Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8421 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Mondjuk ez a kikockázás más meglátásba helyezi a dolgot...ez tényleg felháborító...

Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha Kepa elmenne nyáron. Sajnálom, mert korrekt srác, de neki bizalom és játéklehetőség kell, ez látszik, vannak ilyen típusok, akik ennek hiányában teljesen összetörnek.

Ettől még ha Mount kapufája bemegy...vagy az a kapás lövése...mindegy, inkább egy mikiegér kupán jöjjön rá Tuchel, hogy ezt nem kéne erőltetni, mint valami fontosabb meccsen. A játék viszont tényleg jó volt, Puli atyaég mekkora labdát adott Mountnak a kapufája előtt. Havertz nagyon penge, ez a legújabb foci, nincs csatár igazán, elmozgás van középről, így sokkal jobban felbonthatóak a védelmek (pudlinál is Mané volt a "center" ugye). Lukakuval sajnos ezt nem lehet megcsinálni, fixen középen flangál, Werner lehetne még ott jó így elmozogva, de ő tényleg leépült, valszeg elpasszolnám mindkettőt nyáron.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#8422 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kép
Ennyit a VAR vonalhúzogatásáról. Nyomorék bírók. + Keita talpalása, amit a stúdióban még jamie carragher is azt mondta, hogy ez igen pirosos szabálytalanság.

Tegnap úgy voltam vele, hogy Kepat, csak felindulásból szidom, de ma se más a véleményem. Attól, hogy jól véd, + nem buktunk róla idén még meccset, ugyanúgy nyeltünk be gólt miatta, mert 10 cm-el rövidebb / nem nyújtózkodott eléggé, csak azok már szerencsére nem számítottak, de igazából ezt a szintet anno Caballero hozta nálunk. (sőőt...)
Jól védi a büntetőket, de Fabinho és Van Dijk büntetője elintézte fejben az egész párbajra. Ettől a két játékostól el is veszett minden önbizalma.
Gondolom az hogy így össze szarja megint magát, senki se számított és remélem ez is volt az utolsó / + Tuchel megjegyezte gondolom.

Nem az bánt, hogy kihagyta és hogy nem védett ki egyet se, hanem az hogy látható volt rajta hogy megint tele a gatya és teljesen máshol van fejben, és ez egyedül csak ő róla volt elmondható az egész pályán. (Najó, Werner + Konaté is ide sorolható) Na ezt egy kapustól én soha, de soha nem szeretném látni, főleg nem egy kupadöntőben. Ez nem az a szint, ahol ez megengedett, neki mégis a lelki vilgával vagyunk évek óta elfoglalva.
Szoboszlai nyilatkozta, ha jól emléksze, hogy milyen rohadt félelmetes volt Donnarumma a kapuba, mikor 11-est kellet neki lőni. Na ezt tegnap Kepán 1 percig nem lehetett érezni, sőt egyenesen az ellenkezője volt látható minden egyes párbajon.

Mindegy nem hibáztatok senkit se igazából, Kepa se tehet róla, hogy ő ennyit tud. Remélem tanultunk belőle és egy Liverpool ellen legközelebb nem küldjük be, csak ha max. Mendy lesérül.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#8423 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Hogy lehet Kepa nyakaba varrni az elvesztett dontot? Kihagytunk 4 100%-os helyzetet, Werner is tekert majdnem egy szep golt. Lukaku meg lott egy szabalyos golt amit elvettek les cimen. Be kellett volna loni a helyzeteket es nem kenyszerulunk a hosszabbitasra.

Amugy jo volt a csapat jateka, vedekezesben voltak problemak, de jol jatszottunk tobbsegeben. A tamado harmas most nagyon jol nezett ki.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8424 Hozzászólás Szerző: Dante »

BlueBlood1993 írta: 2022. február 27., vasárnap 23:51
kikó írta: 2022. február 27., vasárnap 23:36
BlueBlood1993 írta: 2022. február 27., vasárnap 23:04 Jó meccs volt. Sztem teljesen egál, volt mindkét oldalon egy rakat helyzet. Jól játszottunk, most nem jött be a csere (én se erőltetnèm, de sose értettem minek hoz be bárki egy hideg kapust...), de sztem a bíróra se lehet óriási panasz. Elvett teljesen jogtalanul egy pool gólt, majd egyet tőlünk. Nyilván ez kínos, de legalább kiegyenlítette....volt már ennél felháborítóbb bírói performansz is.

Részemről szép volt fiúk, csak így tovább!
A pooltól elvett gól szerintem teljesen jogosan lett elvéve. A lest vonalazgatták ott de James elég rendesen vissza lett húzva így nem is tudott odaérni Manéra. Az viszont rejtély ,hogy Keita , hogy hozta le (piros) lap nélkül a meccset.
Keita talán valóban megérdemelte volna és Lukaku elvett gólja egy fokkal mèg èrthetetlenebb, de ilyen mértékű visszahuzas nem ritka, erre elvették volna a gólunkat (ha túloldalról nézem) én tuti agyfaszt kaptam volna
Lesen lévő játékos közbeavatkozott, blokkolta, visszatartotta az utolsó védekező játékost. Ilyen ez a lesszabály, ha valaki lesen van nem avatkozhat közbe. Ennél kevesebbért is érvénytelenítettek már volt, még a VAR előtt is. (PL ha labda irányába tesz mozdulatot, vagy kilátást zavar a lesen lévő játékos)

A miénk pedig egyértelműen nem volt az, úgy húzták be a vonalakat, hogy az legyen, de nem tudom mióta érvényes felkarral labdába érni - Lukaku-nak ez volt a berajzolt testrésze..

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8425 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kikó írta: 2022. február 27., vasárnap 23:36
BlueBlood1993 írta: 2022. február 27., vasárnap 23:04 Jó meccs volt. Sztem teljesen egál, volt mindkét oldalon egy rakat helyzet. Jól játszottunk, most nem jött be a csere (én se erőltetnèm, de sose értettem minek hoz be bárki egy hideg kapust...), de sztem a bíróra se lehet óriási panasz. Elvett teljesen jogtalanul egy pool gólt, majd egyet tőlünk. Nyilván ez kínos, de legalább kiegyenlítette....volt már ennél felháborítóbb bírói performansz is.

Részemről szép volt fiúk, csak így tovább!
A pooltól elvett gól szerintem teljesen jogosan lett elvéve. A lest vonalazgatták ott de James elég rendesen vissza lett húzva így nem is tudott odaérni Manéra. Az viszont rejtély ,hogy Keita , hogy hozta le (piros) lap nélkül a meccset.
Keita talán valóban megérdemelte volna és Lukaku elvett gólja egy fokkal mèg èrthetetlenebb, de ilyen mértékű visszahuzas nem ritka, erre elvették volna a gólunkat (ha túloldalról nézem) én tuti agyfaszt kaptam volna

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Aktuális meccsek

#8426 Hozzászólás Szerző: kikó »

BlueBlood1993 írta: 2022. február 27., vasárnap 23:04 Jó meccs volt. Sztem teljesen egál, volt mindkét oldalon egy rakat helyzet. Jól játszottunk, most nem jött be a csere (én se erőltetnèm, de sose értettem minek hoz be bárki egy hideg kapust...), de sztem a bíróra se lehet óriási panasz. Elvett teljesen jogtalanul egy pool gólt, majd egyet tőlünk. Nyilván ez kínos, de legalább kiegyenlítette....volt már ennél felháborítóbb bírói performansz is.

Részemről szép volt fiúk, csak így tovább!
A pooltól elvett gól szerintem teljesen jogosan lett elvéve. A lest vonalazgatták ott de James elég rendesen vissza lett húzva így nem is tudott odaérni Manéra. Az viszont rejtély ,hogy Keita , hogy hozta le (piros) lap nélkül a meccset.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8427 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jó meccs volt. Sztem teljesen egál, volt mindkét oldalon egy rakat helyzet. Jól játszottunk, most nem jött be a csere (én se erőltetnèm, de sose értettem minek hoz be bárki egy hideg kapust...), de sztem a bíróra se lehet óriási panasz. Elvett teljesen jogtalanul egy pool gólt, majd egyet tőlünk. Nyilván ez kínos, de legalább kiegyenlítette....volt már ennél felháborítóbb bírói performansz is.

Részemről szép volt fiúk, csak így tovább!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8428 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: 2022. február 27., vasárnap 22:41 Jajj szegény 2 éve folyamatosan kapunk róla gólt és minden harmadik meccsen jól véd. Erre most beszarik a 3. büntető után és lefagy egy döntőben 30 évesen.
Remélem ez volt az utolsó ilyen baszakodas Mr világ legdrágább kapusával.
Az két éve volt, hogy minden harmadik meccsen védett jól. Magas szinten teljesít rendszeresen mikor lehetőséget kap, és nem 30 éves, csak 27...
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#8429 Hozzászólás Szerző: Crap »

Kapott egy panenkat, majd Van Dijk bebaszta neki a bal felsőben, ahol állt. Ez már nem egy kis vagy közép csapat volt, ahol az egyszerű trükkök be válnak. Vissza is húzótdak a tökei ezután majd kapott vagy 4 buntit középre + Konate bűn rossz lövése.
Jajj szegény 2 éve folyamatosan kapunk róla gólt és minden harmadik meccsen jól véd. Erre most beszarik a 3. büntető után és lefagy egy döntőben 30 évesen.
Remélem ez volt az utolsó ilyen baszakodas Mr világ legdrágább kapusával.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#8430 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Miert pont ez ellen az undorito csapat ellen veszitunk? Gyulolom oket. Olyan nagy pofajuk lett hirtelen a semmire. Mount, ha nem akar nagy golokat verni, sima merkozest hozhattunk vna...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8431 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nagy számok törvénye alapján nyilvánvaló volt, hogy ezzel a kapuscserés taktikával nem fogunk mindig minden döntőt megnyerni...
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8432 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta: 2022. február 27., vasárnap 21:32 Csóró Kepa, sajnálom. Sose mászik ki abból a gödörből amit megásott magának.

Összességében szerintem jobb volt a Pool és jobb csapat egyébként is, de jól játszottunk, nyerhettünk volna, nincs okunk szégyenkezni.

Havertzet remélem elkerülik a sérülések mert nagy szükség lesz az ő remek formájára.
Én is sajnálom, ezzel megszűnt az hogy ő védi a tiziket, rajta volt a nagyobb nyomás, reméltem hogy egyik pooli fiatal hibázik, de most mindenki jól rúgta

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#8433 Hozzászólás Szerző: Traxver »

szerencsére nem lehetett látni a csapaton ezt az Abrás dolgot.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#8434 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Nincs semmi gond. Ezt a mai teljesitmenyt kell tokeletesiteni es a BL-ben ujra menetelhetunk. Mindket csapat jol jatszott, de erezheto volt egesz meccsen, hogy ennyi ziccer megbosszulja onmagat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#8435 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csóró Kepa, sajnálom. Sose mászik ki abból a gödörből amit megásott magának.

Összességében szerintem jobb volt a Pool és jobb csapat egyébként is, de jól játszottunk, nyerhettünk volna, nincs okunk szégyenkezni.

Havertzet remélem elkerülik a sérülések mert nagy szükség lesz az ő remek formájára.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#8436 Hozzászólás Szerző: Traxver »

rendes játékidőben megkellett volna nyerni, kár ezért a kupáért

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8437 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szenegállal büntetőpárbajt nyert az ANK döntőben Mendy, úgyh remélhetőleg ez volt az utolsó ilyen csere. 11db büntetőből valszeg ő is megfogott volna egyet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8438 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remek volt.
Az elvett Lukaku gól nélkül is győzni kellett volna. Kepa össze vissza ugrálásán lehetett érezni, hogy a 22 ember közül ő nem érzi a legjobban ezt a büntetőpárbajt.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#8439 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Digin hogy szopkodják a poolt :mrgreen: :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8440 Hozzászólás Szerző: Pityee »

És rosszul sült el a csere…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése