Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#1401 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Innen márcsak nem veszítünk :lol: :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#1402 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gyönyörű! Há' jobbhátvéd a gyerek :shock:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#1403 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Uuuh Disasi! Ez nagyon szép volt. Mesteri!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1404 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Broja tanulhatna Disasitól befejezések terén :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#1405 Hozzászólás Szerző: White »

Disasi ma Robi Carlos a jobboldalon, ám a kommentátor miért ilyen nagyon szomorú a góljainknál?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#1406 Hozzászólás Szerző: broduer »

Felpörgött mindenki szerencsére a meccsre. Egyedül Mudryk lóg ki, nincs jó megoldása.

Ott a 3.!!!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#1407 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Még szerencse, hogy a Boro védők javítják Broja passzait és lövéseit, így legalább van 2 értékelhető megmozdulása.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1408 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2024. január 23., kedd 22:22
Sindu írta: 2024. január 23., kedd 22:20 Istenem, mennyit számít, h 1 Chilwell kaliberű játékos visszatért. Akkora minőségi javulás, h a holdról is látszik. Milyen jók lehetnénk egy egészséges Nkunkuval és Jamesszel.
5-6 meccs és félek megy vissza a kórházba. De igen, minőségi a javulás.
Az elején ha egy kicsit durvábban jön ki a boro kapus, akkor tuti kórházba küldte volna. Jó veszélyes szitu volt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#1409 Hozzászólás Szerző: Apinho »

No Enzo :o már akartam is írni, hogy kicsit fura, hogy Broja mellett van támadásnál.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#1410 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

broduer írta: 2024. január 23., kedd 22:22
Sindu írta: 2024. január 23., kedd 22:20 Istenem, mennyit számít, h 1 Chilwell kaliberű játékos visszatért. Akkora minőségi javulás, h a holdról is látszik. Milyen jók lehetnénk egy egészséges Nkunkuval és Jamesszel.
5-6 meccs és félek megy vissza a kórházba. De igen, minőségi a javulás.
Pont ez jutott eszembe látszik hogy van egy karakter egy vezer egyéniség a pályán

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#1411 Hozzászólás Szerző: broduer »

Sindu írta: 2024. január 23., kedd 22:20 Istenem, mennyit számít, h 1 Chilwell kaliberű játékos visszatért. Akkora minőségi javulás, h a holdról is látszik. Milyen jók lehetnénk egy egészséges Nkunkuval és Jamesszel.
5-6 meccs és félek megy vissza a kórházba. De igen, minőségi a javulás.

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1412 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Istenem, mennyit számít, h 1 Chilwell kaliberű játékos visszatért. Akkora minőségi javulás, h a holdról is látszik. Milyen jók lehetnénk egy egészséges Nkunkuval és Jamesszel.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#1413 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Chilli szép passz

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#1414 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

James Lee írta: 2024. január 23., kedd 21:56 Tudom, kommersz kérdés, de elvesztek a könyvjelzőim. Tudna valaki linket küldeni a meccshez? :)
https://totalsportek.pro/

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#1415 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Tudom, kommersz kérdés, de elvesztek a könyvjelzőim. Tudna valaki linket küldeni a meccshez? :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1416 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2024. január 16., kedd 14:43
Pityee írta: 2024. január 16., kedd 13:59
Bubi írta: 2024. január 16., kedd 13:56 Azért a Szenegáli válogatott kezdőjébe be kéne férnie. Jackson mezőnyben elég jó és ilyen téren vannak kiemelkedő meccsei is. Szerintem ahogy kis területen egyérintőzve kényszerítőzik abban pazar.
Ezért nem is értem. Mondom rá a magamét persze, hogy ide nem való mint kezdő csatár. Na de, én még olyat nem láttam, hogy egy PL játékos ne lenne kezdő egy afrikai vagy ázsiai válogatottban. Ahol ugye alapból kevesebb a top ligákban megforduló játékosok.
Mondjuk eddig egy meccs ment le, azon nem volt kezdo aminek lehet tobb okai is azon kivul, hogy szar meg bohoc stb.

Vannak erossegei amiben jo es latszik, hogy nem egy bohoc, kar hogy ez nem a golloves (eddig). Kell ele egy elso szamu center aki igazi befejezo es tapasztaltabb, mint o. Ha lenne mellette egy ilyen ember akivel rasdasul ossze is tudna jatszani, szerintem jobban kijonnenek az erossegei.
Lementek a csoportkörök és azőta sem történt változás. A szenegáli csodacsatárunk melegiti továbbra is a padot, mint az állat. Az utolsó két csoportmeccsen összesen 13 percet kapott :D Nem semmi egy tehetség lehet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#1417 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta: 2024. január 17., szerda 11:45
Bubi írta: 2024. január 17., szerda 11:30
Brojának nem a képességeivel van a gond, kell neki egy kölcsön és rendbe fog jönni. Bármi lehet belőle, nagyon fiatal.
Ez innentől kezdve patthelyzet, legalábbis a téli ablakva nézve mindenképp. Nem lehet kölcsönadni, mert máskülönben a csapat nincs meg kilóra, de -1 ember, amíg egy kölcsönben fel nem építi magát ezek szerint. Nem gondolom, hogy februárig nagyobb név fog érkezni a csatársorba, akivel ténylegesen előrébb lennénk. Félmegoldásokkal pedig már tele van a padlás.
Jelenleg ez is a kommunikáció, hogy tucat embert nem hoznánk. Max valami kölcsön vagy Oshimen kaliber bár Ő csak nyáron lesz mozdítható. Wolves amúgy érdeklődik Broja iránt a hírek szerint. Ha távozik akkor tuti jön csatár.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#1418 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2024. január 17., szerda 11:30
Brojának nem a képességeivel van a gond, kell neki egy kölcsön és rendbe fog jönni. Bármi lehet belőle, nagyon fiatal.
Ez innentől kezdve patthelyzet, legalábbis a téli ablakva nézve mindenképp. Nem lehet kölcsönadni, mert máskülönben a csapat nincs meg kilóra, de -1 ember, amíg egy kölcsönben fel nem építi magát ezek szerint. Nem gondolom, hogy februárig nagyobb név fog érkezni a csatársorba, akivel ténylegesen előrébb lennénk. Félmegoldásokkal pedig már tele van a padlás.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#1419 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta: 2024. január 17., szerda 10:35
BlueBlood1993 írta: 2024. január 16., kedd 20:03
broduer írta: 2024. január 16., kedd 11:10
Én sem szeretem Jacksont, de ha már ennyire ellene vagy, mondhatnál valami konkrét érvet is, mert Sindu érvelt számokkal, állításokkal, míg te annyit állítasz, hogy bohóc.

A nagy baj vele szerintem, hogy a befejezései gyengék. Én azt mondom, hogy cserecsatárnak, évi 20 meccsel tökéletes lenne.
1. Elesik a labdában, ha elékerül (szó szerint néha).
2. Képtelen jó döntést hozni a kapu előtt az esetek 90 százalékában.
3. Teljesen veszélytelen a 16-oson kívülről.
4. Nem tud cselezni.
5. Nem különösebben gyors.
6.Nem fejel jól
7.Nincsen elég jó fizikuma ezáltal nem képvisel erőt a 16oson belül sem.
8. Mindemellett arrogáns alak, aki nem látja be, hogy előbb teljesítmény kéne utána beszolni a szurkolóknak (de leginkább utána sem)

Egyetlen előnye hogy mezőnyben kellemesen hasznos összjáték téren, illetve néha szélről indulva meg tudja bontani a védelmet, de szelsőnek sem sebessége, sem cseltára, sem beadasai nincsenek.

Csak azért nincs leoltva jobban, mert Brojara ugyanezek elmondhatoak (fejjel talán valamivel jobb), csak ő osszjatekban is 0 és megtartani se képes a labdát.

Jackson kieső csapat kezdő csatára max, nálunk pad.
Broja champo szint max.
Keresztbe tettél az "Objektív érveket Pityee kolléga hozzászólásaiba" eleve halva született programnak... Nem ér helyette válaszolni.
Egyébként annak idején azért orroltam meg Tuchelre, mert Billyt és Guehit kiebrudalta, Brojával pedig hasonlóan tervezett. A kifejezett kérése ellenére hosszabbították meg az albán szerződését, és biztos vagyok benne, hogy ez a konfliktus is szerepet játszhatott a menesztésében. Viszont azt be kell látni, hogy Brojával kapcsolatban úgy tűnik, tökéletes volt az ítélőképessége. Bár ki tudja, mennyire rombolta le a srácot a hosszú sérülése és mit mutatott előtte.
Brojának nem a képességeivel van a gond, kell neki egy kölcsön és rendbe fog jönni. Bármi lehet belőle, nagyon fiatal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#1420 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 16., kedd 20:03
broduer írta: 2024. január 16., kedd 11:10
Én sem szeretem Jacksont, de ha már ennyire ellene vagy, mondhatnál valami konkrét érvet is, mert Sindu érvelt számokkal, állításokkal, míg te annyit állítasz, hogy bohóc.

A nagy baj vele szerintem, hogy a befejezései gyengék. Én azt mondom, hogy cserecsatárnak, évi 20 meccsel tökéletes lenne.
1. Elesik a labdában, ha elékerül (szó szerint néha).
2. Képtelen jó döntést hozni a kapu előtt az esetek 90 százalékában.
3. Teljesen veszélytelen a 16-oson kívülről.
4. Nem tud cselezni.
5. Nem különösebben gyors.
6.Nem fejel jól
7.Nincsen elég jó fizikuma ezáltal nem képvisel erőt a 16oson belül sem.
8. Mindemellett arrogáns alak, aki nem látja be, hogy előbb teljesítmény kéne utána beszolni a szurkolóknak (de leginkább utána sem)

Egyetlen előnye hogy mezőnyben kellemesen hasznos összjáték téren, illetve néha szélről indulva meg tudja bontani a védelmet, de szelsőnek sem sebessége, sem cseltára, sem beadasai nincsenek.

Csak azért nincs leoltva jobban, mert Brojara ugyanezek elmondhatoak (fejjel talán valamivel jobb), csak ő osszjatekban is 0 és megtartani se képes a labdát.

Jackson kieső csapat kezdő csatára max, nálunk pad.
Broja champo szint max.
Keresztbe tettél az "Objektív érveket Pityee kolléga hozzászólásaiba" eleve halva született programnak... Nem ér helyette válaszolni.
Egyébként annak idején azért orroltam meg Tuchelre, mert Billyt és Guehit kiebrudalta, Brojával pedig hasonlóan tervezett. A kifejezett kérése ellenére hosszabbították meg az albán szerződését, és biztos vagyok benne, hogy ez a konfliktus is szerepet játszhatott a menesztésében. Viszont azt be kell látni, hogy Brojával kapcsolatban úgy tűnik, tökéletes volt az ítélőképessége. Bár ki tudja, mennyire rombolta le a srácot a hosszú sérülése és mit mutatott előtte.

Válasz küldése