Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15441 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A második goljuk is egy blokkolni akaro védő (talán Zouma vagy Tomori) lába alatt ment el, így pont Kepát is becsapva.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15442 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Pityee írta:
emsanya írta: Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...
Wolves nem is olyan rég csapta meg őket az etihadban, úgy h még gólt sem kaptak. Kiváncsi lennék az akkori nyilatkozatára.
Ott uralták végig a játékot, csak Adama Traoré átfutott mindenen kontrábol és bebaszta :D. Őket nem ismerte el mert bunkereztek és kontra, az nála nem játszik.

Szerintem ha nem nyernek most nem tudta volna másra fogni, tényleg jo volt a játékunk meg a bírón se múlt,ők meg két mázlis gólt rúgtak.
A 2-1-nél elvett góljukra simán ráfogta volna. Visszatérve amúgy, anno a Sarri-féle Napoli-t is Európa akkor legjobban támadó csapatának nevezte, nyilván úgy, hogy egyszer se nyertek ellene az olaszok.

Amúgy a második góljuk az miért is volt mázlis?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15443 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta: Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...
Wolves nem is olyan rég csapta meg őket az etihadban, úgy h még gólt sem kaptak. Kiváncsi lennék az akkori nyilatkozatára.
Ott uralták végig a játékot, csak Adama Traoré átfutott mindenen kontrábol és bebaszta :D. Őket nem ismerte el mert bunkereztek és kontra, az nála nem játszik.

Szerintem ha nem nyernek most nem tudta volna másra fogni, tényleg jo volt a játékunk meg a bírón se múlt,ők meg két mázlis gólt rúgtak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15444 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...
Wolves nem is olyan rég csapta meg őket az etihadban, úgy h még gólt sem kaptak. Kiváncsi lennék az akkori nyilatkozatára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15445 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Nekem személy szerint ez a tegnapi meccs erednény szempontjábol érdektelen volt, nem a city kell megvernünk idegenbe. A valencia elleni meccset sokkal fontosabbnak tartom, hogy ne kapjunk ki, meg a kövi bajnokikat. Ettöl függetlenül tetszett amit láttam, bíztató, végig izgalmas volt.

Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...

Guardiola mindenkit tövig szopkod aki bátran játszik ellenük, de végül kikap. Ha nyertünk volna egészen máshogy festett volna az a nyilatkozat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15446 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem személy szerint ez a tegnapi meccs erednény szempontjábol érdektelen volt, nem a city kell megvernünk idegenbe. A valencia elleni meccset sokkal fontosabbnak tartom, hogy ne kapjunk ki, meg a kövi bajnokikat. Ettöl függetlenül tetszett amit láttam, bíztató, végig izgalmas volt.

Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15447 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Néhány meccs utáni észrevétel:

- Kanté zseniális, a világ talán legkomplexebb középpályása, rengeteget tett a csapat játékához, hogy mára kinőtte a tiszta CDM szerepet és támadó középpályásokat, szélsőket megszégyenítő technikával bír. harmadik gólja volt ez, rangadókon eredményes, a védekező melót továbbra is maradéktalanul elvégzi, szó szerint senkire nem cserélném el a kis franciát, remélhetőleg a továbbiakban a sérülések is elkerülik.

- Kovacic szintén kiemelendő, a gólból is oroszlánrészt vállalt, szvsz a legnagyobb előrelépés tavalyhoz képest Kovacic és Jorginho játékában gyökerezik.

- Abraham mezőnyben eszméletlen munkát végez, idén minden szempontból top kategóriás csatár és ennél csak jobb lesz. Drogbára emlékeztet.

- Azpi kihagyhatatlan a fontos meccseken, tegnap több góltól mentett meg minket a tapasztalatából adódó kifogástalan helyezkedésével. Ugyanakkor James beadásaival rengeteget tenne hozzá a támadójátékhoz, és a védekezésével sincs gond, a Palace elleni meccsel ezt bizonyította. Szvsz rangadókon James jobb oldalt Azpi balon, kisebb cspaatok ellen James-Emerson játszhatna.

- Szembetűnő a különbség a tavalyi és az idei Etihadban lejátszott meccs között, és ami külön megemlítendő, hogy többet birtokoltuk a labdát, mint a hazai pályán játszó City (!!!), méghozzá tettük ezt úgy, hogy a Sarri féle meddő tilitoli helyett volt fantázia és élesség a játékunkban.

- az egyetlen negatívum, hogy szvsz, ahogy többen leírták előttem, túlságosan "tiszteltük" a Cityt, szvsz 90 percen át, még amikor vezettünk, akkor sem hittük el, hogy elhozhatunk minimum egy pontot. Amikor egy góllal mentek, akkor is azt éreztem, hogy inkább őriztük a 2-1-et, inkább elkerülni akartuk a nagyobb zakót. Ha állandósítani tudjuk a meccs első harmadában mutatott játékot, ahogy Lamps is fogalmazott, csökkeni fog az a bizonyos űr köztünk és a City-Pool duó között. Az idő nekünk dolgozik.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15448 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lássuk be, nem sok esélyünk volt papíron tegnap. Kicsit dühítő, hogy félgőzzel megvertek, ráadásul az a gól amit elvettek tőlük... Oké, ismerem a szabályt, de Sterling rajtpozícióban, előre dőlve 2 lépéssel hátrébb támaszkodva a lábaival indult a passz pillanatában, kb a mezének ujjából kikandikáló műszál volt csak előrébb a védőnknél...

Kép

Ha nekik megyünk, sajnos benne lett volna a pakliban egy nagyobb arányú vereség, vagy inkább szerintem egy sok gólos meccs. Elképesztő tempóban kontráznak, 8 ember rohan előre minden labdavesztésnél mint akit picsánrúgtak, na meg amilyen tempóban letámadnak... Ez Guardiola érdeme, nem a tulajdonos pénzéé, ez nem jár egy klasszis igazoláshoz sem. Ott van a PSG, Barca vagy a Real, tele klasszissal, hoznak is egy erős szintet mindig, hiszen egyénileg minden játékosuk top kategória, de nem mutatnak fele olyan csapatjátékot sem mint a city.

Viszont a védelmük semmi extra, rúghattunk volna pár gólt még úgy is, hogy alig engedtük előre a labdát. Ahogy szabi írta, sokkal többet kellett volna felívelgetni Abrahamnak, most az egyszer, kivételesen ez egy nyerő taktika lehetett volna. Volt is olyan szitu amikor Fernandinhoval küzdöttek a felívelt labdáért, ott azt hittem meg lesz a 2. gól, de valahogy a kis brazil elszedte a labdát. Ez az első feketepontom Lampardnak. Nem szeretem az ilyen töketlen hozzáállást. Jól kezdtük a meccset, meg is lett a vezetés, onnantól mintha pályán se lettünk volna.

Zouma megint nagyon bizonytalan volt, minden labdaérintése félelmet váltott ki belőlem kb. Kepának idén simán benne van a játékában egy olyan hiba ami gólt érhet az ellenfélnek, most szerencsére Aguero elbaszta.

Szabi: Jamesnek amúgy volt egy elég jó beadása, kicsit magas lett. Egyszerűen nem értem, hogy hogy padozhat miután leradírozta Zahát a pályáról egy egész meccsre. Más téma, hogy Azpi asszem kétszer is góltól mentett meg minket ezen a meccsen, jól játszott.

Végére: Kanté újra a régi :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15449 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nekem is kicsit olyan érzésem volt, hogy a hajrában inkább arra mentünk, hogy ne kapjunk ki nagyobb különbséggel, ezért inkább statikusan beálltunk és vártuk a csodát, hátha valahogy lesz gólszerzési esélyünk. Valószínűleg Lampard is úgy lehetett vele, ez a 2-1 az Etihadban egy tűrhető eredmény, hogyha mindent egy lapra feltéve megrohamozzuk őket, akkor lőnek még kettőt és ismét kapunk egy négyest. Agüero is másfél percig cammogott lefele, senki oda nem ment volna, hogy kicsit meggyorsítsa a cserefolyamatot, fura volt.

James behozatala jó ötletnek tűnt, vártam, hogy akkor majd érkeznek tőle a tűpontos beadások (nekünk sem a fő erősségünk a fejjáték, de a City ott a leginkább verhető), de szerintem egy ilyen se volt, köszönhetően a passzivitásunknak. Nem sűrűn írom ezt, de emiatt lehet ma Giroud-t jobb döntés lett volna behozni, Fernandinho és Stones között lehetett volna keresnivalója Reece beadásaiból. Ha már nem akartunk kinyílni, ezt azért lehetett volna talán erőltetni.

Kovacic brutális idén, nagy kár, hogy ennyire nem érzi a kaput, ha a játékának az a szegmense is meglenne, inkább nem is folytatom, hogy milyen szintű középpályás lehetne. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15450 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zanyád írta:
Bubi írta:
cech19960320 írta:Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...
Nekem is megfelel, pedig nem vagyok üzemeltető. Bármi megfelel amit tudnak áldozni a szabadidejükből erre az egész dologra. Menjen csak így még legalább 40 évig, hálás köszönetem érte!

A meccshez:

Egyszerűen nem értem miért passzolgattunk a 80+ percben még mindig hátul. Úgy játszottunk, mintha az eredményt akarnánk tartani. Sajnos még Lampard se hitte el, hogy idegenben pontot csenhetünk a citytől. Egyszer se láttam, hogy előre küldené a fiúkat, nem bátorította őket támadásra, ha pedig ő se hiszi el, akkor nem csoda, hogy tele gatyával játszottuk végig majdnem az egész meccset.

Kovacicot emelném ki, nem emlékszem tőle hibára, szerintem utcalány jó volt.
Ezt nem tudom miért írod, mert támadtunk akár mennyit. És érdekes mód mindig a mélyről indított gyors ellentámadásokból alakultak ki a veszélyes helyzetek, nem amikor 50 passz erejéig benyomtuk az amúgy is marha jól záró City-t a kapuja elé...
Ezt megint nem vágom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15451 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

na ez a meccs idén 3. rangadó volt és mindegyiken úgy kaptunk ki, hogy nem játszottak le minket a pályáról, de az tény, hogy hiába a sok fiatal amíg nincs minden poszton legalább 1 klasszis játékosunk addig szerintem nem kell itt álmodozni, sajnos nem túl jó előjel ez a hétközi kirándulásra ahol ha kikapunk akkor tavasszal jöhet az EL.
Lampard kicsit kockáztathatott volna, és a végén játszhattunk volna 2 csatárral hátha....
Willian-t sem értem hogy mire fel játszotta végig a meccset.
Sajnos kiderült, hogy a támadósorunk top csapatok ellen nem hatékony a pool ellen is Kante verte a gólunkat, mert ő az egyetlen klasszis játékosunk.
Hiába voltak sokan azon, hogy télen nem kell igazolni mert hová én tudnék mondani kapásból 3 posztot.
Jelenleg ez lenne a legjobb kezdőnk:
Kepa James Tomori Zouma(ide egy világklasszis védő) Emerson(ide Chilwell) Kovacic Kante Mount Willian (ide Sancho) Abraham Pulisic.
persze ez se lenne garancia semmire de azért ha ezeken a posztokon javulnánk akkor nem lenne lehetetlen jövőre elérni azt, hogy mehessünk a pool-al és a city-vel.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15452 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hihetetlen mennyire nincs szerencsenk ezeken a top6 elleni meccseken..Egy 2-3 labon megpattano lovesbol hoztuk oket vissza a meccsbe, amikor olyan mederben folyt a meccs, hogy siman meglohettuk volna a masodikat. A masodik felido elejen jogos volt, hogy nem rohantuk le oket, de a vegen az utolso negyedoraban vartam volna, hogy Frankie elore tereli a fiukat es ami a csovon kifer, mert boven volt keresnivalonk. Mount, Reece beallitasa jo otlet volt, de Tammyt biztos nem hoztam volna le, mezonyben nagyon jo munkat vegzett, Bats pedig egyszer nem tudta megtartani a labdat.

Kozel vagyunk kozel..Megint minimum raszolgaltunk volna a dontetlenre.
Ohh Chelsea we love you..

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15453 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Bubi írta:
cech19960320 írta:Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...
Nekem is megfelel, pedig nem vagyok üzemeltető. Bármi megfelel amit tudnak áldozni a szabadidejükből erre az egész dologra. Menjen csak így még legalább 40 évig, hálás köszönetem érte!

A meccshez:

Egyszerűen nem értem miért passzolgattunk a 80+ percben még mindig hátul. Úgy játszottunk, mintha az eredményt akarnánk tartani. Sajnos még Lampard se hitte el, hogy idegenben pontot csenhetünk a citytől. Egyszer se láttam, hogy előre küldené a fiúkat, nem bátorította őket támadásra, ha pedig ő se hiszi el, akkor nem csoda, hogy tele gatyával játszottuk végig majdnem az egész meccset.

Kovacicot emelném ki, nem emlékszem tőle hibára, szerintem utcalány jó volt.
Ezt nem tudom miért írod, mert támadtunk akár mennyit. És érdekes mód mindig a mélyről indított gyors ellentámadásokból alakultak ki a veszélyes helyzetek, nem amikor 50 passz erejéig benyomtuk az amúgy is marha jól záró City-t a kapuja elé...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15454 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Megint néhány egyéni hiba és a szerencse. Ha utóbbi kicsit kiegyensúlyozotabban oszlik el a két csapat közt, és nem teljesen a City-nek kedvez, akkor ma simán nyerhettünk volna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15455 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...
Nekem is megfelel, pedig nem vagyok üzemeltető. Bármi megfelel amit tudnak áldozni a szabadidejükből erre az egész dologra. Menjen csak így még legalább 40 évig, hálás köszönetem érte!

A meccshez:

Egyszerűen nem értem miért passzolgattunk a 80+ percben még mindig hátul. Úgy játszottunk, mintha az eredményt akarnánk tartani. Sajnos még Lampard se hitte el, hogy idegenben pontot csenhetünk a citytől. Egyszer se láttam, hogy előre küldené a fiúkat, nem bátorította őket támadásra, ha pedig ő se hiszi el, akkor nem csoda, hogy tele gatyával játszottuk végig majdnem az egész meccset.

Kovacicot emelném ki, nem emlékszem tőle hibára, szerintem utcalány jó volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15456 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na ilyenkor Batshuayi gyereket kilőnem az űrbe. Miután bejött, emberhátrányba voltunk. Egyébként nem tetszett ez a beszari játék. A végén olyanok voltunk, mint ha mi vezettünk volna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15457 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Egy Willi, Tammy csere lehetne még...
Mire leírtam csak az egyik jött be

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15458 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mindenki csak áll, mint a f@asz.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15459 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15460 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bubi írta:
Moldván írta:
Bubi írta:Félgőzzel, szar formában is fordítanak. Ennyit ér minden poszton egy klasszis, elég 1-2 egyéni villanás.
A szarul játszunk és a félgőz között azért van különbség.

Kepának meg hatalmas mákja van.
Ezt nem értem, rájuk értettem, hogy félgőzzel, szar formában játszanak és így is meglövik a góljaikat. Mi szvsz pazarul kezdtük a meccset elől hátul. A 2. gól óta nem merünk kijönni a labdával, ahogy előre passzolunk el is adjuk ezek meg mint az őrültek rohannak kontrázni 8 emberrel.

A végére sajnos összeszartuk magunkat, de még lehet menni a döntetlenért.
Tudom mire írtad én értelmeztem rosszul, bocs. Mire javítottam volna a hülyeségemet màr beszart az oldal.
Off: csak nálam szarakodik minden egyes meccs alatt a fórum vagy másnál is?

Válasz küldése