Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22981 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Николаевич írta:Kante: 16 tackles
Henderson+Can+Lovren+Milner+Wijnaldum: 16 tackles

BOSS
Lehet a körülmények okozták, de Kanténál én ma pont azt vettem észre, hogy bár rengeteget szerelt, nem tudta utána megjátszani jól a labdát. Ez viszont nagyon hiányzott előre játékban.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22982 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kante: 16 tackles
Henderson+Can+Lovren+Milner+Wijnaldum: 16 tackles

BOSS

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22983 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

vigh92 írta:Azért van pozitívuma a mai meccsnek:
-van 1 pontunk
-Luiz nem sérült meg komolyabban
-az üldözők buktak
-ja...és Costa 2x olyan motivált lesz az Arsenal ellen, ami csak nekik nem jó :lol:
remélem igazad lesz és az 4rsenal elleni meccset behúzzuk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22984 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pfú gyerekek. Azért valljuk be, idén nagyon szerencsések vagyunk. Oké, megnyerhettük volna, nem sikerült, még Costa is hibázhat (ennél szarabban nem lehet rúgni), de hogy pont szopjon az Arsenal egy számukra teljesen kötelező meccsen és hozzunk plusz egy pontot a másodikon... Pazar:) 9 pont az előny, szuperül állunk.

Nem mi játszottuk ma a focit, pedig nem volt valami lehengerlő a Pool, egyszerűen csak teljesen átadtuk a kezdeményezést. Remegve ész nélkül kifejelgettük és kibaszdostuk a labdát a mezőnybe amit rendszerint a Pool szerzett meg. Szerintem ezen a meccsen ligarekord születhetett bedobásokból. Nem túlzok ha azt mondom hogy 90 percből legalább negyed óra elment a bedobásokra...

Aki nem látta volna:

Luiz MOTM, szuper volt
Kanté sokat szerelt, volt, hogy többször egymás után, kontrákat állított meg stb, formában volt.
Alonso nagyon jól védekezett, kifogástalan szerintem, de előre -1.
Azpi is kifogástalan volt
Fabregas 20 perc alatt legalább 20x annyit ért mint Matic. Volt vagy 3 jó indítása, finom passzai, sorolhatnám.

Aztán a negatívumok:
Matic többet ártott mint használt. Minden fejpárbajt elvesztett, minden 4. passza volt sikeres, szerelésre nem emlékszem tőle. 9 emberrel voltunk a mezőnyben sajnos.
Willian: ez a meccs nem az ő szintje volt. Nagyon kevés ő ehhez...

A többiek elmentek szódával, semmi extra.
Pool: végig letámadtak, folyamatosan középrebaszdosták a labdát. 4 nagy helyzetük volt, 1. Wijnaldum távoli lökete, 2. a góljuk, 3. Firmino rontott lövése tiszta helyzetből (elépattogott a labda), végül Wijnaldum fejese közelről.
Sokkal jobbak voltak, meg se próbáltunk dominálni pedig sokkal finomabban járatjuk a labdát és sokkal technikásabbak, kreatívabbak a játékosaink, főleg kis területen, gyors kispasszos játékban.

Remélem az Arsenal ellen nem leszünk ilyen töketlenek. Fabregast a kezdőbe, le kell támadni őket és hazahozni a "6 pontot", bár kétlem, hogy megviccelné a Boro idegenben a Spurst.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22985 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

GereZsolt írta:
adrian1989 írta:azért amikor a mu-t vertük 1:0-ra akkor is ő lötte, és nem csak a gólokra gondolok hanem a játékra magára, mikor tavaly is a pool-al játszottunk év végén azt leszopatott mindenkit meg vert egy hatalmas gólt pont így a Sp*rs ellen is.
azért én emlékszem sok olyan meccsére amin a parádés teljesítménye miatt nyert a csapat vagy játszott x-et.
Természetesen volt már rá példa, de magamat ismételve én minden meccsen ezt várom egy ilyen értékű és elvileg ilyen tudású játékostól. Nekem nagyon kevés amit az utóbbi hetekben produkál, a játék minden elemében, ennyi a lényeg igazából :)

igen az utóbbi 5-6 meccsen gyenge, és remélem, hogy ennek nem az az oka, hogy megint rájött a Zizu a példaképem és de jó lenne, ha a realba játszahtnék és adhatnám le üres kapuból a labdát a meleg fiúnak.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22986 Hozzászólás Szerző: laczze »

Igy is tudtuk növelni az előnyünket 1 ponttal.
Kicsit tényleg szar volt így, hogy a végén tizit hibáztunk meg stb, de összességében teljesen jó az X szerintem.
Szombaton viszont már csak a 3 pont a jó.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 714
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#22987 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Azért van pozitívuma a mai meccsnek:
-van 1 pontunk
-Luiz nem sérült meg komolyabban
-az üldözők buktak
-ja...és Costa 2x olyan motivált lesz az Arsenal ellen, ami csak nekik nem jó :lol:

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#22988 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

adrian1989 írta:azért amikor a mu-t vertük 1:0-ra akkor is ő lötte, és nem csak a gólokra gondolok hanem a játékra magára, mikor tavaly is a pool-al játszottunk év végén azt leszopatott mindenkit meg vert egy hatalmas gólt pont így a Sp*rs ellen is.
azért én emlékszem sok olyan meccsére amin a parádés teljesítménye miatt nyert a csapat vagy játszott x-et.
Természetesen volt már rá példa, de magamat ismételve én minden meccsen ezt várom egy ilyen értékű és elvileg ilyen tudású játékostól. Nekem nagyon kevés amit az utóbbi hetekben produkál, a játék minden elemében, ennyi a lényeg igazából :)

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22989 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:4. Hazard? Wtf? Eléggé lelombozó volt a mai teljesítménye. Tőle azért mást várnék el, egy két sikeres cselen és passzon kívül. Arról nrem is beszélve, hogy nem nagyon hajtotta agyon magát.
Ezzel nem teljesen értek egyet, nagyobb mezőnymunkát végzett, mint általában szokott, előre játékban viszont tényleg kevés amit mutat, de ez már meccsek óta megfigyelhető sajnos...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#22990 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pethy írta:Conte számlája még ilyeneket olvasni pofám leszakad. Nagy pont előnnyel mentünk a mögöttünk levő otthonába. Mi a szarért kockaztasson. Döbbenet ami itt megy.
Nekem nincs gondom az eredménnyel, azon kívül, hogy voltunk/vagyunk olyan luxus helyzetben, hogy a győzelem legyen a cél a bridge-i vereség miatt.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22991 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

GereZsolt írta:
adrian1989 írta:
Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
meccs előtt én is láírtam volna az x-et de így hogy Costa 11-est hibázott így kicsit fáj, hogy nem lett meg a győzelem.
amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy Hazard miért a tavalyi formáját hozza és hol van az a Hazard aki ősszel volt a pályán.
Pedro nem volt rossz, de nagy meccset még nem döntött el mióta itt van és valaki attól is lesz klasszis, hogy a rangadókon 1 villanása van de az döntő, Hazard egykor ilyen volt.
Pont ez nem jellemző szeritem Hazardra, legalábbis az én (lehet hogy irreálisan magas) elvárásaimhoz mérten.

azért amikor a mu-t vertük 1:0-ra akkor is ő lötte, és nem csak a gólokra gondolok hanem a játékra magára, mikor tavaly is a pool-al játszottunk év végén azt leszopatott mindenkit meg vert egy hatalmas gólt pont így a Sp*rs ellen is.
azért én emlékszem sok olyan meccsére amin a parádés teljesítménye miatt nyert a csapat vagy játszott x-et.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22992 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha a meccs képéből indulok ki, akkor megérdemelt a döntetlen. Ha a meccs előtt felkínálják az x-et a pool ellen idegenben, akkor sokan aláírtak volna. Na de így azért kicsit fájó, főleg ha nézem a mai eredményeket is. A meccshez: 1. Kante egy robot, egy állat, nem normalis az az ember, egyértelmű MOTM nálam, 2. Luiz előtt le a kalappal, hogy végig tolta sérülten és ilyen magas szinten. 3. A meccs utolsó szakaszában abszolút látszott Diegon, hogy nem bírja kondilag és ráférne a csere, nem értem miért várt Conte ennyit Batshu behozatalával, többet értünk volna egy friss támadószekcióval így h a pool viszonylag kitámadt. 4. Hazard? Wtf? Eléggé lelombozó volt a mai teljesítménye. Tőle azért mást várnék el, egy két sikeres cselen és passzon kívül. Arról nrem is beszélve, hogy nem nagyon hajtotta agyon magát. 5. Moses - ma gyengusz volt és sebezhető volt az oldala, szerencséjére Azpi sokszor kihúzta a szarból. Hazarddal ellentétben ő viszont legalább hajtott. Ui: Ohh Diego, Diego.. kár azért a tiziért... :|
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#22993 Hozzászólás Szerző: Traxver »

hmm...a meccs elején aláírtam volna az X-et de a meccsképe alapján kicsit csalódott vagyok...ennek az X-nek akkor fogok örülni ha szombaton leverjük az arsenalt! ha letudjuk a hétvégi meccset onnantól kezdve csak a 2 manchesteri meccsünk rangadó bár azé egy everton, west ham idegenbeli meccs se tűnik simának talán a Stoke se...tottenham, arsenal, Liverpool rajtunk kívül ha jól tudom játszik még mindenkivel
én úgy látom, hogy Hazard játéka hétről hétre egyre gyengébb :/

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22994 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

IsteniDiego írta:
kazomester írta:Ezt most egyértelműen Conte számlájára írom. Meddig kell még nézni ezt a kétballábas fostalicska Matic-ot? Mirét hozta le Hazard-t, amikor Willian sokal gyengébben játszott? Hány meg hány meccsen kell ugyanazt megélnünk, hogy amikor Fabre bejön szintekkel javul a játékunk? Én, mint hozzá nem értő senki kérdezem, nem lenne célszerűbb ilyen meccseken eleve 3-5-2ben indítani? Mert láthatóan csak 2 szűrő jelenlétében meri játszatni Fabregas-t, viszont most is gyönyörűen látszott mennyire feljavult a játékunk. :?:
Én azt nem tudnám kijelenteni ilyen egyértelműen, hogy Willian sokkal gyengébb volt. Az első félidőben még csinálgatott valamit Hazard, összehozott 2-3 szabadrúgást, de a másodikban kb semmit sem, a védekezést sem vitte túlzásba, legtöbbször a félpályánál sétálgatott, szóval jogos volt a cseréje szvsz.
Firmino hatalmas helyzeténél a második félidő elején - amit az égbe lőtt - Hazard csúszott be Coutinhonak a saját tizenhatosunk vonalán. Rengeteget dolgozott szerintem a mezőnyben labdatartás, labdaszerzés formájában, nem nagyon volt kapacitása a támadásépítésre az ellenfél harmadában.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#22995 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

adrian1989 írta:
Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
meccs előtt én is láírtam volna az x-et de így hogy Costa 11-est hibázott így kicsit fáj, hogy nem lett meg a győzelem.
amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy Hazard miért a tavalyi formáját hozza és hol van az a Hazard aki ősszel volt a pályán.
Pedro nem volt rossz, de nagy meccset még nem döntött el mióta itt van és valaki attól is lesz klasszis, hogy a rangadókon 1 villanása van de az döntő, Hazard egykor ilyen volt.
Pont ez nem jellemző szeritem Hazardra, legalábbis az én (lehet hogy irreálisan magas) elvárásaimhoz mérten.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22996 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

kazomester írta:Ezt most egyértelműen Conte számlájára írom. Meddig kell még nézni ezt a kétballábas fostalicska Matic-ot? Mirét hozta le Hazard-t, amikor Willian sokal gyengébben játszott? Hány meg hány meccsen kell ugyanazt megélnünk, hogy amikor Fabre bejön szintekkel javul a játékunk? Én, mint hozzá nem értő senki kérdezem, nem lenne célszerűbb ilyen meccseken eleve 3-5-2ben indítani? Mert láthatóan csak 2 szűrő jelenlétében meri játszatni Fabregas-t, viszont most is gyönyörűen látszott mennyire feljavult a játékunk. :?:
Én azt nem tudnám kijelenteni ilyen egyértelműen, hogy Willian sokkal gyengébb volt. Az első félidőben még csinálgatott valamit Hazard, összehozott 2-3 szabadrúgást, de a másodikban kb semmit sem, a védekezést sem vitte túlzásba, legtöbbször a félpályánál sétálgatott, szóval jogos volt a cseréje szvsz.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccsek

#22997 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Conte számlája még ilyeneket olvasni pofám leszakad. Nagy pont előnnyel mentünk a mögöttünk levő otthonába. Mi a szarért kockaztasson. Döbbenet ami itt megy.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22998 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
meccs előtt én is láírtam volna az x-et de így hogy Costa 11-est hibázott így kicsit fáj, hogy nem lett meg a győzelem.
amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy Hazard miért a tavalyi formáját hozza és hol van az a Hazard aki ősszel volt a pályán.
Pedro nem volt rossz, de nagy meccset még nem döntött el mióta itt van és valaki attól is lesz klasszis, hogy a rangadókon 1 villanása van de az döntő, Hazard egykor ilyen volt.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22999 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

dankodavid írta:
Pat326 írta:Hát... Meccs előtt mindjárt aláírtam volna az 1-1-et, de így a meccs képe alapján.. :/ ez a pool annyira gyenge, hogy ha Conte bátrabb + nem balfaszkodunk, akkor 3at bepakolunk legalább. Na mindegy, kár érte, főleg h Arsenal és Spuri is pontokat hullajtott :D
Nem kellett bátrabbnak lenni, Conte (megint) tökéletes gameplannel jött egy rangadóra, az egyetlen, ami nem fér bele, hogy a két sztárocskánk elöl ennyire ócska játékot produkáljon. Ha az Hazard-Costa duóból csak az egyik kifog egy átlagos napot, ez a meccs zsebben van; nem így lett, de ez nem Conte hibája.
Félre ne érts, eszembe se jutott Conte-ra panaszkodni :) csak ha pl Fabre több percet kap... de a lényeg, h így is növeltük az előnyünket, immáron 9 pont :mrgreen:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23000 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ezt most egyértelműen Conte számlájára írom. Meddig kell még nézni ezt a kétballábas fostalicska Matic-ot? Mirét hozta le Hazard-t, amikor Willian sokal gyengébben játszott? Hány meg hány meccsen kell ugyanazt megélnünk, hogy amikor Fabre bejön szintekkel javul a játékunk? Én, mint hozzá nem értő senki kérdezem, nem lenne célszerűbb ilyen meccseken eleve 3-5-2ben indítani? Mert láthatóan csak 2 szűrő jelenlétében meri játszatni Fabregas-t, viszont most is gyönyörűen látszott mennyire feljavult a játékunk. :?:

Válasz küldése