Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2021 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Sterling és Palmer mintha pályán sem lennének. Előbbinek legalább volt egy szép visszafutása, de támadásban 0 eddig. Mudryk aktív, csak ugye... :D
Szörnyű...

Utolsó passzok rosszak, Jackson meg hányszor van lesen??

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#2022 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta: 2023. december 16., szombat 15:25 Szenvedos 1-0as gyozelmet varok vagy egy szerencses 2-0at.
Bizzunk az egiekben hogy ezeket megverjuk, mert ha oket sem akkor szogre lehet akasztani a cipoket.
Ők már annyira gyengék, hogy nem látom, hogy tudnánk nem megverni őket :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#2023 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sindu írta: 2023. december 16., szombat 16:23 Adja vmi magyar csatorna a meccsünket?
Igazi verőember hátvédsorunk van. :D Jó lesz majd pontrúgásoknál.
Match 4
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2024 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Adja vmi magyar csatorna a meccsünket?
Igazi verőember hátvédsorunk van. :D Jó lesz majd pontrúgásoknál.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#2025 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2023. december 16., szombat 14:16 Mai ellenfelünk az utóbbi 7 meccsen 1 pontot szerzett és idén idegenben játszva mindenkitől kikopott.
Mondhatni kötelező győzelem vagy edző buktatas.
1922 óta meg nem volt olyan meccsük nálunk amikor ne kaptak volna gólt

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#2026 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

frankieboy08 írta: 2023. december 16., szombat 14:38
Crap írta: 2023. december 16., szombat 14:16 Mai ellenfelünk az utóbbi 7 meccsen 1 pontot szerzett és idén idegenben játszva mindenkitől kikopott.
Mondhatni kötelező győzelem vagy edző buktatas.
Sheffield United are the only team in the Premier League without an away league victory this season, taking one point from seven matches.

Szerintem félreértetted. Idén a 7 idegenbeli meccsükön szedtek össze egy pontot. Múlt héten pont megverték a Brentfordot, de ettől persze még kötelező a 3 pont ma
Mert már új edző van ott. Szóval pont jókor fogunk velük játszani. Bár ez semmit nem vesz el, mert kötelező winnek kéne lenni így is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#2027 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szenvedos 1-0as gyozelmet varok vagy egy szerencses 2-0at.
Bizzunk az egiekben hogy ezeket megverjuk, mert ha oket sem akkor szogre lehet akasztani a cipoket.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#2028 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Crap írta: 2023. december 16., szombat 14:16 Mai ellenfelünk az utóbbi 7 meccsen 1 pontot szerzett és idén idegenben játszva mindenkitől kikopott.
Mondhatni kötelező győzelem vagy edző buktatas.
Sheffield United are the only team in the Premier League without an away league victory this season, taking one point from seven matches.

Szerintem félreértetted. Idén a 7 idegenbeli meccsükön szedtek össze egy pontot. Múlt héten pont megverték a Brentfordot, de ettől persze még kötelező a 3 pont ma

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#2029 Hozzászólás Szerző: Crap »

Mai ellenfelünk az utóbbi 7 meccsen 1 pontot szerzett és idén idegenben játszva mindenkitől kikopott.
Mondhatni kötelező győzelem vagy edző buktatas.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#2030 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ma egyébként jo volt a játék, ügyes megoldások voltak meg összjátékok, MU ellen borzalom volt. Most legalább visszaálltunk a domináns játékra. Elöl sajna még mindig nem jönnek össze a dolgok, az everton meg hozta a bunkeres formát.

A védelem jo lenne ha így egyben tudna játszani, Disasi, Colwill, Badi, sok meccs kell még nekik együtt, de stabil lehet majd. Silva inkább legyen már csak beugro ember. James és Chilwell meg olyan hogy ha vannak az "oké, ajándék", de nem lehet számolni velük. Cucu-nak kéne tartositani a formát, Colwill meg már kezdö szint. Gusto nagyobb baj hogy ennyit sérült.

Full hullámzo a formánk, egy ilyem fiatal keretnél ez normális. Kell 1-2 év és türelem. Most kell erősnek lenni mindenkinek vezetöségnek és szurkoloknak. Az edzökérdés sztem is full fölösleges, körbe érjük a kört mindig és csak Guardiola lenne jo. Igy meg nincs miröl beszélni.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#2031 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Mert ha ők felszívják magukat bármikor képesek jó eredményre. Mi pedig csak néha. Ez a különbség.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#2032 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy az elég durva, hogy az Everton akitől levontak 10 pontot, lassan így is utolér minket :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#2033 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerencsére megint megmentettem 2 órát az életemből. Mondtam, hogy ezt a balherét megeszi Dyche reggelire. Remélem ő lesz a kővetkező edzőnk, ha már kiscsapat vagyunk, akkor a legtöbbet tőle várhatjuk el.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#2034 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2023. december 10., vasárnap 18:34
Szabi írta: 2023. december 10., vasárnap 18:20
White írta: 2023. december 10., vasárnap 18:18
Azért hagyott maga után a vitrinbe ezt azt , és némi elképzelés is volt
Akkor javaslom, nézd vissza 2021 novemberétől a menesztéséig a meccseinket. Nem ér egyet sem kihagyni. Jó szórakozást hozzá! :wink:
Hagyjuk már ezt, egy kezemen meg tudom számolni azokat a szezonokat, ahol a Chelsea szép focit játszott... Conte második éve ugyanilyen fos volt, hogy mást ne mondjak.
Tuchellel legalább a fontos meccsek és a rangadók élményszámba mentek. Nézd vissza az összes egyeneskieséses meccsünket Tuchellel a Bl-ben. Vagy a Spuri elleni nyitómeccset 2022-ből. Lehet hogy egy farok az ember (akárcsak az általad istenített Conte), de ha kap 1 milliárdot költeni és sok bizalmat, nem itt lennénk most. Persze lehet megbukott volna, de azért valljuk be,hogy nem ez a realitás.
Contét nem vettem a számra szerintem legalább egy éve, mégis minden alkalommal a fejemhez vágod. :D Tök felesleges vitát nyitni, nem egyezik a véleményünk Tuchel munkásságát illetően, szerinted egy nehezen kezelhető toptoptop edzőzseni, szerintem pedig egy jócskán túlértékelt, ugyanakkor persze jó szakember. Nem fogunk konszenzusra jutni, akárhányszor nekifutunk. Szerinted az a BL-győzelem egy földöntúli bravúr volt, nálam értékét tekintve (félig üres stadionokkal, semleges helyszínekkel, covid-sújtotta keretekkel) a közelébe se ér a 2012-esnek. Az én szemeben nagyobb bravúr az, amit Conte véghezvitt egy szedett-vedett kerettel, gyenge játékosokkal 38 ligameccsen keresztül, ezért valószínű többre értékelem. Pont ugyanannyi esélyünk van már hatodik éve a bajnoki címre, mint a West Hamnek vagy a Palace-nak, semmi. És ez Tuchel alatt is így volt. Aki elvileg top3 edző ugye.

A klubrekordért szerződtetett csatárt is elherdálta, mert nem tetszett neki, hogy a feje felett igazolnak és a kis középszerű, gólképtelen német kedvencét esetleg hosszabb távon ki kéne tennie a kezdőből. Csak mindenki a nagy képet nézi és ott azt látja, Lukaku mekkora farok. Ami persze igaz, de Tuchel keze is vastagon benne van, hogy az a sztori így alakult. Csak ezt a rajongói nehezen ismerik be.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#2035 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Izland írta: 2023. december 10., vasárnap 18:13
koni0725 írta: 2023. december 10., vasárnap 18:06 Azok, akik elküldenék Poch-ot: kit hoznátok helyette?

És miért gondoljátok, hogy egy nagy nevű edző elvállalná a Chelsea-t ilyen állapotában?
Megfordítanám a kérdést. Azok, akik nem küldenék el, azon kívül, hogy nincs kit hozni elméletileg a helyére, van bármi más érvük, hogy miért kellene maradnia ilyen botrányos szezon után?
A kérdés jogos:

1: Vannak edzők, akikre gondolkodás nélkül lecserélném, de rájuk nincs realitás (Pep, Ancelotti és társai).

2: Szerintem a szurkolóknak jelenleg menedzselniük kell az elvárásaikat. A jelenlegi csapathoz képest Poch egy nagy névnek számít és nem vagyunk olyan pozícióban, hogy megengedhessük magunknak az elküldését.

3. A jelenlegi keret baromi gyenge, ha nem az árcédulákat, hanem a kvalitásokat nézzük. Szerintem egyértelmű, hogy a kerettel van probléma, nem pedig az edzővel. Amennyiben Poch egy nem Champo szintű kapussal és támadókkal kiálló csapattal is ilyen eredményeket hoz, majd akkor gondolkodnék el az elküldésén.
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#2036 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2023. december 10., vasárnap 18:43 Tuchelt ne sírjuk vissza. Bl győzelem óta csak szenvedtünk vele is. Top 4 meglett ez tény, de most már erősebb is sokkal a bajnokság, szerintem vele se lenne meg.
Pont ezt akartam írni, sehol nem volt játékerőben a Villa, Brighton, Newcastle hármas. Kicsit könnyebb volt odaérni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#2037 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchelt ne sírjuk vissza. Bl győzelem óta csak szenvedtünk vele is. Top 4 meglett ez tény, de most már erősebb is sokkal a bajnokság, szerintem vele se lenne meg.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#2038 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2023. december 10., vasárnap 18:32
Bandi írta: 2023. december 10., vasárnap 18:27 Amikor a szezon 2. felében full bizonytalanságban kellett felkészítenie a csapatot és így is összehozott egy 4. helyet, amiről évekig csak álmodni fogunk majd? :)
Igen, jól értelmezted a leírtakat, abba az időszakba még az a top4 is beesett. Írtam, hogy nem?
Nem, csak a hozzászólásod azt sugallta hogy akkor se volt sokkal jobb a helyzet, ami elég nagy baromság lenne :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#2039 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2023. december 10., vasárnap 18:20
White írta: 2023. december 10., vasárnap 18:18
Szabi írta: 2023. december 10., vasárnap 18:17
Felejtsétek már el azt a szerencsétlen. Bayernesek 90 százaléka pont ugyanúgy várja a menesztését, mint itt egyesek Pochettinoét.
Azért hagyott maga után a vitrinbe ezt azt , és némi elképzelés is volt
Akkor javaslom, nézd vissza 2021 novemberétől a menesztéséig a meccseinket. Nem ér egyet sem kihagyni. Jó szórakozást hozzá! :wink:
Hagyjuk már ezt, egy kezemen meg tudom számolni azokat a szezonokat, ahol a Chelsea szép focit játszott... Conte második éve ugyanilyen fos volt, hogy mást ne mondjak.
Tuchellel legalább a fontos meccsek és a rangadók élményszámba mentek. Nézd vissza az összes egyeneskieséses meccsünket Tuchellel a Bl-ben. Vagy a Spuri elleni nyitómeccset 2022-ből. Lehet hogy egy farok az ember (akárcsak az általad istenített Conte), de ha kap 1 milliárdot költeni és sok bizalmat, nem itt lennénk most. Persze lehet megbukott volna, de azért valljuk be,hogy nem ez a realitás.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#2040 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bandi írta: 2023. december 10., vasárnap 18:27
Szabi írta: 2023. december 10., vasárnap 18:20
White írta: 2023. december 10., vasárnap 18:18 Azért hagyott maga után a vitrinbe ezt azt , és némi elképzelés is volt
Akkor javaslom, nézd vissza 2021 novemberétől a menesztéséig a meccseinket. Nem ér egyet sem kihagyni. Jó szórakozást hozzá! :wink:
Amikor a szezon 2. felében full bizonytalanságban kellett felkészítenie a csapatot és így is összehozott egy 4. helyet, amiről évekig csak álmodni fogunk majd? :)
Igen, jól értelmezted a leírtakat, abba az időszakba még az a top4 is beesett. Írtam, hogy nem?
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése