Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20881 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:
edeskeves írta:Sajnos egyebkent a ket csatarunk kozul meg mindig benne van tobb veszely, gondolom Conte is azert ot erolteti.
Bats majd 1000 perccel kevesebbet játszott, többnyire csereként, nulla bizalommal a háta mögött, minden alkalommal meccshiánnyal küzdve és 3-mal van kevesebb találata, mint a spanyolnak. Eleve nem értem hogy lehet őket összehasonlítani, az egyik mindent megkap, a másik teljesen le van sajnálva. Hozzáállásukban nincs különbség, mindkettő hajt. Megnézném Michy-t milyen, ha van ideje formába lendülni és megkapja ugyanazt (nem többet, nem kevesebbet) a támogatást mint Morata.

(9 gól és 1 gólpassz 797 perc alatt, szerintem megfontolandó)

Egyébként Christensen-ről nem esett szó, klasszis volt ma, nem egyszer mentett óriásit.
Biztos oka van, hogy miota itt van nem sikerult beverekednie magat a csapatba es sokszor inkabb a Pedro-Willian-Hazard harmas jatszott meg akkor is amikor a kezdo csatarunk nem jatszhatott. Cserenek jo Michy de valoszinuleg kezdonek nem. Contenal legalabbis nem. Moratanal ”csak” az hianyzik, hogy labbal ne legyen ilyen otvar a befejezese, de ezen kivul is van 10 golja, legalabb nem full impotens.
Nyugi engem is felbaszott ma is meg a Stoke ellen is, ott belefert itt nem. Ha ebben fejlodni fog akkor nagyon jo kis csatarunk lesz. Ha nem, akkor kell hozni egy jobbat melle/ele.

Chris nagyon jo volt, Fabregas szinten, de Courtois ami vedeseket hozott ma.. 4-5 top bravurt mutatott be kb ezert mondtam valamelyik nap, hogy egy kicsit tobb tiszteletet erdemelne, mert boven top kapus.
Fabregas es Hazard eseteben szerintem mindkettot azert cserelte le Conte, mert teljesen elfaradtak es dolgoztak is azert boven. Nyilvan jobb lett volna ha jobban bele tud nyulni a cserekkel es Pedrot is be tudta volna hozni mondjuk Bakayoko helyett, de igy alakult.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20882 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Sajnos egyebkent a ket csatarunk kozul meg mindig benne van tobb veszely, gondolom Conte is azert ot erolteti.
Bats majd 1000 perccel kevesebbet játszott, többnyire csereként, nulla bizalommal a háta mögött, minden alkalommal meccshiánnyal küzdve és 3-mal van kevesebb találata, mint a spanyolnak. Eleve nem értem hogy lehet őket összehasonlítani, az egyik mindent megkap, a másik teljesen le van sajnálva. Hozzáállásukban nincs különbség, mindkettő hajt. Megnézném Michy-t milyen, ha van ideje formába lendülni és megkapja ugyanazt (nem többet, nem kevesebbet) a támogatást mint Morata.

(9 gól és 1 gólpassz 797 perc alatt, szerintem megfontolandó)

Egyébként Christensen-ről nem esett szó, klasszis volt ma, nem egyszer mentett óriásit.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20883 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.youtube.com/watch?v=qROzXFz7o5o" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha valaki el tudná küldeni Moratanak,igazán hálás lennék.Üzenem hogy tanulmányozza otthon,és keresse fel tanácsadásért a videón látható ÚRIEMBERT!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20884 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:
laczze írta:Szerintem ha nem akarjuk átváltoztatni Torres re Moratat akkor nem a legjobb megoldás a jegeltetése ezek után.
A baj égető és Conte üvöltse le, gyakoroltassa vele, de padra rakni és megbélyegezni ez miatt nem jó taktika.
Mentális dolog ez már abból pedig másképp nem fog kinőni csak bizalommal.
Mert az bármilyen mérgesek vagyunk rá a képességi bőven megvannak, hogy meghatározó legyen. Ez ma durva volt de ilyenkor kell mellette kiállni es ez Conte mester feladata lesz.
Remélem a kinti szurkolók se szedik szét.
Torrest játszattuk, istápolgattuk, simogattuk, kinyaltuk, istenitettük, énekeltünk neki és mindent amit lehetett elnéztünk neki, hogy ne sérüljön szegényke.

Nem lett jobb...
Jogos. De Torres egy szezon alatt lőtt 8!! gól a legjobb szezonjában ( összesen a 4 alatt 20 at )
Addig Morata fél szezon alatt akasztott újoncként 10 et ( Torres akkor 1-et ) Ez azért így már ad indokot a pátyolgatására Torres ellenére is.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20885 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kezdem azzal, hogy majdnem mehettem a media markt-ba tv-ért, de szerencsére az asszony elém ugrott, mert ő szeretne még tv-t nézni.
Szóval pazar meccs volt így utólag belegondolva. Mind a 2 csapat keményen hajtott és egy pártatlan néző is leszopta magát izgalmában, pláne én.
Kürtő, Azpi, Zappa, Fabre, Alonso, BIGUP! nagyot játszottak. Apropó Zappa! kezdőbe moses helyett! A védelem jó volt, de hát a szarzi keményen nyomott. A végén willian mikor hátul cselezgetni kezdett gyomorgörcsöm lett, mi a szarért nem lehet előre baszkodni a labdát?? Gratulálok neki egyébként. Megérte.
Hazardtól egy ilyen rangadón kicsit többet várok, de hát ő még mindig pazar volt ahhoz az emberhez képest akit nem szeretnék vele egy mondatban említeni.
Hazard előző meccsen nem pihent? Neymart, messit, ronaldot is lehozzák minden meccs vége elött 10 percel?
És végül morata. kisbetűvel. jobb lenne ha abbahagyná a gyerekcsinálást és foglalkozna kicsit a munkájával, mert nyomdafestéket nem tűrő dolgokat lehetne rá írni.
Még a lelátón SE szeretném látni! Komolyan mondom én voltam aki ellenezte Zaha-t, mert ő nem Chelsea szint szerintem, de hát basszameg jelenleg tárt karokkal várom!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20886 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:Szerintem ha nem akarjuk átváltoztatni Torres re Moratat akkor nem a legjobb megoldás a jegeltetése ezek után.
A baj égető és Conte üvöltse le, gyakoroltassa vele, de padra rakni és megbélyegezni ez miatt nem jó taktika.
Mentális dolog ez már abból pedig másképp nem fog kinőni csak bizalommal.
Mert az bármilyen mérgesek vagyunk rá a képességi bőven megvannak, hogy meghatározó legyen. Ez ma durva volt de ilyenkor kell mellette kiállni es ez Conte mester feladata lesz.
Remélem a kinti szurkolók se szedik szét.
Torrest játszattuk, istápolgattuk, simogattuk, kinyaltuk, istenitettük, énekeltünk neki és mindent amit lehetett elnéztünk neki, hogy ne sérüljön szegényke.

Nem lett jobb...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20887 Hozzászólás Szerző: laczze »

AwayRoller írta:
laczze írta: Remélem a kinti szurkolók se szedik szét.
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:
http://lebuzz.eurosport.co.uk/viral/bes ... iss-34677/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gondolhattam volna :mrgreen: :mrgreen:
Chris Sutton azért durvábban nyomta :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20888 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Eddig ahol tudtam vedtem Moratat, de amit lemuvelt ma az tenyleg kritikan aluli volt. Takarodjon a cobhambe es gyakorolja a ziccereket, mert kulonben keresni kell egy masik csatart. O ma a legnagyobb bunbakk, egyertelmu. Szanalmas volt. A masik, hogy Conte lehozta Fabregast, mikor a csapat egyik legjobbja volt, es fent hagyta Bakayokot, aki Morataval ketten a meccs legrosszabjai voltak. Hazard-t fent hagyhatta volna nyugodtan, elozo meccsen ugy sem jatszott, birnia kellett volna 90 percet. Vicc, hogy Batshuayit nem kuldte be, lehet bevert volna egyet, en egesz meccsen ot akartam latni. Ami kisebb kritika, de nagyon felkurt, hogy Willian mit probalt cselezgetni hatul a vegen, amikor ezerrel tamadnak minket, ha jol emlekszem utana kaptuk a golt egybol. Megye 3-ban is nagyon lebasznak erte, ha nem lovod at ilyenkor magasan a masik terfelre. Ezt mar megszokhattuk, de mostanaban az Arsenal mindig ellenunk jatsza a legjobb meccseit, aztan eltunnek egesz szezonra. Ezt a meccset siman nyerhettuk volna, ha nem jatszunk ennyi hibaval.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20889 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

laczze írta: Remélem a kinti szurkolók se szedik szét.
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:
http://lebuzz.eurosport.co.uk/viral/bes ... iss-34677/" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2018. január 4., csütörtök 0:14-kor.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20890 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:
béla írta:
Bubi írta:Értitek, Hazard-t lehozta,Morata meg végigjátszotta :D :lol:
Norwich ellen szükség lesz rá a padon :D
Fullra ki volt mar Hazard azert hozta le. Morata labbal katasztrofa, utolso 2 meccsen 6x vitte a kapusra es 0 gol.
Hiaba szeretheto figura, de ez nagyon keves ide, gyorsan ossze kell szednie magat es gyakorolni labbal a befejezeseket..
Sajnos egyebkent a ket csatarunk kozul meg mindig benne van tobb veszely, gondolom Conte is azert ot erolteti. A 10 gol jol mutat a statjainal, de legalabb 5 gol a lababan maradt meg, ha nem is lovi be minden zicceret. Remelhetoleg az onbizalma nem szallt el fullra, mert akkor hatalmas sz@rban leszunk, ha meg fejjel se lehet hasznalni majd. A masodik felidoben mar mezonyben jobb volt es a masodik ziccerenel jol kiharcolta maganak a helyzetet is. Remelem minel hamarabb orvosolva lesz ez a problema es elkezdi kihasznalni a helyzeteit labbal is, akkor viszont lenne egy eleg jo csatarunk.
A csapat elott le a kalappal!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára edeskeves 2018. január 4., csütörtök 0:14-kor.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#20891 Hozzászólás Szerző: White »

AwayRoller írta:
White írta:Pedig apa lesz, tehát be tud találni
Mindig csak az anya a biztos!
Vagy ha mégsem Hazard volt , akkor Morata-nak Dave segített
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#20892 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem ha nem akarjuk átváltoztatni Torres re Moratat akkor nem a legjobb megoldás a jegeltetése ezek után.
A baj égető és Conte üvöltse le, gyakoroltassa vele, de padra rakni és megbélyegezni ez miatt nem jó taktika.
Mentális dolog ez már abból pedig másképp nem fog kinőni csak bizalommal.
Mert az bármilyen mérgesek vagyunk rá a képességi bőven megvannak, hogy meghatározó legyen. Ez ma durva volt de ilyenkor kell mellette kiállni es ez Conte mester feladata lesz.
Remélem a kinti szurkolók se szedik szét.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20893 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

White írta:Pedig apa lesz, tehát be tud találni
Mindig csak az anya a biztos!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20894 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:
Bubi írta:Értitek, Hazard-t lehozta,Morata meg végigjátszotta :D :lol:
Norwich ellen szükség lesz rá a padon :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20895 Hozzászólás Szerző: béla »

Bubi írta:Az első 1000000% os ziccer után lenéztem, a másodi után sajnáltam, így a harmadik után baromira szégyellem hogy nálunk játszik és hogy azok az emberek nálunk dolgoznak akik őt tanulmányozván úgy döntöttek, hogy megér 80 milliót.

Conténak már a második után le kellett volna cserélnie, majd amikor lesétál jól tarkónbasznia és meg mondani neki hogy "most takarodsz cobhambe és gyakorolsz üres kapura gumilabdával te féreg" majd ezután fintorogva arconturháznia.
Na végre,valaki megemlíti Contét.
Conte volt ma a legnagyobb fasz, Morata szar volt, de szegény nem tehet róla,hogy ennyire balfasz.
Viszont az érthetetlen,hogy miért van ennyire erőltetve.
Értitek, Hazard-t lehozta,Morata meg végigjátszotta :D :lol:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20896 Hozzászólás Szerző: Apinho »

vigh92 írta:Ami pozitívum az az, hogy most biztos szét lesz rúgva a segge, de nagyon...ha nem a csapattársak, akkor Conte.
Bár így lenne! Feltéve ha öket is bosszantja az itt hagyott 3 pont.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#20897 Hozzászólás Szerző: White »

Pedig apa lesz, tehát be tud találni
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20898 Hozzászólás Szerző: Gaba »

laczze írta:Basszs jogos a kritika de milyen érv már az , hogy 70 misis csatár? Ő tűzte ki magára azt az árat vagy mi? Kitérdekel az ára, itt az a lényeg, hogy egy Szalai vert volna 1et legalább a 3 ból egy top bajnokság top klubjában játszó csatár pedig nem.
Jogos..Csak elvárná az ember,hogy ha valamelyik csapat ennyi pénzért vesz egy csatárt,az legalább keményen odaáll,és megpróbálja rendesen berúgni a 4 helyzetéből 1-et...Mi a büdös picsa volt a végén az a Kung fu mozdulat??Ilyet én is tudok.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#20899 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ami pozitívum az az, hogy most biztos szét lesz rúgva a segge, de nagyon...ha nem a csapattársak, akkor Conte.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20900 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Majdnem leírtam, hogy a 70. Perc környékén kezdtem azt hinni megnyerhetjük. A gólunk el is hitette velem. Aztán ki kellett ábrándulnom. Sajnos még qrva sok meccs fog kelleni, hogy morata elhúzzon a picsába!

Válasz küldése