Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23041 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Luiz nehogy má kiessen, mekkorát vágott. Parázs kis meccs! Remélem behúzzuk.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#23042 Hozzászólás Szerző: becus07 »

De nagy a baj. Mégse.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus07 2017. január 31., kedd 22:37-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23043 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

sokkal előtte volt :)
ajaj.. eddig nagyon tanárian játszott. nem kéne h megsérüljön..

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23044 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:Mekkora gól! :) Ilyet se láttam még. Volt sípszó?
Élőben én sem hallottam, de a visszajátszásból hallatszott.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23045 Hozzászólás Szerző: kazomester »

rafanadal írta:Mekkora gól! :) Ilyet se láttam még. Volt sípszó?
a BT Sport-ot nézem, ott azt mondják 4 seccel előtte volt a sípszó.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23046 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mekkora gól! :) Ilyet se láttam még. Volt sípszó?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23047 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Mi ez a mocsok?

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23048 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Eddig nyomozzuk a labdát, amikor nálunk van egy rossz passzal elrontjuk...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23049 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Csak megjegyezném, hogy a távoli lövés megint Matic területéről jött, pont mint a Hull ellen is mindhárom alkalommal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23050 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:
emsanya írta:
kazomester írta:
Örólük, hogy ennyivel beéred, én inkább esküszöm a minőségre, mint a mennyiségre :)
Minden mértékado oldalon legjobb osztályzat, vagy MOTM. De hagyjuk elfogadom, meggyőztél, ma is gyenge volt...
Ne kezdjük újra ezt a Pedro vitát, nincs értelme, aki alapból utálja, az úgyse tudja objektívan nézni a teljesítményét, hiába lő akár 3 gólt, csak a rossz passzok, meg kihagyott helyzetek fognak neki feltűnni. Szerencsére Conte véleménye számít, nála pedig alapember, szóval olyan rossz azért nem lehet.

Pontosan... ilyenkor látszik, mikor nem hogy gól+gólpassz, de még jól is játszott,kevés hibával, hogy tehet bàtmit, vannak akik velőből utálják és a jó twljesítmenyét nem tudjàk észrevenni

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Aktuális meccsek

#23051 Hozzászólás Szerző: galferenc »

kazomester írta:
emsanya írta:
kazomester írta:
Mondj egy meccset, ahol nem baszott el legalább 5 nagy helyzetet :) Nála idegölőbben senki nem kúrja el a ziccereket az utolsó passzaival/lövéseivel. Ezt a súlyos fogyatékosságát nem tudom elnézni neki.
Igaz, minden mecccsen 7 golt kéne lőnie :D. Nekem se kedvencem, de ma amikor a 85. percben is 30 méterröl csuszik be és kiköpi a tüdejét, pont leszarom h nem rugott éppen mester ötöst, közönség is örjöngve tapsolta. Emelett be is talált és golpasszt adott. Full riszpekt ma a kis szotyiárusnak.
Örólük, hogy ennyivel beéred, én inkább esküszöm a minőségre, mint a mennyiségre :)
Na,ne. Több, objektiv oldal hozta Pedro teljesitését. :mrgreen:

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23052 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:
kazomester írta:
Örólük, hogy ennyivel beéred, én inkább esküszöm a minőségre, mint a mennyiségre :)
Minden mértékado oldalon legjobb osztályzat, vagy MOTM. De hagyjuk elfogadom, meggyőztél, ma is gyenge volt...
Ne kezdjük újra ezt a Pedro vitát, nincs értelme, aki alapból utálja, az úgyse tudja objektívan nézni a teljesítményét, hiába lő akár 3 gólt, csak a rossz passzok, meg kihagyott helyzetek fognak neki feltűnni. Szerencsére Conte véleménye számít, nála pedig alapember, szóval olyan rossz azért nem lehet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#23053 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:
kazomester írta:
Mondj egy meccset, ahol nem baszott el legalább 5 nagy helyzetet :) Nála idegölőbben senki nem kúrja el a ziccereket az utolsó passzaival/lövéseivel. Ezt a súlyos fogyatékosságát nem tudom elnézni neki.
Igaz, minden mecccsen 7 golt kéne lőnie :D. Nekem se kedvencem, de ma amikor a 85. percben is 30 méterröl csuszik be és kiköpi a tüdejét, pont leszarom h nem rugott éppen mester ötöst, közönség is örjöngve tapsolta. Emelett be is talált és golpasszt adott. Full riszpekt ma a kis szotyiárusnak.
Örólük, hogy ennyivel beéred, én inkább esküszöm a minőségre, mint a mennyiségre :)
Minden mértékado oldalon legjobb osztályzat, vagy MOTM. De hagyjuk elfogadom, meggyőztél, ma is gyenge volt...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23054 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:
Mondj egy meccset, ahol nem baszott el legalább 5 nagy helyzetet :) Nála idegölőbben senki nem kúrja el a ziccereket az utolsó passzaival/lövéseivel. Ezt a súlyos fogyatékosságát nem tudom elnézni neki.
Igaz, minden mecccsen 7 golt kéne lőnie :D. Nekem se kedvencem, de ma amikor a 85. percben is 30 méterröl csuszik be és kiköpi a tüdejét, pont leszarom h nem rugott éppen mester ötöst, közönség is örjöngve tapsolta. Emelett be is talált és golpasszt adott. Full riszpekt ma a kis szotyiárusnak.
Örólük, hogy ennyivel beéred, én inkább esküszöm a minőségre, mint a mennyiségre :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#23055 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
Mondj egy meccset, ahol nem baszott el legalább 5 nagy helyzetet :) Nála idegölőbben senki nem kúrja el a ziccereket az utolsó passzaival/lövéseivel. Ezt a súlyos fogyatékosságát nem tudom elnézni neki.
Igaz, minden mecccsen 7 golt kéne lőnie :D. Nekem se kedvencem, de ma amikor a 85. percben is 30 méterröl csuszik be és kiköpi a tüdejét, pont leszarom h nem rugott éppen mester ötöst, közönség is örjöngve tapsolta. Emelett be is talált és golpasszt adott. Full riszpekt ma a kis szotyiárusnak.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23056 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:
emsanya írta:Ja é s gol es golpassz, de az nála alap lassan...
Meg a fogyatékos passzai, azok is.
Mondj egy játékost akinek nincs rossz passza egy meccsen :).
Mondj egy meccset, ahol nem baszott el legalább 5 nagy helyzetet :) Nála idegölőbben senki nem kúrja el a ziccereket az utolsó passzaival/lövéseivel. Ezt a súlyos fogyatékosságát nem tudom elnézni neki.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23057 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Michy: Pocsék. Az egy dolog ha egy klasszikus befejező nem gyors, vagy nem cselez jól, nem jó összjátékban, de ha a helyzeteit nem tudja belőni az végzetes. Jövőre sem fog annyi meccset kapni, hogy rutinja legyen, muszáj lenne élnie az ilyen lehetőségekkel. Nagyon akar és sajnos emiatt görcsös. Mellette szóljon, hogy nem adtak meg neki egy szabályos gólt.

Ruben: Nagyon nagyon ígéretes, de szerintem nem szélső támadónak való, nem elég gyors hozzá. Önző volt ismét, de szép dolgokat csinált, persze hibái is voltak emiatt. Középső támadó kp vagy BTB poszt lenne a jó neki.

Aké szerintem wingbackként leszerepelt. Ha hátul volt átjátszották, ha elöl volt nem ért vissza, de a meccs végén átálltunk 3-5-2re kenedyvel és Costával, Aké lett a 3. középső bekk, ott hibátlan volt, nagyon magabiztos és jól adogatott. Kenedy is határozottan jól muzsikált, kár, hogy letépte az egyik srác fülét:D
Michy: Nem azért volt pocsék, mert lassú, vagy rosszul cselez (ami nem igaz), hanem mert meccshiányos és mindig úgy lép pályára, hogyha nem szerez gólt akkor megint fél évig rohadhat a padon, de ezt te is leírtad. Borzasztóan önző volt ő is és Ruben is, direkt nem passzoltak egymásnak, pedig ha ez a két félkegyelmű összejátszik, mindkettő lőhetett volna fejenként két gólt.
Azt nem tudom melyik szabályos gólt vették el tőle.

Ruben: Valóban támadó kp-nak, vagy secondary striker-nek való, ami botrány, hogy mennyire szarik a védekezésbe. Ha ezen nem változtat, akkor semmi esélye nem lesz.

Aké: Mindig a helyén volt, legyen szó támadásról, védekezésről, olyan jelenet is volt, amikor leszerelte az emberét, odapasszolta Dave-nek aki eladta, majd Aké megint elvette a labdát. Nagyon jól helyezkedik és jól is szerel, szerintem LWB-ként és CB-ként is ugyanolyan jó volt. Ha van előtte hely és ideje körülnézni, akkor fasza nagykerókat is tud osztogatni, szerintem is simán hozta Alonso szintjét. (csak a brentford annyira nem releváns szintfelmérő)
Félreérthető voltam, én se tartom úgy, hogy Michy rosszul cselezne vagy lassú lenne, csak felsoroltam mi az ami elnézhető egy középcsatárnak és mi az ami nem.

Rubennek a védekezést elnézem, Hazard helyén játszott, mint tudjuk nálunk az egy "speckó" poszt:)

Akétől feltudok idézni két olyan esetet is amikor megkerülték, ezzel én el is könyveltem, hogy idegen neki a poszt, lehet, hogy nem figyeltem kellőképpen, viszont miután középre került figyeltem és hibátlan volt.

Ja és a lesgólt vették el tőle, aminél ő volt lesen a bírók szerint, nem azt aminél Pedro lógott ki. Miután kivonalazták látszott, hogy hátrébb van.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#23058 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Ja é s gol es golpassz, de az nála alap lassan...
Meg a fogyatékos passzai, azok is.
Mondj egy játékost akinek nincs rossz passza egy meccsen :).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23059 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Ja é s gol es golpassz, de az nála alap lassan...
Meg a fogyatékos passzai, azok is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23060 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Michy: Pocsék. Az egy dolog ha egy klasszikus befejező nem gyors, vagy nem cselez jól, nem jó összjátékban, de ha a helyzeteit nem tudja belőni az végzetes. Jövőre sem fog annyi meccset kapni, hogy rutinja legyen, muszáj lenne élnie az ilyen lehetőségekkel. Nagyon akar és sajnos emiatt görcsös. Mellette szóljon, hogy nem adtak meg neki egy szabályos gólt.

Ruben: Nagyon nagyon ígéretes, de szerintem nem szélső támadónak való, nem elég gyors hozzá. Önző volt ismét, de szép dolgokat csinált, persze hibái is voltak emiatt. Középső támadó kp vagy BTB poszt lenne a jó neki.

Aké szerintem wingbackként leszerepelt. Ha hátul volt átjátszották, ha elöl volt nem ért vissza, de a meccs végén átálltunk 3-5-2re kenedyvel és Costával, Aké lett a 3. középső bekk, ott hibátlan volt, nagyon magabiztos és jól adogatott. Kenedy is határozottan jól muzsikált, kár, hogy letépte az egyik srác fülét:D
Michy: Nem azért volt pocsék, mert lassú, vagy rosszul cselez (ami nem igaz), hanem mert meccshiányos és mindig úgy lép pályára, hogyha nem szerez gólt akkor megint fél évig rohadhat a padon, de ezt te is leírtad. Borzasztóan önző volt ő is és Ruben is, direkt nem passzoltak egymásnak, pedig ha ez a két félkegyelmű összejátszik, mindkettő lőhetett volna fejenként két gólt.
Azt nem tudom melyik szabályos gólt vették el tőle.

Ruben: Valóban támadó kp-nak, vagy secondary striker-nek való, ami botrány, hogy mennyire szarik a védekezésbe. Ha ezen nem változtat, akkor semmi esélye nem lesz.

Aké: Mindig a helyén volt, legyen szó támadásról, védekezésről, olyan jelenet is volt, amikor leszerelte az emberét, odapasszolta Dave-nek aki eladta, majd Aké megint elvette a labdát. Nagyon jól helyezkedik és jól is szerel, szerintem LWB-ként és CB-ként is ugyanolyan jó volt. Ha van előtte hely és ideje körülnézni, akkor fasza nagykerókat is tud osztogatni, szerintem is simán hozta Alonso szintjét. (csak a brentford annyira nem releváns szintfelmérő)

Válasz küldése