerintem integethetünk a Bl-nek is. Nagyon bízom a csapatban, nem arról van szó, csak mostanában nagyon ingadozó a játékunk. Egy jó meccset egy sz@r követ, de a BL-ben két jó meccsre van szükségünk! És a mostani ellenfelünk verhető.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26845 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:6-osnál jobbat senki sem kaphatna.
Nem értem, Cech vagy Terry miért szolgált volna rá a rosszabb osztályzatra (bár ez az én véleményem). De szerintem ők hiba nélkül játszottak. Egyikőjük sem tehetett arról, hogy a támadójátékunk totál impotens volt, mert nem az ő dolguk. Cech ráadásnak néhány nagy védést is bemutatott, úgyhogy végképp nem értem. A többiek pedig hatot kaptak, azoknak adtam kicsivel jobbat, akik benne voltak a gólunkban: Balle szerzett labdát, Seva tette be, Drogba vonta el Kalou mellől az embert, Kalou fejelte be. Ennyivel ők többek voltak tegnap. Szerintem teljesen korrekt voltam.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26846 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Zenzo, nem akarlak megbántani de ha Ballack 6,25-öt kapott, akkor Lampard 7est érdemel. A 2. félidőben ő legalább próbálkozott. Nekem nagyon elegem van ballackból. Egyszerűen balfasz. Mikelt a helyére, ő se lenne gyengébb és ő még fejlődik.
Hát szerintem nem - mint ahogy ennek hangot is adtam előbb. Lampard egyre szürkébb, igaz, hogy egy gipszel játszott, de ez nem mentség. 100%-os helyzetben rontott, és ez nekem sok. Az egyetlen gólunknál pedig Ballacktól indult az akció, hisz ő szerzett labdát... ha Kalou a gól miatt annyi embertől kiérdemelte a MOTM címet a megfelelő topikban, akkor kár elfelejtkezni arról, hogy Ballack szerzett labdát, és hogy Seva mesterien adta azt középre. Ballack játéka számomra eddig sem volt rossz, bár én sem őt tartottam a csapat erősségének, de egyre jobb, amit Lampyról nem lehet elmondani. Tegnap pedig egyértelműen jobb volt, mint nyolcas társa. Lampardnak szívem szerint ötöst adtam volna, mert tőle sokkalta többet várok. De mint írtam, mivel semmivel nem volt rosszabb, mint RC, Cole vagy SWP, kapott hatot. Nehéz objektív szemmel nézni egy játékost olyan helyzetben, mint ahogy te látod Ballackot, én ugyanígy vagyok SWP esetében. De ha jól játszik, vagy jobban, mint mások, azt el kell ismerni. Én is megtettem Wright-P esetében, légy egy kicsit te is körültekintőbb!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#26847 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

A döntetlen tényleg igazságosabb lett volna, de azért természetesen örülök a győzelemnek.
A BL-ben meg 100%, hogy nem ilyen lesz a játék, asszem már sehol sem állnánk, ha mindig így játszottunk volna, mint ma. :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26848 Hozzászólás Szerző: kdako »

Clarmont írta:Bennünket a kapott gól tüzel fel.
Minden meccsnézéshez szívgyógyszerek kellenek.Pl,Bl,Fa, Ebből nem fogok jól kijönni azt hiszem. :lol:
Vagy több alkohol (nem kóla, Geri! :lol: )
GO BLUES!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#26849 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Bennünket a kapott gól tüzel fel.
Minden meccsnézéshez szívgyógyszerek kellenek.Pl,Bl,Fa, Ebből nem fogok jól kijönni azt hiszem. :lol:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#26850 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

zenzo megosztotta gondolatait akinek más a véleménye tegye ugyanezt !

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#26851 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Zsoca87 írta:Zenzo, nem akarlak megbántani de ha Ballack 6,25-öt kapott, akkor Lampard 7est érdemel. A 2. félidőben ő legalább próbálkozott. Nekem nagyon elegem van ballackból. Egyszerűen balfasz. Mikelt a helyére, ő se lenne gyengébb és ő még fejlődik.
osztom :(
Yes, We BLUE!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26852 Hozzászólás Szerző: kdako »

José is korrekt nyilatkozatot adott: a döntetlen lett volna igazságos. Remélem három nap elég lesz feltűzelni a csapatot, ha egy BL-negyeddöntőre kell egyáltalán.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26853 Hozzászólás Szerző: kdako »

6-osnál jobbat senki sem kaphatna.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26854 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Zenzo, nem akarlak megbántani de ha Ballack 6,25-öt kapott, akkor Lampard 7est érdemel. A 2. félidőben ő legalább próbálkozott. Nekem nagyon elegem van ballackból. Egyszerűen balfasz. Mikelt a helyére, ő se lenne gyengébb és ő még fejlődik.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26855 Hozzászólás Szerző: twopac »

ja én tudom hogy sérült robben,csak leritam hogy nélküle a támadójátékunk egy jó nagy 0000!semmit ötlet nem volt ma a játékunkban és ez nagy baj a valencia meccsre előrenézve
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26856 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most így visszanézve és visszagondolva különben a Watford játékosai - nyilván termetüknél fogva - nagyon erőltették a test-test elleni küzdelmet, ami nagyon nem tetszett a mieinknek. Gyakran leütköztek minket, löktek egyet-egyet, amit heves gesztikulálással próbáltunk elintézni, nem pedig harccal. Szegény SWP-t kár volt játszatni, a hatalmas hátvédekkel nem tudott mit kezdeni. (igaz, más se...) És tegyük hozzá, hogy ha Terry kezezését befújják, akkor akár érdekes eredmény is születhetett volna a látottak tükrében, bár lehet, hogy pont ez hozott volna egy kicsit több tüzet a kékekbe. Utólag már mindegy. A lényeg, hogy még így is sikerült hozni a három pontot, ami még fontos lehet a végjátékban, bár erre egyre kevesebb az esély. A meccs után még JM is azt mondta, hogy másodperceken múlt a végső győzelemért folytatott harc. Lassan bele kell gondolni, hogy valami piros mezest nézhetünk a közvetítések elején egy évig, hogy a magasba emeli a bajnoki trófeát... Az első félidőben ők sem találták magukat a pályán, de a végén mégis klasszisokkal tudtak többet, mint mi. Egészen pontosan 3 góllal. Ez a nagy különbség. Hm. De legalább már hét meccs gól nélkül telt a PL-ben, amivel ismét mi kaptuk a legkevesebb gólt a bajnokságban (a Pool volt az utolsó, aki megrengette Cech hálóját, bár az is igaz, hogy a kupákban viszont... )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26857 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:eleg nagyvonaluak ezek az ertekelesek...
? Nagyobb egyéni hibáktól mentesen játszottunk, mint csapat voltunk gyengék - na meg talán hozzáállásban, de ezt így nehéz értékelni; a hatos osztályzat nálam: átlagos, közepesen jó játék, helyenként jó megmozdulásokkal, kevés hibával
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26858 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Ricko írta:
Matuszka írta:
twopac írta:ROBBEN NÉLKÜL EGY NAGY KALAP SZAR A TÁMADÓJÁTÉK EZ AZ IGAZSÁG!
osztom :? és nem értem,hogy ez a hülye Mourinho mért nem tette a kezdőbe...
hülye, sérült...
ezennel elnézést kérek mourinhotól :oops:
nem emlékszem,hogy megsérült volna :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: SORRY!!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26859 Hozzászólás Szerző: undertow »

eleg nagyvonaluak ezek az ertekelesek...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26860 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricko írta:
Matuszka írta:
twopac írta:ROBBEN NÉLKÜL EGY NAGY KALAP SZAR A TÁMADÓJÁTÉK EZ AZ IGAZSÁG!
osztom :? és nem értem,hogy ez a hülye Mourinho mért nem tette a kezdőbe...így megromlott volna a viszonyuk :?
hülye, sérült...
Sőt, valószínűleg idén nem is játszik többet! Nem kell messzire menni a hírért, a szomszéd topikba... :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése